TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Örnek RAW Yayınım

+3
cacamiki
The X-Treme
Mr.WrestleMania
7 posters

Sizce nasıl?
Süper
Örnek RAW Yayınım I_vote_lcap88%Örnek RAW Yayınım I_vote_rcap
 88% [ 7 ]
Çok İyi
Örnek RAW Yayınım I_vote_lcap0%Örnek RAW Yayınım I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
İyi
Örnek RAW Yayınım I_vote_lcap12%Örnek RAW Yayınım I_vote_rcap
 12% [ 1 ]
Kötü
 0% [ 0 ]
Çok Kötü
 0% [ 0 ]
Berbat
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 8

YazarMesaj
Mr.WrestleMania
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
Mr.WrestleMania

Örnek RAW Yayınım Empty
MesajKonu: Örnek RAW Yayınım   Örnek RAW Yayınım I_icon_minitimeCuma 13 Ağus. 2010 - 2:46

Arkadaşlar Raw GM'si olmak istemiyorum sadece öylesine deneme yapıyorum. Yorumlarınızı almak için ve nasıl yazdığımı öğrenmek için.

Örnek RAW Yayınım 220px-WWE-RAW-LOGO

Evet Sayın Seyirciler SRO Raw'a Hoşgeldiniz! Bugünün açılışını Konuk GM Shawn Michaels yapıyor!

Örnek RAW Yayınım 040306hbk1

Shawn Michaels: Burada olmaktan çok mutluyum. Yani tekrar bu ihtişamlı gösteride bu Shawn Michaels diye bağıran seyircileri tekrar görmek harika bir duygu. Neyse lafı çok fazla uzatmak istemiyorum. Ve birden Jericho'nun müziği duyuluyor.

Chris Jericho: Hey Shawn! Sen çok değerli bir... Güreşçisin demek isterdim ama hiçbir zaman öyle olmadın. Bak WWE Şampiyonuyum. Bunu her zaman söylemişimdir. Ben yaptığımda işte dünyanın en iyisiyim.

Shawn Michaels: Tamam demek ki yaptığın işte en iyisisin o zaman bu gece Unvanını takım arkadaşım olan Triple H'E koruyabilirsin o zaman.

Jericho şaşkın o sırada Shawn Michaels birden Jericho'ya Sweet Chin Music yapıp ringi terkediyor. Jericho ise arkasından bakıyor.
Örnek RAW Yayınım 12806744

The Miz vs. Evan Bourne - Non Title

Örnek RAW Yayınım RAW_898_Photo_019Örnek RAW Yayınım RAW_898_Photo_021

Maç başladı. Maça lock-uplar ile başlıyorlar.

Örnek RAW Yayınım RAW_898_Photo_022

Evan Miz'i yere yatırdı ve armbar yaptı. Miz kısa sürede toparlandı ve Evan'a attığı seri yumruklarla kurtuldu. The Miz şimdi onu köşeye götürdü ve yumruklar. Hakem ayırmıyor çalışıyor fakat Miz bırakacak gibi değil. Hakem DQ için sayıyor.1.2.3.4 Miz bıraktı. Şimdi Miz aldı ve vertical suplex yaptı. Ama Evan tuş olmadı. Miz sinirleniyor ve tekrar tuş deniyor. 1'de kaldı. Miz sinir küpüne döndü üstüste suratına tekmeler atıyor ve şimdi headlock bağladı.

Örnek RAW Yayınım RAW_898_Photo_024

Evan iplere tutunuyor. Bırakmıyor ama Miz. Hakem DQ için sayıyor. 1.2.3 bıraktı Miz tekrar. Miz maçı üstünlükle götürüyor. Evan'ı kaldırdı fakat Evan bir tekme atıyor ve Irısh Whip'ten gelip crosthline yapıyor. Şimdi Star Shooting Prees için köşeye çıktı. Evan atladı fakat Miz çekildi. Evan ayakta kaldı ve Miz roll-upla tuşu buluyor kazanan The Miz.

Şimdi Miz konuşma yapıyor.
Örnek RAW Yayınım RAW_898_Photo_034

The Miz: Evan'ı yendim. Bu benim için zor birşey değildi. İlerleyen haftalarda daha güçlü rakiplerle karşılaşcam ve herkes benim gücümü görücek. "Because I'm The Miz and I'm AWESOME!!! " diyor ve ringten ayrılıyor.

Promo

SRO Heyecanı wwewrestling.forumotion.com'te Sakın Kaçırmayın!

Rated RKO vs. Sheamus & Big Show

Örnek RAW Yayınım Randyandedge-tagchampsÖrnek RAW Yayınım SheamusÖrnek RAW Yayınım Z160917314

Maça Sheamus ile Randy başladı. Sheamus üst üste yumruklar ardından Crossline ile maça başladı.

Örnek RAW Yayınım RR10_Photo_061

Sheamus Randy'i kaldırdı ve tag verdi. Big Show onu köşede meşhur tokatlarıyla göğsünü tokatlıyor. Seyirciler Wooooooo! diye bağırıyor. Sheamus tag aldı Irısh Whip'e yolladı ve big boot geçirdi. Tuş denemesi. 2'de kaldı. Sheamus köşeye gitti ve Big Show'a birşeyler söylüyor. Randy ise koşarak croosline yapmaya çalıştı fakat Sheamus bicyle kick yaptı. Tuş deniyor. 1.......2.........3. Maç kısa sürdü. Gerçekten maçtan önce çok iyi plan yapmışlar Sheamus ve Big Show. Edge hala olup bitenin farkında değil.

Promo

Baylar bayanlar. SRO Summerslam şovuna hazır olun. Bu gece harika olacak. Şimdi ekranlarda promoyu görüyoruz.

Bu Geceyi Sakın Kaçırmayın!

Evet SRO Raw takipçileri kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu geceyi kısaca bir özetliyelim. Konuk sunucu Shawn Michaels ringe geldi ve konuşma yaptı. Jericho geldi ve ben en iyisiyim dedi. Shawn ise eğer öyleysen bu gece HHH ile WWE Şampiyonluk maçın var dedi ve SCM yapıp gitti. The Miz vs. Evan Bourne maçında The Miz maçın her anında öndeydi ve maçı hakedip kazandı. Rated RKO vs. Sheamus & Big Show maçında ise ustalıkla kazanan takım Sheamus & Big Show oldu ve kendilerini tebrik ediyorum.

İsterseniz sıradaki maça geçelim. Gerçekten harika bir maç olacağa benziyor.

Shawn Michaels ringe geliyor ve açıklama yapıcak.

Shawn Michaels: Ben bu maçın kazanının Triple H olacağına inanıyorum. Bu yüzden maçı değiştiriyorum. Maçta kaybeden taraf WWE'ye veda edicek.

Chris Jericho: Hey Shawn! Yeter ama ne yaptığını sanıyorsun. Bu maç kariyer maçı olmayacak. Eğer olursa WWE'de DX'e ait hiçbirşey kalmaz.

Shawn Michaels: DX'e ait birşey kalmaz mı? Duymadın herhalde yenenin değil yenilenin kariyeri bitecek!

Chris Jericho: Şimdi sen komik olduğunumu sanıyorsun tamam birşey demiyorum spiker ile birlikte otur ve maçı izle diyor. Ardından Codebreaker yapıp şovun başındaki SCM'nin intikamını alıyor.

Chris Jericho vs. Triple H - WWE Championship - Losers leave in WWE.

Örnek RAW Yayınım RAW_862_Photo_119Örnek RAW Yayınım RAW_862_Photo_122

Maç başladı. Y2J hızlı ve sert tekmelerle HHH'nin bacağını tekmeliyor. Şimdi kafasını yumrukluyor. Y2J HBK'e bakıyor ve gülümsüyor. Ama HHH hemen o anda Roll-Up'a çeviriyor. Tuş olmadı. Şimdide HHH bacağına hızlı ve sert tekmeler atıp kafasına yumrukluyor. Ardından suplex.

Örnek RAW Yayınım RAW_862_Photo_124

HHH headlock bağladı fakat Y2J kurtuldu. HHH suplex yapıp tuş deniyor olmuyor. Şimdi ringin dışına fırlattı Y2J'yi.Ardından tauntunu yapıyor. Hakem countout için sayıyor 1.2.3 Y2J içeri girdi. Girer girmez ilk önce Facebreaker Knee Smash yapıyor. Ardınan Pedigree yapıyor. 1.......2.........3. Kazanan HHH. Y2J'nin kariyeri bitiyor. Yeni WWE Şampiyonu Triple H.

DX ringi terk ediyor ve Y2J üzülüyor.

Örnek RAW Yayınım RAW_862_Photo_138

Şovumuz burada iyi bitiyor iyi akşamlar!

Örnek RAW Yayınım 220px-WWE-RAW-LOGO
SRO ENTERTAINMENT
TM 2010
ALL RIGHTS RESERVED
COPYRIGHT: Mr.WrestleMania
http://wwewrestlingrpg.7forum.net/
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

Örnek RAW Yayınım Empty
MesajKonu: Geri: Örnek RAW Yayınım   Örnek RAW Yayınım I_icon_minitimeCuma 13 Ağus. 2010 - 2:52

Çok güzel senle NXT GM'si olunca zorluk çekmeyiz.
http://www.trabzonspor.org.tr
Mr.WrestleMania
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
Mr.WrestleMania

Örnek RAW Yayınım Empty
MesajKonu: Geri: Örnek RAW Yayınım   Örnek RAW Yayınım I_icon_minitimeCuma 13 Ağus. 2010 - 3:12

Saol. Smile
cacamiki

cacamiki

Örnek RAW Yayınım Empty
MesajKonu: Geri: Örnek RAW Yayınım   Örnek RAW Yayınım I_icon_minitimeCuma 13 Ağus. 2010 - 3:34

yayının çok güzel ama maçlar biraz kısa gibi ama süper tebrikler
http://wweforum.turkforumpro.com/index.htm
dilara32

dilara32

Örnek RAW Yayınım Empty
MesajKonu: Geri: Örnek RAW Yayınım   Örnek RAW Yayınım I_icon_minitimeCuma 13 Ağus. 2010 - 5:07

Kanka ya 10 numara ötesi bir şey olmuş...Harika yazmışsın Very Happy Very Happy
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

Örnek RAW Yayınım Empty
MesajKonu: Geri: Örnek RAW Yayınım   Örnek RAW Yayınım I_icon_minitimeCuma 13 Ağus. 2010 - 14:54

Kanka sen daha önce hiç yayın yapmadın eminsin değil mi?O ne ya bazı gerçek yayınlardan bile güzel neredeyse.
xReyMysteriox

xReyMysteriox

Örnek RAW Yayınım Empty
MesajKonu: Geri: Örnek RAW Yayınım   Örnek RAW Yayınım I_icon_minitimeCuma 13 Ağus. 2010 - 14:55

süper yazmışsın raw gmsi alınacaksa sen alınmalısın
Mr.WrestleMania
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
Mr.WrestleMania

Örnek RAW Yayınım Empty
MesajKonu: Geri: Örnek RAW Yayınım   Örnek RAW Yayınım I_icon_minitimeCuma 13 Ağus. 2010 - 15:59

Yok zaten NXT GM'liğinde Oğuzhan ile yapcaz yayın. Yani bu nasıl yazdığımı öğrenmek içindi. Evet ilk yayınım Doğancan.
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

Örnek RAW Yayınım Empty
MesajKonu: Geri: Örnek RAW Yayınım   Örnek RAW Yayınım I_icon_minitimeCuma 13 Ağus. 2010 - 16:06

Benim yazma stilime yakın yazıyorsun,seni veliahtım ilan etmek istiyorum.
Misafir
Misafir

Örnek RAW Yayınım Empty
MesajKonu: Geri: Örnek RAW Yayınım   Örnek RAW Yayınım I_icon_minitimeCuma 13 Ağus. 2010 - 17:04

Niye sen gidecek misin?
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

Örnek RAW Yayınım Empty
MesajKonu: Geri: Örnek RAW Yayınım   Örnek RAW Yayınım I_icon_minitimeCuma 13 Ağus. 2010 - 21:03

Yok kanka nerden çıkardın ama eğer SRO'yu bırakırsam diye.Öyle bi niyetim yok ama.

Örnek RAW Yayınım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-