TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

The Rock'ın Profil Bilgileri

4 posters
YazarMesaj
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

The Rock'ın Profil Bilgileri Empty
MesajKonu: The Rock'ın Profil Bilgileri   The Rock'ın Profil Bilgileri I_icon_minitimePaz 15 Kas. 2009 - 4:56

The Rock'ın Profil Bilgileri The_rock

Üçüncü nesil WWE Superstar, Rock ilk başta spor aile geleneği-eğlence yıldızlık takip için planı yoktu. Onun yerine ızgara, burada University of Miami için yıldızlı onun atletik yetenek kullanılır. Kısa bir profesyonel futbol kariyerine sonra Rock bir atış WWE vermeye karar verdi - bu eğlence dünyasında yeni bir çağ başlayacak bir seçim. Sadece birkaç yıl içinde Rock çok zaman WWE Champion ve bir en ünlü superstars hiç halka ayak için, Stone Cold "Steve Austin ve Triple H." ile klasik rekabet başlamıştı

Ama daha onun yeteneğini "aşağı" Bu Rock Superstar yapılan halkadaki smacketh layeth için daha. Onun zekâ, karizma ve yetenek konuş şaplak gibi "People's Champion" olduğu üzerinde insanlar ve tekrar tekrar konuşmak istendi Raves kazandı. Onun birçok ünlü halkın önüne "2000 yılında ve 2002 Cumhuriyetçi Ulusal Kongre bir konuşma Saturday Night Live hosting dahil.

2001 yılına, Rock çok medya superstar, özellik filmde rol aldı sahip, Mummy Returns, ve oldukça başarılı prequel, Scorpion King oldu. Son zamanlarda, o blockbuster film, Doom rol aldı. Otobiyografisinde, Rock Says ... New York Times No 1 bestseller oldu.

Rock Tall, bir aksiyon drama olan Rundown onun performansını takip ettiği bir gerçek hikaye, dayalı yürüme ile oynadığı film kariyerine devam etti. While Rock kesinlikle meşgul Hollywood kalır, her zaman halka dönmek için hazır olunca görev çağırır.

O "WrestleMania X8 bir klasik maç Hollywood" Hulk Hogan yendi. Zaman Mick Foley Evolution elinde 2004 yılında zarar ve aşağılanma acı, Rock Raw için Rock 'n' Bağlantı Çorap reform ve iade iki yarışan kaybetme çaba içinde Wrestlemania XX bir ekip olarak.

Bu "People's Champion'ın WWE'deki son maçı oldu. Ama ne kadar zaman ringlerden uzak kalırsa kalsın,Rock hep en iyi WWE yıldızları arasında olacak.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: The Rock'ın Profil Bilgileri   The Rock'ın Profil Bilgileri I_icon_minitimeC.tesi 15 Mayıs 2010 - 21:52

Basit bir internet çevirisi. Mümüknse şu konuyu çöpe atar mısın? Ben bununla ilgileneyim. Smile
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: The Rock'ın Profil Bilgileri   The Rock'ın Profil Bilgileri I_icon_minitimeC.tesi 15 Mayıs 2010 - 22:49

Senin hicbir emek karsında basit demeye hakkın yok Mad
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: The Rock'ın Profil Bilgileri   The Rock'ın Profil Bilgileri I_icon_minitimeC.tesi 15 Mayıs 2010 - 22:53

Spear demiş ki:

Spear bak 2 seferdir bu adama çok yükleniyorsun.Bak sonra aramız kötü olacak adam yorumunu yapmış kötü veya iyi seni ilgilendirmez.
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: The Rock'ın Profil Bilgileri   The Rock'ın Profil Bilgileri I_icon_minitimePaz 16 Mayıs 2010 - 0:43

Adam paylaşım yapmış Tıpkı Baybora'nın Slammy ödülü konusunda yazdığı gibi o bilgileri vahiy mi gelip fısıldayacak? Elbette bir yerden bulacak...
http://www.trabzonspor.org.tr
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: The Rock'ın Profil Bilgileri   The Rock'ın Profil Bilgileri I_icon_minitimePaz 16 Mayıs 2010 - 0:50

Man Of Destiny demiş ki:
Spear demiş ki:

Spear bak 2 seferdir bu adama çok yükleniyorsun.Bak sonra aramız kötü olacak adam yorumunu yapmış kötü veya iyi seni ilgilendirmez.

Beni ilgilendirmezse bir daha konusmam
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: The Rock'ın Profil Bilgileri   The Rock'ın Profil Bilgileri I_icon_minitimePaz 16 Mayıs 2010 - 1:07

The X-Treme demiş ki:
Adam paylaşım yapmış Tıpkı Baybora'nın Slammy ödülü konusunda yazdığı gibi o bilgileri vahiy mi gelip fısıldayacak? Elbette bir yerden bulacak...

Elbette bulacak, ama Cpoy + Paste yapmayacak, internetten çevirmeyecek. Kendi yazacak, kendi çevirecek. Ona emek dersen, ben önceden 48 tane profil yazdım. El emeği, göz nurudur onlar da kayboldu malesef. Ben emeğin babasıyım o zaman abicim. (Zorla söylettirdiniz adama.) Ben 1-2 saate koyayım da gör bak emek nasıl olurmuş. Özetce Rock'ı tanıtacağım orada.
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: The Rock'ın Profil Bilgileri   The Rock'ın Profil Bilgileri I_icon_minitimePaz 16 Mayıs 2010 - 1:31

Şimdi vaktim olsa bir güzel tanıtırdım ama,neyse.Ayrıca ben bunun direk Türkçe'sini de alabilirdim,çevirdim en azından Google'dan.
cm-punk

cm-punk

MesajKonu: Geri: The Rock'ın Profil Bilgileri   The Rock'ın Profil Bilgileri I_icon_minitimePaz 12 Şub. 2012 - 21:48

http://rpgtr.yetkinforum.org/

The Rock'ın Profil Bilgileri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Big Show'un Profil Bilgileri
» Triple H.'in Profil Bilgileri