TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nereye Kadar

+4
Capire
Mr.Rated R-Superstar
Michelle McCool
Mr.WrestleMania
8 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Mr.Rated R-Superstar

Mr.Rated R-Superstar

Nereye Kadar - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Nereye Kadar   Nereye Kadar - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. 17 Kas. 2010 - 19:07

Lan adam gibi konuşuyoz anlamıyon amk illa küfürlü konuşucaz dimi?Amk Angusu insan taklidi yapın bari!Hack atın iyi bok yiyin çok sikimde sanki arkadaşlık bozulacak sanki...Olum sizin beyninize sokmuşlar W7 ebediyyen var olacak.Bunu artık anlayın la!Hee birde Allah`a inanmayan birinin bile bile kölesi olmak günah değil midir?Bunu da düşün!!Muhallebi çocuğu hackten korkup BGRlere katıldın!!Hainin en önde gidenisin!!Şimdi siktir git!
Capire

Capire

MesajKonu: Geri: Nereye Kadar   Nereye Kadar - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. 17 Kas. 2010 - 19:08

ben onlara hackten korkup katılmadım arkadaşlarım oldugu için katıldım kibar dilden anlamıyosanız başka dilden konuşcaz yakında
Mr.Rated R-Superstar

Mr.Rated R-Superstar

MesajKonu: Geri: Nereye Kadar   Nereye Kadar - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. 17 Kas. 2010 - 19:10

Üfff git başımdan ya seninle uğraşamam kendi kendini kandırıp duruyon good bye.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Nereye Kadar   Nereye Kadar - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. 17 Kas. 2010 - 19:23

Ya İlker, anladım banane Buğra'nın tarafından olman. Yeterki forumda olma yeter. Yaptığın çocukça bizi sinir edip Met ve Buğra'nın arkasına saklanmak. Yaptığın bu işte. Lütfen git. He birde sen kendini çok sevap işleyen biri mi zannediyorsun ?
Capire

Capire

MesajKonu: Geri: Nereye Kadar   Nereye Kadar - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. 17 Kas. 2010 - 19:24

ben kimsenin arkasına flan saklanmıyorum ve ne kadar iyilik ve kötülük yaptıysam karşılıgını ahirette alıcam
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Nereye Kadar   Nereye Kadar - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. 17 Kas. 2010 - 19:31

İlker, Mert ve Buğra'ya güvendiğin belli. Sanki küçük çocuklar olur ya sizi babama söyleyeceğim der aynı işte onun gibi. Neden, Mert gelip, sizi hackleyeceğim demiyorda gelip sen bizi sinir edip Mert sizi hackleyecek diyorsun.

Birde ben senin ahirette karşılığını almanı değil şuan yaptığının günah mı sevap mı olduğunu soruyorum.
Michelle McCool

Michelle McCool

MesajKonu: Geri: Nereye Kadar   Nereye Kadar - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. 17 Kas. 2010 - 19:34

Kısacası siz İnsan değilsiniz Wink
https://www.facebook.com/MichelleMcCoolFan4ever
SilverBunny

SilverBunny

MesajKonu: Geri: Nereye Kadar   Nereye Kadar - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. 17 Kas. 2010 - 19:47

Kanka bunu binlerce kez dedik ama.
Anlayana.Wink
Mr.Rated R-Superstar

Mr.Rated R-Superstar

MesajKonu: Geri: Nereye Kadar   Nereye Kadar - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. 18 Kas. 2010 - 1:17

Karşılığını Allah vericek bu doğru ama sen şimdiden kaç tane haram hak aldın ben sana söyliyim.Şimdi git küfür yemeğe doymadın bari beni günaha sokma.Git BGR`nin kölesi olmaya devam et.Ama arasıra bir düşün!!Allah`a inanmayan birinin kölesi oluyorsun hem de bile bile...Benim gözümde BGR`den farkın yok...
Capire

Capire

MesajKonu: Geri: Nereye Kadar   Nereye Kadar - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. 18 Kas. 2010 - 1:20

bgr ateist o yüzden inanmıyormuş ve bu beni ilgilendirmez+bgrın köleside deilim
Mr.Rated R-Superstar

Mr.Rated R-Superstar

MesajKonu: Geri: Nereye Kadar   Nereye Kadar - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. 18 Kas. 2010 - 1:28

Ateistse ateist çokta lülü napiim??Sana soran olmadı.BGR`nin kölesi olmasan ne yazar be, Allah`a inanmayan birinin kankası olmak çok iyi birşey mi???Bari Hristiyan olsa ona bile razıyım.Lan yürüyün gidin şurdan dalga mı geçiyorsunuz benle.Geçiyorsanız bunu çok az kişi başarmıştır rahat ol sen.O sayılı kişilerden inan senden daha akıllı.Birde beni ilgilendirmez diyorsun.Anlamıyorum sen Allah`a nasıl inanıyorsun...Birde senin kitabına sıçam ama benim kitabım Kuran-ı Kerim.Senin kitabını çok merak ediyorum...Birde sen gerçekten 14 yaşındamısın???Allah akıl fikir dağıtırken sen nerdeydin???
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: Nereye Kadar   Nereye Kadar - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. 18 Kas. 2010 - 1:29

Bir ateisti dine çekmeye çalışmadan onun yanında kalmak günahtır bunu da bil...
http://www.trabzonspor.org.tr

Nereye Kadar
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Bu kadar sevebilir misiniz ? [ sonuna kadar oku ] x'//
» Bu kadar da olmaz
» Bu kadar da olmaz...