TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mickie James'de mi ?

5 posters
YazarMesaj
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

Mickie James'de mi ? Empty
MesajKonu: Mickie James'de mi ?   Mickie James'de mi ? I_icon_minitimeCuma 6 Ağus. 2010 - 16:46

Yapılan açıklamaya göre Mickie James'in TNA'ya gitmeye sıcak baktığı söyleniyor.

Ne yalan söyleyim TNA,bu sene büyük bir devrim yaşıyor.WWE'den yaklaşık 10-15'e yakın kişi Tna'ya gitti.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Mickie James'de mi ?   Mickie James'de mi ? I_icon_minitimeCuma 6 Ağus. 2010 - 16:51

Offf, kanka, işte bu yüzden TNA'dan aşırı nefret ediyorum. WWE'de büyüyen kişiler hep TNA'ya geçiyor. Mickie James'te bu kurbanlardan biri.
Ama helal olsun HBK ve Batista'ya onlar TNA'ya geçmedi ya. Gözümde bayaa bir parladı.
Eğer, Mickie James'te giderse TNA'ya o da gözümden düşecek.
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Mickie James'de mi ?   Mickie James'de mi ? I_icon_minitimeCuma 6 Ağus. 2010 - 16:54

Gerçekten öyle,WWE'den TNA'ya geçenler hep düşüş yaşıyorlar kalitesi düşüyor.

MR.Kennedy,HUlk Hogan,Ric Flair,Jeff Hardy ve şimdide Mickie James.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Mickie James'de mi ?   Mickie James'de mi ? I_icon_minitimeCuma 6 Ağus. 2010 - 17:01

Kanka, Hulk Hogan'ı sevmiyorum ama TNA'ya geçipte beni çok üzen güreşçi Hogan aslında severdimde Hogan'ı TNA'ya geçince çok nefret etmeye başladım.

WWF zamanında efsaneler yaratmış birisi. WWF ilk kurulduğunda birçok kez WWF Championship'i almış birisinin şimdi WWE'nin düşman fedarasyonuna geçmesi beni gerçekten çok sinirlendirdi.

Geçen yıl farklıydı kanka TNA'yı sevmem ama 2009'un sonları ve 2010'da WWE'den güreşçileri alınca çok hemde çok sinirlendim.

RVD, Kennedy, Jeff, Hogan, Flair, Tommy Dreamer, vb. WWE güreşçilerini alınca TNA'dan nefret etmeye başladım.
safura_miss_punk

safura_miss_punk

MesajKonu: Geri: Mickie James'de mi ?   Mickie James'de mi ? I_icon_minitimeCuma 6 Ağus. 2010 - 23:57

Tna budur iste sadece wwenin yetisdirdigi gurescilerle yetiniyor bu onlar icin avantaj deyil kadrosundakiler hulk hogan,ric flair bunlar iyice yaslandilar ama wwe evan bourne,drew mclntre.cody rhodes ve diger gec isimleri barindiriyor bu genclerde geliceyinwwe yildizlari
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: Mickie James'de mi ?   Mickie James'de mi ? I_icon_minitimeC.tesi 7 Ağus. 2010 - 0:42

Gitsin tabii WWE bir salaklık yaptı diye oturacak hali yok ya.Gitsin süper bir knockout olur.Madison Rayne ile maç yaptığını görmek isterim.Bir de Onur kanka ben de Hogan'ı sevmiyorum ama TNA'e geçtiği için değil TNA'yı bozduğu için.Bir kere TNA'in ana özelliği olan 6 köşeli ringi kaldırdı adam sırf bu bile TNA'yi kazıklamak için yeterli bir neden.
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Mickie James'de mi ?   Mickie James'de mi ? I_icon_minitimeC.tesi 7 Ağus. 2010 - 0:56

TNA ringleri,Jeff'in debutuna kadar 6 köşeliydi.
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: Mickie James'de mi ?   Mickie James'de mi ? I_icon_minitimeC.tesi 7 Ağus. 2010 - 0:58

Kanka işte ringi değiştirme emrini Hogan verdi Dixie Carter'a.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Mickie James'de mi ?   Mickie James'de mi ? I_icon_minitimeC.tesi 7 Ağus. 2010 - 1:07

Kanka, benim güreşe ilgimin başladığı ilk fedarasyon WWE. Ve en çok sevdiğimde öyle. Benim en çok sevdiğim güreş fedarasyonun düşmanını bende sevmem ve o kadar gidilecek güreş fedarasyonu varken WWE'deki güreşçilerin TNA'ya geçmesi gerçekten beni delirtiyor. Yani, TNA ne kadar berbatlaşırsa iyidir. TNA, kan için izleniyorsa ROH izlerim daha iyi. Very Happy
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: Mickie James'de mi ?   Mickie James'de mi ? I_icon_minitimeC.tesi 7 Ağus. 2010 - 1:09

Dostumun düşmanı düşmanımdır hesabı yani kanka Very Happy Kanka aslında TNA'e de o kadar kızmamak lazım sonuçta oraya gitme kararını alan güreşçiler.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Mickie James'de mi ?   Mickie James'de mi ? I_icon_minitimeC.tesi 7 Ağus. 2010 - 1:12

Heart Break Legend demiş ki:
Dostumun düşmanı düşmanımdır hesabı yani kanka Very Happy Kanka aslında TNA'e de o kadar kızmamak lazım sonuçta oraya gitme kararını alan güreşçiler.

Kanka, teklifi verende TNA bunuda unutmamak lazım. Very Happy Very Happy
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: Mickie James'de mi ?   Mickie James'de mi ? I_icon_minitimeC.tesi 7 Ağus. 2010 - 1:14

Kanka olsun ama güreşçilerin reddetme seçeneği var ama kabul ediyorlar Very Happy
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Mickie James'de mi ?   Mickie James'de mi ? I_icon_minitimeC.tesi 7 Ağus. 2010 - 1:16

Kanka,güreşçilerinde kabul ettiğini unutmamak lazım Very Happy
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Mickie James'de mi ?   Mickie James'de mi ? I_icon_minitimeC.tesi 7 Ağus. 2010 - 1:20

Kanka olsun ama güreşçilerin reddetme seçeneği var ama kabul ediyorlar Very Happy

Kanka, ben o kabul eden güreşçilerede sinirli değilmiyim. Jeff gibi Hogan gibi.

Neyse, ama en azından helal olsun HBK ve Batista'ya onlar böyle şey yapmadı. Very Happy
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: Mickie James'de mi ?   Mickie James'de mi ? I_icon_minitimeC.tesi 7 Ağus. 2010 - 1:21

Kanka Batista yaptı MMA'de şu an Very Happy
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Mickie James'de mi ?   Mickie James'de mi ? I_icon_minitimeC.tesi 7 Ağus. 2010 - 1:36

Kanka Batista yaptı MMA'de şu an Very Happy

Kanka, ben TNA dışında bütün güreş fedarasyonlara gitsin kızmam. Yeterki TNA'ya gitmesin. Batista'da TNA'ya gitmedi ya o yüzden sevmeme gibi birşeyim yok ona.
Extreme Champ

Extreme Champ

MesajKonu: Geri: Mickie James'de mi ?   Mickie James'de mi ? I_icon_minitimeÇarş. 11 Ağus. 2010 - 20:13

İlk önce Vince güreşçilerini adam yerine koysun.Sen Vince in kahrını mı çekersin yoksa Carter a mı gidersin?Vince adam olsun da jeff'i Dreamer'ı TNA e kaptırmasın.

Mickie James'de mi ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mickie James Haberleri
» mickie james'e TNA dan teklif
» Mickie james kariyer