TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bişiler Bişiler :'//

+6
dilara32
hardy_cena_soldier
xUndertakerx
WWEManiac
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Michelle McCool
10 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Michelle McCool

Michelle McCool

Bişiler Bişiler :'// Empty
MesajKonu: Bişiler Bişiler :'//   Bişiler Bişiler :'// I_icon_minitimePerş. 30 Eyl. 2010 - 22:34

Bıktım artık bıktım ! Her an üzülmekten nefret edilmekten , kıskanılmak tan bıktım ! Farklı bi yaşamım olduğunu söylerler ama sadece yanılgı bunlar ... ben duygulanmıyorum..Duygulanamıyorum .. Acımıyorum hiç kimseye .. Belkide bu yüzden nefret ediyorlar benden ... Bıktım artık delirmek üzereyim .. Her gece ağlamaktan , gecenin bi saati kabuslarla kalkıp yollarda tek başıma yürümekten yoruldum !
Şarkılarla ağlayıp tesellilerle susmaktan her günn gülümsüyor numarası yapmaktan bıktım ! Sevdiğim tek bir şey var..Arkadaşlarım .. Mehmet Furkan ve Ayberk .. Onlar benim hayatımdaki en değerli kişilerdi .. Halada öyleler ama aramız bozuldu .. Onlar benim kardeşim ve onları çok seviyorum .. Bi sinirle yıktık herşeyi .. Bizi kıskananlar başardılar istediklerini ..
Saçma geliyor yazdıklarım anlıyorum .. Ama ben hayatımdan hiç bu kadar sıkılmamıştım .. Herkes nefret ediyo benden .. Öğretmenlerim bile .. Ben çok mu kötüyüm ?

Not : Kimseye kendimi acındırmak için yazmıyorum .. Yorum yapmasanızda olur ..
https://www.facebook.com/MichelleMcCoolFan4ever
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: Bişiler Bişiler :'//   Bişiler Bişiler :'// I_icon_minitimePerş. 30 Eyl. 2010 - 22:52

Biz seni çok seviyoruz Smile
Michelle McCool

Michelle McCool

MesajKonu: Geri: Bişiler Bişiler :'//   Bişiler Bişiler :'// I_icon_minitimePerş. 30 Eyl. 2010 - 22:55

Bende hepinizi .. Burdaki dostluklar gerçek .. Sanal diye bana kızıyorlardı .. Ama realdekilerden bin kat iyisiniz .. Bi kaç gün çağırdılar çıkmadım diye bana yapmadıklarını bırakmadılar .. Eskileri hatırlattılar .. Çok kırdılar kalbimi çok ama iyikide yapmışlar iyikide kavga etmişim gerçek yüzlerini gördüm ...
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: Bişiler Bişiler :'//   Bişiler Bişiler :'// I_icon_minitimePerş. 30 Eyl. 2010 - 23:01

Biz böyleyiz, bizi diğerlerinden ayıran bu.Aİlemizin değerini anlayıp içeri girenlerle işte böyle kardeş oluruz.Ne olursa olsun ayrılmayız.Ailemizin değerini anlamayanlar ise bizi böyle yıkmaya çalışırlar Hilalciğim Wink Razz
Michelle McCool

Michelle McCool

MesajKonu: Geri: Bişiler Bişiler :'//   Bişiler Bişiler :'// I_icon_minitimePerş. 30 Eyl. 2010 - 23:02

Çok haklısın kardeşim (:
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Bişiler Bişiler :'//   Bişiler Bişiler :'// I_icon_minitimeCuma 1 Ekim 2010 - 0:20

Ne EİB,ne darkbb ne de başka siteler.Biz değerimizi bileni bağrımıza,bilmeyenin sitesini 4 köşe basarız..

Şimdiye kadar,diğer siteler gibi ne katı kuralımız oldu.Ne de hakaretimiz.

Bazı kendini bilmez,bizi bozmaya çalıştı,ama W7'yi onlarda anladı.Şimdi hepsi ayrı yerlere dağıldı,biz dimdik ayaktayız..
Michelle McCool

Michelle McCool

MesajKonu: Geri: Bişiler Bişiler :'//   Bişiler Bişiler :'// I_icon_minitimeCuma 1 Ekim 2010 - 0:26

Çok haklısın Botan ! w7 <3 <3
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Bişiler Bişiler :'//   Bişiler Bişiler :'// I_icon_minitimeCuma 1 Ekim 2010 - 0:31

Hilal, bence, neden herkes senden nefret ediyor anlamadım ama forumda çok seviliyorsun bu bir gerçek.

Birde, Botan EİB ile darkbb aynı değil mi ? Onlar mı hackledi en son ? O kadar çok hacklendi ki forum kim yaptı bilemedim. Herneyse şuan en azından güvendeyiz ama rütbeler yok. O da sonra gelir inşallah. Birde, Eren abi neden hiç konuşmuyor ?
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Bişiler Bişiler :'//   Bişiler Bişiler :'// I_icon_minitimeCuma 1 Ekim 2010 - 0:32

Onlar yapmadı.Darkbb'nin çoğunluğu EİB'den oluşuyor.
Michelle McCool

Michelle McCool

MesajKonu: Geri: Bişiler Bişiler :'//   Bişiler Bişiler :'// I_icon_minitimeCuma 1 Ekim 2010 - 0:41

Valla Onur genelde nefret edenler kızlar .. Sevdikleri çocuk beni seviyor diye kavga çıkarıyorlar geçen hafta 20 kişi dalıyolardı Very Happy
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Bişiler Bişiler :'//   Bişiler Bişiler :'// I_icon_minitimeCuma 1 Ekim 2010 - 0:43

Haklılar.Bizim okulda çok öyle.
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: Bişiler Bişiler :'//   Bişiler Bişiler :'// I_icon_minitimeCuma 1 Ekim 2010 - 0:47

Şu boşlukta darkbb'ye üye oldum kanka beni banladılar.Hemde niye biliyor musunuz?Darren Young varya SES'teyken bir keresinde Serena'yı ellemiş Very Happy Very Happy bende o resmi görünce yorum yazdım.O yüzden banladılar Very Happy Very Happy tam bebeler yani Very Happy bizim forumda öyle mi ama?
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Bişiler Bişiler :'//   Bişiler Bişiler :'// I_icon_minitimeCuma 1 Ekim 2010 - 0:49

Botan, EİB, darkbb'nin rpgsi değil mi ? Herneyse, en son kim hackledi bizim forumu ?

Birde 20 Kız mı ? Very Happy Hilal ne oluyor öyle. Çocuğu şimdi merak ettim nasıl diye. Buradan bir yardımım olmuyor olsaydı kesinlikle yardımcı olmak isterdim. Ne yapmışlar be öyle. Kıskançlık işte dünyadaki en kötü şeylerden biri. Herkes biliyor kıskançlık yüzünden insanların başına neler geldiği.
Michelle McCool

Michelle McCool

MesajKonu: Geri: Bişiler Bişiler :'//   Bişiler Bişiler :'// I_icon_minitimeCuma 1 Ekim 2010 - 1:11

O bişey değil Very Happy ne çocuklar var haberin yok bi keresinde furkanın tayfasındaki 7 kız dalmıştıda ağzımı yüzümü dağıtmışlardı çok iyi hatırlıyorum Very Happy
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: Bişiler Bişiler :'//   Bişiler Bişiler :'// I_icon_minitimeCuma 1 Ekim 2010 - 15:11

Hilal yanlış anlamada eğer dediğin gibiyse sen güzellik yarışmasına katılsan 1. olursun herhalde Very Happy Very Happy
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Bişiler Bişiler :'//   Bişiler Bişiler :'// I_icon_minitimeCuma 1 Ekim 2010 - 15:40

Hilal,vallaha okuluna gelme ihtimalimiz olsaydı W7 tayfası dağıtırdık orayı Very Happy Nexus gibi Very Happy
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör
hardy_cena_soldier

MesajKonu: Geri: Bişiler Bişiler :'//   Bişiler Bişiler :'// I_icon_minitimeCuma 1 Ekim 2010 - 18:20

W7 def. Hilal's School Very Happy
http://michellemccool.yetkinforum.com
Michelle McCool

Michelle McCool

MesajKonu: Geri: Bişiler Bişiler :'//   Bişiler Bişiler :'// I_icon_minitimeCuma 1 Ekim 2010 - 18:28

Gelin Very Happy Benide kurtarmış olursunuz Very Happy Doğancan beni çok güzel buluyorlar ama ben kimseyi yakışıklı bulmuyorum .. Cena,Gabriel,Batuhan Karacakaya,Tolgahan SAyışman bide ..... dışında Smile))
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: Bişiler Bişiler :'//   Bişiler Bişiler :'// I_icon_minitimeCuma 1 Ekim 2010 - 19:48

Evet ya dağıtırız orayı Very Happy
Michelle McCool

Michelle McCool

MesajKonu: Geri: Bişiler Bişiler :'//   Bişiler Bişiler :'// I_icon_minitimeCuma 1 Ekim 2010 - 21:00

Sataşanlar kızlar tek tek dalanlar çok az onlarada Frech Kiss yapıyorum Very Happy Faith Breaker yapıcam ama bişey olur Very Happy Ama çok kişi dalıyolar 4 vs 1 gibi Very Happy O zaman iki tanesine vuruyorum ayaklanıyorlar 4 kişi dalıyorlar Very Happy
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Bişiler Bişiler :'//   Bişiler Bişiler :'// I_icon_minitimeC.tesi 2 Ekim 2010 - 19:14

İşte, Cena'nın durumu gibi olmuş, sen teksin onlar 4-5 kişi. İşte, böyle kötülükler yüzünden kötülüğü aşırı derecede sevmiyorum. Eminimki sen teke tek olsun onlardan biriyle döversinde. Keşke bizde olsaydık orada. Yardım ederdik en azından. Birde Botan kanka Nexus, 1 kişiye saldırıyor, biz 1 kişiye saldıracak kadar küçük mü düşeriz ?
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör
hardy_cena_soldier

MesajKonu: Geri: Bişiler Bişiler :'//   Bişiler Bişiler :'// I_icon_minitimeC.tesi 2 Ekim 2010 - 19:31

Ama Çoğumuz Heel Very Happy Bu Nedemek Oluyor Very Happy 8-1 Saldırmamız Doğal Very Happy
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Bişiler Bişiler :'//   Bişiler Bişiler :'// I_icon_minitimeC.tesi 2 Ekim 2010 - 19:41

Kanka, benim lügatımda 1 kişiye grupça saldırmanın delikanlıya aykırı olduğu yazıyor. Kanka, ben sizi Face yaparım. Hilal ve ben Face'iz sonuçta. Herkes teker teker saldırır. Very Happy Very Happy
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör
hardy_cena_soldier

MesajKonu: Geri: Bişiler Bişiler :'//   Bişiler Bişiler :'// I_icon_minitimeC.tesi 2 Ekim 2010 - 19:42

I'm Handsome,I'm Awesome,I'm Heel!FacesSUCKKKS!
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Bişiler Bişiler :'//   Bişiler Bişiler :'// I_icon_minitimeC.tesi 2 Ekim 2010 - 19:47

Acaba Michelle McCool Face olsa kanka ne olurdu ? Very Happy Very Happy Very Happy

Bişiler Bişiler :'//
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki