TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

A-Jeff'ciler Bu Habere!

+3
xUndertakerx
Mr.Rated R-Superstar
THE_ALONE_WWE_CHAMP
7 posters
YazarMesaj
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

A-Jeff'ciler Bu Habere! Empty
MesajKonu: A-Jeff'ciler Bu Habere!   A-Jeff'ciler Bu Habere! I_icon_minitimeSalı 19 Ekim 2010 - 23:21

Arkadaşlar son zamanlarda özellikle forumumuzda Jeff'in şampiyon olması forumda eleştirilmişti.Bende araştırdım, Jeff'in şampiyon olarak çıktığı ilk İmpact şovunun reytinglerini.TNA İmpact bu hafta tam 1.4 yapmış.Yani yaklaşık 0.6'lık bir artış gözlemleniyor.Normalde 0.8 falandı, hatta WWE Superstara programını geçemediği için TNA sık sık eleştiri alıyordu.Bu hafta WWE Superstars ise 0.68 derece yapmış.Tekrarı ise 0.2.Şimdi evet bu yükseliş ama asıl olay buradaki şu.Oda Smackdown'ın 1.8 reyting yapması.Yani TNA İmpact neredeyse Smackdown'ı sollayacak.Biraz abartıyorum tabi ama reyting olarak Smackdown'a küçümsenemez ölçüde yaklaştığı görünüyor.Tabi bu sadece Jeff'in kemerine bağlı bir olay değil ama yinede Jeff kemer alınca böyle bir yükseliş olmasıda tesadüf değildir sanırım.İlerleyen haftalarda TNA'nin reytinglerinin ne kadar daha artacağını görceğiz...
Mr.Rated R-Superstar

Mr.Rated R-Superstar

MesajKonu: Geri: A-Jeff'ciler Bu Habere!   A-Jeff'ciler Bu Habere! I_icon_minitimeÇarş. 20 Ekim 2010 - 0:06

Çocuklar oluşturuyor o reytingi zaten.Smackdown!`a birşeyler oluyor.TNA SD!`yi bu halde geçti, geçti.Geçemedi, bir daha zor bulur böyle SD!`yi.
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: A-Jeff'ciler Bu Habere!   A-Jeff'ciler Bu Habere! I_icon_minitimeÇarş. 20 Ekim 2010 - 0:07

Kanka yani hep öyle zaten.Rey'i çocuklar izliyor, Cena'yı izliyor, Jeff'i izliyor.Abi bu çocuklar ne güçlü Very Happy Çocuklar Duymasın Very Happy
Mr.Rated R-Superstar

Mr.Rated R-Superstar

MesajKonu: Geri: A-Jeff'ciler Bu Habere!   A-Jeff'ciler Bu Habere! I_icon_minitimeÇarş. 20 Ekim 2010 - 0:14

Ah!!!Nerde?!!Çocuklara ıspanaklı börek de, aranda yarım metre fark olsun duymaz, Jeff de, yarım km`den duyar Very Happy .Zaten artık izleyici kitlesinin %80 %70`i çocuk.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: A-Jeff'ciler Bu Habere!   A-Jeff'ciler Bu Habere! I_icon_minitimeÇarş. 20 Ekim 2010 - 0:16

Ya, bu çocuklar neden çizgi film izlemiyorda WWE izliyor ya ? Very Happy Very Happy
Mr.Rated R-Superstar

Mr.Rated R-Superstar

MesajKonu: Geri: A-Jeff'ciler Bu Habere!   A-Jeff'ciler Bu Habere! I_icon_minitimeÇarş. 20 Ekim 2010 - 0:19

Very Happy Very Happy .Harbiden bunların Tom ve Jerry falan izlemesi gerekiyor Very Happy .+rep Very Happy Very Happy .....
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: A-Jeff'ciler Bu Habere!   A-Jeff'ciler Bu Habere! I_icon_minitimeÇarş. 20 Ekim 2010 - 0:37

Emre kanka bence biraz hatta baya abartmışsın Very Happy neyse konu dağılmasın raitingi kest! Very Happy
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: A-Jeff'ciler Bu Habere!   A-Jeff'ciler Bu Habere! I_icon_minitimeÇarş. 20 Ekim 2010 - 2:09

Ya DOğancan kanka yapma bunu.....

Reytinglerin yükselmesinin sadece küçük bir kısmı Jeff'in heel turn'u,temel nedeni Mickie James'in knockout ligindeki başlangıcını ve Immortals'ın gelişmesini görmek.Ayrıca Turning Point için büyük X Division planları var,J-Woww'un gelmesi de çabası.
Basemode

Basemode

MesajKonu: Geri: A-Jeff'ciler Bu Habere!   A-Jeff'ciler Bu Habere! I_icon_minitimeÇarş. 20 Ekim 2010 - 2:54

Bu konuya yorum atmiyorum kanka özr dilerim Very Happy
Mr.Rated R-Superstar

Mr.Rated R-Superstar

MesajKonu: Geri: A-Jeff'ciler Bu Habere!   A-Jeff'ciler Bu Habere! I_icon_minitimeÇarş. 20 Ekim 2010 - 19:36

Abartmadım, biraz güldüm Very Happy .Jeff, ne olursa olsun TNA`ya bir heyecan getirdi bu bir gerçek.
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: A-Jeff'ciler Bu Habere!   A-Jeff'ciler Bu Habere! I_icon_minitimeÇarş. 20 Ekim 2010 - 21:15

Baybora kanka tam oku orada dedimki bende TNA'nin bu yükselişini tamamen Jeff'e bağlamıyorum dedim Very Happy Kanka birde vitrin ve reklam olayı.Sen TNA'yi çok izliyorsun.Bunları tek tek sayıyorsun.Ama benim gördüğüm Jeff'in WHC olması.Ayrıca kanka Jeff ana kemer sahibi, onun payı yokmuş gibi konuşuyorsun Very Happy
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: A-Jeff'ciler Bu Habere!   A-Jeff'ciler Bu Habere! I_icon_minitimeÇarş. 20 Ekim 2010 - 21:18

Jeff falan önemli değil, yeterki, TNA, WWE'yi geçmesinde o yeter.
Mr.Rated R-Superstar

Mr.Rated R-Superstar

MesajKonu: Geri: A-Jeff'ciler Bu Habere!   A-Jeff'ciler Bu Habere! I_icon_minitimePaz 24 Ekim 2010 - 21:36

Niye ki???(Aman Nexus konusuna dönmesin)
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: A-Jeff'ciler Bu Habere!   A-Jeff'ciler Bu Habere! I_icon_minitimePaz 24 Ekim 2010 - 21:49

WWE'den adam çalıyorlarmış diye düşünüyor Very Happy Very Happy Onur kanka ne çalması ya, adamlarla sözleşme fesh eden WWE değil mi?Adamlarda gayet yasal yollarla en doğal haklarını kullanarak başka bir federasyonda dövüşüyorlar.Bunda garip bir şey yok ama sen garipsiyorsun Very Happy
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: A-Jeff'ciler Bu Habere!   A-Jeff'ciler Bu Habere! I_icon_minitimePaz 24 Ekim 2010 - 22:28

Evet, WWE'den adam alıyorlar alsında ama ben buna çalıyorlar demek istiyorum. Biliyorum, o güreşçiler kendi istekleriyle gidiyor ama TNA'da başka güreşçi bulamıyor mu ? TNA kendine bir Nexus oluşturamıyor mu ? TNA kendi güreşçi yetiştiremeyecek kadar aciz mi ?

Birde, TNA'yı sevmememin büyük nedeni WWE'nin düşman fedarasyonu olması. Hiç, ROH yada başka bir fedarasyonu sevmiyorum demedim ama TNA'yı sevmiyorum dedim.
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: A-Jeff'ciler Bu Habere!   A-Jeff'ciler Bu Habere! I_icon_minitimePaz 24 Ekim 2010 - 22:36

Kanka şöyle düşün.Bir takımın alt yapısına giriyorsun, oynuyorsun bir güzel orada yıllarca.Yetişip profosyonel oluyorsun.Sonra sende hala top oynayabilecek potansiyel varken bu takım seni yolluyor.Boşta kalıyorsun.Ama top oynayacak gücün var.Ne yaparsın?Aynı ülkenin 2. en iyi takımına mı gidersin, yoksa beni yollayan takıma ayıp olmasın, beni onlar yetişdirdi, ben daha küçük takımlara gideyim mi dersin Very Happy kariyerin için 2. en iyi takıma gidersin değil mi?Buda onun gibi bir şey.
Mr.Rated R-Superstar

Mr.Rated R-Superstar

MesajKonu: Geri: A-Jeff'ciler Bu Habere!   A-Jeff'ciler Bu Habere! I_icon_minitimePaz 24 Ekim 2010 - 22:43

Katılıyorum.TNA kendi güreşçisini yetiştirebilir.Ama pişmiş yemek almak mı?Yoksa pişmemiş yemek almak mı?Orası da bir gerçek.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: A-Jeff'ciler Bu Habere!   A-Jeff'ciler Bu Habere! I_icon_minitimePaz 24 Ekim 2010 - 22:48

Pişmemiş yemeğide ucuza alabilirsin bu da var.

Ve Doğancan kanka, dedim ben bir keresinde, GS'nin altyapısında yetişmiş bir güreşçi Fener'de oynaması ve GS'de efsane olup Fener'de oynaması GS'lilerin sinirini bozmaz mı ?
Mr.Rated R-Superstar

Mr.Rated R-Superstar

MesajKonu: Geri: A-Jeff'ciler Bu Habere!   A-Jeff'ciler Bu Habere! I_icon_minitimePaz 24 Ekim 2010 - 22:54

Hem de nasıl Very Happy .Ama şu da doğru ki; güreş konusunda akıllı olmak gerekir.Birde daha ucuz olur ama onun yetiştirmesi vardır.O da zaman alır.
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: A-Jeff'ciler Bu Habere!   A-Jeff'ciler Bu Habere! I_icon_minitimePaz 24 Ekim 2010 - 23:10

Emre'ye katılıyorum
emirhardy

MesajKonu: Geri: A-Jeff'ciler Bu Habere!   A-Jeff'ciler Bu Habere! I_icon_minitimePerş. 27 Ocak 2011 - 0:52

jef hardy tna yerine neden smackdown a dönmüyo zaten tna izleyen az
raw_is_war

MesajKonu: Geri: A-Jeff'ciler Bu Habere!   A-Jeff'ciler Bu Habere! I_icon_minitimeC.tesi 5 Mart 2011 - 23:14

ya the rock geri döndü the undertaker geri döndü hhh geri döndü stven ustinde gelio tutun bakayım wwe yi Very Happy

A-Jeff'ciler Bu Habere!
1 sayfadaki 1 sayfası