TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Fatal Four way sonuçları

+2
THE_ALONE_WWE_CHAMP
The X-Treme
6 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Fatal Four way sonuçları Empty
MesajKonu: Fatal Four way sonuçları   Fatal Four way sonuçları I_icon_minitimePtsi 21 Haz. 2010 - 12:55

R-truth vs The miz =The miz kazandı söyliyecek birşey yok.

Kofi vs Drew = Kofi kazandı söyleyecek birşey yok.

Jericho vs Evan bourne=Çok anlamsız bir maç Evan kazanması dahada anlamsız yaptı ama Evan push aldı.

Hart Dynasty vs Uso Brothers = Hart Dynasty kazandı.

Bayanlar maçını yazmıyorum izlemedim.

Wwe champion ship match =Shemus istemediğim son kişi kazandı.

Whc championship=Rey kazandı fakat fazla elinde tutamaz.

+Repleri unutmayın. Cool
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: Fatal Four way sonuçları   Fatal Four way sonuçları I_icon_minitimePtsi 21 Haz. 2010 - 14:42

Evan adamım işte be!
http://www.trabzonspor.org.tr
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: Fatal Four way sonuçları   Fatal Four way sonuçları I_icon_minitimePtsi 21 Haz. 2010 - 15:05

R-truth vs The miz =Miz zaten fovoriydi beklenen bir sonuç oldu bu.

Kofi vs Drew = Kofi'nin kazanmasıda beklenen bir şeydi.

Jericho vs Evan bourne=Evan'ın kazanacağıda belliydi.

Wwe Championship match =Rookielr yine Cena'Yı linç ettiler iyide oldu Cena keybetti, Edge 1 seneyi geçti artık haydi hayırlısı, Orton'dan zaten kazanmasını beklemiyordum, Sheamus tek aday doğru bir karar bence.

Whc Championship=En beğendiğim bu oldu Rey Mysterio 4 yıl aradan sonra ana kemeri kazandı!

Sonuç olarak 3 maçın sonucu belliydi ama onlarda fena maç değildi tek sorun şu:3 maçıda haftalık şovlarda hep gördük

WWE zaten Edge ve Orton'ın kazanmasını beklemiyordum.Cena'ya da rookiler sladırdı Sheamus aldı kemeri fena olmadı.Ama bu gidişat Edge için kötü çünkü Edge'de kemer kompleksi başladı yavaş yavaş.

Bence en iyi maçtı bu Swagger'dan kurtulmamız bir yana Rey'in şampiyon olması çoook güzel oldu.

Sonuç olarak sade ama güzel bir ppv oldu.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Fatal Four way sonuçları   Fatal Four way sonuçları I_icon_minitimePtsi 21 Haz. 2010 - 17:40

WHC Fatal 4 Way : Bencede en güzel maç buydu. Rey'in WHC'i alması çok güzeldi. Ve anlaşılan şu aralar bir Kane vs CM Punk feud'u çıkacak. Big Show ve Swagger'ı ile ilgili bir tahminim yok ama büyük ihtimal, Swagger, Rey ile kemer feud'una, Big Show'da başkasıyla başka bir feud'a girer.

WWE Champ. F4W : Gayet iyi gidiyordu. Edge'i ne kadar sevmesemde onun kazanmasını istiyordum. Cena kaybetti. Kemeri yok ama belli ki kahramanlığı devam edecek. Yani görünen şu ki NXT Rookie'lerinin sonunu John Cena verecek. Sheamus'unda ne kadar korkak olduğunu gördük. Çok ilginç bir durum var Edge ile ilgili. Girebilecek iki feud'u var. Biri Cena ile bir olup NXT'ye karşı diğeride Sheamus'a karşı. Ama Edge yine Face olursa belki favorilerim arasına girebilir.

U.S. : The Miz'de sıktı artık ama. Geçen yıl Hell in a Cell'den sonraki hafta U.S. aldı uzun süre tuttu bir ara kaybetti yine aldı. Biraz sıkıldım doğrusu. Ama neden bir Morrison vs Miz feud'u düşünüyorum ilerde. Ve bu maç ile ilgilide Miz'in başlangıçta rap yapması güzeldi.

I.C. : Drew'in kaybetmesi MITB'i alma ihtimalini de yükseltti doğrusu.

Jericho vs Evan : Aslında ne kadar Evan'ı sevsemde Jericho düşüşte olduğu için onu tutuyordum ama Evan kazandı. MITB'i alma ihtimalide yüksek gözüküyor. Yada Cena ile bir olup NXT'ye de kafa tutabilir. Çünkü NXT, saldırmıştı WWE Championship maçında Evan'a.

Hart Dyn. vs Uso Bro. : Maç yani fena değildi. Dışarda erkekler dövüştü ringin içinde divalar. Ve Natalya uzun zaman sonra birini tuş etti.

Sonuç olarak bence WHC dışında güzel bir PPV değildi.

Melih birde +rep.
The Phenomenal One

The Phenomenal One

MesajKonu: Geri: Fatal Four way sonuçları   Fatal Four way sonuçları I_icon_minitimePtsi 21 Haz. 2010 - 18:12

Rey Mysteriooooooo
5 yıl bekledim hiç sıkılmadım hiç bıkmadım işteReyim sonunda basardıkkk
http://wwewrestling.7forum.net
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: Fatal Four way sonuçları   Fatal Four way sonuçları I_icon_minitimePtsi 21 Haz. 2010 - 22:32

Öncelikle ben maçları canlı izledim.Ama WHC maçının ortasında uyuyakalmışım Very Happy Very Happy

O yüzden izlediğim maçlar üzerinde yorum yapacağım.

Geceyi Vince açtı,Bret ile ilgili birşeyler söyledi.Sonra Kofi vs Drew maçı oldu.Bence bu en iyi mid card maçıydı Jericho'nunkini de sayarsak.Nedenini bilmiyorum ama çok beğendim maçı çok tempoluydu Kofi'nin kazanmasına sevindim.

Jericho vs Evan klasik ve basit bir maç.Evan yine SSP ile kazandı.Ama yinede kendisini tebrik ediyorum,ayrıca eminim hepiniz Jericho'nun mid card'a düşmeye başladığını farketmişsinizdir,maçtan önce promo kesti rezaletti promoları bile düşüyor.

Divas F4W bu maçı Maryse'in almasını çok isterdim tabii Very Happy Başlarda Eve,Maryse ve Alicia,Gail ikilileri ayrı ayrı dövüştü.Sonra maç adam gibi maç oldu sonunda da tuş Eve'in hakkıydı fakat Alicia onu çekip kendisi aldı tuşu,ve kemeri de.İyi,güzel push aldı.

WHC F4W aslında tahminlerimde sadece bu maçta yanıldım.Swagger kazanır diyordum ama Rey aldı.Zaten bir gün öncesinde onun alacağı hakkında bir spoiler görmüştüm paylaşamamıştım.Ama gerçekten çok sevindim Rey'in almasına,umarım çabuk kaybetmez.Punk'a MITB yolu gözüktü bu arada.

6-Person Tag Team bu maçı izlemedim zaten pek güzel bir maç olmamış galiba.

USC bu maçı da izlemedim Very Happy Ama Miz'in kemeri koruyacağından çok emindim çünkü artık herkes o kadar alıştı ki Miz'in şampiyon olmasına kemeri olmadı mı seyirciler sıkılıyor.

WWE Championship ulan sırf bu maç için canlı izlemiştim PPV'u ama daha gecenin ortasında uyuyakaldım Very Happy Sheamus'un kazanacağını birçok kez söylemiştim zaten tüm spoiler siteleri söylüyordu.Merak etmeyin kısa sürmez sadece HHH'le Summerslam'de maç yapıncaya kadar Smile

PPV fena değildi,ama Jericho'nun promosunda ve Jericho vs Evan maçında çok sıkıldım.Jericho gittikçe gözümden düşüyor.

Bu arada NXT rookileri saolun Cena'yı hırpaladınız yine Very Happy
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

MesajKonu: Geri: Fatal Four way sonuçları   Fatal Four way sonuçları I_icon_minitimeSalı 22 Haz. 2010 - 0:28

[b]Yanlız WWE title maçındaki tezhauratı duydunuzmu Cena Sucks ! Lets Go Cena !
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Fatal Four way sonuçları   Fatal Four way sonuçları I_icon_minitimeSalı 22 Haz. 2010 - 19:32

Bir ara Jack Swagger, Rey Mysterio ve CM Punk'ı tutup ikisine birarada Suplex yapmıştı ya. O zaman aklıma Kurt Angle geldi. Acaba WWE, Jack Swagger'ı geleceğin kurt angle'ı mı yapacak diye soru oluştu kafama ?
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

MesajKonu: Geri: Fatal Four way sonuçları   Fatal Four way sonuçları I_icon_minitimeSalı 22 Haz. 2010 - 22:35

He Double Suplex Dimi Evet Güreş Tarzı Onu gösteriyor WWE title şansı verilirse iyi olur yoksa ham diye kapar TNA Very Happy
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: Fatal Four way sonuçları   Fatal Four way sonuçları I_icon_minitimeÇarş. 23 Haz. 2010 - 0:09

Onur kanka aynısını ben de düşündüm.Çünkü tarzına bakarsan aynı Angle.Kıyafeti,madalya ve kupaları,All American-American gimmick'i...bence de öyle yani.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Fatal Four way sonuçları   Fatal Four way sonuçları I_icon_minitimeÇarş. 23 Haz. 2010 - 18:36

Kanka bir submission'u eksik diyordum ki bak kanka galiba bu haftaki SD'de kendine bir Submission buluyor Jack Swagger.

http://www.lordsofpain.net/reports/wweresults/spoilers/spoilers-wwe-smackdown-tapings-for-62510.html

1. Maça bak kanka. "Swagger eventually locked in a Kurt Angle-style anklelock and Show
struggled to the ropes." Kanka bu cümlede Swagger'ın Kurt Angle tarzı bir Anklelock yaptığını söylüyor değil mi ?
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: Fatal Four way sonuçları   Fatal Four way sonuçları I_icon_minitimeÇarş. 23 Haz. 2010 - 18:50

Ben ne dedim? Taa Swagger WHC olduğunda Berk All American-American Swagger dediğinde ben Jack Swagger Kurt Angel'ın ikincisidir demedim mi?Very Happy

The X-Treme demiş ki:
Kurt Angle'ın ikinci versiyonudur Jack Swagger

Şu konuda bakabilirsiniz: Tanışalım:Merhabalar(Yazar:Jack Swagger)
http://www.trabzonspor.org.tr
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Fatal Four way sonuçları   Fatal Four way sonuçları I_icon_minitimeÇarş. 23 Haz. 2010 - 19:10

Kanka birde bu mesajın 2000. mesajın oldu. Very Happy
Neyse konu dışına çok çıktık.

Fatal Four way sonuçları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» WWE Fatal Four Way Logosu
» Fatal Four Way Theme Song