TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Smackdown SRO 7.Hafta Yayını

+2
The X-Treme
WWEManiac
6 posters
YazarMesaj
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

Smackdown SRO 7.Hafta Yayını Empty
MesajKonu: Smackdown SRO 7.Hafta Yayını   Smackdown SRO 7.Hafta Yayını I_icon_minitimeC.tesi 20 Şub. 2010 - 16:44

SmackDown Smackdown SRO 7.Hafta Yayını Aniversario10
Bugünki SD’mize hoşgeldiniz değerli seyircilerimiz.Bugün size Minnesota’dan Merhaba diyoruz.Bugün 3 maç var ama ne maçlar!!Şimdi Teddy Long
geliyor
Smackdown SRO 7.Hafta Yayını Teddy_long_feature
Bir açıklama yapacak Teddy Long’u dinliyoruz…Evet değerli seyircilerimiz bugün buraya size güzel bir müjde vermek için geldim artık
bizde Raw gibi konuk sunucu getireceğiz(taraftarlar coşuyor!!).Ve ilk konuk sunucumuz…..Ünlü NBA yıldızı Dallas Mavericks’de oynayan toplamda 13 defa All-Star seçilmiş bir basketbolcu……Jason Kidd!!!!!Ve Jason her sunucu gibi bir açıklamada bulunacak.Teddy ve Jason merhabalaşıyor,tokalaşıyor.Jason şimdi bir konuşma yapacak…Evet dostlarım WWE Smackdown tarihindeki ilk konuk sunucu olma unvanını
aldım için çok mutluyum tıpkı NBA’de 13 defa All-Star’da bulunmuş olmamın mutluluğu gibi…You Think You Know Me!!!!Utku bu Edge’in
müziği…Evet Botan Edge’in açıklamasını merakla bekliyorum…Edge şimdi mikrofonu aldı eline..Heyy!! Jason dostum sen daha ölmedimi(Jason soğuk kanlı bir tavırla bir bakış atıyor Edge’e)Bak ne diyeceğim Jason sen iyi bir NBA oyuncususun ama WWE yıldızlarının ve başta benim olduğu yerde pek adam yerine konmazsın(Edge gülüyor)..Jason konuşuyor şimdi….Sen onu bunu bırakda Neden Jericho ile takımını bozup kemerini kaybetmeyi kabullendin…Bak Jason benim gibi yıldızlar öyle küçük kemerler için karşılaşmazlar.Break The Walls….İşte şimdi güzel bir konuşma bizi bekliyor Botan…Kesinlikle haklısın Utku….Bak Jason ve bak Edge buraya tek bir şey söylemek için geldim Jason Kidd bu arada sende hoş geldin lütfen ama lütfen Bugün Edge ile beni karşılaştır söylemek istediğim tek şey bu….Ve Y2J gidiyor.Jason hayır Chris isteğini gerçekleştirmiyorum diyor.Ve şimdi Hart Dynasty VS Cryme Time maçına geçiyoruz.

HART DYNASTY VS CRYME TİME(WORLD TAG TEAM TİTLE 1 CONTENDER’S
MATCH)

Maça Hart Dynasty’nin gelişi
ile başlayacağız.Ve şimdi geliyorlar
Smackdown SRO 7.Hafta Yayını 48351bc9249d7d2557756851604170d3Maç başladı maça JTG ile DH Smith başlıyor.Biliryosunuzki JTG bugün iki maça çıkacağı için yorulabilir.Neyse JTG tekmeler atıyor ve Springboard geliyor arkasından köşeye çıkıp Splash yapıyor ve yeniden köşeye çıktı JTG ve 450 Splash geliyor…DH Smith ani bir hareket ile tag vermeye çalışıyor…Ama olmuyor JTG hemen ayağını tutuyor rakibinin ve rakibini ringin ortasına çekiyor ve JTG tag veriyor.Shad girdi ve kenardaki Tyson Kidd’e vuruyor.Ama Smith hemen kalktı ve Shad’ı ringin dışına atıyor…Natalya orda Shad’ı dövüyor.Ve ringe soktu DH Smith hemen tuşa gidiyor.Ama JTG engel oluyor.Ve Smith şimdi Tyson’u içeri aldı ve ikisi Shad’a Hart Attack yapıyor.Ve tuşa geçiyor Tyson Kidd…1-2-ve 3 geliyor!!! Kazanan aynı zamandada E.C’da Khali ve Yang’a karşı World Tag Team Championship için mücadele edecek takım Hart
Dynasty oluyor
Smackdown SRO 7.Hafta Yayını The-hart-dynasty

Şimdi İC Title maçına geçeceğiz.…Şimdi Jericho bir konuşma yapacak.

Edge kendini ve beni yaktın…Neden biliyormusun sadece benciliğin için ve sadece hava atmak istiyorsun ama yakında olacakları göreceksin.…Yakında olacakları gördüğünde şaşıracak zamanın bile olmayacak çünkü………ve Jason Kidd geliyor!!!…Hey dostum Chris hadi gel dostum maçı seyredelim…Edge ile meseleni haftaya ayarlayacağım maç ile çözeceksin …istediğin maçı haftaya ayarlıyorum…Edge VS Jericho maçı haftaya Main Event’te…!!!!!Ve şimdi İC maçına geçiyoruz…

Drew
McIntrye VS John Morrison VS Matt Hardy VS CM Punk İntercontinental Title Match

CM Punk’ın gelmesiyle maç
başlayacak ve Punk ile Gallows geliyor
Smackdown SRO 7.Hafta Yayını CM+PunkMaç başladı herkez birbirine bakıyor…Ne dersin Utku Spiker masasındaki Jericho veya Luke Gallows maça karışırmı…Bence ikiside karışacak maça Drew’den Morrison’a tekmeler,Punk’ta Matt’e ani bir Shinning Wizard Combo yapıyor!!!!hemen tuşa geçiyor ama Drew engelledi tuşu Morrison Punk’a Flying Chuck yapıyor.Morrison bir tane
Clothesline ile Matt’i ringin dışına atıp onu adeta saf dışı bırakıyor.Ve Luke, Morrison’u ringin dışından ayağını çekiyor ve Morrison ve Matt sanki saf dışı Drew’den DDT Underhook denemesi ama CM Punk Drew’i omuzlarına alıyor.Ve Go 2 Sleep yapmaya çalışıyor.Ama Matt girip hareketi bozuyor.Matt’i engelleyen kişi ise Starship Pain ile Morrison…Ama Luke bu seferde Drew’i atıp saf dışı bırakıyor.Matt yerde,Drew ring dışında,Punk’da kalkmaya çalışıyor.Morrison’da kalkmaya çalışıyor…Şimdi Punk ve Morrison aynı anda kalkıyor…Ve Punk hemen GTS için rakibini omuzlarına alıyor…ve hareketi bu sefer yapıyor…tuşa geçiyor 1-2-3 ve kazanan Yeni İC şampiyonu CM Punk!!!! Ve Luke
Gallows ile seviniyorlar……
Smackdown SRO 7.Hafta Yayını 9156016

NOT=Utku arkadaşım bana maçını yollamadığı için yayın gecikmesin diye kendi yazdığım 2 maçı SD\'de yayınladım....Eğer Utku yazdığı maçı yollarsa o maçıda ekleriz....
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Smackdown SRO 7.Hafta Yayını   Smackdown SRO 7.Hafta Yayını I_icon_minitimeC.tesi 20 Şub. 2010 - 16:47

Nedense yazılar bozuluyor Arkadaşlar...
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: Smackdown SRO 7.Hafta Yayını   Smackdown SRO 7.Hafta Yayını I_icon_minitimeC.tesi 20 Şub. 2010 - 17:03

olsun en azından geçen haftaki gibi karışıklık olmamış bu yayın çok güzeel oldu
http://www.trabzonspor.org.tr
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Smackdown SRO 7.Hafta Yayını   Smackdown SRO 7.Hafta Yayını I_icon_minitimeC.tesi 20 Şub. 2010 - 17:06

Saol .
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Smackdown SRO 7.Hafta Yayını   Smackdown SRO 7.Hafta Yayını I_icon_minitimeC.tesi 20 Şub. 2010 - 17:49

Uvvv. Çok güzel olmuş o yazıların yarım olmasını ben düzeltiyorum. İstersen düzeltebilirim. Bir de tavsiye veriyim mi şu maçların isimlerini başka bir renkle yazınca daha belirginleşiyor. Ama burda anladım maçları.
Geçen haftakinden 10 kat daha iyi olmuş.
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Smackdown SRO 7.Hafta Yayını   Smackdown SRO 7.Hafta Yayını I_icon_minitimeC.tesi 20 Şub. 2010 - 22:04

Tamam saol yazılarıda düzeltirsen sevinirim gerçekten.Bu arada bu yayında Utku'nun hiçbir katkısı yok.(bunu üzülerek söylüyorum)
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: Smackdown SRO 7.Hafta Yayını   Smackdown SRO 7.Hafta Yayını I_icon_minitimeC.tesi 20 Şub. 2010 - 22:20

Çok güzel olmuş.Sadece ilk maçlar biraz kısaydı ama 3.'yü çok beğendim.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Smackdown SRO 7.Hafta Yayını   Smackdown SRO 7.Hafta Yayını I_icon_minitimeC.tesi 20 Şub. 2010 - 22:23

Eminmisin düzelttiğimi beğenmezsen ne olucak peki ? Bak bir kısmını düzelttim beğenmezsen eski yarım satır haline getirebilirim.
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Smackdown SRO 7.Hafta Yayını   Smackdown SRO 7.Hafta Yayını I_icon_minitimeC.tesi 20 Şub. 2010 - 22:25

1-Baybora kanka zaten 2 maç var.
2-Onur sen düzelt güzel oldu.
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: Smackdown SRO 7.Hafta Yayını   Smackdown SRO 7.Hafta Yayını I_icon_minitimeC.tesi 20 Şub. 2010 - 22:27

Pardon kanka resimlerden öyle sandım Smile
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Smackdown SRO 7.Hafta Yayını   Smackdown SRO 7.Hafta Yayını I_icon_minitimeC.tesi 20 Şub. 2010 - 22:31

Oldu mu Botan ?
Ama birşey farkettim diğer yarım yarım yazılışında çok uzun gibi gözüküyordu.

En son xUndertakerx tarafından C.tesi 20 Şub. 2010 - 22:44 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Smackdown SRO 7.Hafta Yayını   Smackdown SRO 7.Hafta Yayını I_icon_minitimeC.tesi 20 Şub. 2010 - 22:37

Ama kötü gözüküyordu şimdi daha iyi saol Onur.
Charismatic Enigma

Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: Smackdown SRO 7.Hafta Yayını   Smackdown SRO 7.Hafta Yayını I_icon_minitimeÇarş. 3 Mart 2010 - 22:50

Güzel Omuş
97RandyOrton

97RandyOrton

MesajKonu: Geri: Smackdown SRO 7.Hafta Yayını   Smackdown SRO 7.Hafta Yayını I_icon_minitimePerş. 4 Mart 2010 - 21:44

süper ben intercontinental champion olmuşum cmpunkım oyunda Very Happy
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Smackdown SRO 7.Hafta Yayını   Smackdown SRO 7.Hafta Yayını I_icon_minitimePerş. 4 Mart 2010 - 21:54

Evet.Ve E.C'da Ziggler'in kemeri kaybetmesine neden oldun Very Happy

Smackdown SRO 7.Hafta Yayını
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-