TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

JOHN CENA VS BİG SHOW DENEME MAÇIM (süperstar gmliği için arkadaşlar lütfen bakın)

3 posters
YazarMesaj
cacamiki

cacamiki

JOHN CENA VS BİG SHOW DENEME MAÇIM (süperstar gmliği için arkadaşlar lütfen bakın) Empty
MesajKonu: Geri: JOHN CENA VS BİG SHOW DENEME MAÇIM (süperstar gmliği için arkadaşlar lütfen bakın)   JOHN CENA VS BİG SHOW DENEME MAÇIM (süperstar gmliği için arkadaşlar lütfen bakın) I_icon_minitimeCuma 6 Ağus. 2010 - 6:00

ARKADAŞLAR YAZILAR BİRAZ KÜÇÜK OLDU KUSURA BAKMAYIN LÜTFEN ADMİN İLGİLENEBİLİRMİSİN
http://wweforum.turkforumpro.com/index.htm
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

JOHN CENA VS BİG SHOW DENEME MAÇIM (süperstar gmliği için arkadaşlar lütfen bakın) Empty
MesajKonu: Geri: JOHN CENA VS BİG SHOW DENEME MAÇIM (süperstar gmliği için arkadaşlar lütfen bakın)   JOHN CENA VS BİG SHOW DENEME MAÇIM (süperstar gmliği için arkadaşlar lütfen bakın) I_icon_minitimeCuma 6 Ağus. 2010 - 15:45

Ben hem Chairman hem de SS GM'si olarak şahsen beğenmedim.Nedeni;Çok fazla resim koyuyorsun yani her satır sonundanerdeyse,daha dikkatli resim bulman lazım.Mesela WWE.com'dan maç biraz kısa.
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: JOHN CENA VS BİG SHOW DENEME MAÇIM (süperstar gmliği için arkadaşlar lütfen bakın)   JOHN CENA VS BİG SHOW DENEME MAÇIM (süperstar gmliği için arkadaşlar lütfen bakın) I_icon_minitimeCuma 6 Ağus. 2010 - 15:54

Aynen öyle bende beğenemdim
cacamiki

cacamiki

MesajKonu: Geri: JOHN CENA VS BİG SHOW DENEME MAÇIM (süperstar gmliği için arkadaşlar lütfen bakın)   JOHN CENA VS BİG SHOW DENEME MAÇIM (süperstar gmliği için arkadaşlar lütfen bakın) I_icon_minitimeCuma 6 Ağus. 2010 - 20:22

tamam anladım
http://wweforum.turkforumpro.com/index.htm

JOHN CENA VS BİG SHOW DENEME MAÇIM (süperstar gmliği için arkadaşlar lütfen bakın)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena)