TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aşk^mm ...

2 posters
YazarMesaj
Michelle McCool

Michelle McCool

Aşk^mm ... Empty
MesajKonu: Aşk^mm ...   Aşk^mm ... I_icon_minitimePaz 3 Ekim 2010 - 3:22

SEVME EYLEMİNİ SENİNLE ÖZDEŞLEŞTİRİYORUM. HATALIMIYIM BUNDA? YA BİR GÜN YOK OLURSAN? YA BİLİNMEDİK DİYARLARA GİDİP BENİ BU KENTTE BİR BAŞIMA BIRAKIRSAN? HER GEÇEN GÜN İÇİMDEKİ SEN BÜYÜYOR BİLİYORUM BİR GÜN SIĞMAYACAK TAŞACAKSIN. BEN BUNUN COŞKUSUNU YAŞAYACAĞIM EVET AMA YA SEN BU KADAR SEVMEYİ KALDIRAMAZSAN?
BİLİYOR MUSUN SENİ SEN KADAR SEVMEKTE YETMİYOR BANA. SENİN KENDİNİ SEVMENİ BİLE KISKANIP "BEN KENDİNİ SEVDİĞİNDEN DAHA ÇOK SEVMELİYİM ONU" DİYE DÜŞÜNÜYORUM. BU TEHLİKELİ BİR ŞEY... SEVMEK BÖYLESİNE TEHLİKELİ OLMAMALI.
SÖZ GEÇSE YÜREĞİME DURDURACAĞIM KENDİMİ AMA BU ARALAR KALBİM BENDEN BAĞIMSIZ HAREKET EDİYOR. YÜREĞİMİ ÖZGÜR BIRAKMAK İŞİME DE GELİYOR ASLINDA. BÖYLECE SENİ DAHA ÇOK DAHA ÇOK HER ŞEYDEN ÇOK SEVEBİLECEĞİMİ ANLAYABİLİYORUM.
KÜÇÜK SEVGİLER SANA GÖRE DE DEĞİL. SEN DE SANA BÜYÜK SEVGİLERİN SUNULMASINI İSTİYORSUN. AMA DİYORUM YA BEN SEVGİMİ BÜYÜTTÜKÇE SENİ KAYBETME KORKUM DA BİR O KADAR ARTIYOR. AŞK KORKULARLA BİRLİKTE YAŞAMAZ FAKAT BU BAŞKA BİR ŞEY. YOKLUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜM ZAMAN İÇİME OTURAN ACIYI TARİF ETMEM MÜMKÜN DEĞİL. SENİ BENDEN BİR PARÇA OLARAK GÖRÜYORUM YA İNSAN BEDENİNDEN NASIL BİR PARÇA KOPTUĞUNDA ACI DUYARSA İŞTE AYNI ACI BENİM HİSSETTİĞİM. ÜSTELİK BU SADECE YOKLUK DÜŞÜNCESİNİN VERDİĞİ BİR ACI. GERÇEKTEN YOK OLDUĞUNDA NASIL BİR ACI DUYACAĞIM ACABA?
SENİ ÇÖZDÜKÇE SIRLARINI ÖĞRENDİKÇE HAYRANLIĞIM DAHA DA ARTIYOR. AŞKIN BİZE ÇİZDİĞİ YOLDA SENİNLE EL ELE YÜREK YÜREĞE YÜRÜMEK KADAR GÜZEL BİR ŞEY OLAMAZ. HAYRANIM DEDİM YA SANA CİDDİYE AL BENİ. HER HAREKETİN HER TAVRIN EZBERİMDE. BEYNİME KAZINMIŞSIN. GÜLÜŞLERİN BAKIŞLARIN DOKUNUŞLARIN HER YERDE HER ZAMAN AKLIMDA. TANRISAL BİR SEVDA BU. ÖNCESİ VE SONRASI OLMAYAN BİTİMSİZ.
AŞKI HEP BÖYLE YAŞADIN BEN. ATEŞLERE ATTIM KENDİMİ HİÇ PİŞMANLIK DUYMADAN. YAŞADIĞIM HER ANIN KIYMETİNİ BİLEREK HER ANA APAYRI ANLAMALAR YÜKLEYEREK. AMA İLK KEZ YEMİN EDERİM GÜZELİM İLK KEZ KAYBETME KORKUSUNU BU KADAR YOĞUN HİSSEDİYORUM İÇİMDE. DEMEK Kİ İLK KEZ BÖYLESİNE DERİN SEVİYORUM. YENİDEN SIĞ SULARA GİRME İHTİMALİ BENİ BU KADAR KORKUTAN. ELİNİ UZAT BANA BAK GÖZLERİME. YENECEĞİM KORKULARIMI...
-------------------------------------------------
EN GÜZEL ZAMANLARI SENİN İÇİN SAKLADIM SEVGİLİM. BİRLİKTE YAŞAYALIM DİYE. AŞKIMIZI YAŞARKEN SOLUKSUZ KALALIM BİRBİRİMİZİ BULDUĞUMUZ İÇİN HER SANİYE YENİDEN ŞÜKREDELİM TANRIYA DİYE...
GÖRÜYOR MUSUN NASIL DA HOYRATÇA HARCIYOR İNSANLAR ZAMANLARINI. GEÇEN HİÇBİR ANIN BİR DAHA TEKRARININ OLMAYACAĞINI BİLMİYORLAR MI BEBEĞİM? HER ANI AŞKLA DOLDURABİLMEK VARKEN BAŞKA BAŞKA HESAPLARIN İÇİNDE OLMAKLA NE KAZANIYORLAR ACABA?
SEVGİLİNİN ELİNİ TUTTUĞU AN BAŞKA HER ŞEYDE VAZGEÇEBİLMELİ İNSAN. AŞK ANCAK O ZAMAN YÜCE BİR DUYGU HALİNE DÖNÜŞEBİLİR. BİZ BENZEMEYELİM BAŞKALARINA AŞKIM HANİ BİRİLERİ ÖRNEK ALINACAKSA BAŞKALARI TARAFINDAN ONLAR BİZ OLALIM. AŞKIMIZI YAZALIM ZAMANA. OKUYABİLEN OKUSUN OKUYAMAYANI KENDİ HALİNE BIRAKALIM.
BENİ EN ÇOK İHANETLER YORUYOR. ÖZÜ SÖZÜ BİR OLAN İNSANLARA NE OLDU CANKUŞUM? NEREYE GİTTİ ONLAR BİLİYOR MUSUN? NEDEN İKİ YÜZLÜLERLE YAŞAMAK ZORUNDA KALIYORUZ? ZATEN YETERİ KADAR ZOR HAYAT. BİR DE BUNLARLA MI UĞRAŞMAK ZORUNDAYIZ? SEN BANA HAYATIN TÜM KÖTÜLÜKLERİNE KARŞI DAYANMA GÜCÜ VERİYORSUN. SENİN VERDİĞİN GÜÇLE YENEMEYECEĞİM HİÇ BİR ZORLUĞUN OLMAYACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM. YANIMDA OLMADIĞIN KISACIK ANLARDA BİLE SENİN VARLIĞINI YÜREĞİMDE TAA DERİNDE HİSSEDEBİLİYORUM. ÖYLE ŞANSLIYIM Kİ...
YILLAR ÖNCE BİR FİLM İZLEMİŞTİM. BİR DENİZ KIZINA AŞIK OLUR BİR ERKEK. DENİZ KIZI BU KARADA ÇOK KISA BİR SÜRE KALABİLİYOR. ÜZERİNE SU DEYDİĞİ AN YENİDE DENİZ OLUYOR. İNSANLAR KISA SÜREDE KEŞFEDİYOR BUNU. VE BÜTÜN ACIMASIZLIKLARIYLA DENİZ KIZINI KULLANMAYA ÇALIŞIYORLAR. İŞTE O AN DENİZ KIZI ARTIK YENİDEN DENİZE DÖNMESİ GEREKTİĞİNİ ANLIYOR. DENİZE ÇAĞIRIYOR SEVDİĞİ ADAMI. ADAM HER ŞEYİ BIRAKIP DENİZ DE YAŞAMAK ZORUNDA KALACAKTIR. ÖNCE BİR AN TEREDDÜT EDER. AMA AŞK GALİP GELİR VE ADAM BIRAKIR KENDİNİ DENİZE... DENİZ KIZI ONA DENİZDE YAŞAMAYI ÖĞRETİR...
KAÇ İNSAN BIRAKABİLİR BU DURUMDA HER ŞEYİ? ''NEREDE OLURSAN OL SANA GELİRİM'' DİYEBİLİR? BENİM DENİZ KIZIM SENSİN AŞKIM. BEN SENİN DENİZİN OLMAYA HER ZAMAN HAZIRIM. YETERKİ YÜREĞİN DEĞSİN YÜREĞİME...
------------------------------------------------
AYRILIĞIN İLANI
Gidiyor musun diye sorma bana.
Gönderen sensin.
Ne terk etmeyi istedim seni
Ne de daha yaşamadığımız bu aşkı toprağa gömmeyi.
Senin kadar öfkeliyim ben de.
Senin kadar endişeli...

Bir dokunuşunla bin kenti yıkacak güç verirdin bana
Ama inandıramadım seni.
Sen sorgularken beni kafanda
Ben gözlerinin içine bakıyordum kuşkuyla.
Bir tek sözün bağlardı beni sana
Oysa sen hep susmanın koynunda.

Aşkın içine bir kez girdi mi kuşku
Teslim alır bedenleri de.
Sütten çıkmış ak kaşık değildim
Ama yalanı sokmadım iki kişilik dünyamıza.
O dünya ki bazen minicik bir odada
Bazen kentin ortasında şekillendi.
Nasıl da güzeldi...
Zaten varsın diye her şey güzeldi ama
Sen buna inanmadın. Ah bu sorular...

Yaşamak varken sevdayı delice
Niye boğarız sorularla?
Nasıl ikna edebilirdim seni?
Ben aşk dedikçe sen dur dedin.
Ben seninleyim dedikçe
Sen hayır dedin.
Zaten az konuşan sen
Olumsuz ne kadar sözcük varsa
Bulup çıkardın ortaya.
Bense hiç bir şey diyemedim.

Ne kadar zarar vermişim sana meğer.
Nasıl değiştirmişim seni.
Oysa hiç böyle düşünmemiştim.
Kimseye zarar vermek istemem ben.
Kimseyi olduğundan farklı bir hale getirmek istemem.
Ama öyle oldu işte.
Demek ki; gitmelerin zamanı şimdi.

Çocukluğuna sığınır atlatırsın bu acıyı.
Ne sevişmelerimiz kalır aklında ne sevda sözlerimiz.
Rahat değilim diyordun ya rahat ol artık.
Gülüşlerini saklaman için bir neden kalmadı.
Tedirginliğinin sebebi de kalktı ortadan.

Biliyor musun bir tanem!
Gidişim yürekten değil zorunluluktan.
Sanma ki bu toy sevdayı başka kimliklere taşırım.
Sanma ki benden sakladığın gülüşleri
yalancı yüzlerde ararım.
Seni de götürürüm yüreğimde.
Her zaman yokluğunu taşırım.

Bulup bulup kaybettim seni bebeğim.
Ne yazık ki tozduman edemedim kuşkularını.
Ne yazık ki kalamadın bana.
Öpücüğümün kokusu kalacak kapının eşiğinde.
Kokladıkça; bizi bir yanlışa mahkum ettiğini anlayacaksın.

------------------------------------------
Güneşin başka iklimleri aydınlatmayabaşka gönülleri ısıtmaya gittiği şu saatlerde kağıdıkalemi elime alıpseninle dertleşmekyalnızca sana yazmak ve yalnızca seni özlemek geliyor içimden.Sana yazmak.''Sana seni Yazmak''
Seni ve yüreğimde anlam bulan duyguları...Sana ait yüreğimin derinliklerinden kopup gelen artçı şokları anlatmak ve toprağı alnından öperken yağmur taneleritüm banliğimle sana yağmak istiyorum...

Bu gece dudaklarımdan dökülen her kelimede sen varsın ve yine sen varsın yarım kalan sevdamın eksik taraflarında.Bomboş ve sessiz kaldırımlarda yürürken seni haykırıyorum sensizliğin inadına! Bu sensizlik gecesinde sevdamın en ücra köşelerine seni yazıyorum.

Bu gece gene yağmur yağıyor.Yağmur yağıyor gönlümün sensizlikle yanan her yerine.Yağsınyağsın ki saklasın sensizliğimde döktüğüm gözyaşlarımı!Ve yine saklasın sensiz geçen bomboş hayatı...

İşte seni haykırıyorum sensizliğe alışamamış yüreğimeişte seni yazıyorum!!!
Bu gece gene yağmur yağıyor.Senyoksun oysa biliyorum ve üşüyorum sensiz kaldığım saatlerde. Gözyaşlarımı efkarıma kattım bu gece. Sevdamıumudumu ve seni kızgın bir sel gibi kalbime akıttım.

Bu gece yağmurla beraber gözyaşlarım yağıyor ve ismini yazıyor sensizliğin acısı ile kıvranan kaldırımlara.Süzülen her damlada sen vardın ve yine sen vardın gecenin en karanlık anında. odoya doya bakamadığım gözleringözlerimin içine bir kez daha değseydi ve tebessümünden bir gül açsaydı yanaklarındayetmez miydi? Bir bakışın bir ömüre değmez miydi?
İsmini kazıdığım kaldırımlara sanki sen yağıyorsun yağmurla birlikte ve sevgin yağıyor yüreğime...Yalnız ve bomboş odamda sen varsın hala.Hala sensizliğim duruyor yanı başımda...

Bu gece gözyaşlarım yağıyor sensizliğimle birlikte kaldırımlara.Seni arıyorumerimekteyim...Karanlık geceye inat ay gökyüzünde...

Ve gökyüzü yüreğimde.......

Kendini çok iyi biliyorsun bu satırları okuyorsun biliyorum duyuyosun sesimi yardım et şimdi işte tam şimdi !
https://www.facebook.com/MichelleMcCoolFan4ever
dilara32

dilara32

Aşk^mm ... Empty
MesajKonu: Geri: Aşk^mm ...   Aşk^mm ... I_icon_minitimePaz 3 Ekim 2010 - 21:01

Kanka sen bunları çok mu aradın Very Happy Very Happy Very Happy....
Michelle McCool

Michelle McCool

Aşk^mm ... Empty
MesajKonu: Geri: Aşk^mm ...   Aşk^mm ... I_icon_minitimePtsi 4 Ekim 2010 - 0:50

Aradım .. Ama anlayan için ..
https://www.facebook.com/MichelleMcCoolFan4ever
dilara32

dilara32

Aşk^mm ... Empty
MesajKonu: Geri: Aşk^mm ...   Aşk^mm ... I_icon_minitimeSalı 5 Ekim 2010 - 4:44

Mantıklıymış, anlayana, ben anlamayanlardanım Very Happy...

Aşk^mm ...
1 sayfadaki 1 sayfası