TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi?

+5
X-CobraHunter-X
xUndertakerx
StarShipPain
The X-Treme
THE_ALONE_WWE_CHAMP
9 posters

Fazlasıyla
WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi? I_vote_lcap25%WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi? I_vote_rcap
 25% [ 4 ]
Evet
WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi? I_vote_lcap19%WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi? I_vote_rcap
 19% [ 3 ]
Fena Değil
WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi? I_vote_lcap31%WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi? I_vote_rcap
 31% [ 5 ]
Hayır
WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi? I_vote_lcap6%WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi? I_vote_rcap
 6% [ 1 ]
Berbat
WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi? I_vote_lcap19%WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi? I_vote_rcap
 19% [ 3 ]
Toplam Oylar : 16

YazarMesaj
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi? Empty
MesajKonu: WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi?   WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi? I_icon_minitimeSalı 30 Mart 2010 - 21:59

Arkadaşlar Wrestlemania beklentilerinizi karşıladımı, karşılamadıysa neden, karşıladıysa nedenleriyle yazıp oy kullanabilirsiniz, kullanında lütfen yani mesajsız oy vermeyin.

Bret Hart vs Vince McMahon:Bence iyiydi, Hart Dynasty face oldu, Bret kazandı, güzel maçtı ama bence ikili arasında geçse daha iyi olurdu oda güzeldi.Yinede 15 senedir güreşmeyen bir adamdan güreşmesini bekleyemezsiniz. Bekleneni verdi. +1

Money In The Bank:Maçını izlemedim ama sonucuna bakıyorumda ilerlyen günlerde Swagger iyi bir çıkışa geçecek gibi ama bence bir yanıltma bu.Kararsızım ama fena değil 0

Edge vs Jericho:Maçı güzeldi kazananı ve maçı beğendim ama maçtan sonrao lay çıkmasını saçma buldum o yüzden kararsızım, sırf o maç sonrası yüzünden. 0

Batista vs John Cena:ÖZete göre maç finisherdan geçilmiyor ve Batista'da WWE'nin yüzünü kara çıkartmamış, onunda performansı iyiydi, kazanan zaten ikiside sevdiğim adamdı +1

Undertaker vs Shawn Michaels:Maçıda güzeldi ama dahada önemlisi bence Wrestlemania tarihinin en önemli anlarından biri olan el sıkışmaydı +1

Sonuç olarak WWE benden bu Wrestlemania için -puan almadığına göre bekleneni verdi.Tek eksik seyircilere gıcık oldum!Edge vs Jericho maçında Jericho WOF bağlayana kadar çıt yoktu!Onun dışında WWE her zamanki gibi şini iyi becermiş.Bravo WWE!
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi?   WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi? I_icon_minitimeSalı 30 Mart 2010 - 22:14

Hart Dynasty'nin face olması iyi fakat; Punk'ın kazanamaması Süpriz yaratmadı o yüzden ben bekleneni vermedi diyorum. Ve de John Cena kaç kere daha alacak şu kemeri yahu. Bıktım ya.
http://www.trabzonspor.org.tr
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi?   WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi? I_icon_minitimePerş. 1 Nis. 2010 - 20:39

Çoğunluk berbat demiş.Arkadaşlar isterseniz mesaj yazında tartışalım, forumun amacı paylaşım ve tartışma değil mi?
StarShipPain

StarShipPain

MesajKonu: Geri: WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi?   WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi? I_icon_minitimePerş. 1 Nis. 2010 - 22:21

Ben En Sevdiğim 3 Adam 1-)Morrison 2-)Shawn 3-)Edge Söle Bakalım Hangisi Yendi Bu Wm'de!!!Hepsi Ben En Azından Edge Ve Morrison Yener Diye Düşnüyordum Ama Yok!!!Vermeedi Bekleneni
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi?   WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi? I_icon_minitimePerş. 1 Nis. 2010 - 23:04

Ekselans67 demiş ki:
Ben En Sevdiğim 3 Adam 1-)Morrison 2-)Shawn 3-)Edge Söle Bakalım Hangisi Yendi Bu Wm'de!!!Hepsi Ben En Azından Edge Ve Morrison Yener Diye Düşnüyordum Ama Yok!!!Vermeedi Bekleneni

Öncelikle sağol Ekselans mesaj yazdığın için.Hepsinide tek tek açıkliym kardeşim sana

1-)Morrison:Rakipleri çok güçlüydü, Big Show ve Miz.Miz bence geleceğin şampiyonlarından, promosu iyi, maç yeteneğide var.Big Show'un gücü ortada zaten.Yani ikisi R-Truth ve JoMo'yu yenmeye yetti.

2-)Shawn:Bu maç WM'nin en önemli maçıydı kuşkusuz.İki güreşçide efsane güreşçiler, HBK'nin gitmesi hepimizi üzdü ama 18-0 olacağı belliydi.HBK'de 1984'ten beri güreşiyormuş, (Hepsi WWE'de değil), insan vücududa bir yere kadar, herkes Ric Flair gibi 40 sene güreşemezki, HBK zaten adını altın harflerle yazıdrmış biri, gitmesi üzücüydü ama artık bir efsane oldu.Asla unutmayacağız onu

3-)Edge:Valla bende şaşırdım Y2J'nin kazanmasını istiyordum ama Edge kazanır diyordum çünkü Edge hep üstündü Jericho'ya karşı.Ama Jericho kazandı, WWE yine bizi yanılttı ve Jericho'ya verdi maçı.Maçı izlediysen gayet zevkliydi iki güreşçide bizlere güzle bir maç izletti.

Yani sadece favori adamım demek yanlış bence helede Wrestlemania'da...Batista kemeri kaybetti ama olsun, sonuçta ben Batista Bomb, Spear, SPinebuster, AA, STF izledim mi?İzledim.Demekki bu maç zevkliymiş, benim için olay bitti, maç zevkliydi çünkü, bazen kazanan önemsizdir.Mesela geçen sene HBK için WM'de kaybetti deriz ama HBK o sene en iyi maç yapan 2. güreşçidir, yani kaybetti deriz ama senenin en iyi maçında kaybeden aslında kazanandır bence.Mesela MITB'ı Jack aldı, ben Christian istiyordum, ama ben merdivenin üstünden atlama izledimmi, fantastik hareketler izledim mi, o maç zevk vermiş mi tamam, bence birazda işin o yönüne bakmam lazım.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi?   WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi? I_icon_minitimePerş. 1 Nis. 2010 - 23:12

Edge'in yenilmesini Jack Swagger'ın MITB'yi almasına bağladım.
Çünkü, Jack Swagger'ın Edge'ten kemeri alması zor ama Edge biliyorsunuz Jericho'yu rahat bırakmıyor. Şu Swagger'ın kemeri aldığı video'da Jericho yerde yatıyordu. Onun orada öyle durmasını sebep kişi Jericho'ydu. Ama Edge olması zor olurdu. Yani Edge WM'de kazansaydı belki Jack Swagger, WHC'yi alamazdı.
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi?   WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi? I_icon_minitimePerş. 1 Nis. 2010 - 23:17

Edge alsaydıda Jericho onu rahat bırakmazdı helede "Spear!" dan sora hiç bırakmazdı, bence doğru bir tespit ama Edge'e 7 günlük vermezler kemeri, bir kerede Edge kemeri Batista'ya hileyle korumuştu, sonra Batista onu dövmüştü Punk MITB hakkı ile Edge'i yenmişti.

Edge demekki o günden ders almış aynısını Jeircho'ya uyugulamış Very Happy Yani dediğin olay tarihte örneklenmiş bir şey.O yüzden katılıyorum.
X-CobraHunter-X

X-CobraHunter-X

MesajKonu: Geri: WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi?   WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi? I_icon_minitimeCuma 2 Nis. 2010 - 0:43

bence fena degil benim beklentim 17-1 di ama olmadı jack'ınMITB kazanması bilmiyorum ama fena degildi
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi?   WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi? I_icon_minitimeCuma 2 Nis. 2010 - 0:48

Benim dışımda fazlasıyla diyen kimse olmamış.
Bir ara çoğunluk Berbat demişti ama şimdi Fena Değil ile oy sayısı aynı.
Wrestlemania öncesi herkes şimdiye kadarki en iyi Wrestlemania olur diye düşünüyordu şimdi o düşünceler geçerli değil mi ? (Bu soruyu HBK'nın ayrılması dışında düşünün)
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi?   WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi? I_icon_minitimeCuma 2 Nis. 2010 - 1:10

Bu mesajım tüm HBK gitti diye hayata küsen, fanatik HBK'cilere....Ya anlamıyorum HBK gitti şirket mi çöktü, tamam HBK gitti, o bir efsaneydi, gitmesi benide üzdü ama siz HBK'yi sözde seviyorsunuz, onun en iyi şovda gitmesi iyi bir şeyken siz sırf bu yüzden şovu beğenmiyorsunuz, ne bekliyordunuz, Taker'ın serisinin 17-1 olmasını mı...HBK'yi yenen adam bir efsane The Undertaker!20 senelik güreşçi, gidipte 5-6 senelik bir güreşçi yuenseydi iyimiydi, 20 senelik şirketin en tecrübeli adamı yendi, ayrıca HBK'yi kovmadılar,anlaştılar ve HBK gitti.Hemde en iyi şovda, siz sevineceğinize kızıyorsunuz!Şu anda en tecrübeli olan 2 güreşçi var.Biri Shawn Michaels, öbürü Undertaker, HBK gitti, ama onu gönderen kim?Undertaker, Gittiği şov hangisi?Wrestlemania, Maçı hangisi?Main-Event

En büyük şovun en büyük maçında en tecrübeli güreşçiyle maç yapıp gittiği için sevineceğinize üzülüyorsunuz!Bide üstüne şovu beğenmiyorsunuz!WWE daha ne yapsın!
Mysterio_Maniac

Mysterio_Maniac

MesajKonu: Geri: WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi?   WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi? I_icon_minitimeCuma 2 Nis. 2010 - 1:44

ben fena değile oyumu verdim reyin kazanacağını biliyodum,undertakerında kazanacağını biliyorum,edge in kaybetmesi kötü oldu,bide jackın yapacağını biliyordum çünkü zack hep bu işlerde ii merdiven ve çoklu maçlarda ii benim beklentilerimde bunlar..bide john cenanın yeniceğinin biliyordum john morssino ve trurh kaybedecekleri aklıma bile gelmezdi
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi?   WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi? I_icon_minitimeCuma 2 Nis. 2010 - 23:13

THE_ALONE_WWE_CHAMP demiş ki:
Bu mesajım tüm HBK gitti diye hayata küsen, fanatik HBK'cilere....Ya anlamıyorum HBK gitti şirket mi çöktü, tamam HBK gitti, o bir efsaneydi, gitmesi benide üzdü ama siz HBK'yi sözde seviyorsunuz, onun en iyi şovda gitmesi iyi bir şeyken siz sırf bu yüzden şovu beğenmiyorsunuz, ne bekliyordunuz, Taker'ın serisinin 17-1 olmasını mı...HBK'yi yenen adam bir efsane The Undertaker!20 senelik güreşçi, gidipte 5-6 senelik bir güreşçi yuenseydi iyimiydi, 20 senelik şirketin en tecrübeli adamı yendi, ayrıca HBK'yi kovmadılar,anlaştılar ve HBK gitti.Hemde en iyi şovda, siz sevineceğinize kızıyorsunuz!Şu anda en tecrübeli olan 2 güreşçi var.Biri Shawn Michaels, öbürü Undertaker, HBK gitti, ama onu gönderen kim?Undertaker, Gittiği şov hangisi?Wrestlemania, Maçı hangisi?Main-Event

En büyük şovun en büyük maçında en tecrübeli güreşçiyle maç yapıp gittiği için sevineceğinize üzülüyorsunuz!Bide üstüne şovu beğenmiyorsunuz!WWE daha ne yapsın!

İşte çok güzel konuştuk. HBK gitti diye üzülebilirler ama dedidiğin gibi son maçı Undertaker ile en önemli gün Wrestlemania'da maç yaptı ve bunun dışındada yine dediğin gibi Wrestlemania'nın maint-event'i oldu. Kaç kişi vardır bu şekilde WWE'yi bırakan söyleyin. Ya çok kişi vardır yada hiç yoktur.
R€¥ M¥$T£RîO™

R€¥ M¥$T£RîO™

MesajKonu: Geri: WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi?   WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi? I_icon_minitimeSalı 20 Nis. 2010 - 20:36

TÜm Maçlar Güzeldi

Undertaker vs shawn michaels maçında shawn ın kaybetmesi üzdü beni wwe den ayrıldı ayrılmasa daha iyi olurdu

WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi? 13974876
hell

MesajKonu: Geri: WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi?   WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi? I_icon_minitimeÇarş. 21 Nis. 2010 - 21:05

shawn michaels iyi bir güreşçiydi ama undertaker onun kariyerini bitirdi.
ve HBK nın aktif güreş kariyeri sona ermiş oldu.
Bence HBK wwe ye dönecek,ama güreşçi olarak değil.
ya hakem,ya spiker,ya da genel müdür.Ama HBK wwe ye dönecek
brk649

brk649

MesajKonu: Geri: WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi?   WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi? I_icon_minitimePaz 25 Nis. 2010 - 5:35

bu sefer daha güzeldi wrestlemania 25de iyidi fakat 24 kötüydü nedeni maçlardan çok eğlence vardı müzik fln fln bu sefer sadece maçlara yönelikti
Mysterio_Maniac

Mysterio_Maniac

MesajKonu: Geri: WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi?   WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi? I_icon_minitimePaz 25 Nis. 2010 - 18:11

Çok güzel geçmişti inşallah extreme rulesda böyle geçer
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi?   WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi? I_icon_minitimePaz 25 Nis. 2010 - 18:35

Beyler bu konu sizcede biraz eskimemiş mi?
Mysterio_Maniac

Mysterio_Maniac

MesajKonu: Geri: WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi?   WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi? I_icon_minitimePaz 25 Nis. 2010 - 18:37

Aslında Evet Konuyu Kilit Yapsakmıki?
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi?   WrestlemaniaXXVI Beklediğinizi Verdi mi? I_icon_minitimePaz 25 Nis. 2010 - 18:53

Ben onun için demedim mesaj yazanlar var o yüzden.Neyse amma mesela oldu

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-