TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

The Beatifiul People mi ? Lay-Cool mu ?

+2
Heart Break Legend
Michelle McCool
6 posters

TBP ? Lay-Cool
Lay-Cool ( Layla&Michelle McCool)
The Beatifiul People mi ? Lay-Cool mu ? I_vote_lcap60%The Beatifiul People mi ? Lay-Cool mu ? I_vote_rcap
 60% [ 3 ]
TBP ( Velvet Sky & Angelina Love )
The Beatifiul People mi ? Lay-Cool mu ? I_vote_lcap40%The Beatifiul People mi ? Lay-Cool mu ? I_vote_rcap
 40% [ 2 ]
Toplam Oylar : 5

YazarMesaj
Michelle McCool

Michelle McCool

The Beatifiul People mi ? Lay-Cool mu ? Empty
MesajKonu: The Beatifiul People mi ? Lay-Cool mu ?   The Beatifiul People mi ? Lay-Cool mu ? I_icon_minitimeCuma 1 Ekim 2010 - 22:07

Ben Lay-Cool'uda TBP'yide çok severim seçim yapamayacağım siz ne diyorsunuz ?
https://www.facebook.com/MichelleMcCoolFan4ever
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: The Beatifiul People mi ? Lay-Cool mu ?   The Beatifiul People mi ? Lay-Cool mu ? I_icon_minitimeC.tesi 2 Ekim 2010 - 1:10

Tabii ki de Beautiful People.Layla Michelle ikisi de taklitçiden farksızlar,Lay-Cool'u yinede seviyorum biraz ama.Beautiful People zaten iki kişi tüm WWE divalarından daha iyi güreşiyor.Özellikle Slammiversary ve BFG gibi PPV'lerde diva maçları bazen main event'lerden bile daha iyi olabiliyor.Ama eski Beautiful People'ı tercih ederim açıkçası,Madison Rayne varken daha güzeldi,her ne kadar Angelina Love favori Knockout'um olsa da.Velvet Sky zaten sabit kaldı ve gayet iyi bir güreşçi,tıpkı diğerleri gibi.Kısaca hiçbir diva,TBP ile yarışamaz.
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: The Beatifiul People mi ? Lay-Cool mu ?   The Beatifiul People mi ? Lay-Cool mu ? I_icon_minitimeC.tesi 2 Ekim 2010 - 1:11

TBP 4ever Baybora,Chatbox! Very Happy
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: The Beatifiul People mi ? Lay-Cool mu ?   The Beatifiul People mi ? Lay-Cool mu ? I_icon_minitimeC.tesi 2 Ekim 2010 - 19:16

Tabiki, LayCool tek sebep WWE'de olması. Eğer, TNA'da olsaydı demezdim. WWE'dekiler benim için TNA'dan daha önemli.
dilara32

dilara32

MesajKonu: Geri: The Beatifiul People mi ? Lay-Cool mu ?   The Beatifiul People mi ? Lay-Cool mu ? I_icon_minitimeC.tesi 2 Ekim 2010 - 20:38

Angelina ile Velvet'i daha çok sevdiğim için The Beautiful People diyorum.....
Michelle McCool

Michelle McCool

MesajKonu: Geri: The Beatifiul People mi ? Lay-Cool mu ?   The Beatifiul People mi ? Lay-Cool mu ? I_icon_minitimePaz 3 Ekim 2010 - 1:09

Kankaaa sen Layla ol ben Michelle kasıp kavuralım ortamı. Ayrıca Baybiş bune şiddet bu celal . Benimde favori Knockout'm Angelina ama Lay-Cool taklitçi değil !
dilara32

dilara32

MesajKonu: Geri: The Beatifiul People mi ? Lay-Cool mu ?   The Beatifiul People mi ? Lay-Cool mu ? I_icon_minitimePaz 3 Ekim 2010 - 4:46

kanka Layla ölsem olmam.Maryse olarak iyiyim ben..
Michelle McCool

Michelle McCool

MesajKonu: Geri: The Beatifiul People mi ? Lay-Cool mu ?   The Beatifiul People mi ? Lay-Cool mu ? I_icon_minitimePaz 3 Ekim 2010 - 15:45

Velvet ol kanka Bende Angelinaaa .d TBP gene kasıp kavururuz ortamıı xD Kankaa yada MarCool kurakkk xD
dilara32

dilara32

MesajKonu: Geri: The Beatifiul People mi ? Lay-Cool mu ?   The Beatifiul People mi ? Lay-Cool mu ? I_icon_minitimePaz 3 Ekim 2010 - 19:42

Very Happy Very Happy Very Happy....Kanka ben Maryse sen Michelle iyi olur Very Happy...Konuyu dağıttık Very Happy...
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: The Beatifiul People mi ? Lay-Cool mu ?   The Beatifiul People mi ? Lay-Cool mu ? I_icon_minitimePaz 3 Ekim 2010 - 22:36

Taklitçiler hatta WWE'nin TNA'i taklit ettiği tek noktadır TBP.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: The Beatifiul People mi ? Lay-Cool mu ?   The Beatifiul People mi ? Lay-Cool mu ? I_icon_minitimePaz 3 Ekim 2010 - 22:42

TNA Sucks.
Ya, TNA'nın Hornswoggle'ı var mı ? Hornswoggle divalarla olunca daha bir iyi oluyor nedense. Very Happy Very Happy Very Happy
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: The Beatifiul People mi ? Lay-Cool mu ?   The Beatifiul People mi ? Lay-Cool mu ? I_icon_minitimePaz 3 Ekim 2010 - 22:55

Onur kanka TNA Sucks diyerek hayatının en yanlış laflarından birini etmiş oldun Very Happy No Surrender'ı bir izle derim kanka Very Happy
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: The Beatifiul People mi ? Lay-Cool mu ?   The Beatifiul People mi ? Lay-Cool mu ? I_icon_minitimePaz 3 Ekim 2010 - 22:57

Kanka, ne olursa olsun TNA'yı iyi görmem ben. Sonuçta, en sevdiğim güreş fedarasyonunun 1. numaralı düşmanı. Yani, aşırı nefret ediyorum TNA'dan. İsterse WWE'yi bile geçsin izlemem.
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: The Beatifiul People mi ? Lay-Cool mu ?   The Beatifiul People mi ? Lay-Cool mu ? I_icon_minitimePaz 3 Ekim 2010 - 23:25

Fikrine saygı duyuyorum kanka.Am bence yinede 1-2 PPV izlemeden TNA'i kötülememelisin.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: The Beatifiul People mi ? Lay-Cool mu ?   The Beatifiul People mi ? Lay-Cool mu ? I_icon_minitimePaz 3 Ekim 2010 - 23:32

TNA, başarılı olabilir kanka. Başarısına birşey demem ama acayip nefret ediyorum işte TNA'dan. Tabi, bu nefretimin baş kaynağı McMahon. Ama yinede sevdiğim fedarasyondan güreşçi almak kötü oluyor. Yani, şöyle, Tanju Çolak, GS'de süper mükemmel orada ne yaptıysa yaptı ama jübile Fenerbahçe'de Fener için güzel birşey ama GS taraftarları için güzel birşey olmamıştır. Hani, diyeceksin, kanka futbol ile güreş birmi ben reyting düşmanlık açısından bakıyorum. O yüzden yani TNA'dan nefret ediyorum. Geçen yıla kadar biraz biraz bakardım. Ama Hulk Hogan, Kennedy, Jeff Hardy, vb. WWE güreşçileri TNA'da olunca çok sinirlendim.Hele, Hulk Hogan gibi WWE/F efsanesi TNA'da çıldırdım resmen. Tabi tercih meselesi ama bu ataklar beni sinirlendirdi. Hiç izlemiyorum artık TNA'yı. Nefret ediyorum resmen.
Kelly Kelly

Kelly Kelly

MesajKonu: Geri: The Beatifiul People mi ? Lay-Cool mu ?   The Beatifiul People mi ? Lay-Cool mu ? I_icon_minitimePtsi 4 Ekim 2010 - 0:48

Açık açık söyliyeyim Aj Styles , TBP olmasa TNA izlemem !

The Beatifiul People mi ? Lay-Cool mu ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lay-Cool Focus
» Lay-Cool Bozuldu :(
» The Rock " People's Champion "