TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SRO NXT 12.Hafta Yayını

3 posters
YazarMesaj
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

SRO NXT 12.Hafta Yayını Empty
MesajKonu: SRO NXT 12.Hafta Yayını   SRO NXT 12.Hafta Yayını I_icon_minitimeÇarş. 18 Ağus. 2010 - 17:53

Gece Açılışı
SRO NXT 12.Hafta Yayını 175px-WWE_NXT

Ve sayın seyirciler bir kez daha beraber olmak çok güzel. Ben Spikeriniz Josh Mathews Geçen hafta önemli gelişmeler yaşanmıştı ve Eli Cottonwood ayrılmıştı. BayBotan-Nexus ekibi O&O ve onların takımına yenilmişti. Fakat maç sonrası onlara saldırmışlardı. Her neyse bu gece 3 maç oynanacak ve kaybedenleri bir Triple Threat maça çıkacak ve maçta tuş edilen NXT’den elenecek ve şimdi yanımızda yeni NXT GM’si Mehmet var Mehmet bu gece hakkında ne düşünüyorsun?

Mehmet : Bu gece olanları pek tahmin edemem ama BayBotan Summerslamde de gününü görür her neyse Selçuk bu gece bu sistemi hazırlayan ona teşekkür etmeliyim.
Josh: Diyorsun. Evet dilerseniz bu gecenin maçlarına şöyle bir göz atalım;

Alex Riley vs Husky Harris; Kaybeden elenme riskine karşı.

Mike McGiliguty vs Percy Watson; Selçuk’un sistemi acımıyor kaybeden elenme riskiyle karşı karşıya.

Lucky Cannon vs Kaval; Ve yine elenmeden kaçmak için önemli mücadele

Ve de gecenin merakla beklenen bir Main Event'ı var bu da Kaybedenlerin maçı.

Ve ilk maça geçiyoruz. Mike McGiliguty vs Percy Watson
Mike McGillicutty vs Percy Watson

SRO NXT 12.Hafta Yayını Tumblr_l58crnGZia1qb86h6o1_400SRO NXT 12.Hafta Yayını NXT_018_Photo_002

Evet maç başladı. Maça Watson seri yumruklarla başlıyor. Şimdi bir Crosthline ardından birtane daha şimdide virtucal suplex. Fakat tuş olmadı Mike. Şimdi Headlock bağladı Watson. Mike kıvranıyor iplere tutunmak için. Ve sonunda tutundu hakem bırak diyor ve Percy bıraktı. Percy taunt yapıyor şimdi ama Mike ordan bir yumruk geçiriyor. Şimdi kaldırdı Percy'e bir suplex yaptı. Ardından bir tane daha. Ve şimdi onu suplex ile ringin dışına fırlatıyor. Onu içeri alayım derken Percy yüzüne yumruklar atmaya başladı. Onu spiker masasına yatırdı ve elbow drop lar yaptı. Ardından köşeye çıktı ve üstüne atladı fakat Mike oradan çekildi. Percy spiker masasını kırdı. Percy'e sanki birşey olmamış. İkiside ayakta Percy koşarak üstüne geliyor fakat Mike dropkick ile karşılıyor.

SRO NXT 12.Hafta Yayını NXT_020_Photo_025

Onu içeri aldı ve tuş deniyor.

Tuş denemesi.1.2

Hayır tuş kaçtı. Mike üzülmüyor.

Percy kalktı ve Mike McGillicutter yapıyor. 1.2. Hayır inanılmaz tuş kaçtı. Mike bu sefer çok sinirlendi. Onu kaldırdı ve bir Suplex yaptı. Tuş denemesi yinede 2.5'da kalıyor. Mike şimdi aldı Percy'i ve köşeye çıkardı. Evet SuperSuplex yaptı. Şimdi kalkmasını bekliyor. Irısh Whip'ten atlayarak roll-up yapıyor Mike. 1.2.3.

SRO NXT 12.Hafta Yayını NXT_020_Photo_030SRO NXT 12.Hafta Yayını NXT_020_Photo_031SRO NXT 12.Hafta Yayını NXT_020_Photo_032

Kazanan Mike McGillicutty

SRO NXT 12.Hafta Yayını NXT_020_Photo_033

Promo
Mike McGiliguty ringde
Mike: Hey gördünüz mü yine yendim! NXT Boyunca yenilmedim ve yine yendim. Ama hala birinci Kaval oluyor Kaval dostum GM’ler de izin verirse haftaya senle bir maç isterim
Tajiri ve Selçuk ekrandan görünürler
Tajiri:İsteğini kabul ettim Mike eğer Kaval da bu gece içinde elenmeden kalırsa haftaya bir maç yaparsınız.
Selçuk:Ve bir şey daha maçın kazananı istediği birini eleyebilir bence birbirinizi elemeyin. Yoksa benimle bir maç yaparsınız.

Biz de 2. Maçımıza geçelim.
Lucky Cannon vs Kaval
Lucky Cannon ve eğitmeni geliyor.
SRO NXT 12.Hafta Yayını NXT_020_Photo_051
Ve şimdi de Kaval.
SRO NXT 12.Hafta Yayını NXT_016_Photo_006
Maç lockup ile başlıyor Kaval’dan hemen bir tekme geliyor. Kaval alıyor Lucky’yi omuzlayıp yere vurdu hemen tuşa gitti 1 hemen kalktı Cannon. Şimdi Cannon’u kaldırdı Suplex yapacak ama hareket tersine dönüyor ve Cannon Suplex’i yapıştırıyor. Şimdi Suplex’in ardından Cannon Knee Drop yapıyor. Cannon köşeye çıktı ve kalkmasını bekledi tam o sırada Dropkick atacaktı ama Kaval çekildi ve Cannon aşağı atladığı gibi yüzüne bir yumruk alıyor. Yumruktan sonra Cannon ipe tutunuyor Kaval diğer köşeye geçip bekliyor. Cannon ipi bıraktı ve Kaval koştu ama koştuğu gibi kaldırıp bir Slam yapıyor. Tuşa gitti 1 hemen kalktı Kaval şimdi kaldırdı Kaval’ı ama Kaval kalktığı gibi bir diz attı ve Cannon’a Suplex’i yapıştırdı. Kaval köşeye çıktı ve köşeden splash’i yapıyor sonrasında tuşa gidiyor 1,2 yine olmadı Kaval iyice çıldırdı. Lucky Cannon kalktı ve diz attı sonrasında Lucky Cannon’u köşeye fırlattı ve oradan dönerken hızla üstüne atladı ve sonrasında arm lock abğladı Kaval çok zorlanıyor. Kapıda bu sırada Mike McGiliguty görünüyor yavaş yavaş yürüyor ve seyircilere Kaval’ın düştüğü hale bakın dercesine dalga geçiyor. O buna tam gülerken Kaval ipe tutundu ve Lucky Cannon köşede ona kafa atıp dururken Kaval bir anda dizini kaldırdı ve Cannon dizine vurdu. Bundan yararlanan Kaval köşeden dropkickle Lucky Cannon’u düşürdü ve alta inip Mike’ı kovaladı bu sırada hakem sayıyor hemen koştu ve içeri girdi Lucky Cannon kalktığı gibi kolunun altına aldı. DDT’yi yapıştırdı DDT’den sonra da hemen kaldırıp köşeye çıkardı bu sırada Super-Suplex yaparken Lucky hareketi lehine çevirdi ve onu oradan atmayı başardı. Lucky Cannon köşeden hemen sırtıyla geriye doğru atlayarak düştü ve Kaval’ın kafası acıdı. Kaval o hızla kalktığı gibi Lucky Cannon’un kafasına tekmeyei yapıştırdı bu sırada arkadan Mike McGiliguty daldı ve Kaval’ın kafasına kafasına vurmaya başaldı haliyle hakem de diskalifiye etti. Lucky Cannon o sinirle Mike’a çok pis daldı.Kaval kalktı ve şimdi birlik olup Mike’ı dövüyorlar. Kaval Mike’a haftaya seni dağıtacağım dostum bundan şüphen olmasın dedi ve dediği gibi de Lucky Cannon’dan pis bir dayak yedi Cannon maç için kendine güveniyor anlaşılan ikisini orada bırakıp gidiyor. Kaval da toparlandı ve galibiyet sevinci yaşıyor.
SRO NXT 12.Hafta Yayını NXT_025_Photo_077

Promo
Şimdi Oğuzhan ringde geçen hafta olanalr hakkında bir açıklama yapmak istiyor.
Oğuzhan:Geçen hafta Nexus gibi “Onur’un deyimiyle ‘Sokak Serserilerini andıran’ “ bir takımla bir olup bize kafa koyan BayBotan ekibi Top Rope elimination Team match’da bize yenildi ve sonrasında herkes gidince bizi savunmasız görüp saldırdı. Ama RAW’da şovlarına NXT Rookie’lerimle gittim ve Nexus-Baybotan’dan eser bırakmadım. Onur’la takım olunca BayBotan’ı dağıtacağız hatta Eve de bizle beraber olacak Maryse de kabul etmeli ki o kemere gerektiğinden fazla sahip oldu. Ama şimdi ortada olan şu ki O&O’nun BayBotan’dan iyi bir takım olduğu bunlar nasıl Takım şampiyonu oluyorlar anlamış değilim. Her neyse diyeceklerim bu kadar.
Alex Riley vs Husky HArris

SRO NXT 12.Hafta Yayını NXT_020_Photo_050 SRO NXT 12.Hafta Yayını NXT_018_Photo_018

Maç başladı. Maça lockup ile başlıyorlar. Alex Riley üstüste yumruklar atıyor. Şimdi onu köşeye götürüp kafasını yumrukluyor. Irısh Whip'e yolladı ve Sholduer Block yaptı. Ardından bir Leg Drop. Şimdi kaldırdı ve suplex yaptı. Tuş denemesi.1,2. Olmadı. Alex Riley şimdide headlock bağladı. Fakat Husky Harris iplere tutunuyor. Alex Riley bıraktı fakat iplere tutunarak tekmeliyor. Hakem bırakmasını söylüyor fakat Alex Riley bırakmıyor. DQ için sayıyor. 1,2,3. Bıraktı.Şimdi bir facebuster izledik. Şimdi kaldırdı ve TKO'mu gelecek. Fakat üstünden indi Husky Harris ve Facebuster yaptı. Cody Rhodes onu yanına çağırıyor ve taktik veriyor. Şimdi karnına bir tekme attı Husky. Ardından Irısh Whip'e yolladı ve Sholder Block ile etkisiz hala getirdi. Şimdide Boston Crab yaptı. Kurtulmak için çabalıyor Alex Riley. Çok geçmeden kurtuldu. Şimdi bir Alex birde Husky sıra sıra yumruklar geliyor. Fakat Alex bir yumruk attı ardından bir tane daha Irısh Whip'e gitti fakat Husky Sholder Block ile karşıladı.Tuş denemesi.1. Olmadı daha 1'de kaldı. Şimdi Husky Harris Irısh Whip'ten geliyor ve harika bir Senton geliyor. Tuş denemesi.1,2,. Olmadı inanılmaz tuş gelmedi. Hakeme itiraz ediyor. Fakat bu durumu fırsat bilen Riley rollup'a gidiyor. 1,2,. Olmadı. Şimdi kaldırdı bir suplex ardından bir suplex daha. Şimdide kaldırdı ve TKO geliyor. Tuş denemesi.1,2,3. Kazanan Alex Riley.

SRO NXT 12.Hafta Yayını NXT_024_Photo_073e

Husky Harris vs Percy Watson vs Lucky Cannon (Kaybeden NXT’den Elenecek)
Cody Rhodes ve Husky Harris geliyor.
SRO NXT 12.Hafta Yayını Cody+Rhodes+%2B+Husky+Harris
Şimdi Lucky Cannon geliyor. Percy zaten ringde.
SRO NXT 12.Hafta Yayını 74938186425120158947
Ve Maç başlıyor fakat ne olduysa Husky Harris bir anda ringi terk ediyor. Hakem ona içeri gel derken Lucky Cannon’dan yorgun bir ifade seziyoruz. Husky dışarıda olan biteni izlerken Percy Watson Lucky Cannon’u dışarı atıyor Husky arkasını dönüp backstage’e giderken Lucky toparlandı ve arakdan hızla saldırdı Lucky Cannon bu saldırıdan sonra da döndü ve Percy Watson’a saldırdı şimdi. Husky Harris’i kaldırıp ringe sürükledi ve orada da kafasına diziyle basıyor.
SRO NXT 12.Hafta Yayını Lucky
Lucky Cannon şimdi bıraktı ve Husky’ye saldırmaya devam ediyor. Şimdi bir tuş denemesi yapacak ama önce Percy’ye bakıyor sen tuş et diyor Percy devam et diyor ve Lucky Cannon tuşa gidiyor ama neler oluyor Percy bir anda taraf değiştiriyor ve Lucky Cannon’a saldırarak Husky’yi tuştan kurtarıyor. Şimdi Husky’yi kaldırdı ve Husky Lucky’yi kaldırıp köşeye çıkartıyor Percy Watson da gidip Super-Suplex’i yapıştırıyor. Husky şimdi hızla bir leg drop ve Lucky’nin üstüne çıkıyor. Lucky çok zorlanıyor ama Husky şimdi onu kaldırdı ve hızla yere çarptırdı ve şimdi Percy gelip tuşa gidiyor ama Husky bir anda onu kaldırıp arkaya savuruyor. Şimdi arkada tuttu onu arakadan Lucky Cannon ilerledi ama neye yarar şimdi Lucky Cannon'u da alıp Giant Swing yapıyor bu Giant Swing'den sonra Lucky'yi tuşa gitti ama Percy hemen tuşu bozdu ve saldırıyor HuskY'ye çok sert daldı ona şimdi Mark Henry kenardan Percy'ye vuruyor ve Percy de yere düşüyor Husky alta inip Mark'a saldırdı ama Mark onu da kaldırıp bir WSS yapıyor. Şimdi Lucky kalktı ve Percy'yi tuşa gitti 1,2 kurtuldu Percy bu sırada Husky girdi ve Lucky Cannon'u yere düşürdü şimdi Percy Watson bir anda kalkıp Husky'yi alta atıyor. Ve hemen tuşa gidiyor Husky'yi tuş edemeyeceğini anlayınca 1,2,3 ve bitti Lucky Cannon elendi.

Matt Striker geliyor yanında Keyes'le

Keyes: BAyanlar ve Baylar bugün yapılan sisteme göre 3 maçın sonunda riske kalanlar Husky Harris, Lucky Cannon ve Percy Watson Triple Threat maça çıktı son maçta ise Lucky Cannon elendi.

Matt Striker: Lucky ne düşünüyorsun?
SRO NXT 12.Hafta Yayını 15340642
Lucky Cannon: Sadece Mike McGiliguty denen o Mr.Perfect'in oğlunun babası gibi biri olamayacağını adım gibi biliyorum o ancak tipinin benzediği Jamie Noble gibi olur. Benim maçıma karışarak benim gitmeme neden oldu. Nedeni de onunla maça çıkmak istemesi ancak ben o gece Kaval'ı sonuna kadar destekleyeceğim çünkü ben onu o maçta yenseydim o bu maçta ikisini de haklardı ve yine kalırdı ancak Mike kendi kendine kaybetti.

Diyor ve rampaya çıkıyor sayın seyirciler gecemiz burada sona eriyor ben spikeriniz Josh Mathews Tüm SRO'ya iyi geceler.

Fakat o sırada Selçuk ekrandan görünüyor. NXT'dekiler gittikçe azalıyor bana Vince tarafından verilen talimata göre de bu gece o son maça çıkmanın önemi olmayacağı anlaşıldı. İşte elenen diğer 2 güreşçi Percy Watson ve Husky Harris.

Husky Harris:Bunu yapamazsınız! Bizi kandırdınız!

Percy Watson: Siz şaka mı yapıyorsunuz? Bana resmen kazık attınız ben onu tuş ettim hayır bu olamaz.

Evet sayın seyirciler geriye sadece 3 Rookie kaldı bu da demektir ki haftaya NXT 2.Season Final'i var.

SRO NXT 12.Hafta Yayını 15429818

tüm wwewrestling.forumotion.com'e iyi Çarşambalar'lar.

WWE/SRO Entertainment
Presented ın WWE HD
TM 2010
The X-Treme/Mr.WrestleMania
http://www.trabzonspor.org.tr
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: SRO NXT 12.Hafta Yayını   SRO NXT 12.Hafta Yayını I_icon_minitimeÇarş. 18 Ağus. 2010 - 18:12

Kanka, çok güzel olmuş yayın. Oğuzhan'ın konuşması güzeldi kanka yayında. Very Happy
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: SRO NXT 12.Hafta Yayını   SRO NXT 12.Hafta Yayını I_icon_minitimeÇarş. 18 Ağus. 2010 - 18:17

Sağol kanka bu sondaki Triple Elimination normalde yoktu ama dünkü NXT'den şaşmayalım diye onu da ekledim yayın sonuna.
http://www.trabzonspor.org.tr
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: SRO NXT 12.Hafta Yayını   SRO NXT 12.Hafta Yayını I_icon_minitimeÇarş. 18 Ağus. 2010 - 19:45

Yarın göreceksiniz O&O Very Happy

SRO NXT 12.Hafta Yayını
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-