TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir Kız Nasıl Tavlanır ?

+4
xUndertakerx
dilara32
WWEManiac
Michelle McCool
8 posters
YazarMesaj
Michelle McCool

Michelle McCool

Bir Kız Nasıl Tavlanır ? Empty
MesajKonu: Bir Kız Nasıl Tavlanır ?   Bir Kız Nasıl Tavlanır ? I_icon_minitimePaz 3 Ekim 2010 - 17:43

Arkadaşlarım eğer bi kızı tavlamak istiyosanız şunları yapın sevmeselerde etkilenirler bu kesin xD :
1-Eğer tanışmıyorsanız gidip saçma sapan bir tanışma şekli denemeyin kendinizi rezil etmekten başka bir şey yapmazsınız . Gözlerinizi kızdan ayırmayın ve bakışlarınıza anlam yükleyerek bakın .
2-Tanıştıktan sonra direk açılmayın . En uygun zamanı bekleyin . Kızın yakın arkadaşlarıyla arkadaş olun.Ne kadar sapık olursanız olun sakın kızın yanında sapık olduğunuzu belli etmeyin.
3-Onunla konuşurken asla başka birşeyle ilgilenmeyin . Ayrıca konusurken gözlerinin içine bakın ve söylediklerini dünyanın en ilginç konusuymuş gibi dinleyin.
4-Sevdiğinizi söyledikten sonra direk teklif etmeyin . Biraz kızla konusun ve yakınlaşın . O sizi sevmesede peşinden koşun ki size güvensin.

Umarım bunları yaparsanız istediğinizi elde edersiniz Smile Biz arkadaşlara bu tavsiyeleri veriyoruz çokta güzel oluyor umarım sizin içinde geçerli olurr (:
https://www.facebook.com/MichelleMcCoolFan4ever
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Bir Kız Nasıl Tavlanır ?   Bir Kız Nasıl Tavlanır ? I_icon_minitimePaz 3 Ekim 2010 - 18:31

Aynı ben,asla sapıklığım belli olmaz. Smile
Michelle McCool

Michelle McCool

MesajKonu: Geri: Bir Kız Nasıl Tavlanır ?   Bir Kız Nasıl Tavlanır ? I_icon_minitimePaz 3 Ekim 2010 - 18:47

Olursa bi kızı tavlayamazsın her erkekte sapıklık vardır Smile
dilara32

dilara32

MesajKonu: Geri: Bir Kız Nasıl Tavlanır ?   Bir Kız Nasıl Tavlanır ? I_icon_minitimePaz 3 Ekim 2010 - 20:02

Kanka nittin ya Very Happy Very Happy Very Happy....Bütün işin sırrını vermişsin Razz Razz...
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Bir Kız Nasıl Tavlanır ?   Bir Kız Nasıl Tavlanır ? I_icon_minitimePaz 3 Ekim 2010 - 22:52

Hilal, bende sapıklık asla yok. Arkadaşlık, duygusallık gibi özellikler varda sapık düşüncelere girmem ben.

Birde, konuyu okudum 16 Yaşıma kadar neden hiç sevgilim olmadığını anladım. Hiçbir insanın gözlerine güzelce bakmadım.
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: Bir Kız Nasıl Tavlanır ?   Bir Kız Nasıl Tavlanır ? I_icon_minitimePaz 3 Ekim 2010 - 23:07

Saol ama benim bu tavsiyelere ihtiyacım yok Very Happy Benim çıktığım kızlar öyle duygudan falan anlamıyor çünkü Very Happy Birde Onur kanka 16 yaşına kadar nasıl sevgilin olmadı ya acil bul birini Very Happy
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Bir Kız Nasıl Tavlanır ?   Bir Kız Nasıl Tavlanır ? I_icon_minitimePaz 3 Ekim 2010 - 23:15

Kanka, bu yıl birini istiyorum. 7-8'de sınav gerginliği. 9'da dersler o kadar çokki kafam zaten karışmış bu yıl biraz iyiyim işte. Hergün dua ediyorum bunun için kanka. Şu duyguyu yaşayamadım ya ona üzülüyorum.
dilara32

dilara32

MesajKonu: Geri: Bir Kız Nasıl Tavlanır ?   Bir Kız Nasıl Tavlanır ? I_icon_minitimePaz 3 Ekim 2010 - 23:19

Onur salla gitsin napcan ya Very Happy Very Happy Very Happy....Bekarlık sultanlıktır Very Happy...
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: Bir Kız Nasıl Tavlanır ?   Bir Kız Nasıl Tavlanır ? I_icon_minitimePaz 3 Ekim 2010 - 23:20

Üzülme kanka.Sınfına,okuluna falan dikkatlice bak.Eminim senle çıkmak isteyecek birçok kız vardır Wink
Michelle McCool

Michelle McCool

MesajKonu: Geri: Bir Kız Nasıl Tavlanır ?   Bir Kız Nasıl Tavlanır ? I_icon_minitimePtsi 4 Ekim 2010 - 0:38

Onur senin gibi efendi birisi bulmak zor sen istesen bunları yapmasanda tavlarsın rahat oll .. Smile
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Bir Kız Nasıl Tavlanır ?   Bir Kız Nasıl Tavlanır ? I_icon_minitimePtsi 4 Ekim 2010 - 15:52

Dilara'nın dediği doğru,bekarlık sultanlıktır.

Bende bu sene bıraktım bu işleri.Seneye devam! Very Happy
Capire

Capire

MesajKonu: Geri: Bir Kız Nasıl Tavlanır ?   Bir Kız Nasıl Tavlanır ? I_icon_minitimeÇarş. 6 Ekim 2010 - 19:36

son mesaj 2 gün önce atılmış o yüzden kızmasınız heralde neyse bu taktiklerle kız tavlanmaz o kadar kolay iş degil karizma gerek
Michelle McCool

Michelle McCool

MesajKonu: Geri: Bir Kız Nasıl Tavlanır ?   Bir Kız Nasıl Tavlanır ? I_icon_minitimeÇarş. 6 Ekim 2010 - 21:48

Sen bir kız değilsin ve kızların nasıl etkilendiğini bilemezsin Wink
Capire

Capire

MesajKonu: Geri: Bir Kız Nasıl Tavlanır ?   Bir Kız Nasıl Tavlanır ? I_icon_minitimeÇarş. 6 Ekim 2010 - 21:50

ama deneyimliyim 22 sevgilim oldu ve 3 yıldır bu işi yapıyorum Very Happy+okuldaki tüm kızlar bana hayran bu kadar az taktikle kız tavlanmaz ben konuşuyosam bişey biliyorumda konuşuyorum
Michelle McCool

Michelle McCool

MesajKonu: Geri: Bir Kız Nasıl Tavlanır ?   Bir Kız Nasıl Tavlanır ? I_icon_minitimeÇarş. 6 Ekim 2010 - 21:58

Bende biliyorum ki yazıyorum Wink
Capire

Capire

MesajKonu: Geri: Bir Kız Nasıl Tavlanır ?   Bir Kız Nasıl Tavlanır ? I_icon_minitimeÇarş. 6 Ekim 2010 - 22:00

yazıyosun ama yanlış yazıyosun bu kadar az taktikle kız tavlanmaz sonra burdakiler görücek aa benim yok uygulıyım diycek kızdan tokadı yiycek yani yanlış bilinçlendirme bu taktikler
Michelle McCool

Michelle McCool

MesajKonu: Geri: Bir Kız Nasıl Tavlanır ?   Bir Kız Nasıl Tavlanır ? I_icon_minitimeÇarş. 6 Ekim 2010 - 22:02

Sana göreee Wink 22 sevgilisi olan ben değilim sonuçta ama ben bu taktiklerle 4 kişiye 22 kız ayarlarım Wink
Capire

Capire

MesajKonu: Geri: Bir Kız Nasıl Tavlanır ?   Bir Kız Nasıl Tavlanır ? I_icon_minitimeÇarş. 6 Ekim 2010 - 22:04

neyse tartışma uzamasın kısaca taktiklerim daha iyi Very Happy taktiklerimle 1 kişiye 5 günde 92 kız ayarlarım tabii idare edermi bilemem Very Happy neyse taktik isteyen özele gelsin yada eklesin pasifik_ilker@hotmail.com facede yeniyim ekle diyen kızlar gibi oldu Very Happy
Triple H -HHH-

Triple H -HHH-

MesajKonu: Geri: Bir Kız Nasıl Tavlanır ?   Bir Kız Nasıl Tavlanır ? I_icon_minitimeÇarş. 6 Ekim 2010 - 22:22

Bu Taktiklerle zor gibi gözüküyor ama denemek lazım valla benim başım bağlı olmayan düşünsün pampalar...
Capire

Capire

MesajKonu: Geri: Bir Kız Nasıl Tavlanır ?   Bir Kız Nasıl Tavlanır ? I_icon_minitimeÇarş. 6 Ekim 2010 - 22:24

Triple H -HHH- benden sana tavsiye karizma olmadan kız tavlanmaz tip demiyorum bak ikisi çok farklı
Triple H -HHH-

Triple H -HHH-

MesajKonu: Geri: Bir Kız Nasıl Tavlanır ?   Bir Kız Nasıl Tavlanır ? I_icon_minitimeÇarş. 6 Ekim 2010 - 22:28

Tmm Pampa niye kızıyon benim 1 sevgilim var 92 ciye ne gerek var o kadar karizma isen gel bakalım bizim okula façanı alırlar aşağıya...
Capire

Capire

MesajKonu: Geri: Bir Kız Nasıl Tavlanır ?   Bir Kız Nasıl Tavlanır ? I_icon_minitimeÇarş. 6 Ekim 2010 - 22:38

ver okulun adresini ve nerde oldugunu nasıl alıcaksınız hemde+bana 600 kişiyle dalmanız lazım yıkmanız için
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: Bir Kız Nasıl Tavlanır ?   Bir Kız Nasıl Tavlanır ? I_icon_minitimeÇarş. 6 Ekim 2010 - 22:39

Valla Dilara kıza böyle uzun uzun bakarsan kız ne bakıyosun sapık der sana Very Happy

Bir Kız Nasıl Tavlanır ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-