TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hoşçakal ..

2 posters
YazarMesaj
Michelle McCool

Michelle McCool

Hoşçakal .. Empty
MesajKonu: Hoşçakal ..   Hoşçakal .. I_icon_minitimePaz 3 Ekim 2010 - 17:10

Söyleyemedim sana hiç bir zaman ' Hoşçakal ' diyemedim . Ama biliyordum ki sen beni unutmuştun . Ben acılar içinde ağlarken sen mutluydun. Sana kızamam ... Aklım böyle olucağını zaten biliyordu ama kalbim hazır değildi bu ani gidişine .. Bi ' Hoşçakal ' diyemedim sana .. Belkide demek istemedim .. Hala aklımdasın .. Silemiyorum lanet olsun ki silemiyorum seni hayatımdan .. İçine girmişsin besbelli ..
Yazdıklarımın hepsi sana .. Hepsi senin ..Biliyorsun sana ne kadar ihtiyacım olduğunu .. Hani hep yanımda olacaktın sende mi diğerlei gibi bir ' Hoşçakal ' demeden gidecektin .. Sende mi hemen bitecektin ..Senin için ne masallar yazmıştım .. Geceleri gökyüzüne adımızı yazmıştım ... Ama boşaymış .. Senin için bir hiçtim ben .. Bunu aklım zaten biliyordu ... Ama kalbim hiç anlayamamıştın .. Büyülemiştin kalbime .. Çözülmedi hala o büyü .. Ama sen yoksun .. Hemde sana en çok ihtiyacım olduğu zaman yoksun yanımda .. O kadar acı veriyor ki ... Hergün soruyorlar ' Neyin var ?' diye ' Bir şeyim yok diyorum ' geçiyorum .. Anlatamam ki hiç kimseye anlamazlar ki .. Anlayamazlar ki .. Lütfen okuduysan bir ' Hoşçakal ' lütfet bana ... Biliyorum sende biliyorsun kendini .. Ama ben kendimi kaybettim .. Bana beni hatırlat yada hatırlatma sadece bir ' Hoşçakal ' istiyorum senden .. Sadece bir ' Hoşçakal ' ...
https://www.facebook.com/MichelleMcCoolFan4ever
dilara32

dilara32

Hoşçakal .. Empty
MesajKonu: Geri: Hoşçakal ..   Hoşçakal .. I_icon_minitimePaz 3 Ekim 2010 - 20:58

Kanka yok valla sen yine duygusala bağamışsın Very Happy Very Happy...
Michelle McCool

Michelle McCool

Hoşçakal .. Empty
MesajKonu: Geri: Hoşçakal ..   Hoşçakal .. I_icon_minitimePtsi 4 Ekim 2010 - 0:56

Bu aralar öyle oldu biraz Very Happy
https://www.facebook.com/MichelleMcCoolFan4ever

Hoşçakal ..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-