TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

John Cena Neden Üstünlük Kuramıyor?

+4
WWEManiac
StarShipPain
xUndertakerx
THE_ALONE_WWE_CHAMP
8 posters

Cena neden hep Batista Bomb yiyor?
Cena daha güçsüz
John Cena Neden Üstünlük Kuramıyor? I_vote_lcap17%John Cena Neden Üstünlük Kuramıyor? I_vote_rcap
 17% [ 2 ]
Güçlü ama 2'ye 1 kalıyor
John Cena Neden Üstünlük Kuramıyor? I_vote_lcap8%John Cena Neden Üstünlük Kuramıyor? I_vote_rcap
 8% [ 1 ]
Şirketin bir planı bu
John Cena Neden Üstünlük Kuramıyor? I_vote_lcap75%John Cena Neden Üstünlük Kuramıyor? I_vote_rcap
 75% [ 9 ]
Başka bir sebep
John Cena Neden Üstünlük Kuramıyor? I_vote_lcap0%John Cena Neden Üstünlük Kuramıyor? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 12

Anket kapatıldı

YazarMesaj
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

John Cena Neden Üstünlük Kuramıyor? Empty
MesajKonu: John Cena Neden Üstünlük Kuramıyor?   John Cena Neden Üstünlük Kuramıyor? I_icon_minitimeÇarş. 10 Mart 2010 - 3:52

Sizce John Cena her hafta Batista Bomb yiyor arkadaşlar.Yani hiç üstünlük kuramıyor?Yorum sizin.Ben kararsız kaldım
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: John Cena Neden Üstünlük Kuramıyor?   John Cena Neden Üstünlük Kuramıyor? I_icon_minitimeÇarş. 10 Mart 2010 - 4:25

Benim yorumum şu:

Bence her hafta dövülmesinin nedeni Wrestlemania'da kazanması olabilir. Yani şöyle demek istiyorum bu bazen oluyor. Bir PPV öncesi biri biriyle çekişmeye girer. 3 Hafta biri kazanır döver yener. 1 hafta da diğeri kazanır yener döver. Ama o olucak PPV'de ise o az döven kişi kazanır. Yani bu hikayede de öyle olacak diye düşünüyorum. Yani Cena hep yeniliyor belki haftaya bir üstünlük sağlayabilir biraz kazansın diye. Yani burada yenilen kişi John Cena, ve düşündüğümde şu bu yenilmesinin sebebi WM'yi kazanması olabilir.
Hani bazen olurya birinin güçsüz gösterip ama bir anda kazanması onun gibi.
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: John Cena Neden Üstünlük Kuramıyor?   John Cena Neden Üstünlük Kuramıyor? I_icon_minitimeÇarş. 10 Mart 2010 - 4:29

Bence 2'ye 1 kaldığı için.Çünkü BatistA'nın yanında çok önemli biri vaR:Vince McMahon.Ve Vince istediği zaman face, istediği zaman heel oluyor.Ayrıca Vince'in promo yeteneğide müthiş.Dolayısıyla Batista'da bu durmdan yararlamıyor.Oda ona güreşte yardım ediyor.ORtaklaşa Cena'yı alt ediyorlar.Benim yorumum bu.

Batista VS John Cena WrestleMania 26 Promo:

StarShipPain

StarShipPain

MesajKonu: Geri: John Cena Neden Üstünlük Kuramıyor?   John Cena Neden Üstünlük Kuramıyor? I_icon_minitimeÇarş. 10 Mart 2010 - 21:18

Cena WWE En Güçlü Adam Cena Batista'ya Yenildi En Güçlü Batista Diyelim Batista Rey Yendi Rey'i John Morrison Yendi John Morirson'uda Drew Yendi...Şimdi En Güçlü Drewmi Oluyor Saçma Bence Şirketin Planı
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: John Cena Neden Üstünlük Kuramıyor?   John Cena Neden Üstünlük Kuramıyor? I_icon_minitimeÇarş. 10 Mart 2010 - 21:21

Bence şirketin planı çünkü Cena artık hep WWE Kemeri peşinde olmasının hikayesi biraz uzadı.
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör
hardy_cena_soldier

MesajKonu: Geri: John Cena Neden Üstünlük Kuramıyor?   John Cena Neden Üstünlük Kuramıyor? I_icon_minitimeÇarş. 10 Mart 2010 - 21:36

Arkadaşlar Zaten Bu Hafta Batista Bomb Yemesi GayetNormaldi..!
http://michellemccool.yetkinforum.com
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: John Cena Neden Üstünlük Kuramıyor?   John Cena Neden Üstünlük Kuramıyor? I_icon_minitimeÇarş. 10 Mart 2010 - 21:44

Şirketin planı tabii ki.Mutlaka bir şeyler düşünüyorlardır.
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: John Cena Neden Üstünlük Kuramıyor?   John Cena Neden Üstünlük Kuramıyor? I_icon_minitimeC.tesi 20 Mart 2010 - 2:32

Arkadaşlar WresleMania 26 yaklaşırken benim en çok merak ettiğim konulardan beri Cena'nın entrancesi olacak.Acaba nasıl bir şovla karşımıza çıkacak Cena bu sene?WrestleMania 22'de mafya gibi gelmişti, ateş falanda etmişti. WrestleMania 23'te arabayla geldi arenaya.WrestleMania 24'te bir bando ekibi Cena'nın müziğini çaldı.WrestleMania 26'da da giriş rampasında bir sürü John Cena kıyafetli adam vardı.Acaba bu sene ne olacak.
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör
hardy_cena_soldier

MesajKonu: Geri: John Cena Neden Üstünlük Kuramıyor?   John Cena Neden Üstünlük Kuramıyor? I_icon_minitimeC.tesi 20 Mart 2010 - 3:55

Oda Merak EdiliyorxD
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: John Cena Neden Üstünlük Kuramıyor?   John Cena Neden Üstünlük Kuramıyor? I_icon_minitimeC.tesi 20 Mart 2010 - 4:03

Belki uçarak falan gelir Very Happy
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör
hardy_cena_soldier

MesajKonu: Geri: John Cena Neden Üstünlük Kuramıyor?   John Cena Neden Üstünlük Kuramıyor? I_icon_minitimeC.tesi 20 Mart 2010 - 4:04

xDSpıder-ManxD Ama Bu Sefer Never Give Upla Alakalı Gelir Çünkü Hep Tişörtüyle Alakalı Geliyor
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: John Cena Neden Üstünlük Kuramıyor?   John Cena Neden Üstünlük Kuramıyor? I_icon_minitimeC.tesi 20 Mart 2010 - 4:10

Yine bir yaratıcılık yapar WWE
KofiKingston44

KofiKingston44

MesajKonu: Geri: John Cena Neden Üstünlük Kuramıyor?   John Cena Neden Üstünlük Kuramıyor? I_icon_minitimePtsi 22 Mart 2010 - 5:31

Şirketinin Planıdır Bnce Yenilcek Yenilcek Sonra Wm De Kazancak Very Happy
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: John Cena Neden Üstünlük Kuramıyor?   John Cena Neden Üstünlük Kuramıyor? I_icon_minitimeCuma 26 Mart 2010 - 1:16

Yaşasın bu hafta Cena üstünlük kurdu. 5 Hafta Batista üstülük kuruyor. 1 Hafta John Cena ya.
X-CobraHunter-X

X-CobraHunter-X

MesajKonu: Geri: John Cena Neden Üstünlük Kuramıyor?   John Cena Neden Üstünlük Kuramıyor? I_icon_minitimeCuma 26 Mart 2010 - 2:31

Arkadasım john cena ustunluk kurdugu zamanları ben çok gordum wreslemania 25 de big show vs edge vs john cena macında 2sinide kaldırarak kazandı.Şuna Da Dikkat cekerim john cena bu kemeri almak için çok caba sarf etti elemetion odasından cıkar cıkmaz zaten o bitkin halde batistayı zorladı ama yeemedi Sad Ben rey Hayranı olmama Raymen bu maçı cenanın kazanaması lazım batista kendini bişe sanıyor
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: John Cena Neden Üstünlük Kuramıyor?   John Cena Neden Üstünlük Kuramıyor? I_icon_minitimeCuma 26 Mart 2010 - 3:42

Konu Batista'yla feudu ile ilgili.Üstünlük kuramadı.Biz onu tartışıyorduk.john Cenanın kemeri almak için çok çaba sarfetmesi sonra Batista'nın gelip kemeri almasıda hikayenin bir parçasıdır.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: John Cena Neden Üstünlük Kuramıyor?   John Cena Neden Üstünlük Kuramıyor? I_icon_minitimeCuma 26 Mart 2010 - 3:50

Zaten, burada John Cena, hayatında hiç üstünlük kurmuyor demedik. Sadece Batista ile olan düşmanlığında hiç üstünlük kurmadı. Elimination Chamber'da nasıl zorladı ya Batista'yı biraz itti o kadar. Ama yinede ben John Cena'nın kazanacağına inanıyorum.
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: John Cena Neden Üstünlük Kuramıyor?   John Cena Neden Üstünlük Kuramıyor? I_icon_minitimeCuma 26 Mart 2010 - 4:13

Doğru bir yorum olmuş, Wrestlemaniadaki maçta bir AA, bir spear, bir STf, birde Batista Bomb izlemek şart oldu artık , çünkü nefret büyüdü, WWE'de iyi becerdi işini, her zamanki gibi bravo WWE diyorum.Bu arada senin 1000. mesajınm olmuş Very Happy

John Cena Neden Üstünlük Kuramıyor?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena)
» John Morrison Ve John Cena
» -John Cena-
» John Cena Lakers