TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

TNA Bound for Glory 2010

5 posters
YazarMesaj
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

TNA Bound for Glory 2010 Empty
MesajKonu: TNA Bound for Glory 2010   TNA Bound for Glory 2010 I_icon_minitimePerş. 9 Eyl. 2010 - 2:51

Arkadaşlar bilmeyenler için söylüyorum BFG TNA'in WrestleMania'sıdır.

TNA Bound for Glory 2010 Bfg728

Aşağıdaki hem duvar kağıdı hem de BFG'nin Main Event'i olacak.

TNA Bound for Glory 2010 Wallthumb
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

MesajKonu: Geri: TNA Bound for Glory 2010   TNA Bound for Glory 2010 I_icon_minitimePerş. 9 Eyl. 2010 - 16:28

Sağolasın Kanka.
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: TNA Bound for Glory 2010   TNA Bound for Glory 2010 I_icon_minitimePerş. 9 Eyl. 2010 - 19:36

Eğer Jeff kazanırsa TNA izlemeye başlarım, inşallah yener.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: TNA Bound for Glory 2010   TNA Bound for Glory 2010 I_icon_minitimePerş. 9 Eyl. 2010 - 19:56

Hehehehe, adamların main-eventi'ne bak. Çok komik ya. Jeff ve Kennedy 1 yıl önce WWE'deydi şimdi TNA'da PPV'nin main-eventinde. İŞTE TNA YÖNETİMİNİN BECERİKSİZLİĞİ. Kurt Angle'da eskiden WWE'deydi ama o uzun süredir TNA'da olduğu için ona lafım sözüm yok. Şuan, sırf Angle, TNA'da biraz emek verdi diye onun kazanmasını istiyorum. Maçı izlemiyeceğim ve TNA'yı takip etmiyorum. Sadece forumdaki TNA haberlerina bakıyorum o kadar. Ama çok komik ya İŞTE TNA'NIN BECERİKSİZLİĞİ KENDİ YETİŞTİRDİĞİ KİŞİLER MAİN-EVENTTE DEĞİLDE WWE'DEN ÇALDIKLARI GÜREŞÇİLER MAİN-EVENT. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Daha buna ne denebilirki. Very Happy Very Happy
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: TNA Bound for Glory 2010   TNA Bound for Glory 2010 I_icon_minitimePerş. 9 Eyl. 2010 - 19:58

Kurt Angle inş. kazanır.Onur'a da katılıyorum.Yani Suicide filan neden ME olamıyorlar.
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: TNA Bound for Glory 2010   TNA Bound for Glory 2010 I_icon_minitimePerş. 9 Eyl. 2010 - 20:06

Bu arada diğer BFG maçları;

TNA World Tag Team Title Match
Generation Me vs. The Motor City Machineguns

Abyss vs. Rob Van Dam
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: TNA Bound for Glory 2010   TNA Bound for Glory 2010 I_icon_minitimePerş. 9 Eyl. 2010 - 23:30

Onur kanka ona bakarsan her güreşçi kendini yetiştirir, adamda yetenek varsa zaten parlar.Ama WWE mesela FCW'yu takip ediyor, NXT kurdu yani bu konud daha faal.MiSwagger, Sheamus, Triple H, Undertaker,Rock, SCSA, Batista, John Cena..... bunların hepsi WWE'de eğitilip adam olmuş adamlar.Ama WWE'nin kovduğu adamlar TNA'e gidiyor.Bu tercih mesels, normal bir şey yani.Ona bakarsan Y2j, Rey, Goldberg ve Eddie'de WCW üretimi Very Happy Kanka birde Mr. Kennedy WWE'de Undertaker'ı yenip WHC olacakken sakatlandı, Hardy ise özel hayatı sebebiyle ayrıldı.Diğer adam Angle ona laf yok, yeteneği zaten tartışılmaz.Yani bir kere Jeff Hardy sembol bir isim, Kennedy yetenekli, Angle'a ise laf yok, yani bence çok güzel bir seçim, TNA için iyi olmuş.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: TNA Bound for Glory 2010   TNA Bound for Glory 2010 I_icon_minitimeCuma 10 Eyl. 2010 - 0:02

THE_ALONE_WWE_CHAMP demiş ki:
Onur kanka ona bakarsan her güreşçi kendini yetiştirir, adamda yetenek varsa zaten parlar.Ama WWE mesela FCW'yu takip ediyor, NXT kurdu yani bu konud daha faal.MiSwagger, Sheamus, Triple H, Undertaker,Rock, SCSA, Batista, John Cena..... bunların hepsi WWE'de eğitilip adam olmuş adamlar.Ama WWE'nin kovduğu adamlar TNA'e gidiyor.Bu tercih mesels, normal bir şey yani.Ona bakarsan Y2j, Rey, Goldberg ve Eddie'de WCW üretimi Very Happy Kanka birde Mr. Kennedy WWE'de Undertaker'ı yenip WHC olacakken sakatlandı, Hardy ise özel hayatı sebebiyle ayrıldı.Diğer adam Angle ona laf yok, yeteneği zaten tartışılmaz.Yani bir kere Jeff Hardy sembol bir isim, Kennedy yetenekli, Angle'a ise laf yok, yani bence çok güzel bir seçim, TNA için iyi olmuş.

Kanka, sen onları görüyorsun. TNA'nın kendi yetiştirdiği adamları görmüyorsun. Jeff ve Kennedy başarılı ama TNA'da sadece onlar mı başarılı ? Neden bunlar WWE'den çıkma TNA'dan değil. İşte bu TNA'nın başarısızlığını gösteriyor. Kurt Angle'a lafım yok zaten.

Kanka, birde o main-eventerlar geliyor ama bir yılda 5-6 main-eventer yada bu kadar FCW'liye Push fazla değil mi ? Sonuçta o saydıkların main-eventerlar arasında çoğu farklı yıllarda debut yapmış kişiler. Ama 2009-2010 arasına bakarsan ciddi bir şekilde çok fazla Push var. Tamam alsınlar ama şöyle alsınlar. Örnek, Triple H, adam geldiği yıllar mid-carderdı. Sonraki yıllar DX kuruldu ve DX'in o zamanki zamanlarında Triple H, HBK'nın gölgesindeydi. Ama sonra ne oldu aldı Push'u main-eventer oldu. Yada, Edge, Christian ile güzel takımdı ama main-eventer değildi. Ve geldiği gibi aynı yılda main-eventer olmadı. AMA BU NEXUS, SHEAMUS, ALBERTO DEL RİO gibileri debutlarını yaptıkları yıl aldı Push'u. VE KANKA GÜNLERDİR ŞUNU SÖYLEMEK İSTİYORUM EĞER, JOHN CENA'NIN DİĞER GÜREŞÇİLERİN HAKKINI YEDİĞİNİ DÜŞÜNÜYORSANIZ, BİZİM NEXUS, SHEAMUS GİBİLERİN, MAİN-EVENTER OLMASINA KARŞI ÇIKMAMIZ NORMAL. Diyorsunuz, ya Cena onca güreşçi varken Cena seçiliyor ve güreşçilerin hakkı yeniyor diye aha bu daha babası, Cena en azından WWE'de 2-3 yıl bulunduktan sonra main-eventer oldu ama bu sokak serserileri ne oldu debut yaptıkları yıl main-eventer. Peki nerde John Morrison, Mark Henry'nin, MVP'nin, Christian'ın, Matt Hardy'nin, Cody Rhodes'un hakkı nerede bunların hakkı !!! Yani, Cena güreşçilerin hakkını yiyorsa Nexus ve Sheamus daha fazla hak yiyor. Var mı bu kanka geldiği yıl Push'u almak.
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: TNA Bound for Glory 2010   TNA Bound for Glory 2010 I_icon_minitimeCuma 10 Eyl. 2010 - 3:09

xUndertakerx demiş ki:
Hehehehe, adamların main-eventi'ne bak. Çok komik ya. Jeff ve Kennedy 1 yıl önce WWE'deydi şimdi TNA'da PPV'nin main-eventinde. İŞTE TNA YÖNETİMİNİN BECERİKSİZLİĞİ. Kurt Angle'da eskiden WWE'deydi ama o uzun süredir TNA'da olduğu için ona lafım sözüm yok. Şuan, sırf Angle, TNA'da biraz emek verdi diye onun kazanmasını istiyorum. Maçı izlemiyeceğim ve TNA'yı takip etmiyorum. Sadece forumdaki TNA haberlerina bakıyorum o kadar. Ama çok komik ya İŞTE TNA'NIN BECERİKSİZLİĞİ KENDİ YETİŞTİRDİĞİ KİŞİLER MAİN-EVENTTE DEĞİLDE WWE'DEN ÇALDIKLARI GÜREŞÇİLER MAİN-EVENT. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Daha buna ne denebilirki. Very Happy Very Happy

Kanka yönetim konusunda çok haklısın Dixie,Bischoff,Hogan,Russo tüm yönetimin değişmesi gerekiyor.Her gün TNA değişecek diyorlar bir b.k olduğu yok.Kanka aslında main event güzel ama Pope daha çok hakediyordu,her ne kadar Anderson'ı daha çok sevsem de.Ayrıca kanka bu maçı izlemessen çok şey kaçırırsın diyorum ben,Angle'ın olduğu her maç izlenir.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: TNA Bound for Glory 2010   TNA Bound for Glory 2010 I_icon_minitimeCuma 10 Eyl. 2010 - 18:41

Heart Break Legend demiş ki:
xUndertakerx demiş ki:

Kanka yönetim konusunda çok haklısın Dixie,Bischoff,Hogan,Russo tüm yönetimin değişmesi gerekiyor.Her gün TNA değişecek diyorlar bir b.k olduğu yok.Kanka aslında main event güzel ama Pope daha çok hakediyordu,her ne kadar Anderson'ı daha çok sevsem de.Ayrıca kanka bu maçı izlemessen çok şey kaçırırsın diyorum ben,Angle'ın olduğu her maç izlenir.

Kanka, Jeff, Kennedy, vb. isimler hak ediyor ama dediğim gibi bunlar WWE'nin yetiştirdiği güreşçiler. Kurt Angle'da WWE'den gelme ama uzun süredir TNA'da bulunduğu için birşey demiyorum. Yani, TNA'nın elinde kendi adamları varken gidipte WWE'de güreşçi getirip onları main-eventer yapması tembellik değil mi yada bu TNA'nın beceriksizliğini göstermiyor mu ? Bunu demek istiyorum. Artık güreş fedarasyonları kendi elindeki güreşçileri kullanamıyor. Kullansa güzel olur. WWE, elindeki mid-carderları kullanmıyor FCW'den güreşçi alıyor. TNA, elindeki güreşçileri kullanamıyor, WWE'den güreşçi alıyor. Aylardır takıldığım söz ettiğim konu bu. Elindeki güreşçileri kullanamaması. Hani, yılda 1-2 güreşçi alır birşey demem ama bu yıllarda TNA'da WWE'de abarttı. Yoksa, ben Jeff'e, Kennedy'e yada tecrübeli başka birine lafım yok. Benim TNA yönetimine lafım var. Bu yaptıklarıda beceriksizliği. Bu kadar basit.
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: TNA Bound for Glory 2010   TNA Bound for Glory 2010 I_icon_minitimeCuma 10 Eyl. 2010 - 19:08

Haklısın kanka ama Dixie bunu göremiyor işte.AJ,Suicide,MCMG,Generation Me,Desmond Wolfe böyle güreşçilere/takımlara daha çok önem vermesi gerekiyor kendi güreşçilerine yani.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: TNA Bound for Glory 2010   TNA Bound for Glory 2010 I_icon_minitimeCuma 10 Eyl. 2010 - 20:04

Haklısın kanka ama Dixie bunu göremiyor işte.AJ,Suicide,MCMG,Generation Me,Desmond Wolfe böyle güreşçilere/takımlara daha çok önem vermesi gerekiyor kendi güreşçilerine yani.

Kanka, ben bunu aynısını WWE içinde söylüyorum. WWE'de kendi mid-carderlarını görmüyor Wade'i Sheamus'u ortaya çıkarıyor. Yani şöyle bir döngü oluştu. FCW ----> WWE -----> TNA
Güreşçiler böyle. Ne denebilirki. Ben hep bunu açıklıyorum, TNA, kendi adamlarını kullanmıyor WWE'den alıyor. WWE'de kendi adamlarını kullanmıyor FCW'den alıyor. Bu döngü beni her zaman çıldırtıyor.
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: TNA Bound for Glory 2010   TNA Bound for Glory 2010 I_icon_minitimeCuma 10 Eyl. 2010 - 22:23

Kanka ama FCW WWE'nin kuruluşu zaten.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: TNA Bound for Glory 2010   TNA Bound for Glory 2010 I_icon_minitimeCuma 10 Eyl. 2010 - 22:40

Kanka ama FCW WWE'nin kuruluşu zaten.

Kanka biliyorum yetiştiriliyor güreşçiler orada ama kim tanıyor FCW'dekileri, FCW zamanında. Ben kesinlikle almasın demiyorum ama şu cevabı lütfen verin bu WWE, FCW'den güreşçi alma konusunu biraz abartmadı mı ? Yani çok fazla güreşçi almadı mı ? Tamam, hadi aldı diyelim, ve neden bunlara Push verildi ? Neden WWE'ye emek vermişlere Push verilmedi. Sonra, olay oluyor WWE'de emek harcamış kişiler DVD'lerde yok diye. Jeff Hardy, High-Flyer DVD'sinde yok neden çünkü WWE, ona değeri vermedi aslında değer verdi seviliyorduda ama çok güzel bir bahane buldular kovmak için. E sonra ne oldu DVD'de yok diye laf oluyor. O konuda WWE haksızda benim bu söylediğim konuda haklı mı ? Tamam alabilir ama bir yılda 10 adam e yuh yani. 3-4 tane yetmiyor mu ? E tamam güreşçi sıkıntısı varsa neden o gelen güreşçiler mid-carder yada jobber olmuyor ? Şu soruma cevap istiyorum, WWE'ye emek harcamış güreşçiler, Mark Henry, MVP, Morrison, Matt Hardy gibi güreşçiler Push alıp, main-eventer olabilecekken, nasıl oluyorda FCW'den Sheamus, Wade Barrett gibiler main-eventer oluyor ? Bu son söylediğimim sorunun cevabını istiyorum, yani bu emek harcamış güreşçilerin emeklerini boşa saymak olmuyor mu ?
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: TNA Bound for Glory 2010   TNA Bound for Glory 2010 I_icon_minitimeCuma 10 Eyl. 2010 - 22:58

Kanka işte ona iş deniyor.Kanka mesela sen Mark Henry'de şampiyon potansiyeli görüyor musun? Bu biraz da güreşçinin tipine,tarzına,girişine falan bağlı hatta şarkısına bile.Yani WWE öyle emek harcamış falan takmıyor.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: TNA Bound for Glory 2010   TNA Bound for Glory 2010 I_icon_minitimeCuma 10 Eyl. 2010 - 23:20

Kanka işte ona iş deniyor.Kanka mesela sen Mark Henry'de şampiyon potansiyeli görüyor musun? Bu biraz da güreşçinin tipine,tarzına,girişine falan bağlı hatta şarkısına bile.Yani WWE öyle emek harcamış falan takmıyor.

Kanka, potansiyel değil kanka gimmick. Festus, Luke Gallows'ken mi daha iyi yoksa Festus'ken mi ? Yada yarattığı olaylarda buna bağlanıyor. Mark Henry'de şampiyon potansiyeli görüyorum kanka, lakabından dolayı Worlds Strongest Man, lakabı böyle olan biri mid-carder çok kötü birşey kanka. Kanka, birde potansiyel değil, Sheamus'ta hiç şampiyon potansiyeli yok hemde o kadar güreşçi dururken 100. WWE Champion potansiyeli kesinlikle yok. Yani, konu görünüş gibi şeylerde değil konu o güreşçinin olay çıkarmasında, Nexus, şimdi RAW'ı dağıtmasa nasıl Push alırdı alamazdı. Ama, orada Nexus yerine, o mid-carderlar olsaydı onlarda o Push'u alırdı. Kanka, birde o saydıkların arasından, tipi haricinde hepsinin bir güreşçi değiştirebilir.

Kanka birde WWE böyle iş yapıyor ama forumdaki, diğer konulardaki yorumlarda, WWE yönetimi emek harcamış kişileri, takmayıp tarihte veya DVD'lerde göstermiyor ve WWE yönetimi suçlanıyor. Ama, FCW'den güreşçi geliyor ve Jeff Hardy gibiler kovuluyor. Resmen, TLC'den öncesini özledim. O zaman, NXT yoktu, Sheamus'ta Push yoktu, Nexus yoktu. Main-eventtekiler hep tecrübeli kişilerdi ama şimdi, FCW'den güreşçiler geliyor o güreşen tecrübeli main-eventerlar gönderiliyor. Bu FCW, o gidenlerin gitme sebebi tam olmasada bir payı var en azından onların gitmelerdinde. Şimdi, WWE, FCW'den az güreşçi alsa, o güreşçileri göndermese, şimdi o DVD'lerde o emek harcayan güreşçiler olurdu. Ama ne oldu kanka, bir anda jobberlar, mid-carderlar(Mickie JAmes, Katie Lee, Shelton Benjamin vb. vb.) kovuldular. VE, yerine 7 kişi aldılar. Yani kanka iş deniliyorda, o TNA'ya giden güreşçilere saygı duymamaları da iş, sonuçta o saygısızlıklar yapılıyor WWE yönetimine forumda sövülüyor. Ama, ben, FCW'den gelen güreşçilere kızınca yanlış olduğum anlaşılıyor. Kanka, buna iş deniliyorda bu WWE bu işi her yıl 3-5 tane alıp yapıyordu ve aldıkları yılda hepsine Push vermiyordu. Ama, bu yılki iş neden farklı ?
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: TNA Bound for Glory 2010   TNA Bound for Glory 2010 I_icon_minitimeCuma 10 Eyl. 2010 - 23:33

Kanka işte WWE yeni birşeyler deniyor.Mesela Swagger'a push verdiler işe yaramadı.Ama o push Sheamus ve Nexus'ta çok işe yaradı.Yani WWE biraz daha genç yeteneğe yöneliyor hatta bugün 100 bağımsız güreşçi için tanıtım kampı yapılıyor.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: TNA Bound for Glory 2010   TNA Bound for Glory 2010 I_icon_minitimeCuma 10 Eyl. 2010 - 23:42

Kanka işte WWE yeni birşeyler deniyor.Mesela Swagger'a push verdiler işe yaramadı.Ama o push Sheamus ve Nexus'ta çok işe yaradı.Yani WWE biraz daha genç yeteneğe yöneliyor hatta bugün 100 bağımsız güreşçi için tanıtım kampı yapılıyor.

Kanka, Swagger'ın Push'u Rey Mysterio, Jericho gibilerini dövdüğünü biliyoruz. Nexus ve Sheamus'unda John Cena'ya saldırarak yada büyük olaylar yaratarak Push'u aldığını biliyoruz. Swagger, ise MITB ile birde o Ankle Lock ile aldığı Push'u biliyoruz. Nexus'un RAW'ı dağıtması, Sheamus'un, GM'yi dövmesi, Triple H'i Extreme Rules'ta mahvetmesi, Swagger'ın yarattığı olaylardan daha iyi. Swagger, Cena'ya saldırsaydı nasıl reyting alırdı acaba yada RAW'da kalıp o Push'u alsaydı.

Kanka, aha aklıma birşey geldi. Bu WWE'nin işi ise John Cena'ya da birşey dememek gerek değil mi ? Sonuçta iş. Very Happy
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: TNA Bound for Glory 2010   TNA Bound for Glory 2010 I_icon_minitimeC.tesi 11 Eyl. 2010 - 2:34

Kanka Cena'yı karıştırma şimdi bölümdeki 69.mesaj senin Very Happy Very Happy Very Happy Kanka sende çaktırmıyorsun da az değilsin ha Very Happy

Kanka ama Swagger tutmadı yani iyi bir şampiyon olamadı.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: TNA Bound for Glory 2010   TNA Bound for Glory 2010 I_icon_minitimeC.tesi 11 Eyl. 2010 - 19:03

Kanka Cena'yı karıştırma şimdi bölümdeki 69.mesaj senin Very Happy Very Happy Very Happy Kanka sende çaktırmıyorsun da az değilsin ha Very Happy

Kanka ama Swagger tutmadı yani iyi bir şampiyon olamadı.

Kanka niye Cena'yı karıştırmayıcağım ? Cena, şampiyon olurken iş olmuyor, FCW'den güreşçiler, diğer güreşçilerin hakkını yiyince iş oluyor ama. Evet, kanka Swagger tutmadı ama Smackdown, feuda girdiği güreşçiler yüzünden tutmadı. Şimdi, koridorlarda John Cena'yı Ankle Lock ile sürüklese %90 bir ihtimal, reyting alacak. Rey Mysterio'yu sürükledi ama Smackdown'un RAW'dan daha az izlendiğini biliyoruz bu yüzden tutulmadı kanka. Sheamus, Smackdown'da alsa Push'u o da böyle olacak. Ya birde kanka potansiyel diyorsunda, Edge de mi ? Orton da mı ? Cena da mı ? Jericho da mı ? yoksa Sheamus da mı ? 100. Şampiyonluk potansiyeli var. Yani, Sheamus'un 100. şampiyon olması ve RAW'ın 900. programını Nexus'tan Wade Barrett'ın bitirmesi, WWE'deki güreşçiler için büyük büyük büyük bir hakaret.

TNA Bound for Glory 2010
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Over The Limit 2010 (23.05.2010)
» PES 2010 EXTREME 2010
» Fatal Four Way 2010 (20.06.2010)
» Raw 09/08/2010
» WWE NXT 29.06.2010