TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sizce en iyi oyun sonu?

+2
ChaplakMan
Heart Break Legend
6 posters
YazarMesaj
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

Sizce en iyi oyun sonu? Empty
MesajKonu: Sizce en iyi oyun sonu?   Sizce en iyi oyun sonu? I_icon_minitimePtsi 5 Tem. 2010 - 4:16

Arkadaşlar sizce en iyi oyun sonu hangisi? Ben iki oyun söyleyeceğim.The Godfather ve Bully.Nedenlerini sonra açıklarım özellikle Bully'nin sonunu açıklamak çok uzun sürüyor Berk bilir Very Happy

Sizce en iyi oyun sonu? BullySizce en iyi oyun sonu? Spele_the_godfather_ps2_2271
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: Sizce en iyi oyun sonu?   Sizce en iyi oyun sonu? I_icon_minitimePtsi 5 Tem. 2010 - 4:23

Crysis 1.5 in sonu guzeldi bas dusman bize Lanet olası Amerikalı diyordu bizde ona ben Amerikalı degilim İngilizim gerizekalı deyip olduruyordu

Birde Splinter Cell Conviction un adam kızını bulduktan sonra Beyaz Sarayı basıyordu oyun bize adamı orda oldurmek için 3 sans veriyordu ya adama vurarak intikam alacaktık yada direk oldurecektik ben 3 undede adama vurdum seninle isim bitti dedik sonra adam yarı baygın bir sekilde sen hep iyi adam oldun hayatta bu yuzden kaybedeceksin dedi eger orda adamı oldurseydim bana bunu diemicekti keske adamı olurseydim diye dusundum yardımcı bir kadın var yanımızda shut up dedi adam ve tam kafasından vurdu adamı oda guzeldi
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: Sizce en iyi oyun sonu?   Sizce en iyi oyun sonu? I_icon_minitimePtsi 5 Tem. 2010 - 4:25

Shut up deyip vurması güzelmiş Very Happy
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: Sizce en iyi oyun sonu?   Sizce en iyi oyun sonu? I_icon_minitimePtsi 5 Tem. 2010 - 4:33

Sen kızdaki tipi gorecen tamamen kırmızısı sac kısa birde sac kesimi cok garip ilk kez gordum bir de cilli tamamen kırmızı ayrıca oyunun ortalarında kzı bizi sattıgı için bir erkek olark kzı dovuyoduk
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: Sizce en iyi oyun sonu?   Sizce en iyi oyun sonu? I_icon_minitimePtsi 5 Tem. 2010 - 5:10

? Hellgirl olmasın(Hellboy) Very Happy
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: Sizce en iyi oyun sonu?   Sizce en iyi oyun sonu? I_icon_minitimePtsi 5 Tem. 2010 - 14:06

GTA SA'nın sonu Ölüyorsun bir de mezara çiçek götürdükten sonra.
http://www.trabzonspor.org.tr
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: Sizce en iyi oyun sonu?   Sizce en iyi oyun sonu? I_icon_minitimePtsi 5 Tem. 2010 - 18:23

Gta Sa o kadar uzunduki oynamaya usendim Sizce en iyi oyun sonu? Icon_biggrin
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Sizce en iyi oyun sonu?   Sizce en iyi oyun sonu? I_icon_minitimePtsi 5 Tem. 2010 - 19:07

GTA Sa dediğin kanka Sanandres'mi ? Sanandres'i bitirdim çok güzeldi. En sonda polis Tenpenny ölüyor. Sonra, kardeşimiz ve arkadaşlarımızdan ayrılırız.
http://www.gtaturk.com/content/view/59/61/
Zaten buranın en sonunda yazıyor.

Off şu Final Fantasy 12'yi bitirsem onunda sonunun nasıl olduğunu merak ediyorum.

Neyse sonu en güzel biten oyun. Super Mario Bros. çok güzel bitiyor. Prenses'i kurtarıp bizi öpüyor. Very Happy Very Happy Very Happy
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: Sizce en iyi oyun sonu?   Sizce en iyi oyun sonu? I_icon_minitimePtsi 5 Tem. 2010 - 19:13

Sizce en iyi oyun sonu? Icon_biggrin Mario 4ever kucumsemeyin dünyanın en zor oyunu Mario Japanes mis gercekten oyun yapmcıları bile gecemiormus oyunu bitirren degil ilk bolumu gecen bile cok azmıs
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Sizce en iyi oyun sonu?   Sizce en iyi oyun sonu? I_icon_minitimePtsi 5 Tem. 2010 - 19:28

Ben Super Mario Bros. Dedim yav. Diğer Mario oyunlarından bahsetmedim. Yani ciddi söylüyorum Mario oyunlarının çoğununun sonu güzel bitmiyor mu ?
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: Sizce en iyi oyun sonu?   Sizce en iyi oyun sonu? I_icon_minitimePtsi 5 Tem. 2010 - 19:30

Acayip zor hep 3 uncu bolumde kaldıgım için bilmiyorum tabiki guzel biyotiyor cocuk oyunu ne olacak sonu kotu biten hiç bir oyun hatırlamıyorum
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

MesajKonu: Geri: Sizce en iyi oyun sonu?   Sizce en iyi oyun sonu? I_icon_minitimePtsi 5 Tem. 2010 - 20:17

[b]Gülmeyin ama bence CoD 1 Çok güzel bölümleri final bölümü harika ya karlı bölümde galiba ben çok seviyorum downloand linki bulsam süper bişi
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: Sizce en iyi oyun sonu?   Sizce en iyi oyun sonu? I_icon_minitimePtsi 5 Tem. 2010 - 20:20

Sizce en iyi oyun sonu? Icon_biggrin Kanka gulme demissin ama guluyorum Cod saygı ama goruntuler cok kalitesizdi belki en kotu oynadugum goruntu kalitesi olan oyun ama saygı
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

MesajKonu: Geri: Sizce en iyi oyun sonu?   Sizce en iyi oyun sonu? I_icon_minitimePtsi 5 Tem. 2010 - 20:22

Kanka ama inanki süper ya Very Happy Ben kaliteye önem vermem fazla Very Happy
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: Sizce en iyi oyun sonu?   Sizce en iyi oyun sonu? I_icon_minitimePtsi 5 Tem. 2010 - 20:26

Cod da olan tek sacma sey Captain Price dir o heralde 2 dede var ama 4-6 dada var 2 2.dunya savasında geciyor ama 4-6 gunumuzde bu adam tipi degismeden nasıl hala yasıor
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: Sizce en iyi oyun sonu?   Sizce en iyi oyun sonu? I_icon_minitimeSalı 6 Tem. 2010 - 4:17

Arkadaşlar benim oyun sonlarının videolarını koyuyorum:

The Godfather(final görevi yok bütün yerleri falan alıyorsunuz sonunda da sizi toplantıya çağırıyorlar orada Don of NYC oluyorsunuz.Muhteşem bir final özellikle o dönüp baktığı an şarkı çok damardan giriyor Smile)

Bully(Oynamayan arkadaşlar farketmez ama bu internette en iyi finallerden biri olarak geçiyor.Muhteşem bir final görevi var GTA'nın sonu gibi ama okul çatısında Very Happy) (Bu arada adamımızın tipi böyle değil yani istediğiniz gibi değiştiriyorsunuz kıyafetlerini) (Ronay gördün mü altyazı var Very Happy)

Y2J_Save_Us

Y2J_Save_Us

MesajKonu: Geri: Sizce en iyi oyun sonu?   Sizce en iyi oyun sonu? I_icon_minitimePerş. 21 Ekim 2010 - 19:45

Cod 1 sonu çok güzeldi ( tek bitirdiğim oyun olduğundan ) Very Happy Very Happy

Sizce en iyi oyun sonu?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ECW'nun Sonu
» Oyun Tavsiyeleri