TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sen Gelme .. Ben Yine Beklerim ..

YazarMesaj
Michelle McCool

Michelle McCool

Sen Gelme .. Ben Yine Beklerim ..  Empty
MesajKonu: Sen Gelme .. Ben Yine Beklerim ..    Sen Gelme .. Ben Yine Beklerim ..  I_icon_minitimePerş. 7 Ekim 2010 - 2:08

Bazı kadınların "SOVALYE"sandıkları adamların aslında ALUMINYUM FOLYO ıle kaplanmıs "DENYO" olduklarını gormelerı bayagı zaman Alıyor ..

Ben dostumada dağ olurum düşmanımada.! Dostuma dağ olurum yaslansın diye Düşmanıma dağ olurum dostuma ulaşmasın diye. . . !

Tabaklarda kalan son kırıntılar gıbıydı sana olan sevgım sen hep bıraktın ben hep arkandan agladım ...... !!!!

AkLıma düstükçe bakışLarın bir hüzün şarkısı kırıLır kaLbimde. Ki canıma batıyor kırıkLarı her defasında...!!!

Varlığınla Başlayan Bir Günün Yokluğunla Bitmesine Alışamadım. Aklımda Olduğun Kadar Yanımda Olsaydın İnan Sensiz Kalmazdım...

Evine Haciz Gelmiş Fakirler Gibi ; Çok Koydu Giderken Götürdüklerin. Hiç Değilse Gülüşümü Bıraksaydın Ana Yadigarıydı..!

кopмυşυм вiкєяє тυтαвiLєпє αsк oLsυп вєп iLк SaNα αşıк oLdυм dєğişтiяєвiLєпє нєLαL oLsuп )

Bir gün mesaj gelir ondan ; Heyecanlanıp açarsın .. Çok üzgünüm diye başlar ve .. Sen Sonunu Anlarsın .. ´´

Dost İçin Sırtımı Köprü Yapmaya Hazırım Ben; Yeter Ki Temiz Kalpleri Taşıyan Ayaklar Geçsin Üstümden.....!!!
https://www.facebook.com/MichelleMcCoolFan4ever

Sen Gelme .. Ben Yine Beklerim ..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yine Bir Feud Yine Ben
» Yine ben :D
» Yine Nickk =)