TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Son 6 WrestleMania'nın En iyi 3 Maçı

+7
WWEManiac
Berkay Cena
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Heart Break Legend
dilara32
Mr.WrestleMania
Basemode
11 posters
YazarMesaj
Basemode

Basemode

Son 6 WrestleMania'nın En iyi 3 Maçı  Empty
MesajKonu: Son 6 WrestleMania'nın En iyi 3 Maçı    Son 6 WrestleMania'nın En iyi 3 Maçı  I_icon_minitimeSalı 10 Ağus. 2010 - 15:49

Son 6 WrestleMania'nın En iyi 3 Maçı  4
Son 6 WrestleMania'nın En iyi 3 Maçı  Hhh_001
3) Batista vs. HHH (C) (World Heavyweight Championship) Wm 21 :

Yeni bir Sampiyonunun Dogusu . Batista ! Evolition'dan Takım arkadası olan HHH'e karsı kullandı RR da kazandıgı Hakkını. Gercekten kemeri eline aldıgında gözlerindeki ısıgı hala unutamiyorum. Erken Bittin Batista Sad

İşte o An:
Son 6 WrestleMania'nın En iyi 3 Maçı  Batista

Son 6 WrestleMania'nın En iyi 3 Maçı  106oe8

2) HBK vs J. Cena (C) (WWE Championship) Wm 23 :

Böylesine bir savaş, böylesine bir mücadele. 2 yetenek Macın hakkını kat kat fazlasıyla verdi . Macın ortalarında yenilene yazık olucak dedim. Hbk yenildi ve gercekten Hak etmişti . Seviyoruz Seni HBK !

Son 6 WrestleMania'nın En iyi 3 Maçı  Images%3Fq%3Dhbk%2Bvs%2Bundertaker%26um%3D1%26hl%3Dtr%26sa%3DN%26biw%3D1280%26bih%3D781%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=809&vpy=87&dur=454&hovh=194&hovw=259&tx=174&ty=137&ei=cwRhTMS5AceOjAe4m6mUCQ&oei=cwRhTMS5AceOjAe4m6mUCQ&esq=1&page=1&ndsp=23&ved=1t:429,r:4,s:0

1) Undertaker vs. HBK Wm 25 :

Bunda Hepimiz Hem fikiriz sanırım ? Bırakın WrestleMania'yı gördügüm en iyi mac diyebilirim. Harikaydı iki gürescide. Tombstone'lar ScM'ler Old School'lar vs. vs. vs. Harikaydılar. Show güzeldi. Wm güzeldi . Tesekkürler Taker ve HBK .

Mr.WrestleMania
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
Mr.WrestleMania

MesajKonu: Geri: Son 6 WrestleMania'nın En iyi 3 Maçı    Son 6 WrestleMania'nın En iyi 3 Maçı  I_icon_minitimeSalı 10 Ağus. 2010 - 16:32

Evet benimde izleyerek keyif aldığım üç maç. + Rep.
http://wwewrestlingrpg.7forum.net/
dilara32

dilara32

MesajKonu: Geri: Son 6 WrestleMania'nın En iyi 3 Maçı    Son 6 WrestleMania'nın En iyi 3 Maçı  I_icon_minitimeSalı 10 Ağus. 2010 - 16:37

Gerçekten güzel maçlarldı..Saol haber için Very Happy
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: Son 6 WrestleMania'nın En iyi 3 Maçı    Son 6 WrestleMania'nın En iyi 3 Maçı  I_icon_minitimeSalı 10 Ağus. 2010 - 16:58

Sanırım WM 26 Taker vs HBK'i unuttun?
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: Son 6 WrestleMania'nın En iyi 3 Maçı    Son 6 WrestleMania'nın En iyi 3 Maçı  I_icon_minitimeSalı 10 Ağus. 2010 - 17:09

Basemode gelelrine sağlık seçimler güzel, senin forumda daha çok online olmanı istiyoum şahsen hem Batista'yı seviyorsun hemde belli ki güreşten anlıyorsun Smile
Berkay Cena

Berkay Cena

MesajKonu: Geri: Son 6 WrestleMania'nın En iyi 3 Maçı    Son 6 WrestleMania'nın En iyi 3 Maçı  I_icon_minitimeSalı 10 Ağus. 2010 - 19:33

Sağol Gerçekten En İyi 3 Maç Bunlar.
Basemode

Basemode

MesajKonu: Geri: Son 6 WrestleMania'nın En iyi 3 Maçı    Son 6 WrestleMania'nın En iyi 3 Maçı  I_icon_minitimeSalı 10 Ağus. 2010 - 21:14

THE_ALONE_WWE_CHAMP demiş ki:
Basemode gelelrine sağlık seçimler güzel, senin forumda daha çok online olmanı istiyoum şahsen hem Batista'yı seviyorsun hemde belli ki güreşten anlıyorsun Smile
Batista Sevilmez mi ? Kim unutabilr ki o Batista Bomb'ları Smile Cok tesekkür ediyorum yorumlar icin Smile
Heart Break Legend demiş ki:
Sanırım WM 26 Taker vs HBK'i unuttun?
Wm 25 deki mac daha Güzeldi Kesinlikle . Tabiki O macta harikaydı ama macın galibini cok belli ettiler.

Diger arkadaslarada tesekkür ediyorum Smile
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: Son 6 WrestleMania'nın En iyi 3 Maçı    Son 6 WrestleMania'nın En iyi 3 Maçı  I_icon_minitimeÇarş. 11 Ağus. 2010 - 1:00

Galibini çok mu belli ettiler?Bütün dünya kimn kazanacağını tartışıyordu.Neyse listen doğru ama bence WM 26-Taker vs HBK ve WM 12-Bret vs HBK maçlarını da eklemelisin.
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Son 6 WrestleMania'nın En iyi 3 Maçı    Son 6 WrestleMania'nın En iyi 3 Maçı  I_icon_minitimeÇarş. 11 Ağus. 2010 - 1:02

Kanka MSN'e gel dedim.
Y2J_Save_Us

Y2J_Save_Us

MesajKonu: Geri: Son 6 WrestleMania'nın En iyi 3 Maçı    Son 6 WrestleMania'nın En iyi 3 Maçı  I_icon_minitimeÇarş. 11 Ağus. 2010 - 12:50

Beyler bana wrestlemania mıydı hatırlamıyorum benm şimidye kadar izledim en zevkli maç , Jericho vs. Hbk Ladder Match.. O Wm miydi hatırlamıyorum ama ikiside feci hırslanmıştı hemde çok güzel kanlı bir maçtı Jericho yendi idyedir belki bilmiyorum ama o maçı halen unutmuyorum Very Happy bide o maçta kanlı derken Jericho ' nun dişi falan kırılmıştı Very Happy Bide yani o kadar çok kapışmadan alf dalaşndan sonra çok süeprdi ikisdie çok sinirliydi bundan önce Jericho HBK yi çok dövdü diye kazanmıştı diyerinde de HBK Jericho yu çok dövdü diye kazanmıştı .. bide Jericho HBK nin karısına falan yumruk atmıştı .. Smile
Basemode

Basemode

MesajKonu: Geri: Son 6 WrestleMania'nın En iyi 3 Maçı    Son 6 WrestleMania'nın En iyi 3 Maçı  I_icon_minitimeÇarş. 11 Ağus. 2010 - 15:52

Y2J_Save_Us demiş ki:
Beyler bana wrestlemania mıydı hatırlamıyorum benm şimidye kadar izledim en zevkli maç , Jericho vs. Hbk Ladder Match.. O Wm miydi hatırlamıyorum ama ikiside feci hırslanmıştı hemde çok güzel kanlı bir maçtı Jericho yendi idyedir belki bilmiyorum ama o maçı halen unutmuyorum Very Happy bide o maçta kanlı derken Jericho ' nun dişi falan kırılmıştı Very Happy Bide yani o kadar çok kapışmadan alf dalaşndan sonra çok süeprdi ikisdie çok sinirliydi bundan önce Jericho HBK yi çok dövdü diye kazanmıştı diyerinde de HBK Jericho yu çok dövdü diye kazanmıştı .. bide Jericho HBK nin karısına falan yumruk atmıştı .. Smile

Ya '08 Unforgiven'dı yada '08 No Way Out'du. O macta aklımda benim

Heart Break Legend demiş ki:
Galibini çok mu belli ettiler?Bütün dünya kimn kazanacağını tartışıyordu.Neyse listen doğru ama bence WM 26-Taker vs HBK ve WM 12-Bret vs HBK maçlarını da eklemelisin.

Hbk geri dönmeli mi makalemde bunun acıklamasını yaptım. Ayrıca baslıkta son 6 yılın yazdım Smile 12 eskilerde kaliyo Smile
Extreme Champ

Extreme Champ

MesajKonu: Geri: Son 6 WrestleMania'nın En iyi 3 Maçı    Son 6 WrestleMania'nın En iyi 3 Maçı  I_icon_minitimeÇarş. 11 Ağus. 2010 - 21:13

Y2J-save us o maç sanırım no mercy 2008 deydi.Bence de bu 3 maç çok güzeldi ve WM 26 da HBK bırakmak istiyorum dedi WM 26 çok önce o yüzden belliydi maçın galibi.
TheHunter

TheHunter

MesajKonu: Geri: Son 6 WrestleMania'nın En iyi 3 Maçı    Son 6 WrestleMania'nın En iyi 3 Maçı  I_icon_minitimePerş. 19 Ağus. 2010 - 0:20

Evet gerçekten hepsi güzel maçlardı.Undertaker vs HBK maçı hayatımda izlediğim en iyi ve en heyecan verici güreş maçıydı.
http://www.wwewrestling.7forum.net
Hunter Hearst Helmsley

Hunter Hearst Helmsley

MesajKonu: Geri: Son 6 WrestleMania'nın En iyi 3 Maçı    Son 6 WrestleMania'nın En iyi 3 Maçı  I_icon_minitimePerş. 19 Ağus. 2010 - 0:28

Wrestlemania 25 Shawn Michaels VS Undertaker maçını en az 10 kez seyretmişimdir.Ve bir 10 kez daha seyrederim Very Happy. Sweet Chin Music'ler Tombstone'lar ve daha bir çok finisherlar gerçekten unutlmaz bir maçtı Smile

Son 6 WrestleMania'nın En iyi 3 Maçı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-