TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni Moderatör Alınacak mı?

+9
K@g@n
safura_miss_punk
Y2J_Save_Us
dilara32
Mr.WrestleMania
WWEManiac
xReyMysteriox
xUndertakerx
THE_ALONE_WWE_CHAMP
13 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Basemode

Basemode

Yeni Moderatör Alınacak mı? - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Moderatör Alınacak mı?   Yeni Moderatör Alınacak mı? - Sayfa 3 I_icon_minitimeSalı 10 Ağus. 2010 - 23:13

Cocuk işte Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Moderatör Alınacak mı?   Yeni Moderatör Alınacak mı? - Sayfa 3 I_icon_minitimeSalı 10 Ağus. 2010 - 23:14

ANANI SİKEN COCUK
Basemode

Basemode

MesajKonu: Geri: Yeni Moderatör Alınacak mı?   Yeni Moderatör Alınacak mı? - Sayfa 3 I_icon_minitimeSalı 10 Ağus. 2010 - 23:15

Klavyeyle diklenmek ayrı bi konu tabiki. Merak etme senin gibi ezikler icinde bir makale yazarım .
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Moderatör Alınacak mı?   Yeni Moderatör Alınacak mı? - Sayfa 3 I_icon_minitimeSalı 10 Ağus. 2010 - 23:16

Özür dilerim baska biseye kızgındım..
Basemode

Basemode

MesajKonu: Geri: Yeni Moderatör Alınacak mı?   Yeni Moderatör Alınacak mı? - Sayfa 3 I_icon_minitimeSalı 10 Ağus. 2010 - 23:18

böyle durumlarda haddini bilmen önemli . Adminler bu durumda napıcak gercekten merak ediyorum.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Moderatör Alınacak mı?   Yeni Moderatör Alınacak mı? - Sayfa 3 I_icon_minitimeSalı 10 Ağus. 2010 - 23:19

Bİ BOK YAPMAZLAR
Basemode

Basemode

MesajKonu: Geri: Yeni Moderatör Alınacak mı?   Yeni Moderatör Alınacak mı? - Sayfa 3 I_icon_minitimeSalı 10 Ağus. 2010 - 23:20

iste o zaman yuh derim !
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Moderatör Alınacak mı?   Yeni Moderatör Alınacak mı? - Sayfa 3 I_icon_minitimeSalı 10 Ağus. 2010 - 23:21

Beni sitede tutmaya zor ikna ettiler
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: Yeni Moderatör Alınacak mı?   Yeni Moderatör Alınacak mı? - Sayfa 3 I_icon_minitimeÇarş. 11 Ağus. 2010 - 3:51

evet seni sitede tuttular ama senin yüzünden ben de gidiyorum zaten bana da siktir çekmişsin.
http://www.trabzonspor.org.tr
Y2J_Save_Us

Y2J_Save_Us

MesajKonu: Geri: Yeni Moderatör Alınacak mı?   Yeni Moderatör Alınacak mı? - Sayfa 3 I_icon_minitimeÇarş. 11 Ağus. 2010 - 12:36

Arkadaşlar çocukluğu bırakın Smile her yerde Mod kavgası , çocuksa küfürler , azıcık büyüyün arkadaşlar , bu sitede sadece biz yokuz bu siteye başkalarıda katılıcak onun için onlara daha güzel bir görüntü verelim... bide şu ''bgcarlos'' mudur nedir banlayın bu kime veya neye dayanarak böyle küfürler ediyor. Kenan abinin arkadaşı falan mı ? bide herkes şu çocuğun emrine mi uyuyor çünkü The x-treme ye S*** demiş onun için siteden mi ayrılcak anlıyamadım .. birisi bu oalyı anlatabilir mi ?
RKOwned

RKOwned

MesajKonu: Geri: Yeni Moderatör Alınacak mı?   Yeni Moderatör Alınacak mı? - Sayfa 3 I_icon_minitimeÇarş. 11 Ağus. 2010 - 15:35

Ya eğer Buğra mod olursa Botan ben sitede olmam dedi. Sonra Mr.WrestleMania'nın MSN'i hackledi. Mr.WrestleMania modluktan vazgeçince MSN'i geri verdi. Botan gitti sonra. Ardından bikaç kişi daha gitti.
Basemode

Basemode

MesajKonu: Geri: Yeni Moderatör Alınacak mı?   Yeni Moderatör Alınacak mı? - Sayfa 3 I_icon_minitimeÇarş. 11 Ağus. 2010 - 15:39

Y2J_Save_Us demiş ki:
Arkadaşlar çocukluğu bırakın Smile her yerde Mod kavgası , çocuksa küfürler , azıcık büyüyün arkadaşlar , bu sitede sadece biz yokuz bu siteye başkalarıda katılıcak onun için onlara daha güzel bir görüntü verelim... bide şu ''bgcarlos'' mudur nedir banlayın bu kime veya neye dayanarak böyle küfürler ediyor. Kenan abinin arkadaşı falan mı ? bide herkes şu çocuğun emrine mi uyuyor çünkü The x-treme ye S*** demiş onun için siteden mi ayrılcak anlıyamadım .. birisi bu oalyı anlatabilir mi ?

Kardes inanir mısın dün aynısını dogancana dedim Very Happy .
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Moderatör Alınacak mı?   Yeni Moderatör Alınacak mı? - Sayfa 3 I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 0:17

BU NE ŞAN 1 AYLIK KONU BOTANLA BARISIGIZ BİZ

Yeni Moderatör Alınacak mı?
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Yeni NXT GM'si