TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sro 4.hafta yayını

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Sro 4.hafta yayını Empty
MesajKonu: Sro 4.hafta yayını   Sro 4.hafta yayını I_icon_minitimeC.tesi 23 Ocak 2010 - 14:55

Drew mclyante ve FİNLAY VS mORRİSON VE Jimmy wang yang
Maça Drewle morrison başladı sevgili seyirciler drewden yumruklar geçen haftanın öcünü alıcakmış gibi ve bir clothsline ile morrison yerde Finlaye tag verdi finlay yumrukluyor ve Bir tekme Morrison zor durumda finlay kaldırdı ipe attı ve bir bigg boot Morrison yerde Drewe tag veriyor Drew köşeye çıkıp two hannded ile atlıyor ve kobashi ddt için alıyor morison tag verdi jimmy demirden drewin üstüne crossbody ile atlıyor ve dans ediyor.Koşarak bir taklayla atlıyor Tuş denemesi 1 2 olmadı.Çok yaklaşmıştı gerçekten kaldırdı.vE BİR STEP UP ENZUGRİ YAPTIVE DEMİRE çıkarak o meşhur taklasıyla atladı tuş dendemesi 12 finlay kurtardı morrisundan bir enzugri ile finlayi atıyor AMa finlaHemen kalkıyor tokmağıyla saha dışında bekliyor Morrison drewr koşuyor.Drew eğlince morrison saha dışına uçarken havada tokmağı yiyor.Jimmy koşuyor drew yine eğiliyor bu seferde jimmy tokmağı yiyor.fİNLAY SAHA İÇİNE ATIP köşesine geçiyor drewden jimmye bir kobasshi ddt ve tuş 1 2 3 Drew ve Takımı kazanıyor.
Teddy long geliyor Yanında jeff haardy ve Rey msyterio var.Ve batistanın şarkısı çalıyor vovvvv gelde oda sahaya şimdide matt hardy ggeliyor.Teddy bugünün maçını değiştiriyorum diyor.Maç Hardy boyz vs Batista ve Rey hardyler kazanırsa Kemer jeffin olucak Reyler kazanırsa jeff tnaya gidecek.
Edge and jericho vs bod world Tag team championluk maçı
Maç başladı Edge ve Kane başlayacaklar.Edgeden yumruklar ve sert bir yumruk geldi şimdi ama kanede biryumrukla yere yapıştırdı.Ve yerde Edge' i tekmeliyor ve bir leg drop yaptı. Şimdi Edge kalksın diye bekliyor ve bir clothsline ile yere yapıştırdı Edge 'i Şimdi chokeslam için kaldırdı ve Olmuyor ardından bir tekme ve bir yumruk .Şmide edgeden bir leg drop tuş deniyor 1 2 olmuyor Edge sinirli bir şekilde jericoya taf veriyor jericho kaldırdı ve BİR TEKME CODEBREAKERMI HAYIR KANE TUTTU VE uNDERYAKERA tag verdi.TAKERDAN last ride çok kötü oldu işte bu kaldırıp bir chokeslammi hayır codebreaker çok ani oldu.Tuş 1 2 taker müthiş kalkışınıyaptı boğazının tuttu chokeslam tuş 1 2 Edge kurtardı ve bir spearla Undertakerı dışarı yolladı.Kane chokeslamle edge dışarıattı jerichoda Codebreakerla kane 'i dışarı yolladı arkadan Taker dan tombstone tuş 1 2 jerichonun ayağı ipte Undertaker çok yaklaşmıştı gerçekten.Ama olmuyor işte Son ra edge spear la takera dalıyor hayır taker boğazına yapıştı ve chokeslam Ardından kane ile jerichoya chokeslam yapttılar tuş 1 23 Bod yeni şampiyonlar oluyorlar.
Hardy boyz vs Batista ve Rey msyterio
Maça Jeff ile batista başlıyor lock-updan sonra batisstadan bir neckbreaker ve tekmeler ardı ardına şimd, reye tag veriyor reyi kaldırıyor rey batistanın üstünden bird flyla atlıyor tuş 1 2 olmadı çok yaklaşmıştı gerçekten Rey den kaldırıp yumruklar ve dönerek bir yumruk ve tekmelerle köşede boğdu ve o meşhur baldıra kayma hareketini yaptıbekliyor ipten sekerek bir huurrincarana ile ipe astı ve 619 mu gelicekJeff reyin ayaklarını tutup matte tag verdi maatt demirden ricout yaparken jeff ten bardırına atladı Tuş 1 2 olmadı Matt hardy çoşuyor İpten sekti ve bir ELBOW DROP yaptı.Tuş 1 2 y,ine kaktı rey mattipten gerip bir elbow drop daha denedi ovv rey çekilince yeride boyluyor.Çok kötü oldu gerçekten.Rey bir dropkikle ipe asıyor ve 619 ve weast coop sonra batistaya yafg verdi batista bbakıyor yere ayaklarıyla vuruyoripleri sallıyor ve matte spear çekiyor.Ardında Jeffe bir big boot sonra reyi kaldırıp jeffin üzerine atıyor Ardından matten twist of fate 1 2 olmadı inanılmazkaldırdı batistadan face buster and spinbuster and batista bomb ve tuş 1 23 Jeff tnaya gidiyor gecemiz bitiyor.
Öxür dilerim beleirli sebeblerden dolayı kısa yazdım.
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

Sro 4.hafta yayını Empty
MesajKonu: Geri: Sro 4.hafta yayını   Sro 4.hafta yayını I_icon_minitimeC.tesi 23 Ocak 2010 - 18:03

Kısaydı ve anlaşılmıodu hiçbisey konuşmalar yok
Jeff'i TNA'ya yollamanız iyi oldu çünkü kaç gündür diicektim.Niye Jeff SD'de olmadığı halde
SD'de gösterilio die
Maalesef puanım yüzde 56
Misafir
Misafir

Sro 4.hafta yayını Empty
MesajKonu: Geri: Sro 4.hafta yayını   Sro 4.hafta yayını I_icon_minitimeC.tesi 23 Ocak 2010 - 20:59

Yaa olsun önemlideğil kça verirsen ver ben bunu ne zorluklarla yazdım.
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

Sro 4.hafta yayını Empty
MesajKonu: Geri: Sro 4.hafta yayını   Sro 4.hafta yayını I_icon_minitimePaz 24 Ocak 2010 - 1:32

Tamam sinirlenme
Misafir
Misafir

Sro 4.hafta yayını Empty
MesajKonu: Geri: Sro 4.hafta yayını   Sro 4.hafta yayını I_icon_minitimePaz 24 Ocak 2010 - 3:16

Ben bıraktım gm liği...
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

Sro 4.hafta yayını Empty
MesajKonu: Geri: Sro 4.hafta yayını   Sro 4.hafta yayını I_icon_minitimePaz 24 Ocak 2010 - 17:16

nden
Misafir
Misafir

Sro 4.hafta yayını Empty
MesajKonu: Geri: Sro 4.hafta yayını   Sro 4.hafta yayını I_icon_minitimePaz 24 Ocak 2010 - 17:28

Yapamıyorum.Ama neyse bırakmadım.
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

Sro 4.hafta yayını Empty
MesajKonu: Geri: Sro 4.hafta yayını   Sro 4.hafta yayını I_icon_minitimePaz 24 Ocak 2010 - 17:29

Bncede bırakma knka
Misafir
Misafir

Sro 4.hafta yayını Empty
MesajKonu: Geri: Sro 4.hafta yayını   Sro 4.hafta yayını I_icon_minitimePaz 24 Ocak 2010 - 18:04

Ben smackdown olmak istemiyorumki ama neyse.
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

Sro 4.hafta yayını Empty
MesajKonu: Geri: Sro 4.hafta yayını   Sro 4.hafta yayını I_icon_minitimePtsi 25 Ocak 2010 - 18:00

istiosan deişelim
Misafir
Misafir

Sro 4.hafta yayını Empty
MesajKonu: Geri: Sro 4.hafta yayını   Sro 4.hafta yayını I_icon_minitimePtsi 25 Ocak 2010 - 18:03

Olur.

Sro 4.hafta yayını
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-