TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır?

+15
KofiKingston44
Darkness
oq.uzJericho
Mysterio_Maniac
Straf
The Rock
randY_ortoN
Basemode
Y2Jer!cH0
WWEManiac
Jeffrey Nero Hardy
Heart Break Legend
Jff's
WWE Forever
xUndertakerx
19 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır? - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır?   Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır? - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi 19 Ara. 2009 - 23:47

bende düşünmüorum geleceğini ama gelirse güzel olur neşe katar ama büyük ihtimal gelmesi biraz zor
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır?   Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır? - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz 20 Ara. 2009 - 16:28

bENCE Jefff hiç geri dönmezzzzz.ç
WWE Forever

WWE Forever

MesajKonu: Geri: Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır?   Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır? - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi 21 Ara. 2009 - 0:14

bence jeff hardy,edge veya john morrison kazanabilir bu yıl
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır?   Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır? - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi 21 Ara. 2009 - 0:21

jEFF OLAMAZ..
Jeffrey Nero Hardy

Jeffrey Nero Hardy

MesajKonu: Geri: Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır?   Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır? - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi 21 Ara. 2009 - 0:34

Melih Jeff geri dönmez demişsinde Türkiyede Foxta 1 2 Ay Geriden geliniyor oyüzden yok şuan Amerikada Jeff geldi ve sen gelemez diyosun Smile

ve royal rumbleye gelince Jeff Kazanabilir ama herkezin düşüncesi başkadır..
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır?   Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır? - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi 21 Ara. 2009 - 0:39

Kimi kandırıyosun. Fox 3 Hafta geride ve wwe.com'a bakarsan Jeff gözükmüyor. wwe.com'da Jeff ile ilgili haber mi var. Adam daha süperstars bölümüne girmemiş. Bana inanmıyorsan al bak. http://www.wwe.com/superstars/smackdown/
O şuan eskilerin arasında http://www.wwe.com/superstars/wwealumni/ bak. Geri gelme ihtimali var The Rock gibi ama bir kesinlik yok onu diyoruz biz.
Ve Melih yeni bölümleri biliyor Tartışma panolarının son maçlarına bak. Fox'ta oynandımı maçlar. Burda çoğu kişi Fox'ta oynanıcak maçları biliyor.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır?   Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır? - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi 21 Ara. 2009 - 0:41

İnşallahta gelmez..
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır?   Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır? - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi 21 Ara. 2009 - 2:31

john morrison arkadaşım biz sadece fox izlemioruz amerikayıda takip edioruz onun için jeff yok

melih neden inşallah diosun jeffi sevmiosun galiba
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır?   Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır? - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi 21 Ara. 2009 - 4:32

Sevmiyorum...
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır?   Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır? - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı 22 Ara. 2009 - 3:53

Jeffrey Nero Hardy demiş ki:
Melih Jeff geri dönmez demişsinde Türkiyede
Foxta 1 2 Ay Geriden geliniyor oyüzden yok şuan Amerikada Jeff geldi ve
sen gelemez diyosun

Bak açıklayım Fox ile alakası yok. Fox 1-2 ay geride diyorsun ama 3-4 hafta geride. Ve amerikada ise Jeff geldi diye haber yok. http://www.wwe.com/superstars/smackdown/ Sanki bu linki Türkler hazırlıyor wwe.com'un linki wwe'nin kurucuların sitesi ve listede Jeff Hardy yok nasıl geri dönme bu.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır?   Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır? - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. 23 Ara. 2009 - 0:15

Benced herkez kafadan atmasın...
Jeffrey Nero Hardy

Jeffrey Nero Hardy

MesajKonu: Geri: Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır?   Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır? - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. 23 Ara. 2009 - 19:29

xUndertakerx demiş ki:
Melih Jeff geri dönmez demişsinde Türkiyede
Foxta 1 2 Ay Geriden geliniyor oyüzden yok şuan Amerikada Jeff geldi ve
sen gelemez diyosun

Bak açıklayım Fox ile alakası yok. Fox 1-2 ay geride diyorsun ama 3-4 hafta geride. Ve amerikada ise Jeff geldi diye haber yok. http://www.wwe.com/superstars/smackdown/ Sanki bu linki Türkler hazırlıyor wwe.com'un linki wwe'nin kurucuların sitesi ve listede Jeff Hardy yok nasıl geri dönme bu.

ya bak www.wwe.com da haberi çıktı görmeden kaldırmışlar görmemişsin ben gördüm kendi gözlerimle videosunu koymuşlardı Jeff Hardy geri geliyordu otobüsten indi sakalları felan çkmış arka kapıdan girdi içeri ben kendi gözlerimle videodan gördüm sen bu sefer birşey kaçırmışsın sanırım.. görmemişsin.. ve 18 nisandada açıklama yapıcakmış smackdownda Jeff Hardy
Jeffrey Nero Hardy

Jeffrey Nero Hardy

MesajKonu: Geri: Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır?   Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır? - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. 23 Ara. 2009 - 19:34

ve Jeff adlı arkadaş bi sayfa önceki mesajında video linkinide vermiş orada geri dönüyor çevirisinide yaptım ingilizcenin geri dönmüş ve melih kafadan atmayın diyorsunda önceki mesajalrında hep sen sallamışsın kafandan ya Jeff kesinlikle geri dönmez Jeff geri dönmezzzz felan demişsin araştırıp öle yorum yapalım lütfen o videoda da Jeffin geri geldiği gösteriliyor şuan kimse kesin bi bilgiye sahip değil ilerki zamanlarda görücez xundertakerx sende gelmez diyorsun oda senin düşüncen kimse bunu bilemez araştırmacı gibi duruyorsun araştırırsın fakat bizde araştırıyoruz tabi wwe den biri de değilsin yanlış anlama ama bizde araştırıyoruz %50 gelme şansı var %50 gelmeme şansı var şuan bunu kimse bilemez ilerki zamanlarda görücez sonucu şimdilik bu konu kapansın isterseniz tartışma olmasın he La Very Happy
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır?   Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır? - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. 24 Ara. 2009 - 0:31

yanlış anlama ama bizde araştırıyoruz %50 gelme şansı var %50 gelmeme şansı var şuan bunu kimse bilemez ilerki zamanlarda görücez sonucu şimdilik bu konu kapansın isterseniz tartışma olmasın he La Very Happy
Bak burdada söylemişsin %50 ihtimali var diye. Bir dakika ben kesinlikle geri dönmez demedim. Dönmeme ihtimali var bana göre dönmeyecek dedim.
Ben gelmez gözüyle bakıyorum. Ben mesajımda kesinmi geliyor diyorum sanki kesin geliyor dermiş gibi konuşuluyor diyorum. Yani gördük böyle sevilen adam giderken gelicem diyen ama gelmeyen. Konuşurken %100 ihtimalle gelicekmiş gibi konuşuluyor. Mesajlarımda zaten ben kesin olarak söylemiyorum fikrimi söylüyorum. O video'da röportaj vardı Jeff, Morrison ve Matt'ın röportajı ve hep ingilizceydi. Ve çevirisini yaptıysan video'nun türkçesini hepsini yazabilirmisin. Yine söylüyorum ben Jeff'e %100 gelmiyor demiyorum. Sadece bana göre gelmiyicek diyorum.
Jeffrey Nero Hardy

Jeffrey Nero Hardy

MesajKonu: Geri: Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır?   Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır? - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. 24 Ara. 2009 - 2:23

Tamam Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır?   Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır? - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. 24 Ara. 2009 - 3:45

yAA İspat olarak video linkini atsan...
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır?   Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır? - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. 24 Ara. 2009 - 3:52

Neyse uzatmayalım işte 27 Ocak'a alınmış Jeff mahkemesi bundan 4 gün sonrada Jeff gelemez herhalde dinlensin dimi WWE'den ayrıldığı günden itibaren bu mahkemeyla uğraşıyordur herhalde. Adam dinlensin.

Tamam artık bu Jeff ile ilgili son mesaj olsun konudaki soru şu artık Jeff hariç bu yıl Royal Rumble'ı kim kazanır. Bence Edge, Big Show yada Jericho kazanır. Royal Rumble kazananlar baktım daha sonra kazanmamışlar 2000 yılından sonra. Triple H, HBK, Rey, Undertaker, Cena, Orton bunlar Royal Rumble'ı kazanmış kişiler. Ama Edge, Jericho ve Big Show bunlar kazanamadı yanlış bilmiyorsam. Bunlardan biri kazanır artık.
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır?   Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır? - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. 24 Ara. 2009 - 23:36

Drew Edge Jericho veya Sheamus
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır?   Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır? - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 25 Ara. 2009 - 3:46

Yeni gelenlere öcelik tanıyorum ben Shemus ve Drew güçlü kişiler...
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır?   Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır? - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 25 Ara. 2009 - 4:12

Şimdiye kadar hiç yenilerin Royal Rumble'ı kazandığını görmedim. http://tr.wikipedia.org/wiki/Royal_Rumble bakın kazananlara hiç yeni gelen kişiler değil. Farkettimde eski mesajlarımdada belirttim Royal Rumble'ı kazanmışlar bir daha kazanmıyor 1999 yılından sonra.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır?   Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır? - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 25 Ara. 2009 - 19:23

Evet oda gairp bir iş...
WWE Forever

WWE Forever

MesajKonu: Geri: Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır?   Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır? - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 25 Ara. 2009 - 22:02

bence edge,undertaker ,cm punk yada triple h kazanabilir.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır?   Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır? - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 25 Ara. 2009 - 22:06

Onurun dediğine göre öyle bişey olamaz
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır?   Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır? - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 25 Ara. 2009 - 22:25

evet katılıorum öle bişey olmaz büyük ihtimalle
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır?   Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır? - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 25 Ara. 2009 - 22:43

Çünkü Onur söyledi bunu.

Sizce bu yıl Royal Rumble'ı kim alır?
2 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-
» Royal Rumble
» WM 26 Battle Royal
» Royal Rumble PPV(31.01.2010)