TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nexus mu Ministry of Darkness mi ?

+4
RollsRoyce
dilara32
Hunter Hearst Helmsley
xUndertakerx
8 posters

1. Nexus
Nexus mu Ministry of Darkness mi ? I_vote_lcap10%Nexus mu Ministry of Darkness mi ? I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
2. Ministry of Darkness
Nexus mu Ministry of Darkness mi ? I_vote_lcap90%Nexus mu Ministry of Darkness mi ? I_vote_rcap
 90% [ 9 ]
Toplam Oylar : 10

YazarMesaj
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

Nexus mu Ministry of Darkness mi ? Empty
MesajKonu: Nexus mu Ministry of Darkness mi ?   Nexus mu Ministry of Darkness mi ? I_icon_minitimeÇarş. 18 Ağus. 2010 - 19:31

Ministry of Darkness ile ilgili bir video.

Ve Nexus.

Şunuda açıklayayım.

Nexus üyeleri:

Wade Barrett
Justin Gabriel
Heath Slater
David Otunga
Skip Sheffield
Michael Tarver

Ministry of Darkness üyeleri:

Undertaker
Paul Bearer
The Acolytes(Bradshaw{JBL} ve Farooq{Ron Simmons}
Mideon
Viscera
The Brood (Gangrel, Edge & Christian)

Sizce hangisi ?

Bence MOD, Ministry of Darkness. Şuan, Nexus yerine bunun gibi bir takım olsaydı sizce daha eğlenceli olmazmıydı ? Çünkü biliyorsunuz Nexus, çaylaklar topluluğu. Very Happy Very Happy

Hunter Hearst Helmsley

Hunter Hearst Helmsley

MesajKonu: Geri: Nexus mu Ministry of Darkness mi ?   Nexus mu Ministry of Darkness mi ? I_icon_minitimeÇarş. 18 Ağus. 2010 - 19:43

Ministry of Darkness diyorum. Ama bir söylediğine katılmıyorum dostum Smile NXT Çaylaklar topluluğu demişsin ya, işte o.Onlar WWE'de çaylak.Zaten hepsi daha önce FCW, ROH gibi federasyonlarda güreştikten sonra WWE'ye geldiler. Nexus'a çaylak denmesi hoşuma gitmiyor nedense Very Happy
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Nexus mu Ministry of Darkness mi ?   Nexus mu Ministry of Darkness mi ? I_icon_minitimeÇarş. 18 Ağus. 2010 - 19:53

Evet, çaylak diyorum. Yani, eski fedarasyonlarına bakılsaydı, Kaval şuan, NXT falan dinlemeden direk WWE'de U.S. yada Tag Team feudunda olurdu. Çünkü Kavalın güreş geçmisi var. Hep, WWE'yi göz önüne alıyorum.
Zamanında, John Cena'da Ohio Valley Wrestling'den WWE'ye gelmişti. Ohio Valley Wrestling'de de Cena kemer sahibiydi. Herneyse, Cena, WWE'ye geldiğinde de ona çaylak deniliyordu. Yani, benim çaylak demem normal. Yeri geldiğinde sokak serserileri bile diyorum Nexus'a. Very Happy Herneyse, orada demek istediğim WWE, kariyerini göz önüne alarak çaylak dedim. Yoksa, umrumda değil onların başka fedarasyonlardan gelmesi. Very Happy
dilara32

dilara32

MesajKonu: Geri: Nexus mu Ministry of Darkness mi ?   Nexus mu Ministry of Darkness mi ? I_icon_minitimePerş. 19 Ağus. 2010 - 0:39

Ministry of Darkness diyorum...Nexus korkak bir takım..
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Nexus mu Ministry of Darkness mi ?   Nexus mu Ministry of Darkness mi ? I_icon_minitimePerş. 19 Ağus. 2010 - 0:54

Benim, söylemek istediğim olayda şu zaten.

Bakın böyle tecrübeli insanlardan oluşan bir 7-8 kişilik grup oluşabiliyor.

Peki, WWE'de onca tecrübeli mid-carder varken neden FCW'den Nexus geliyor.
RollsRoyce

RollsRoyce

MesajKonu: Geri: Nexus mu Ministry of Darkness mi ?   Nexus mu Ministry of Darkness mi ? I_icon_minitimePerş. 19 Ağus. 2010 - 14:47

b şıkkı diorum
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: Nexus mu Ministry of Darkness mi ?   Nexus mu Ministry of Darkness mi ? I_icon_minitimePerş. 19 Ağus. 2010 - 16:15

Ministry of Darkness kısa süreli birşeydi ve pek tutmadı.Ama Nexus sayesinde RAW'ın reytingleri yükseldi.Ben Nexus diyorum.

Ama esas soru şu olmalıydı: nWo mu Nexus mu?Çünkü MoD ve Nexus'un pek benzerliği yok,ama Nexus modern nWo gibi birşey hatta onlara Nexus World Order diyorum ben Very Happy
RollsRoyce

RollsRoyce

MesajKonu: Geri: Nexus mu Ministry of Darkness mi ?   Nexus mu Ministry of Darkness mi ? I_icon_minitimePerş. 19 Ağus. 2010 - 16:30

Heart Break Legend demiş ki:
Ministry of Darkness kısa süreli birşeydi ve pek tutmadı.Ama Nexus sayesinde RAW'ın reytingleri yükseldi.Ben Nexus diyorum.

Ama esas soru şu olmalıydı: nWo mu Nexus mu?Çünkü MoD ve Nexus'un pek benzerliği yok,ama Nexus modern nWo gibi birşey hatta onlara Nexus World Order diyorum ben Very Happy
Very Happy
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: Nexus mu Ministry of Darkness mi ?   Nexus mu Ministry of Darkness mi ? I_icon_minitimePerş. 19 Ağus. 2010 - 16:38

Gereksiz mesaj atma.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Nexus mu Ministry of Darkness mi ?   Nexus mu Ministry of Darkness mi ? I_icon_minitimePerş. 19 Ağus. 2010 - 16:57

Heart Break Legend demiş ki:

Kanka, reyting alamadı ama yaptığı kötülüklere bakarsak kesinlikle, MoD derim ben. Nexus, kendilerinin RAW'da olmaları için sadece RAW'ı dağıtmış. Undertaker, ne yaptı kanka, McMahon'a yapmadığını bırakmadı. Nexus'un yaptığı kötülükler, çok serserice ama Undertaker'ınki farklıydı. Very Happy Very Happy Very Happy

Ama, kanka Nexus'u ben hayatta nWo ile kıyaslamam. nWo, gibi hayatta olamaz Nexus. MoD kısa süreliydi ama Nexus'ta daha 3-4 ayı oldu. Very Happy Very Happy
sara_hardy

sara_hardy

MesajKonu: Geri: Nexus mu Ministry of Darkness mi ?   Nexus mu Ministry of Darkness mi ? I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 1:57

ministry of darkness tabikide nexus onlarin yanindan bile gecemez
TheHunter

TheHunter

MesajKonu: Geri: Nexus mu Ministry of Darkness mi ?   Nexus mu Ministry of Darkness mi ? I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 3:12

Ministry of Darkness diyorum.Çünkü çoğu kişi tarafından kabul edilen görüşü benimsiyorum.Nexus tam bir çaylaklar grubu.Ministry of Darkness olmasa da olur bir tek Undertaker hepsini alabilecek kapesitede. Smile
http://www.wwewrestling.7forum.net
Michelle McCool

Michelle McCool

MesajKonu: Geri: Nexus mu Ministry of Darkness mi ?   Nexus mu Ministry of Darkness mi ? I_icon_minitimeÇarş. 8 Eyl. 2010 - 17:10

Keseinlikle MOD Nexustan sadece Justin Gabrieli yetenekli buluyorum . Diğerleri işe yaramaz ..
https://www.facebook.com/MichelleMcCoolFan4ever

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kenan abii vs the darkness hack team.
» Nexus'a
» Team WWE vs. Nexus
» Nexus SvR 2011'de!!!!