TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

YazıLarrr (1)

3 posters
YazarMesaj
Michelle McCool

Michelle McCool

YazıLarrr (1) Empty
MesajKonu: YazıLarrr (1)   YazıLarrr (1) I_icon_minitimePaz 3 Ekim 2010 - 3:11

Bir Tek Seni Unutamam...

Bir başıma bu kentin sokaklarında yürüyorum. Üşüyorum. Ne kadar uzaksan bana o kadar soğuyor hava. Sen yoksa sıcaklık hep mevsim normallerinin altında. Bu yüzden meteoroloji raporları umurumda bile değil. Kar mı yağıyor yoksa yağmur mu bana ne? Ben senin hasretinle sırılsıklamım zatendaha ne kadar ıslanabilirim ki?

Burada mısın değil misin belli değil. Bazen gidişlerin kahramanı oluyorsun bazen sonsuz kalışların. Doyumsuz gecelerdesin kimi zaman bazen de yalnız karanlıklardasın. Bitmek bilmez bir şarkısın ama ben mi notaları yanlış basıyorum da sen bu şarkıyı söyleyemiyorsun? Neden susuyorsun?

Aşkın sessizliği ne kadar korkunç olur bilir misin? Bir tek kelimeye hasret geçen gecelerin hesabını soracağın kimse de yoktur üstelik. Kendi kendiyle konuşana deli derler ya beni çoktan akıl hastanesine kapatmaları gerekirdi. Hem de iflah olmaz hastalar bölümüne…

Yokluğuna alışmaktan korkuyorumne kadar kötü… Yokluğunu yürüyorum sokaklarda. Yokluğunu içiyorum kadeh kadeh. Hiç gelmeme ihtimalin bir idam mahkumuna dönüştürüyor beni. Hiçbir şey yapmadan beklerler ya hücrelerinde ölümün soğuk nefesini hissederek… Anlamlı olan bir şey yoktur onlar için.Belki de bir an önce ölmektir akıllarından geçen bu bekleme işkencesi bitsin diye…Bu yokluk hissi öldürecek beni…

Gelebilme ihtimalinse yüreğimdeki kuşları havalandırıyorkanat seslerini duy. Gelmek iste bana. Bir görsem yüzünüah bir dokunsam sana…

Göreceksinsevdanın çiçek çiçek açtığını umudun bir yangın gibi alev alev ikimizi birden sardığını. Anladım ki mümkün değil seni sensiz yaşamak. Ben o gönlü genişlerden değilim. Madem içimdesin yüreğimde taşıyorum senio zaman yanımda da olmalısın. Sensiz yaşanmayacak bu aşk ötesi yok..

Şimdi yalnız geceleri seviyorum. Seni yıldızlarda buluyorum. Daha bir dayanılır oluyor sensizlik sancısı. Mümkünü yok çıkmayacaksın aklımdan bu yüzden gece el ayak çekilmişken hiçbir ses yokken sen ve gece.. Zaman geçerher şey unutulur bir örtüyle kaplanır acılar ama… BİR TEK SENİ UNUTAMAM..
https://www.facebook.com/MichelleMcCoolFan4ever
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör
hardy_cena_soldier

YazıLarrr (1) Empty
MesajKonu: Geri: YazıLarrr (1)   YazıLarrr (1) I_icon_minitimePaz 3 Ekim 2010 - 6:42

Hepsini Biryerde Toplasaydın Keşke Very Happy
http://michellemccool.yetkinforum.com
Michelle McCool

Michelle McCool

YazıLarrr (1) Empty
MesajKonu: Geri: YazıLarrr (1)   YazıLarrr (1) I_icon_minitimePaz 3 Ekim 2010 - 15:55

Okumaktan canınız sıkılırdı birde çok göz yorardı o yüzden ayırdım tek tek .. (:
https://www.facebook.com/MichelleMcCoolFan4ever
dilara32

dilara32

YazıLarrr (1) Empty
MesajKonu: Geri: YazıLarrr (1)   YazıLarrr (1) I_icon_minitimePaz 3 Ekim 2010 - 21:00

Ayyy kanka oku oku bitmiyor bunlar ya Very Happy...

YazıLarrr (1)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-