TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

HELL IN A CELL YAYINI

+3
WWEManiac
hardy_cena_soldier
THE_ALONE_WWE_CHAMP
7 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

HELL IN A CELL YAYINI - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: HELL IN A CELL YAYINI   HELL IN A CELL YAYINI - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 22 Ekim 2010 - 23:31

Kanka işte hikaye olarak yorumlamaman lazım Very Happy
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: HELL IN A CELL YAYINI   HELL IN A CELL YAYINI - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 22 Ekim 2010 - 23:33

Kanka, başka neye göre yorumlayacağız ?
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: HELL IN A CELL YAYINI   HELL IN A CELL YAYINI - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 22 Ekim 2010 - 23:40

Knaka,güreşine ve gerçekliğine göre.Mümkün oldukça gerçekçi ve tekniğe dayalı yorum yapmaya çalışacaksın.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: HELL IN A CELL YAYINI   HELL IN A CELL YAYINI - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 22 Ekim 2010 - 23:47

Kanka, o zaman bu WWE değil, bir dövüş sporu olurdu boks, kick box, vb. gibi. Kanka, güreşine göreyse Wade'i en baştan çıkaracaksın zaten. Bir doğru düzgün güreşini göremedim ki onun.

Birde, kanka, WWE'de sen senaryoya göre yorumlamıyorsan, HBK'nın kendisinin gitmek istediğini bile bile, sırf onu Undertaker gönderdi diye Undertaker'ı sevmediğini biliyorum.

Asıl, WWE, senaryo olduğundan dolayı senaryoya göre yorumlamak gerekiyor. Nexus'ta senaryo gereği buralara kadar gelmedi mi ?
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: HELL IN A CELL YAYINI   HELL IN A CELL YAYINI - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 22 Ekim 2010 - 23:49

Kanka bende onu 100 kere söyledim.Öyle olduğunu biliyorum,ama yine de sevmiyordum işte.Artık Taker'a öyle bir nefretim yok.Hem harbiden o yüzden olsa bile,benimkinde HBK'nin kariyeri bitiyor,seninkinde sadece Cena dayak yiyor kanka.Teknik derken de yani mesela güreşçileri şovlarda yaptıkları için değil güreş,promo yeteneği vb.ne göre yani gerçek şeylere göre seveceksin.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: HELL IN A CELL YAYINI   HELL IN A CELL YAYINI - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 22 Ekim 2010 - 23:53

Kanka, promo, komik değilse ve heyecan katmıyorsa, promoları videolarda hemen geçtiğimi belirtiyim. Hele, Wade'in konuştuğu promoları hemen geçiyorum. Kanka, benim Nexus'u sevmemin nedeni Cena değil. Aslında sadece Cena değil. Cena gibi onlarca güreşçiyi sırf uyuzluk yapmak için dövmesi. Yani, kötülüklerin kötülüğünü yaptığı için Nexus'u sevmiyorum.

Kanka, öyle şeyleri göre yorumlayacaksak ve seveceksek, başka dövüş sporları izleriz.

HELL IN A CELL YAYINI
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Hell in a Cell (03.10.2010)
» HELL IN A CELL MATCH CARD
» Hell In A Cell PPV(04.10.2009)