TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

WWE Bragging Rights PPV Sonuçları

+6
Michelle McCool
Mr.Rated R-Superstar
hardy_cena_soldier
dilara32
xUndertakerx
WWEManiac
10 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

WWE Bragging Rights PPV Sonuçları Empty
MesajKonu: WWE Bragging Rights PPV Sonuçları   WWE Bragging Rights PPV Sonuçları I_icon_minitimePtsi 25 Ekim 2010 - 15:39

Wade Barrett (with John Cena) def. WWE Champion Randy Orton by Disqualification

World Heavyweight Champion Kane def. The Undertaker (Buried Alive Match)

Team SmackDown def. Team Raw (WWE Bragging Rights Tag Team Elimination Match)

John Cena & David Otunga def. Drew McIntyre & "Dashing" Cody Rhodes (New WWE Tag Team Champions)

United States Champion Daniel Bryan def. Intercontinental Champion Dolph Ziggler

Self-professed "Co-Divas Champion" Layla def. Natalya

Ted DiBiase (with Maryse) def. Goldust (with Aksana)

İşte saçma olay,Otunga gibi bir malla,Cena'nın kemer şampiyonu olması.Cena yine kemersiz kalamadı.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: WWE Bragging Rights PPV Sonuçları   WWE Bragging Rights PPV Sonuçları I_icon_minitimePtsi 25 Ekim 2010 - 23:02

Hay, Allah'ım ya. Halaa, Cena'da kemer var diye laf ediliyor. Ya ne yapsın Cena o kemeri Otunga ile hani face biri olsa neysede.

Ya birde, işi yok gücü yok Taker vs Kane maçına neden Nexus geldi ? Tövbe tövbe işte Nexus'a gıcık olmak için sebep.

Cena'nın ihaneti ve Smackdown'un kazanması dışında güzel birşey yoktu.
dilara32

dilara32

MesajKonu: Geri: WWE Bragging Rights PPV Sonuçları   WWE Bragging Rights PPV Sonuçları I_icon_minitimePtsi 25 Ekim 2010 - 23:04

Heyoooooooooooooooooooooooooooo Very Happy Very Happy Very Happy..Cena yenmiş Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy..İyi iyi Nexus iyi Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy...

Her şey iyi güzel de Neden Natalya değil neden Undertaker değil ((işte Nexus!!)) ve neden SD..Randy Orton-Wade maçına bişey diyemem kemer el değiştirmemiş Very Happy..
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: WWE Bragging Rights PPV Sonuçları   WWE Bragging Rights PPV Sonuçları I_icon_minitimePtsi 25 Ekim 2010 - 23:07

İlk, defa, Randy Orton, haksız yere Cena'ya RKO yaptı üzülmedim. Ama en azından Cena, Wade'in kemer almasını engelledi. Very Happy Very Happy Artık, Cena'yı Nexus'ta zor görebiliriz. İlk defa bir ihanetin bu kadar iyi olabileceğini düşünüyorum.
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör
hardy_cena_soldier

MesajKonu: Geri: WWE Bragging Rights PPV Sonuçları   WWE Bragging Rights PPV Sonuçları I_icon_minitimeSalı 26 Ekim 2010 - 0:34

Wade Barrett (with John Cena) def. WWE Champion Randy Orton by Disqualification
WWE'yi Hiç Anlamıyorum Artık!Wade Gibi Bir Süper Maint-Eventer Olabilecek Kişiye Title Vermiyorlar. Bu Neya!?
World Heavyweight Champion Kane def. The Undertaker (Buried Alive Match)
Kane'in Kazanması Mantıklı Ama Bence Şimdi Taker Birkaç Hafta GözükmeyecekSonra Nexus vs. Taker Feudu Göreceğiz Ama Kane'in Kazanması Güzel.
Team SmackDown def. Team Raw (WWE Bragging Rights Tag Team Elimination Match)
Süper Maçtı SmackDown Çok İyiydi Ve Özellikle En İyisi Edge'di Bence Kaç Adam Eledi Felan Bu Arada Punk'ta FaceTurn Yapıyor YavaşYavaş.Baksanıza Punk Punk Diyorlardı.
John Cena & David Otunga def. Drew McIntyre & "Dashing" Cody Rhodes (New WWE Tag Team Champions)
Bu Neya?Ne Güzel Gidiyordu Drew ve Cody...Korkarımki Yeni NWO Olacak Nexus.Birde Cena Gene Title Aldı Fakat Allahtan Heel'la
United States Champion Daniel Bryan def. Intercontinental Champion Dolph Ziggler
Bune Kardeşim! Daniel Bryan SUCKS! Ziggler Gibi Biri Dururken Allahın Tipsizi Daniel Malına Verdiler Yazıklar Olsun Bu Maça..
Self-professed "Co-Divas Champion" Layla def. Natalya
Bu Süperdi Ama Çok Kötüydü Layla'nın Gitmesi...Sonuçta Lay-Cool Kazandı.
Ted DiBiase (with Maryse) def. Goldust (with Aksana)
Bu Maç SıradanBir Maçtı İşte. Ama Sonunda Aksana Ted'i Kandırdı Ve Sonrasında Goldust!
Güzel Bir PPV'du...
http://michellemccool.yetkinforum.com
Mr.Rated R-Superstar

Mr.Rated R-Superstar

MesajKonu: Geri: WWE Bragging Rights PPV Sonuçları   WWE Bragging Rights PPV Sonuçları I_icon_minitimeSalı 26 Ekim 2010 - 0:53

Sonuçları biraz beğendim.Team SD! zaten favori idi.Barret vs Orton maçına sinir oldum.Hele Orton artık benim için bitmiştir.Adam kaç aydır koruyor bıktım.Bari adam gibi bir feudu olsa.
RKO!RKO! Bu gidişle Orton yeni Cena olacak.Cena bile gözümde daha çok değer kazandı Orton`dan.Olduk olmadık yerde RKO.Sıktı artık.İlk defa Cena`nın dayak yemesi hoşuma gitmedi.RANDY SUCKS!!!
Michelle McCool

Michelle McCool

MesajKonu: Geri: WWE Bragging Rights PPV Sonuçları   WWE Bragging Rights PPV Sonuçları I_icon_minitimeSalı 26 Ekim 2010 - 1:41

Lay-Cool <3 <3 Very Happy
https://www.facebook.com/MichelleMcCoolFan4ever
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: WWE Bragging Rights PPV Sonuçları   WWE Bragging Rights PPV Sonuçları I_icon_minitimeSalı 26 Ekim 2010 - 2:36

RKO sıktı ha. RKO sıktı ama reyting getiriyor. Shop'ta 1. Cena. 2. Orton. 3. Nexus. Randy Orton'un böyle olması doğal ne beklenirdi ki. Ve de John Cena şuan Heel değil, bu Bragging Rights'ta olay gösteriyor herşeyi. Ve de Undertaker kesinlikle haftalarını boş geçirmemesi lazım. Bu Survivor Series, Undertaker'ın 20. yılını dolduruşu(Bu yüzden posterde Wade'i istemiyorum). Önemli birşey yani. Kafamda planlar oluştu. Taker & Cena bir olup Nexus'u dağıtan isim olur. Wade'de 1-2 yıla kalmaz solo performans gösteren bir main-eventer olur. Nexus üyeleri mid-carder olur. Neyse, Taker & Cena, Nexus'u dağıttıktan sonra WM 27'de feuda girerler ve maç yaparlar. (Not: Bu arada Taker'ın WM 27 rakibi Brock Lesnar'da olabilirmiş deniliyor. Sadece 1 günlüğüne WWE'de bulunabilirmiş.)
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör
hardy_cena_soldier

MesajKonu: Geri: WWE Bragging Rights PPV Sonuçları   WWE Bragging Rights PPV Sonuçları I_icon_minitimeSalı 26 Ekim 2010 - 2:56

Bence Survivor Series'de Kane'nin Hakkı Dermişim Very Happy Artık Taker Kazansın Ne Diyeyim Very Happy
Basemode

Basemode

MesajKonu: Geri: WWE Bragging Rights PPV Sonuçları   WWE Bragging Rights PPV Sonuçları I_icon_minitimeSalı 26 Ekim 2010 - 12:46

Devam Randy ! Adam yeni Cena değil yeni ScSa olma yolunda. Herkes dikkatle baksın !
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör
hardy_cena_soldier

MesajKonu: Geri: WWE Bragging Rights PPV Sonuçları   WWE Bragging Rights PPV Sonuçları I_icon_minitimeSalı 26 Ekim 2010 - 18:47

Kanka Kızma Ama Zaten Randy SCStunner'ı Çalmış Yeni Cold Olur Very Happy
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: WWE Bragging Rights PPV Sonuçları   WWE Bragging Rights PPV Sonuçları I_icon_minitimeSalı 26 Ekim 2010 - 18:48

Randy Orton'un huyları çok daha farklı. Randy Orton en başta zaten Cena'dan çok daha sert bir güreşçi. Ya halaa anlamıyorum hangi sebeple Nexus, Undertaker'a saldırdı bir açıklama yok mu ya.
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör
hardy_cena_soldier

MesajKonu: Geri: WWE Bragging Rights PPV Sonuçları   WWE Bragging Rights PPV Sonuçları I_icon_minitimeSalı 26 Ekim 2010 - 18:50

Ben Biliyorum Ben Teddy Logun Komşusun Arkadaşıyım (FOX Skandalı) Very Happy
Mr.Rated R-Superstar

Mr.Rated R-Superstar

MesajKonu: Geri: WWE Bragging Rights PPV Sonuçları   WWE Bragging Rights PPV Sonuçları I_icon_minitimeSalı 26 Ekim 2010 - 19:45

İstemiyorum böyle SCSA!!!Bıktım ya, RKO RKO RKO RKO!!!Sucks!Sucks!Sucks!SUCKS!!!!
Randy`yi izlerken hiç eğlenmiyorum.Aksine daha çok sinir oluyorum.Ben sana Orton`un maçını rahatlıkla kafamdan, izlememe gerek yok, gayet iyi anlatabilirim.Gözlerim kapalı Orton`un maçlarını sunarım be! Very Happy .Bunu da Facebook`a koyunca baya bir populer olurum heralde Very Happy .Randy Orton`un maçlarını gözleri kapalı anlatan çocuk Very Happy Very Happy .Cena`nın maçlarını da anlatırsam, o zaman görün siz Very Happy .Şaka bir yana harbiden sıktı Orton.Artık NXS hangi şovda Orton`a saldırırsa, o hafta ben NXS fanı olacam Very Happy .
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: WWE Bragging Rights PPV Sonuçları   WWE Bragging Rights PPV Sonuçları I_icon_minitimeSalı 26 Ekim 2010 - 19:59

Randy Orton, sıktıysa, Kane'de sıktı, Nexus'ta sıktı. Her hafta, Nexus'un öyle saçma sapan konuşmalarını dinlemektense, Randy Orton'un RKO'larını izlerim çok daha iyi.
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: WWE Bragging Rights PPV Sonuçları   WWE Bragging Rights PPV Sonuçları I_icon_minitimeSalı 26 Ekim 2010 - 20:09

EVER "SCSA>RKO" EVER bunu unutmayın beyler.

Bence fena olmadı.Olaya tarafsız bakıyorumda bakın ortaya neler çıkıyor:

--Edge WHC'ye yönelecek mi?

--Undertaker Nexus'a ne yapacak?

--Deadman hala WHC peşinde koşacak mı?

--Undertaker olmazsa Kane'in rakibi kim olacak?

--Orton yine kemerini koruyacak mı?

--Surivor Series'de takım kaptanları ve üyeleri kimler olacak?

--John Cena ve David Otunga ortaklığı ne kadar daha devam edecek?

--Wade Cena'ya ne yapacak?

--Wade hala kemer peşinde koşacak mı?

--Cena Nexus üyesi olarak kalacak mı?

Bu ve bu gibi bir ton soru var daha cevaplanmamış.Bence heyecan tavan yaptı.

xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: WWE Bragging Rights PPV Sonuçları   WWE Bragging Rights PPV Sonuçları I_icon_minitimeSalı 26 Ekim 2010 - 20:22

--John Cena ve David Otunga ortaklığı ne kadar daha devam edecek?
Kanka bu sorunun cevabı belli. Onların kemerleri 1 günlüktü. Bugün Justin Gabriel ve Heath Slater aldı kemeri. Kane'in rakibi bence Edge yada Big Show olacak kanka. Undertaker'ın bu PPV'deki feudu çok önemli.

Bir spoiler duymuştum Kane güreşi bırakacak diye belki bu PPV'de Taker'a yenilipte bırakabilir.

Şuanlık Undertaker için tek istediğim şey bu PPV'de. Team Taker vs Team Nexus - Kazanan Taker tabiki. Yada Undertaker vs Kane - Casket Match - Ve kaybeden güreşe veda edecek. Undertaker kazanıp Kane, ayrılacak. Şu iki maçın olmasını çok istiyorum şu sonuçlarla ama hangi maç olursa olsun Undertaker'ın bu PPV'yi kazanması lazım.
Mr.Rated R-Superstar

Mr.Rated R-Superstar

MesajKonu: Geri: WWE Bragging Rights PPV Sonuçları   WWE Bragging Rights PPV Sonuçları I_icon_minitimeSalı 26 Ekim 2010 - 20:55

Aslına öyle.NXS`un konuşmalarını bende dinlemiyorum.Sıkıyor.Ama en azından maçlarında ne olacağı belli olmuyor.Ondan izlemek eğlenceli oluyor.Ama Orton`un maçları sıkıyor.Team NXS vs Team Taker maçını bende izlemek istiyorum.Eğlenceli olur.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: WWE Bragging Rights PPV Sonuçları   WWE Bragging Rights PPV Sonuçları I_icon_minitimeSalı 26 Ekim 2010 - 21:17

Nexus'un maçlarında ne olacağı belli. Nexus'un maçları belli her maça Nexus geliyor birininde solo performansını izleyemedikki. Teke tekte kimsenin karışmadan yendikleri maç yok. En fazla, Nexus'un rakibi 2 kişiyse dövülüyorlar yada Nexus ringin dışına kaçıp konuşuyor. Belli artık bunlar. Nexus hiç, ringde dayak yemiş bir şekilde kalmadı şovlarda. PPV'lerde böyle oldu o kadar. RAW'da görmedim Nexus'un yada Wade'in ringde dayak yemiş bir şekilde kalmasını. Ya kaçarlar yada bütün üyelerle birlikte saldırıp maçı DQ bitirirler. Bu olay artık böyle. Diyelim bir Wade'in maçı olsun o maça %99 ihtimalle Nexus karışacak artık bunu herkes biliyor.
Mr.Rated R-Superstar

Mr.Rated R-Superstar

MesajKonu: Geri: WWE Bragging Rights PPV Sonuçları   WWE Bragging Rights PPV Sonuçları I_icon_minitimeSalı 26 Ekim 2010 - 21:20

En azından o saldıranın bir dostu oluyor veya NXS`u sevmeyen bir kişi onlara dalıyor.Dayak yiyiyor %99 ihtimalle ama yine de kimin yardım edeceği, zayıfta olsa bir dövme ihtimali bile keyif veriyor.
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: WWE Bragging Rights PPV Sonuçları   WWE Bragging Rights PPV Sonuçları I_icon_minitimeÇarş. 27 Ekim 2010 - 0:53

Team Taker Vs. Team Nexus olursa;

Hiç yorumsuz her türlü TAKER derim.Kaç aydır en sevdiğim adamdı.Ve 20.yılı dolduruyor.Ve yine buna benzer 4-4 Elimination Match'te yer almıştı.Bu sene sadece kişiler daha fazla olacak ama İnşallah WWE bi delilik yapmaz ve maçı Taker ve takımı alır.
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: WWE Bragging Rights PPV Sonuçları   WWE Bragging Rights PPV Sonuçları I_icon_minitimeÇarş. 27 Ekim 2010 - 3:47

WWE'yi s.kiyim.Bragging Rights hakkında yorumum budur,teşekkürler.

WWE'nin mallığı bir kez daha açığa çıkmış oldu,2. defa kemeri Wade'e vermediler.Birde şu Otunga&Cena da tam uymuş yani ikisi de mal zaten.Hayret bende diyordum Cena kemersiz nasıl güreşiyor.SD vs RAW bariz SD'du zaten Vince SD'un RAW gibi olmasını istediği için onlara kazandırdı,geçmişte de böyle maçları genellikle SD kazanmıştır zaten.

Michelle kemeri korudu ve şu LayCool'a iyice sinir olmaya başladım Layla'yı sevsemde.Natalya ikisinden de daha fazla hakediyor.

Daniel Bryan vs Ziggler-Şu PPV'u sırf bu maç için izleyeceğim,ikisi de çok yetenekli ve güreş kalitesi olarak güzel bir maç oldu diye tahmin ediyorum.

xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: WWE Bragging Rights PPV Sonuçları   WWE Bragging Rights PPV Sonuçları I_icon_minitimeÇarş. 27 Ekim 2010 - 18:10

Ya, Allah'ım hala takmışınız Cena'nın kemer almasına çokta bişey ha. 1 gün aldı takım kemerini sonra kaybetti. 6 PPV'dir Cena'da kemer yok. 1 günlüğüne kemer almış onuda laf ediyonuzya yuh ya. Baybora kanka zaten sende HiaC haricinde bütün PPV'lerin sonuçlarını beğenmedin.
Mr.Rated R-Superstar

Mr.Rated R-Superstar

MesajKonu: Geri: WWE Bragging Rights PPV Sonuçları   WWE Bragging Rights PPV Sonuçları I_icon_minitimeÇarş. 27 Ekim 2010 - 18:25

Zamanın da ne kadar şampiyonluk yaşadı artık şampiyon olduğu zaman psikolijimiz bozuluyor Very Happy .Ama 1 gecelik olacağı belliydi zaten.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: WWE Bragging Rights PPV Sonuçları   WWE Bragging Rights PPV Sonuçları I_icon_minitimeÇarş. 27 Ekim 2010 - 18:37

Tamam ama aldığı kemer WWE Title değilki hemde Nexus'lu birisiyle Tag Team kemeri hem kemeri günlük, hemde takım arkadaşı Nexus bu Heelcileri nasıl sinir ediyor anlamıyorum. Cena, Divas kemerini alın ona bile almasın denilir he. Very Happy

WWE Bragging Rights PPV Sonuçları
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» WWE Bragging Rights PPV(25.10.2009)
» Bragging Rights (24.10.2010)
» John Cena-Bragging Rights
» Bragging Rightsde Smackdown ekibi belirlendi