TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Night of Champions Sonuçları

5 posters
YazarMesaj
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

Night of Champions Sonuçları Empty
MesajKonu: Night of Champions Sonuçları   Night of Champions Sonuçları I_icon_minitimeSalı 21 Eyl. 2010 - 0:33

Randy Orton wins Six Pack Elimination Challenge (New WWE Champion) - Randy Orton RKO'larını döktürdü. Wade Barrett ardından Sheamus'ada RKO yapınca maçı kazandı ve yeni WWE Champion oldu.

World Heavyweight Champion Kane def. The Undertaker (No Holds Barred Match) - Undertaker çok güzel götürmesine rağmen maçta yenildi. Halaa Kane şampiyon. Kane hakkıyla kazandı.

Daniel Bryan def. The Miz (New United States Champion) - Herkesin tahmin ettiği gibi çıktı Miz yenildi Daniel Bryan yeni U.S. sahibi oldu. Ama LeBellLock biraz uzun sürdü.

Intercontinental Champion Dolph Ziggler def. Kofi Kingston - Dolph Ziggler hakkıyla bir maç kazandı.

Drew McIntyre & "Dashing" Cody Rhodes win Tag Team Turmoil (New WWE Tag Team Champions) - Son Smackdown şovunda belli etmişlerdi. 5 Tag Team'ın olduğu maçı Drew & Cody kazandı.

Big Show def. CM Punk - K.O. Punch ile CM Punk kazandı. CM Punk'ın sonu ne olacak bilemiyorum kaç PPV'dir yeniliyor.

Michelle McCool wins Unification Lumberjill Match (New Unified Divas Champion) - Michelle kazandı Layla ile birlikte sevindiler.

Night of Champions Sonuçları 15753764

Night of Champions Sonuçları 15752420

Night of Champions Sonuçları 15749084

Night of Champions Sonuçları 15747876

Night of Champions Sonuçları 15747468

Night of Champions Sonuçları 15749660

Night of Champions Sonuçları 15747646

Night of Champions Sonuçları 15748352
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Night of Champions Sonuçları   Night of Champions Sonuçları I_icon_minitimeSalı 21 Eyl. 2010 - 15:11

Seneye,İC ve US;
WHC ve WWE ve
Divas ve Women's kemerinin birleşeceği söyleniyor bu durumda galiba artık WWE izlenmez.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Night of Champions Sonuçları   Night of Champions Sonuçları I_icon_minitimeÇarş. 22 Eyl. 2010 - 0:32

Yok artık kanka. WWE ile Divas kemerinide birleştirsinler tam olur o zaman. Saçmalar böyle giderse WWE.
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: Night of Champions Sonuçları   Night of Champions Sonuçları I_icon_minitimePerş. 23 Eyl. 2010 - 1:14

Zuhahaha Orton şampiyon zuhahaha Very Happy Her ne kadar Orton'ı sevsemde onu bu aralar Cena gibi yapmaya başladılar o yüzden biraz kızıyorum,mesela şu maçı Wade alsaydı al sana direk yeni bir main eventer.Ama WWE bunu görmüyor işte.Lumberjill maçı hariç tüm tahminlerim tuttu.O maçı Melina hakediyordu ve Women's Championship'i kaldırmak mallığın dik alası.Üstünde kelebekler olan aptal bir kemer mi olacak şimdi divalarda?Biraz eskilere saygı ya.Şuraya bak Faboluos Moolah'tan Michelle gibi sadece Diva Search kazanıp WWE'ye girmişlere(Berk kanka okuyorsan lütfen kızma).Kane Taker'ı yendi Twisted Evil Zaten Taker alsa izlemeyi bırakacaktım artık yeter be bir geri dönüyor kemer alıyor.Şu anda Kane > Taker.Ayrıca Kane ve Punk SD'ı izlememin tek nedenleri zaten.Drew&Cody olacağı belliydi.Ama bu sadece Drew'u WHC'ye hazırlamak için.Çünkü Drew ya bu sene sonuna doğru ya da WM'dan sonra WHC olacak.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Night of Champions Sonuçları   Night of Champions Sonuçları I_icon_minitimePerş. 23 Eyl. 2010 - 19:34

xHeart Break Legend demiş ki:
Biraz eskilere saygı ya.

Ahaa kanka buldum bu sözü. Kanka, bunu WWE yeni main-eventerlar çıkarsın lafından bu sözü söylemek biraz ilginç olmamış mı ?

Kaval varken, Daniel Bryan varken, neden Wade ? Kanka, bak şu konuda haksızmıyım, ya neden main-eventer çıkarıyorsunda neden Heel main-eventer oluyor bu ? Hep, ilk başta main-eventer olmuş kişilerin çoğu Heel. Sheamus, Heel bir şekilde main-eventerdı. Yada başkaları. Yani, bir taraftanda bu şekilde abartılmış şeylere birşey demiyorsun ama Cena'ya kızıyorsun yada Nexus'un yenilmesine kızıyorsun. Halbuki, hep Nexus hep Nexus olursa Cena'nın Heel versiyonu olmayacak mı ?
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: Night of Champions Sonuçları   Night of Champions Sonuçları I_icon_minitimePerş. 23 Eyl. 2010 - 21:40

KANKA KAVAL KİM YA, divalarla NXT'de maç yapıyor. Very Happy
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Night of Champions Sonuçları   Night of Champions Sonuçları I_icon_minitimePerş. 23 Eyl. 2010 - 22:27

The Miz'de zamanında divalarla birlikteydi kanka ama şimdi nerelerde ? Kanka, Kaval'ı örnek verdim, birde FCW zamanında FCW'de en sevmediğim kişilerdendi Wade. Ve bu adam yetenekli oluyor çok ilginç karşıladım. Wade, her zaman Nexus'u kullanarak bir başarı sağladı RAW'da. Wade'in tek başarısı bana göre NXT'yi kazanması birde 900. şovu bitirmesi ama bu iki başarının yanında John Cena'nın başarıları arada çok fark olur. Wade, main-eventerlardan bir Jericho'yu hakkıyla yendi onun dışında ya mid-carderları yendi yada yenemeyeceklerinde Edge gibi güreşçilerle maç yaparken hep Nexus'u kullandı. Bu korkaklık değil mi ? Yani, Heel'ler mi korkak Faceler mi deseler %100 Heeller olur.
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: Night of Champions Sonuçları   Night of Champions Sonuçları I_icon_minitimeCuma 24 Eyl. 2010 - 0:59

Kanka korkak diye birşey yok onların hepsi hikaye.Birde kanka eminim ben onu birşeye bağlı olarak söylemişimdir full cümleyi alıntı yapar mısın? Very Happy Kanka heel olarak başlamaları gayet normal bu sayede yeterince ünleri olunca face turn yapıp para kazandırıyorlar,WWE'nin temel mantığı bu.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Night of Champions Sonuçları   Night of Champions Sonuçları I_icon_minitimeCuma 24 Eyl. 2010 - 19:35

Olay şu, Face biri mid-carderlıktan başlar Face'liğe. Daniel Bryan gibi. Main-eventerlar da Heelikle başlar main-eventer olmaya. %85 böyle.
İnsan mantıklıysa Face'liklede olay yaratacak şeyler bulabilir. Örnek, şimdi, FCW'den biri gelip Nexus'u dağıtsa o adam büyük Push almaz mı ? Ve sonrasında Sheamus'u ölesiye dövse Push almaz mı ?
Yani, bunları yapamıyor WWE ama Nexus, Sheamus gibi olayları yapıyor.
Kanka bende hikayece korkak diyorum zaten. Zamanında, Randy Orton, Heel'ken, Heel davranışlarından nefret ediyordum ama adam gerçek hayatında mum gibi iyi biri. Undertaker, WWE'de karanlıkların adamı gerçekte farklı.
Yani, zaten adamın gerçek kişiliği değil, WWE'deki kişiliği hakkında konuşuyorum. Gerçek hayat olsa Cena'yı niye seveyim, adamın sapık pozisyonlarda resimleri var. Burada zaten hikaye gereği konuşuyorum.
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: Night of Champions Sonuçları   Night of Champions Sonuçları I_icon_minitimeCuma 24 Eyl. 2010 - 23:25

Kanka O korkaklık falan heel'lık havası katıyor daha fazla o yüzden yapıyorlar.Birde kanka evet ama WWE heel'lara ağırlık veriyor.Böylece promo yeteneklerini de daha fazla test etmiş oluyorlar.Promo kesenlerin çoğunluğu heel'dır işte o yüzden.Mikrofondaki/ringteki performansına göre bakıyor.Bu yeniler için geçerli tabii.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Night of Champions Sonuçları   Night of Champions Sonuçları I_icon_minitimeC.tesi 25 Eyl. 2010 - 0:00

Kanka, valla ben kötülüğü, korkaklık diye bilmem. Hem kötü olup hemde korkak olan insanlara halk ağzında ne deniliyor biliyorsun. Yani, zamanında Undertaker'da kötüydü, Ministry of Darkness zamanında ne kadar tutulmasada Ministary of Darkness'in yaptığı kötülükler, Nexus'unkini acayip geçerdi. Resmen, Taker WWE'yi hedef koymuş sahip olmaya çalışıyor. Big Boss Man'ı asıyor. vb. gibi şeyler. İşte kötülük bu. Yada bir arkadaşa ihanet etmek. Hem kötü olup hem kaçmak her insanı sinirlendirir. Yani, durum şu hani küçük çocuklar yapar ya, insanları sinirlendirip kaçarlar, çünkü büyükleriyle başa çıkamazlar Nexus'ta aynı böyle. Geldikleri 2. Haftayı hatırlıyormusun RAW'da resmen Santino bile Nexus'u kovalamıştı. Nexus'unkilerde zamanımız için çok kötü ama Taker korkak değildi. Veya, Batista; Taker, Cena, Rey'e karşı 2009 ve 2010'da hiç korkak gibi davranmadı Heel olmasına rağmen. Yada Heel olupta kaçmayan birçok güreşçi var. Tamam senaryo, o zaman senaryoya göre kızıyorum Wade'e.
Yani, birde kanka mikrafon konuşması diyorsun, Sheamus'ta ne var peki ? O niye öyle ? Sırf mikrafon yeteneği değilki WWE. Öyle olması zaten kötü olur. Adam, konuşunca nasıl yetenekli olur ki !
Wade'in konuşmaktan yada insanları sinir etmekten yaptığı hiç birşey yok. O Heellerin promoları yerine DX'in Dirt Sheet'in komik promoları, yada Christian'ın Peep Show'unu kesinlikle tercih ederim. Artık, Summerslam'den sonra Wade için yeni lakap buldum yamuk ağız diye. Wade'deki promo örnekleri neler kanka. Düzgün hatırlamıyorum, 5 kişi birden 1 kişiyi dövmekten ve saçma saçma konuşmaktan yaptıkları başka birşey yok.

En son xUndertakerx tarafından C.tesi 25 Eyl. 2010 - 0:31 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Night of Champions Sonuçları   Night of Champions Sonuçları I_icon_minitimeC.tesi 25 Eyl. 2010 - 0:19

Kanka, dur tartışmadan önce birşey söyleyiceğim. Bizim hiç ortak noktamız yok mu Baybora kanka ?

Nexus'u çok seversin Nexus'tan nefret ederim. Cena ve Taker'ı çok severim sen ikisinden çok nefret edersin. Ben TNA'dan nefret ederim sen seversin. Ben, FCW'den güreşçilerin gelmesini sevmem sen seversin. Kanka bunlar hep zıt yönlerimiz, ya bir ortak noktamızı bulalım kanka.
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: Night of Champions Sonuçları   Night of Champions Sonuçları I_icon_minitimeC.tesi 25 Eyl. 2010 - 0:23

Vay kanka Batista'ya korkusuz demişsin Very Happy Very Happy sağol Very Happy
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: Night of Champions Sonuçları   Night of Champions Sonuçları I_icon_minitimeC.tesi 25 Eyl. 2010 - 1:22

Onur kanka birde ben Orton'I seviyorum sen sevmiyorsun Very Happy Very Happy Kanka bu temelde senin face benim heel güreşçileri sevmemde kaynaklanıyor Very Happy Birde kanka mikrofon yeteneği güreş kadar önemlidir ve kolay birşey de değildir.Mezuniyet konuşması yapmıyorsun yani,hayranlara mesajı güzel bir şekilde ilerletmen lazım.En iyi örneği Nexus'un 'You're either Nexus,or you're against us' lafını başlatması.Kanka Sheamus'a sırf aksanı bozuk diye mikrofon yeteneği yok diyorsun Very Happy Oysa o da iyi,çok iyi olmasa da.

Heel promoları > Face promoları.DX hariç Very Happy Kanka bu arada Dirt Sheet heel promosuydu lol!
dilara32

dilara32

MesajKonu: Geri: Night of Champions Sonuçları   Night of Champions Sonuçları I_icon_minitimeC.tesi 25 Eyl. 2010 - 3:13

Konuyu dağıttım gibi Very Happy Very Happy....Yehhuuuuuuuuu Randy'm sonunda hak ettiği kemerini kazandı Very Happy Very Happy...
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Night of Champions Sonuçları   Night of Champions Sonuçları I_icon_minitimePaz 26 Eyl. 2010 - 0:27

Kanka, şunu biliyorsunki, Heel biri kesinlikle seyircilerede kötü laflar atıyor. Yani bu güzel birşey değil. O promosu Heelciler için güzel olur.

Neyse artık konuya dönelim. Şunu söyleyiceğim, şunu merak ediyorum, Big Show bundan sonra CM Punk ile feuda gireceği gözükmüyor. Peki ne yapacak bu adam onu merak ediyorum. Big Show uzun zamandır kemer alamadı ana kemeri. Şimdide kemer feuduna girmeyecek gibi gözüküyor. Ne yapacak acaba ?

Night of Champions Sonuçları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Night of Champions (19.09.2010)
» Night Of Champions 2008
» Night Of Champions '2009' Gifleri