TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ecw'Nun Kapatılması

4 posters
YazarMesaj
Berkay Cena

Berkay Cena

Ecw'Nun Kapatılması Empty
MesajKonu: Ecw'Nun Kapatılması   Ecw'Nun Kapatılması I_icon_minitimeSalı 10 Ağus. 2010 - 19:58

ECW Neden Kapatıldı:

Neymiş reyting azmış saçmalık sanki insanların ECW’ya gıcığı var izlemiyor o nedenle reytingler az buna sadece çocuklar inanır. ECW’yu bu hale getiren kesinlikle WWE’dir.Zaten ECW kendi başına bir federasyon iken en büyük özelliği Extreme kurallardı PG sağolsun ortada Extreame falan kalmadı. Hadi kabul en azından güzel maçlar izleyelim dedik onlarda yoktu kısa ve basit maçlar insanları ECW’dan soğuttu zaten 2009’da Tüm ME’ler birbirleri ile çekişine ECW’dan Matt Hardy , Evan Bourne , Mark Henry , Jack Swagger gibi isimler alındı. Zaten felaket durumdaki federasyon WWE’nin kendi çabası ile batırıldı bunu kimse değil WWE yaptı. ECW’yu yürütmesi için Kozlov ve Ezekiel’e güvenildi Christian tek başına bir şeyler yapmaya çalışıyordu ama koca brand’ı tek başına götürecek değil ya. Raitingin bahanesi ECW sadece WWE’nin sorumsuzluğundan kapatıldı.

Neler Getirdi: ECW en iyi güreşçilerden başka hiçbir şey getirmedi Extreme kurallardan başka hiç bir şey getirmedi. Kanlı maçlardan başka hiç bir şey getirmedi zaten bunlar çok basit başarılar öyle değil mi. Bir çırpıda unutulup geçilecek özellikler işte WWE farkı bu.

Neler Götürdü: İşte asıl konu da bu Ne mi gitti Extreme Gitti ne mi gitti Brand çeşitliliği gitti ne mi gitti maç çeşitliliği gitti ne mi gitti PPV lerde ki maç çeşitliliği gitti. ECW’nun mid-Carder’ları jobber ME’leri ise MC oldu. Eskiden ECW title alan adamlar şimdi IC veya USA için maçlara bile çıkmıyor benim için eskiden WWE biR tutkuydu ancak şimdi bir Hobi’den öte değil.

Alıntı: wwe.com.tr
Mr.WrestleMania
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
Mr.WrestleMania

MesajKonu: Geri: Ecw'Nun Kapatılması   Ecw'Nun Kapatılması I_icon_minitimeSalı 10 Ağus. 2010 - 20:47

Şu PG bir kaldırılsa varya. Bu arada örnek veriyim. Christian! ECW'da parladı şimdi ise...

Çok güzel yazmışsın + Rep.
http://wwewrestlingrpg.7forum.net/
Berkay Cena

Berkay Cena

MesajKonu: Geri: Ecw'Nun Kapatılması   Ecw'Nun Kapatılması I_icon_minitimeSalı 10 Ağus. 2010 - 20:49

Sağol Rep İçin Ve Katılıyorum Christian Ecw De Parladı Şimdi. Wwe Nin İŞi İşte Ya... Smile
dilara32

dilara32

MesajKonu: Geri: Ecw'Nun Kapatılması   Ecw'Nun Kapatılması I_icon_minitimeSalı 10 Ağus. 2010 - 20:50

Çok güzel olmuş da sanki böyle bir konu vardı ya da ben yanlış hatırlıyorum..Neyse yine söyliyim çok güzel olmuş +rep Very Happy
dilara32

dilara32

MesajKonu: Geri: Ecw'Nun Kapatılması   Ecw'Nun Kapatılması I_icon_minitimeSalı 10 Ağus. 2010 - 20:51

Çok güzel olmuş da sanki böyle bir konu vardı ya da ben yanlış hatırlıyorum..Neyse yine söyliyim çok güzel olmuş +rep Very Happy
Berkay Cena

Berkay Cena

MesajKonu: Geri: Ecw'Nun Kapatılması   Ecw'Nun Kapatılması I_icon_minitimeSalı 10 Ağus. 2010 - 20:52

Sağol Rep İçin Böyle Bir Konu Varsa Özür Dilerim Yeni Geldim Fazla Konulara Bakmadım. Smile
dilara32

dilara32

MesajKonu: Geri: Ecw'Nun Kapatılması   Ecw'Nun Kapatılması I_icon_minitimeSalı 10 Ağus. 2010 - 20:58

Bende tam bilmiyorum var mı yok mu Very Happy

Bu arada yanlışlıkla flood yapmışım vallaha görmedim :S..Silemiyorum adminlerden biri görürse silsin lütfen :S
RollsRoyce

RollsRoyce

MesajKonu: Geri: Ecw'Nun Kapatılması   Ecw'Nun Kapatılması I_icon_minitimePtsi 16 Ağus. 2010 - 2:39

Mr.WrestleMania
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
Mr.WrestleMania

MesajKonu: Geri: Ecw'Nun Kapatılması   Ecw'Nun Kapatılması I_icon_minitimePtsi 16 Ağus. 2010 - 2:54

Berkay Cena bu 2.çalıntı makalen. Ne yapmaya çalışıyorsun başımızı belaya sokmaya mı? Kesin diğerleride çalıntıdır.
RollsRoyce

RollsRoyce

MesajKonu: Geri: Ecw'Nun Kapatılması   Ecw'Nun Kapatılması I_icon_minitimePtsi 16 Ağus. 2010 - 2:55

Mr.WrestleMania demiş ki:
Berkay Cena bu 2.çalıntı makalen. Ne yapmaya çalışıyorsun başımızı belaya sokmaya mı? Kesin diğerleride çalıntıdır.
abi bn kimin makalelerde copy yada doğru yadığını çok ii bilirim bnim işim bu olsun Very Happy
Mr.WrestleMania
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
Mr.WrestleMania

MesajKonu: Geri: Ecw'Nun Kapatılması   Ecw'Nun Kapatılması I_icon_minitimePtsi 16 Ağus. 2010 - 2:59

RollsRoyce demiş ki:
abi bn kimin makalelerde copy yada doğru yadığını çok ii bilirim bnim işim bu olsun Very Happy

Öbür makalelerine bak çalıntı mı. Kesin çalıntıdır da.
RollsRoyce

RollsRoyce

MesajKonu: Geri: Ecw'Nun Kapatılması   Ecw'Nun Kapatılması I_icon_minitimePtsi 16 Ağus. 2010 - 2:59

RollsRoyce demiş ki:

Öbür makalelerine bak çalıntı mı. Kesin çalıntıdır da.
tamam abi

Ecw'Nun Kapatılması
1 sayfadaki 1 sayfası