TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yakın Markaj:Triple H(Sayı 3)

+6
dilara32
Heart Break Legend
xReyMysteriox
THE_ALONE_WWE_CHAMP
xUndertakerx
WWEManiac
10 posters
YazarMesaj
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

Yakın Markaj:Triple H(Sayı 3) Empty
MesajKonu: Yakın Markaj:Triple H(Sayı 3)   Yakın Markaj:Triple H(Sayı 3) I_icon_minitimePaz 8 Ağus. 2010 - 17:19

Beklendiği gibi bu seferde 3.sayımda sizin için Triple H'i klavyeye aldım.Umarım okurken beğenirsiniz.Ve işte Triple H..!

Triple H ve debut zamanı

Triple H'i debut zamanında daha çok tag team maçlarına çıkan,mid-carder türünde biri olarak görüyorduk.Aslında 1992'da kendini gösteren birisi için gerçekten büyük bir başarıydı bu.Başlarda WCW'da başarılı olamayan Hunter,kendini geliştirmeye kararlıydı ve 1996'da da WrestleMania'ya girdi.

Triple H ve Başarıları

Triple H,başarılarıyla ünlü bir güreşçidir.Yaklaşık 21 kemeri,RR ve KoR'i kazanan Triple H.Bu turnuva galibiyetlerini aslında çok erken bir zamanda almıştı.Debutundan 5 yıl sonra KoR,10 yıl sonra da RR 30 Man Match'i kazanan Triple H,gerçekten geleceğe iyi sinyaller vermişti.RR 2002 galibiyetinden sonra WrestleMania 18'de Jericho'yu yenip İc ve WHC şampiyonluğuyla Undisputed Şampiyonluğuna erişti.Düşünün daha 2002 yılında WWE/F kemerini 6 kere kazanmıştı.

Triple H ve DX

1999'da X-Pac ile kurduğu DX takımı gerçekten iyi sinyaller veriyordu ama X-Pac'in güreşi bırakması,dengeleri alt üst etmişti..ki Shawn Michaels ile tekrar kurulan DX,iyi işler yapmaya devam etti.DX,hikayelerinde HHH,rolü sürekli değişti bir heel oldu bir face.Ve 2002'de HBK'ye yaptığı saldırı onu yeniden heel yapmıştı ve DX bozulmuştu.SummerSlam'de yaptıkları maçta her ne kadar HBK yensede.HHH,onu maç sonunda sakatlamıştı.Shawn Michaels,iledüşmanlıkları devam ediyordu.Ve HİAC maçında kazanan ve rövanşı alan Triple H olmuştu.2004'te Michaels karşısında bir kere daha kazanmış ve kemeri korumuştu.Daha sonra HHH'in kemer kaybı DX'in yeniden kurulmasına sebep olmuştu başarılı olan DX,2010'nda HBK'nin güreşi bırakmasıyla son buldu.

Evolution'dan bahsetmedik.2003'te dost olan HHH ve Ric Flair,yanlarına Batista ve Orton'uda almıştı ama kısa sürede başlayan taht kavgaları.2004'te HHH'in Orton'a saldırması ile Orton'u kaybeden Evo,3 kişi kalmışken 2005'te Batista'nın WM için HHH ile karşılaşmayı seçmesi Evolution'u bozmuştu.Ric Flair'e de 2005'te saldıran HHH,Evo'nun 2 yıl içinde darma duman olmasını sağlamıştı.

İşte bu kadar,4.sayıda size Kane'i anlatacağım.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Yakın Markaj:Triple H(Sayı 3)   Yakın Markaj:Triple H(Sayı 3) I_icon_minitimePaz 8 Ağus. 2010 - 17:37

Kanka, sağol güzel bir yazı. Triple H işte. Very Happy Very Happy +Rep kanka. Very Happy
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: Yakın Markaj:Triple H(Sayı 3)   Yakın Markaj:Triple H(Sayı 3) I_icon_minitimePaz 8 Ağus. 2010 - 17:43

Botan saol kanka rep verdim evet bende biraz bildiklerimi söyliym HHH ilk geldiği zamanlarda birazda exikti aslında.Kovulması bile söz konusuydu.Ancak DX ile çıkışa geçti özllikle promoları seyircileri çok eğlendiriyordu sonra ana kemer falan kazandı çıkışa geçti kendis WM'den kemerini RR galbine karşı koruyarak ayrılan tek heeldir.
xReyMysteriox

xReyMysteriox

MesajKonu: Geri: Yakın Markaj:Triple H(Sayı 3)   Yakın Markaj:Triple H(Sayı 3) I_icon_minitimePaz 8 Ağus. 2010 - 17:58

Saol Çok Güzel + Rep
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: Yakın Markaj:Triple H(Sayı 3)   Yakın Markaj:Triple H(Sayı 3) I_icon_minitimePaz 8 Ağus. 2010 - 18:55

İşte şu an WWE'de HHH gibi bir güreşçi yoktur bana sorarsanız.Hatalarından ders almayı biliyor öncelikle.Ultimate Warrior'a artistlik taslamıştı ve WM'da maç yapmıştı onunla kaybetmişti(Bu ilk maçıydı).Ama birkaç ay önce bu maçı Sheamus'a örnek olarak göstermişti Ultimate Warrior'a karşı çıktım ama bedelini ağır ödedim demişti.

Meşhur tükürüğüyle,muhteşem gimmick'iylePowerhouse güreş stiliyle,komiklikleriyle,başarılarıyla adamım Triple H Very Happy

Rep verdim Botan kanka.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Yakın Markaj:Triple H(Sayı 3)   Yakın Markaj:Triple H(Sayı 3) I_icon_minitimePaz 8 Ağus. 2010 - 19:26

Heart Break Legend demiş ki:
İşte şu an WWE'de HHH gibi bir güreşçi yoktur bana sorarsanız.Hatalarından ders almayı biliyor öncelikle.Ultimate Warrior'a artistlik taslamıştı ve WM'da maç yapmıştı onunla kaybetmişti(Bu ilk maçıydı).Ama birkaç ay önce bu maçı Sheamus'a örnek olarak göstermişti Ultimate Warrior'a karşı çıktım ama bedelini ağır ödedim demişti.

Meşhur tükürüğüyle,muhteşem gimmick'iylePowerhouse güreş stiliyle,komiklikleriyle,başarılarıyla adamım Triple H Very Happy

Rep verdim Botan kanka.

Kanka, benim için tecrübe bakımından, ilk HBK sonra Undertaker sonrada HHH geliyor. Makalemi yazarken hep 1990-1997 arası maçlara ve feudlara baktım. Günümüzde kalanlar bu kişilerdi.
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: Yakın Markaj:Triple H(Sayı 3)   Yakın Markaj:Triple H(Sayı 3) I_icon_minitimePaz 8 Ağus. 2010 - 19:43

Tabii kanka tecrübe olarak öyle.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Yakın Markaj:Triple H(Sayı 3)   Yakın Markaj:Triple H(Sayı 3) I_icon_minitimePaz 8 Ağus. 2010 - 19:53

Kanka, duygulandım şimdi. Eskiden, Randy Savage vardı Ultimate Warrior vardı. Kane'in eski adı Isaac Yanken'di. Andre the Giant vardı. HBK, iki yıl üst üste RR'yi kazanmıştı. British Bulldog vardı. Ted Dibiase'nin Million Dollar Corporation. Ve Ted Dibiase Sr. için gurur duyulacak birşey Undertaker, Ted Dibiase'nin yanında debutunu yaptı. Sonra, Steve Austin, Ringmaster adıyla Ted Dibiase'nin yanında debutunu yaptı. Adamlar neydi ya kanka. Özledim şimdi. 3 Gündür nostajileri izliyorum şimdi duygulandım. O günlerde Hogan ve Flair'da vardı ama onlarda şimdi TNA'da olduğu için sevmiyorum onları. Ama ne günlermiş o eski günler. HBK vs SCSA feudu ve feudun için Mike Tyson olması. Bret HArt vs Diesel maçında Undertaker'ın ringin içinden çıkması. Gerçekten çok güzel olaylar vardı eskiden. Very Happy

Neyse konuyu saptırmayalım. Botan kanka Triple H'i güzel anlatmışsın.
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Yakın Markaj:Triple H(Sayı 3)   Yakın Markaj:Triple H(Sayı 3) I_icon_minitimePaz 8 Ağus. 2010 - 19:59

Saol kanka bende HHH'e bakarken.Şunu düşündüm;gerçekten o zaman harika olaylar özelliklede ring dışı hikayeleri çok iyi işleniyormuş.Şimdi böyle birşey yok herşeyi önceden öğreniyoruz.Eskiden ne oldu diye meraklanırdım.
dilara32

dilara32

MesajKonu: Geri: Yakın Markaj:Triple H(Sayı 3)   Yakın Markaj:Triple H(Sayı 3) I_icon_minitimePaz 8 Ağus. 2010 - 23:37

Çok güzel olmuş saol +rep Very Happy
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Yakın Markaj:Triple H(Sayı 3)   Yakın Markaj:Triple H(Sayı 3) I_icon_minitimePtsi 9 Ağus. 2010 - 2:39

Göremedim repini neyse önemli değil.
safura_miss_punk

safura_miss_punk

MesajKonu: Geri: Yakın Markaj:Triple H(Sayı 3)   Yakın Markaj:Triple H(Sayı 3) I_icon_minitimePtsi 9 Ağus. 2010 - 3:13

+Rep guzel triple h severim
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Yakın Markaj:Triple H(Sayı 3)   Yakın Markaj:Triple H(Sayı 3) I_icon_minitimePtsi 9 Ağus. 2010 - 3:20

Sende vermedim repi Very Happy Very Happy Yok ya şaka ama sizde bana şaka yapıyorsunuz galiba 2 rep gelmedi Very Happy Very Happy Ne rep manyağıyım dimi ama 132 repim var hala rep istiyorum. Very Happy Very Happy
safura_miss_punk

safura_miss_punk

MesajKonu: Geri: Yakın Markaj:Triple H(Sayı 3)   Yakın Markaj:Triple H(Sayı 3) I_icon_minitimePtsi 9 Ağus. 2010 - 3:28

Hak ediyosun bizde veriyoruz repi biden neden gelmedi acaba
dilara32

dilara32

MesajKonu: Geri: Yakın Markaj:Triple H(Sayı 3)   Yakın Markaj:Triple H(Sayı 3) I_icon_minitimePtsi 9 Ağus. 2010 - 6:09

WWEManiac demiş ki:
Göremedim repini neyse önemli değil.

Botancım pardon ya valla vermemişim ama seninde gözünden kaçmıyor..Gerçekten unutmuşum..Şimdi verdim ama Very Happy
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Yakın Markaj:Triple H(Sayı 3)   Yakın Markaj:Triple H(Sayı 3) I_icon_minitimePtsi 9 Ağus. 2010 - 16:16

Tabii kaçmaz.Neyse yinede saolun.

4.sayımda Kane'i klavyeye alacağım.Umarım beğenirsiniz.
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: Yakın Markaj:Triple H(Sayı 3)   Yakın Markaj:Triple H(Sayı 3) I_icon_minitimePtsi 9 Ağus. 2010 - 18:14

WWE gittikçe b.ka giriyor ama HHH için izleyeceğim bir şovdur RAW sağol kanka Makale için +rep verdim.
http://www.trabzonspor.org.tr
Mr.WrestleMania
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
Mr.WrestleMania

MesajKonu: Geri: Yakın Markaj:Triple H(Sayı 3)   Yakın Markaj:Triple H(Sayı 3) I_icon_minitimePtsi 9 Ağus. 2010 - 19:21

İyi hadi bende Rep veriyim Smile
http://wwewrestlingrpg.7forum.net/
TheHunter

TheHunter

MesajKonu: Geri: Yakın Markaj:Triple H(Sayı 3)   Yakın Markaj:Triple H(Sayı 3) I_icon_minitimePerş. 19 Ağus. 2010 - 0:08

Bilgiler için teşekkürler makalen çok güzel olmuş...
http://www.wwewrestling.7forum.net

Yakın Markaj:Triple H(Sayı 3)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Triple H(HHH)