TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları

+5
WWEManiac
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Basemode
Michelle McCool
xUndertakerx
9 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları Empty
MesajKonu: DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları   DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları I_icon_minitimePtsi 4 Ekim 2010 - 21:15

1. Maç John Morrison vs The Miz vs Daniel Bryan maçıydı çok güzel sahneleri olan bir maçtı. WWE, John Morrison'u yeni yüksek yerlerden atlayan kişi(Jeff Hardy) yapabilir. John Morrison'u alışmaya başlıyoruz bu şekilde görmek için. Neyse, maç çok güzel geçti. John Morrison, The Miz'i pes ettirirken Alex Riley geldi Morrison'ı bir yere attı. Sonra, Daniel Bryan'da Alex Riley'i bir kameramana attı. Sonra, Daniel Bryan, LeBell Lock ile The Miz'i pes ettirdi ve kemerini korudu.

2. Maç Randy Orton vs Sheamus, maçta 2 Brouge Kick ve 2 RKO vardı. Ve maçı 2. RKO ile Randy Orton kazandı.

3. Maç Edge vs Jack Swagger - Maç öncesi, Alberto Del Rio bir konuşma yapıyordu. Edge, geldi yine Stupid demeye başladı. Ardından, Jack Swagger geldi. Sonra, kavga başladı GM'den e-mail geldi ve Jack Swagger vs Edge maçı açıklandı. Edge, maçta bir tane Gutswrench Powerbomb yemesine rağmen tuş olmadı ve Spear ile maçı kazandı Edge.

4. Maç John Cena vs Wade Barrett - Çok duygusal bir maçtı diyebilirim. Neyse, tabiki maç sırasında ringin etrafında Nexus üyeleri vardı ama onları Smackdown ve RAW güreşçileri bir güzel DÖVEREK gönderdi. Wade Barrett maçta The Wasteland yaptı John Cena'ya Cena tuş olmadı. John Cena, Wade Barrett'a bir Attitude Adjustment yaptı Wade Barrett tuş olmadı.(Aşırı derecede Nexus'u sevmesemde AA'dan kurtulduğu için Wade'i tebrik ediyorum.)Herneyse, sonra, John Cena, Wade Barrett'a bir STF bağladı. STF sırasındayken gizemli bir isim ringe girmek istedi. Hakemler, o gizemli adama bakarken başka bir gizemli adamda elinde bir cisim ile John Cena'ya vurdu. Sonra, adamlar gittikten sonra Wade Barrett, Cena'ya tuş denedi ve Cena tuş oldu malesef. John Cena'nın hayranları(ŞUNU BELİRTEYİM HAYRANLARI ARASINDA SADECE ÇOCUKLAR YOK YETİŞKİNLERDE VARDI) çok üzüldü birçok kişi şaşırdı.

5. Maç Michelle McCool vs Natalya - Maça, Layla'nın karışmasıyla maç No DQ bitti ama üstünlük kuran taraf Natalya'ydı. Ama kemer hala Michelle McCool'da.

6. Maç Undertaker vs Kane - Çok güzel bir maçtı ama sonucu kötü oldu. Tabi, Undertaker'ın tek yenilme çözümü Paul Bearer ihanet etmesiydi o da oldu. Paul Bearer, Undertaker'a ihanet etti ve Kane, Undertaker'ı tuş etti.

Kısaca, Edge dışında hiç istemediğim sonuçlar vardı. Daniel Bryan'a sevindim ama John Morrison o maçı daha hak ederek oynadı. O yüzden tek sonucunu beğendiğim maç Edge'in maçıydı.
Michelle McCool

Michelle McCool

MesajKonu: Geri: DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları   DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları I_icon_minitimePtsi 4 Ekim 2010 - 21:20

Yorumların için sağol .. Cena yenilince ağlıyacaktım nerdeyse o derece üzüldüm Sad Sad ... Lay-Cool 4ever . WWE'den sevdiğim heeller Very Happy Oh be Natalya kemeri çok hakediyordu ama Layla .. Ayrıca WWE eskiye dönüyor farkettiniz mi ? NOC'da McCool ve Melina:Hatırlayacağınız gibi 2009'da bir feuda girmişlerdi .. HİAC'de McCool ve Natalya:2008'de Maryse&Natalya vs McCool&Maria feudu vardı :S
https://www.facebook.com/MichelleMcCoolFan4ever
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları   DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları I_icon_minitimePtsi 4 Ekim 2010 - 21:37

Sheamus'un, sandalye ile vurması, John Morrison'un riskli hareketler yapması onlar güzel şeylerdi tabii ama Hell in a Cell berbattı.

Bende yorumları yapmadım maç sonuçlarıydı o sadece sonda küçük bir yorum yaptım ama şunu gördüm.

Daniel Bryan'ın kazandığı maç hakkında konuşursam, maçı sonuna kadar izledim, aralarında bana göre en kötü güreşen, Daniel Bryan'dı. Morrison'un hareketliliği bir renk kattı. The Miz'in cisim kullanması güzeldi. Daniel Bryan aralarında en kötü güreşendi bence ama tabi maç Submission maç olduğu için ve aralarında en kuvvetli Submission'u Daniel Bryan yaptığı için doğal olarak sonuç böyle oldu.

Orton vs Sheamus, yorumsuz diye bilirim, ama Sheamus'un sinirden çıldırması güzeldi.

John Cena'ya bir cisim ile vuran kişiye dikkatlice bir bakın Husky Harris değilmiydi o ? Birde o diğer kişiyi tanıyamadım ama nedense 2. Sezon Rookielerinin bu işte olduğunu düşünüyorum nedense. Ama, çok sinirliyim ya. RAW'ın en önemli maçıyla, Smackdown'ın en önemli maçını Heeller kazanıyor. Vede sanki bu PPV, kemer sahiplerinin kemeri koruma günüydü. Hiç bir kemer el değiştirmedi. Şimdi gerçekten HEEL, KÖTÜLÜK SUCKS. Ama, şu söz vardırki İyiler Mutlaka Kazanır. Buda hepsinin başına, Wrestlemania'da gelecek inşallah.
Basemode

Basemode

MesajKonu: Geri: DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları   DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları I_icon_minitimePtsi 4 Ekim 2010 - 22:42

Bir Wm feud'u elimizde . Taker-Kane . Bahse varım Wwe bunu tasicak Wm'ye.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları   DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları I_icon_minitimePtsi 4 Ekim 2010 - 23:01

Bence, o kadar uzamaz o feud, daha önce, çok uzun süren Taker vs Kane feudları olmuştu, insanlar sıkılmaya başlar bence. Yani, ihtimal var ama bence olmaz. 1,5-2 aydır bu feud görülüyor. 2 kere Taker, üstünlük kurdu onun dışında hep Kane üstünlük kurdu. En fazla, TLC'ye kadar gider hatta belki bu feud biter. Büyük, ihtimalle, Bragging Rights'tada bir maç yaparlar, bu yıl içinde ya Buried Alive yada Casket Match yaparlar en son sonra feud biter bence.

Birde, halaa şuana kadar en nefret ettiğim PPV oldu bu PPV.
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları   DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları I_icon_minitimePtsi 4 Ekim 2010 - 23:23

Bryan'ın ve Orton'ın kemer koruması zaten beklenen bir şeydi.Onun dışında Cena kaybetti, bu süpriz oldu ama çok sevindim cheers Birde Edge vs Swagger maçı var.Bence sırf Edge ppv'nin dışında kalmasın diye yapılmş uyduruk bir maç.Bence kötüydü.Geriye bir maç kalıyor oda Kane vs Undertaker.Neden bilmiyorum ama sonuca sinirlenmedim.Çünkü Taker eninde sonunda kemeri alacak nasılsa.Kane'i güçlü gösteriyorlar ve bence WWE doğru yapıyor.PPV'yi beğendim şahsen ama bir konuya daha değinmek istiyorum oda Punk'ın ppvye alınmaması.Punk herhalde kaybetmemek için artık bu yola başvuruyor Very Happy Bence güzel bir ppv^'ydi.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları   DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları I_icon_minitimePtsi 4 Ekim 2010 - 23:32

Kanka, hatırlatayım, Rey'de sakat olmamasına rağmen PPV'de yoktu. CM Punk için, yani onun için artık tek bir Push alma ihtimali var o da 1 yıl sonra MITB maçında. Onun dışında artık CM Punk'ın push alacağını düşünmüyorum. Ama belki fikrim değişebilir.

Bence, John Cena'nın hikayesi süpriz olmadı forumda o kadar dedim, John Cena'nın Heel olacağına dair spoilerlar var diye ve John Cena'nın Nexus'a katılacağına dair spoiler, daha Nexus'un kurulduğu ay çıkmıştı. Nexus'a sinirim çok çok arttı. Ya o gizemli adamlar kim biri Husky Harris'e çok benziyor diğerini tanımadım. Sizce, kim olabilir onlar ?(Bunun hakkında yorum yapacak olan var mı ?)

Ya, birde, WWE Title için kim 1. Contender olacak ? Tek, RAW'da düzgün gözüken Edge var. Onunda GM ile feudu var. Sheamus desen rövanş hakkınıda kaybetti. Cena, zaten Nexus'ta. Geriye, iki ihtimal var The Miz ve Triple H. Bu ikisinden birinin Orton ile feuda girmesini bekliyorum. Yada Edge olabilir şuanlık Edge'in WWE Title'ı almasını istiyorum.

Taker vs Kane, feudu, bir PPV'de daha maç yaparlar, o da Casket veya Buried Alive maçı olur ondan sonra feud biter.
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları   DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları I_icon_minitimePtsi 4 Ekim 2010 - 23:35

Kanka bence o çok önemli değil.Orton yinede korur.Bu arada HHH'i unuttuk Very Happy kanka Rey yoktu çünkü ppv'de sakat değildi ama öncesinde sakat olduğu için feudu yoktu.Kanka ringe giren kim yorum yapmak istemiyorum çünkü artık gizemli adam hikayelerinden sıkıldım Smile
Michelle McCool

Michelle McCool

MesajKonu: Geri: DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları   DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları I_icon_minitimePtsi 4 Ekim 2010 - 23:38

Artık REy'i sevmiyorum . Ama Şöyle birşey söyliyeyim imzamda gördüğünüz gibi ' -->>>> Cena'm Nexustaysa Nexus 4ever ' Wink
https://www.facebook.com/MichelleMcCoolFan4ever
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları   DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları I_icon_minitimeSalı 5 Ekim 2010 - 0:01

The Wasteland-Natural Man !!!! Seninle gurur duyuyorum Wade Barrett Very Happy
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları   DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları I_icon_minitimeSalı 5 Ekim 2010 - 0:23

Kanka, sen Wade ile gurur duyma, o iki gizemli adamla gurur duy. Yoksa, Wade yenemezdi Cena'yı. O iki kişi karışmasaydı maça. Wade, zor yenerdi Cena'yı. Zaten, Cena'yı da herkes haksızlıkla yeniyor başka şekilde yenemiyorlar.

Daha önce dediğim gibi
DAMN İT NEXUS, DAMN İT WADE BARRETT, DAMN İT İKİ GİZEMLİ ADAM. DAMN İT HEEL.

Hatta bunu imzama ekliyim.
Capire

Capire

MesajKonu: Geri: DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları   DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları I_icon_minitimeSalı 5 Ekim 2010 - 0:27

Seneryoda olsa Barett iyi performans sergiledi Hussky ve Michelle McGullity olmasa cenanındı Heel ın a Ceel güzeldi ama kanein şampiyonlugu çok uzun sürdü ve sıkmaya başladı.Heel ın A ceelde edge vs swagger yerine ic veya wwe t maçı olabilirdi
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları   DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları I_icon_minitimeSalı 5 Ekim 2010 - 0:30

Yeri değil ama Onur kanka imzandaki spoiler'e tıklayınca Batista resmi çıkıyor Very Happy
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları   DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları I_icon_minitimeSalı 5 Ekim 2010 - 0:34

Evet kanka, daha öncedende vardı, You Talking to Me esprisini seviyorumda o yüzden. Batista'da komikti orada.

Herneyse, Nexus'u benim elime verecekler varya, öyle birşey işkence çektiririmki. İki saatten beri bunu hayal ediyorum.
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları   DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları I_icon_minitimeSalı 5 Ekim 2010 - 0:39

Knka John Cena bile Nexus'u bu kadar dert etmiyordur, anca aldığı paraya bakıyordur.Anlıyorum CEna'yı çok seviyorsun ama biraz abartmıyor musun? Smile
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları   DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları I_icon_minitimeSalı 5 Ekim 2010 - 0:43

Kanka, olaya senaryo gözüyle bakmıyorum. Ben, senaryo gözüyle tahmin yaparken konuşurum. Botan'a söyledim zaten, kötülükten o kadar nefret ediyorumki bilemezsin. Sebebini Botan'a söyledim. Ve şuda var 2-3 yıl önce herşey değişti benim için. Kötülük yüzünden ailevi sorunlar başladı. Sokak Serserileri örneğini yaşadığım için hep veriyorum Nexus'a. Yani, bir insan iyiliği bu kadar seviyorken bunları kötülere söylemesi(Nexus) normal değil mi ?
dilara32

dilara32

MesajKonu: Geri: DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları   DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları I_icon_minitimeSalı 5 Ekim 2010 - 3:44

Olmazzz olamazzz!!!!!!!!!!!!!!..Cena kesinlikle o takıma girmemeli girmeyecekte!!!!..Ayrıca maça biri karıştı geçersiz olması lazım Sad Sad Sad.....
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları   DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları I_icon_minitimeSalı 5 Ekim 2010 - 16:15

Baybora'dan mesaj var. Very Happy

: Onur,Nexus'a hoşgeldin Very Happy
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları   DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları I_icon_minitimeSalı 5 Ekim 2010 - 20:44

Kanka, Cena bu haftaki gibi devam ederse artık sevdiğim güreşçiler arasında çıkacak. Hele, o artık o RAW GM'sinede gıcığım o olmasaydı John Cena, Nexus'ta olacaktı ama yine Face olacaktı Wade'in dediğini yapmayacaktı. İYİ O ZAMAN BUNDAN SONRA, KANKA SENDE WADE'İN "EMRİ" ALTINA GİR. O ZAMAN HOŞUNUZA GİDER Mİ BİRİNİN EMRİ ALTINDA BULUNMAK.(Anne, Baba yada bir akraba dışında.)KANKA, OLAYI ŞÖYLE DÜŞÜN SEN BUĞRA'NIN HER DEDİĞİNİ YAPIYORSUN. HOŞUNA GİDER Mİ PEKİ BUĞRA'NIN FORUMA YAPTIKLARI HOŞUNUZA GİTTİ Mİ ? PEKİ BUNLAR NE İYİLİK Mİ KÖTÜLÜK MÜ ? HAYATIMDA İLK DEFA KABACA KONUŞUCAĞIM BU O SİZİN SEVİNDİĞİNİZ BUĞRA'NIN BİZE YAPTIĞI SİZİN SEVDİĞİ BORU GİBİ KÖTÜLÜK İŞTE. DAHA NASIL KÖTÜLÜK MERAKLISISINIZ. HAYATTA, BİR BİRİNİ BİRŞEY İLE YAPMAK İLE ZORLUYOR HEMDE İSTEMEDİĞİ BİRŞEYLE E DAHA NE ?(Botan lafım sadece sana değil kötülüğü seven herkese)
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları   DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları I_icon_minitimeSalı 5 Ekim 2010 - 21:02

Çok doğru diyorsun kanka, kanka msn'e gelir misin?
Mr.Rated R-Superstar

Mr.Rated R-Superstar

MesajKonu: Geri: DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları   DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları I_icon_minitimeSalı 5 Ekim 2010 - 22:39

The Champ is here!The Champ is here!The C..... The Nexus are here!!
Cena Nexus`a katılmasını sevinçle karşılıyorum.Çünkü Cena`nın sıkıcı gimmicki yüzünden RAW`dan sıkılmaya başlamıştım.Nexus, ilk defa gözüme girdi, artık The Nexus are here!En azından RAW`a biraz heyecan geldi, ama bu süreli olacağından bir süre sonra yine sıkılıcam.Umarım Cena tam bir Nexus üyesi olur ve artık şu süt gimmickinden kurtulur.
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları   DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları I_icon_minitimeÇarş. 6 Ekim 2010 - 0:49

ZUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA Very Happy

Ben ne dedim.Tüm tahminlerim tuttu.Wade'İn kazanması için birçok sebep vardı ve Onur kanka alt tarafı hikaye ya bu kadar ciddiye almaya gerek yok.Her ne kadar ben dün sevinçten neredeyse parti verecek durumda olsam da Very Happy Nihayet Cena kaybetti.,belliydi zaten.Ama beklediğim gibi Wade'e hakkıyla kazandırmadılar.Ama olsun artık CeNexus Very Happy Diğer maçlar pek umurumda değildi zaten ama Edge vs Swagger'ı gerçekten beğendiğimi belirtmeliyim.

Ha bu arada,Cena Nexus'a girdiğine dua etsin.Nexus sayesinde gözü biraz reyting görecek haftalardır göremiyor Very Happy
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları   DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları I_icon_minitimeÇarş. 6 Ekim 2010 - 1:19

Kanka senin Cena nefretin WM23'ten mi kaynaklanıyor?
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları   DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları I_icon_minitimeÇarş. 6 Ekim 2010 - 1:25

Kanka ben WM 21'den beri Cena'dan nefret ederim.
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları   DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları I_icon_minitimeÇarş. 6 Ekim 2010 - 1:47

O zamanlar senin WWE'den haberin var mıydı kanka Very Happy

DAMN IT, Hell in a Cell Sonuçları
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Hell in a Cell (03.10.2010)
» Hell In A Cell PPV(04.10.2009)
» Hell In A Cell 2009 Theme Song