TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

RAW 16/08/2010 Sonuçları-Yeni TT kemerleri,PG kalkıyor mu?

+4
the BasterD
xUndertakerx
WWEManiac
Heart Break Legend
8 posters
YazarMesaj
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

RAW 16/08/2010 Sonuçları-Yeni TT kemerleri,PG kalkıyor mu? Empty
MesajKonu: RAW 16/08/2010 Sonuçları-Yeni TT kemerleri,PG kalkıyor mu?   RAW 16/08/2010 Sonuçları-Yeni TT kemerleri,PG kalkıyor mu? I_icon_minitimeSalı 17 Ağus. 2010 - 11:51

Arkadaşla baştan söyleyeyim HHH'in geri dönme olasılığı var demiştim ama dönmedi.

Şovu Nexus açtı.Geçen gece ile lgilibir promo kestiler ve sonra Cena geldi.Cena birkaç espri yaptı yalnız ilk defa Cena'nın bir esprisine güldüm:Michael Tarver'a erkek striptizci dedi Very Happy Ha bu arada,bu PG'nin yok olması için sebep 1.

Promo sırasında GM'den mesaj gedi ve her Nexus üyesinin Team WWE'dekilere teke tek maça çıkacağıı duyurdu.GM Nexus'taki herkese kendi rakiplerini seçme hakkını verdi,Wade dışında.GM onu Jericho ile maç çıkardı ve Wade kazandı.Ayrıca GM,Nexus'un bu geceki herhangi bir maça karışmasının yasaklandığını söyledi.

Ayrıca bir de şu var,Wade şunu söyledi:Bu geceki maçlarda kim kaybederse Nexus'a veda eder dedi.Başka bir promoda gecenin guest host'ları ringe geldi(isimlerini bile hatırlamıyorum tamamen saçmaladılar zaten).Sonra Hart Dynasty'yi ringe çağırdılar.Hart Dynasty onlarla tokalaştı ve biraz sonra GM'den mesaj geldi ve Michael Cole Unified Tag Team kemerlerinin artık WWE Tag Team kemerleri olarak anılacağını ve kemerlerin değişeceğini söyledi!Sonra da yeni kemerleri takdim etmek üzere Bret Hart'ı ringe çağırdı.Kemerlerin resmini şimdilik aşağıdaki gibi bulabildim,bu arada kemerler rezalet.
RAW 16/08/2010 Sonuçları-Yeni TT kemerleri,PG kalkıyor mu? RAW_899_Photo_047

Ama birdenbire titantron'da Nexus belirdi ve Justin Gabriel Bret Hart ile karşılaşmak istediğini açıkladı.

Sonraki maç Michael Tarver vs Daniel Bryan-Maç normal giderken Miz ve Alex Riley gelip Bryan'ın dikkatini dağıttı ve Tarver bununavantajını kulanarak roll-up ile maçı kazandı.Daniel Bryan Miz'e sinirlendi fakat bu birşeyi değiştirmedi çünkü Miz ona MITB çantasının üzerine Skull Crushing Finale yaptı.

Josh Mattews bundan sonra Miz ve Riley ile kısa bir röportaj yaptı ve bundan sonra Nexus soyunma odalarında belirdi.Darren Young kararını verdiğini,bu gece John Cena ile karşılaşmak istediğini söyledi.

Justin Gabriel Bret ile apacağı maç için ringe geldi fakat GM'den mesaj geldi ve 'GM' şunları söyledi:

'Ben Bret'i sevmiyorum,asla sevmedim.Aslında,ben Bret'in WWE'de maça çıkmasını istemiyorum'Ve GM rakibi Randy Orton olarak değiştirdi!İşte gecenin tek iyi maçı ve en büyük olayı.Buraları mutlaka okuyun.

Orton maçı gayet güzel bir şekilde götürdü,Justin maç boyunca endişeliydi.Fakat bir süre sonra WWE şampiyonu Sheamus maça karıştı ama o ringe giremeden Orton ringden indi ve onu dövmeye başladı.Ve işte seyirciler burada coştu.Orton kavgayı bariyerlerin arkasına götürdü ve seyircilerin arasına girdiler.Orton Sheamus'u gerçekten iyi dövdü ama bu arada hakem sayıyordu ve maç count-out ile bitti ve Gabriel kazandı,Nexus hala kaybetmedi.Ama bu Orton'ın umurunda olmadı ve o Sheamus'u dövmeye devam etti.Sonra Sheamus'u bıraktı ve ringe girdi.Hakem o sırada Gabriel'in elini kaldırıyordu ve Orton'a arkasını dönüktü.Gabriel bir döndü de ne olsun,RKO!Orton burada iyice gaza geldi ve sonra da ringden inip sandalye aldı!!!!!!!!!!Şimdi bunu neden kırmızıyla ve heyecanlı bir şekilde yazdığımı merak ediyorsunuzdur.Söyleyeyim,çünkü sandalye vuruşları yasaklanmıştı.Şu duruma bakarsak PG bitmek üzere.Orton tam 8 defa sandalye ile Sheamus'un sırtına vurdu.Seyircilerden söz etmiyorum zaten,hepsi sevinçten çılgına döndü Justin TV'nin chatbox'unda herkes f.ck PG Orton yeah! yazıyordu Very Happy Gecenin tek iyi anı buydu.

Skip Sheffield & David Otunga vs. John Morrison & R-Truth-Klasik bir maçtan sonra Sheffield ve Otunga kazandı,bu arada ben Sheffield'ı bu maçta gayet iyi buldum.

Şimdi farklı bir maç:Eve Torres, Gail Kim & Melina vs. Maryse, Jillian Hall & Alicia Fox.Jon Lovitz seyircilerin arasındaydı.Maçı Jillian'ın getirdiği tuş ile Maryse, Jillian Hall & Alicia Fox takımı kazandı.Pourquoui?

Şimdi Josh Mattews'u görüyoruz.Edge ile röportaj yaparken arkadan Slater yani Edge'in rakibi geliyor ve Edge'e artık kendisinin Rated R-Superstar olduğunu söylüyor ve Edge'in bu gece bırakmasını tavsiye ediyor.Edge onu kendisini taklit etmekle suçluyor ve oradan ayrılıyor,ama Slater arkadan ona vuruyor ve sahne bitiyor.

Slater vs Edge-Slater count out ile kazandı ama çok garip bir şekilde.Edge onu ring dışında gayet iyi dövüyordu fakat Slater son anda ringe girdi ve maçı kazandı.Taunt yaparken de Edge bunu onun yanına bırakmadı ve mükemmel bir Spear yapıp oradan ayrıldı.

Khali ile ilgili komik bir promo görüyoruz,Khali sonunda Bella ikizlerle birlikte oradan ayrılıyor.

Ve main event:John Cena vs Darren Young.Daha doğrusu beyaz Cena vs siyah Cena.Maç başlayacak ama Nexus rampada görünüyor.Yine de birşey yapamazlar çünkü maça karışmaları yasak.Neyse maç çok yavaştı,sıkıntıdan kapatacaktım neredeyse ama main event'ti zaten.Tahmin edebileceğiniz gibi Cena STF ile kazandı.Nexus üyeleri bütün gece yenilmemişti,ama Young işi bozdu.Nexus ringe geldi ve onlar girmeden Cena oradan ayrıldı.Fakat onlar Cena için değil,Darren Young için gelmişlerdi!Young'a klasik ataklarını uyguladılar ve sonra da geceyi bitirdiler.

Pek güzel bir RAW değildi,ama Orton'ı yaptıklarını kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim,sözle anlatılmaz.WWE'yi PG'nin kaldırılmasına bir adım daha yaklaştırdığın için saol Orton!
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: RAW 16/08/2010 Sonuçları-Yeni TT kemerleri,PG kalkıyor mu?   RAW 16/08/2010 Sonuçları-Yeni TT kemerleri,PG kalkıyor mu? I_icon_minitimeSalı 17 Ağus. 2010 - 15:40

Orton kral ya.Bu arada Young'un ayrılmasını zaten isterdim ve en yakın isim zaten bana göre oydu.

Ve işte o resim

RAW 16/08/2010 Sonuçları-Yeni TT kemerleri,PG kalkıyor mu? RAW_899_Photo_084b
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: RAW 16/08/2010 Sonuçları-Yeni TT kemerleri,PG kalkıyor mu?   RAW 16/08/2010 Sonuçları-Yeni TT kemerleri,PG kalkıyor mu? I_icon_minitimeSalı 17 Ağus. 2010 - 18:42

Arkadaşlar bence Nexus kovularak bitmeyecek dağılarak biticek bu arada Raw bence Orton hariç kötüydü herkes yenildi sevdiğim ama olsun:DşİMDİLİK YENİLSİNLER SONRA YENCEKLER ZATEN:D
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: RAW 16/08/2010 Sonuçları-Yeni TT kemerleri,PG kalkıyor mu?   RAW 16/08/2010 Sonuçları-Yeni TT kemerleri,PG kalkıyor mu? I_icon_minitimeSalı 17 Ağus. 2010 - 18:54

Varya bunların hepsi beceriksiz. O dediğiniz Jericho bile teke tek maçta yenildi Wade Barrett'a. Nexus'ta güçlü olan dediğim gibi Skip Sheffield bunu daha öncede söylemiştim. Summerslam Sonuçları konusunda. Zaten, Skip, Summerslam'de de iki kişi elemişti. Otunga'da Skip sayesinde kurtuldu. Onun dışında, Bryan'ın yenilmesine Miz sebep oldu. Orton'un yenilmesine Sheamus sebep oldu. Edge, count-out ile yenildi. Onunda aklı başka yerlerde herhalde. Tek, Cena yendi o da kazandı çok şükür. Yani, maçlar düzgün geçseydi şuan belki Nexus 3 Kişi kalmıştı. Yani, illa bir sebep buldular.

Neyse, Orton'un yaptığıda güzeldi. Keşke, Justin'ıda sandalye ile dövseydi. Bir RKO yaptı sadece.

Bu arada Baybora sağol konu için +Rep. Very Happy
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: RAW 16/08/2010 Sonuçları-Yeni TT kemerleri,PG kalkıyor mu?   RAW 16/08/2010 Sonuçları-Yeni TT kemerleri,PG kalkıyor mu? I_icon_minitimeSalı 17 Ağus. 2010 - 19:10

Saol kanka Very Happy Abi şu RAW'ı Justintv'de canlı izlemeniz lazım chatbox felaket Very Happy Orton sandalye aldı herkes laptopu kır diyor Very Happy Very Happy
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: RAW 16/08/2010 Sonuçları-Yeni TT kemerleri,PG kalkıyor mu?   RAW 16/08/2010 Sonuçları-Yeni TT kemerleri,PG kalkıyor mu? I_icon_minitimeSalı 17 Ağus. 2010 - 19:20

Arkadaşlar bugün RAW'ın Dark Maçında Smackdown vs RAW vs Nexus maçı yokmuydu ? O ne oldu ?
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: RAW 16/08/2010 Sonuçları-Yeni TT kemerleri,PG kalkıyor mu?   RAW 16/08/2010 Sonuçları-Yeni TT kemerleri,PG kalkıyor mu? I_icon_minitimeSalı 17 Ağus. 2010 - 19:48

Dark match ne arar la RAW'da ben 16 yaşındayım daha öyle birşey görmedim Very Happy Yok kanka olmadı o maç galiba.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: RAW 16/08/2010 Sonuçları-Yeni TT kemerleri,PG kalkıyor mu?   RAW 16/08/2010 Sonuçları-Yeni TT kemerleri,PG kalkıyor mu? I_icon_minitimeSalı 17 Ağus. 2010 - 19:52

Kanka buldum.

Cena kazanmış. http://www.lordsofpain.net/news/wwe/cena-wins-big-battle-royal-after-raw-bret-hart-news-bryan-more.html

Son paragraf linkteki öyle yazmıyor mu ?
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: RAW 16/08/2010 Sonuçları-Yeni TT kemerleri,PG kalkıyor mu?   RAW 16/08/2010 Sonuçları-Yeni TT kemerleri,PG kalkıyor mu? I_icon_minitimeSalı 17 Ağus. 2010 - 20:01

Evet kanka doğru.Ya sabır yine Cena kazanmış.
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: RAW 16/08/2010 Sonuçları-Yeni TT kemerleri,PG kalkıyor mu?   RAW 16/08/2010 Sonuçları-Yeni TT kemerleri,PG kalkıyor mu? I_icon_minitimeSalı 17 Ağus. 2010 - 20:04

Arkadaşlar flood için özür ama kemerin resmi elime geçti.Aslında o kadar da kötü değilmiş ben izlerken hiç beğenmemiştim.

RAW 16/08/2010 Sonuçları-Yeni TT kemerleri,PG kalkıyor mu? Rv90mx
the BasterD

MesajKonu: Geri: RAW 16/08/2010 Sonuçları-Yeni TT kemerleri,PG kalkıyor mu?   RAW 16/08/2010 Sonuçları-Yeni TT kemerleri,PG kalkıyor mu? I_icon_minitimeSalı 17 Ağus. 2010 - 20:41

şu bryan'a summerslam de hasta oldum yeni hbk olucak eğer summerslam'de miz karışmasaydı abartmıyorum geriye kalan 2 kişiyide o elerdi dünkü maçta da galibiyete çok yakındı yine miz maçı bastı bence bryan amerika kemerini ondan alır yer aldığı 2 maçıda doğru düzgün darbe yemeden miz yüzünden kaybetti
dilara32

dilara32

MesajKonu: Geri: RAW 16/08/2010 Sonuçları-Yeni TT kemerleri,PG kalkıyor mu?   RAW 16/08/2010 Sonuçları-Yeni TT kemerleri,PG kalkıyor mu? I_icon_minitimeSalı 17 Ağus. 2010 - 21:32

Baybora öyle bir anlamışsın ki heyecanladım yazıları nasıl okuduğumu bilmiyorum Very Happy...Keşke bütün Nexus gitseydi...Saol +rep Very Happy..
TheHunter

TheHunter

MesajKonu: Geri: RAW 16/08/2010 Sonuçları-Yeni TT kemerleri,PG kalkıyor mu?   RAW 16/08/2010 Sonuçları-Yeni TT kemerleri,PG kalkıyor mu? I_icon_minitimePerş. 19 Ağus. 2010 - 22:03

Orton'a helal ya adamım benim.Tam da ona yakışacak ataklar yapmış.Forever RKO !
http://www.wwewrestling.7forum.net
UcSeeMe

UcSeeMe

MesajKonu: Geri: RAW 16/08/2010 Sonuçları-Yeni TT kemerleri,PG kalkıyor mu?   RAW 16/08/2010 Sonuçları-Yeni TT kemerleri,PG kalkıyor mu? I_icon_minitimePerş. 9 Eyl. 2010 - 0:03

Arkadaşlar ben SES ile ilgili konuşacağım!!!! Big Show SeS dağıttı summer slam i de yeneceği cm punk ve joey mercury nin maskelerini çıkardığında belli oldu ve bu hafta yine Big Show SES yine dağıttı ve cm punk bunu kendine yediremeyip luke gallows a Goto sleep yaptı ve ondan sonrada üzüldü galiba ama SES dağılsa bile Serena Cm punk ı bırakmaz niye onu bilmem ve Joey mercury de mırakmaz bana öyle geliyor ama ben SES nin dağılıcağını düşünmem ama dağılmasalar bile Big Show dan yine dayak yerler bence artık Luke,Joey ve Serena nın Cm punk ı bırakması lazım çünke Luke gallows Cm punk tan güçlüdür ve REP VERİRSENİN MUTLU OLURUM UcSeeME
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: RAW 16/08/2010 Sonuçları-Yeni TT kemerleri,PG kalkıyor mu?   RAW 16/08/2010 Sonuçları-Yeni TT kemerleri,PG kalkıyor mu? I_icon_minitimePerş. 9 Eyl. 2010 - 0:17

Oğlum İlkan,ben seni napiyim yaaa.Buraya yazılır mı? Very Happy
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

MesajKonu: Geri: RAW 16/08/2010 Sonuçları-Yeni TT kemerleri,PG kalkıyor mu?   RAW 16/08/2010 Sonuçları-Yeni TT kemerleri,PG kalkıyor mu? I_icon_minitimePerş. 9 Eyl. 2010 - 16:31

TT Resimlere Bakılırsa Maziye Dönülmüş Yazı İçin Sağol.

RAW 16/08/2010 Sonuçları-Yeni TT kemerleri,PG kalkıyor mu?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-