TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bay bay

2 posters
YazarMesaj
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

Bay bay Empty
MesajKonu: Bay bay   Bay bay I_icon_minitimeC.tesi 21 Ağus. 2010 - 0:05

Bu foruma bir d aha gelirsem ne olim foruma geldim de ne oldu millet beni kendime rap atmakla sucluyor eger rap attıysam allah beni carpsın yeter lan ne rep atıcam benni suclayan kuzenime tebrikler butun rap leri acıkılıyom
1.Taner:Tanere nerdeyse album yapcak kadar sarkı istemistir benden ben tanerden rep istemiedmi ama 30-40 rap atmıslıgı vardır kactane oyyun verdigmi hatırlaraım tnere
2.Botan:Banaa yaklasık 20 rep attı ben atmadım o attı
3:İncelemelerim:Eger inanmayanlar varsa oyun incelemesine girsin orda bravo kanka + repleri saysınlar ve bir o kadarda ozelden + rep diyenler var
4:Haberlerim:'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''(aynısı)
5:Geyik:Geyige kac konu paylasııgmı hatırlamam ordan ne kadar + rep aldıgımı saymam
6:SvR pc + bilgisayar hızlandırıcı+vdh:Bunlarla ilgili bir suru rap aldım kac tane kişi ozelden attı yapmadım diye yardım ettim bir suru rap aldım onlarda var
7:Müzik+Oyun:Kac kişi taner dısında istemistir benden muzik ve oyuın karsılıgında +rep aldıgımı bilirim
Şimdide bugun bunu diyen msnde kacıncı kişi hepsine Botan demiş Ronay kendine rap atıyor diye ben senin hesabını mı bilcem bir kere benim bilgisayarda kayıtlıydı kendime orda rapde atmam degilmi yanımdaydı tatil hatırla 3 hafta kaldın nerdeyse o 2 gunlu birseydi ayrıca ve sonra senin yanında bilgisayara format attım halde sifren bendemi kalacak daha nelerle suclandım.

Ayrıca bu konuda sakam yok ama Botan kendine rap attı ben birkere onlara gittimgde hesabımı şifresini almıs ben eve bir geldim gitmeden once Botanın repi 80 di eve gittigimde 3 saatte nasıl 30 rep i olduysa 110 repi olmsudu.
Ben onu soyleiyince kustu o bana bunları soyleyince bi suclu oluyoruz

Ha birde su Dilara konusu var evet onuda Botan uydurdu Dilara siteye ilk geldiginde asılan ilk kişi Botan olmusdu hatta bana diyordu attıgım mesaja bak kızla sohbeti goruruyom dioyrdu nabim dedim sonra ben dilarayla kanka oldum Botan beni ksıkanarak boyle birsey ortaya attı konusmaz oldum msn de kimseyle sen dilarayı seviyon diyorlar surda anlasalım benim baska bir sevgilim var Dilarada kankam ona asılmam dusunulemez bile

Dogancanın dedigine gorede sitedeki butun yetkililer kendine rep atmıs bunuda belirtiyim.

Siz simdi diyeceksiniz Botan saka yaptı diye bu Botanın sakaları kacı geciti daha birsuru ama aklmıa gelmiyor bunkar nasıl sakaysa etkissinden 1 ay kurtulamıoz

Botan bugrayla kavgalıyken ben Bugrayla kankaydım Bugra Botana kufur etmek isitordu ama etmiordu benim yanımda neden çünkü bugraya dedimki eger botana kufur edersen kankalıktan redderim seni dedim o da neden dedi bende o kuzenim dedim tamam dedi.
Bugra hergun diyordu Botan bunları yaptı sunları yaptı ben de o yapmaz deyip surekli botanı ovuyordum olma olsun boyle bir kuzen bu sitedeyken tek bir yanlıs bile yapmadın ne 2.uyelik acdım ne kendime rep attım ne ırkcıkılık yapdım.Ama suclanan hep ben oldum.

Neyse herkeze gule gule dedigim gibi bir daha sizi rahatsız etmeyecegim beni çabuk unutmanız dilegiyle

Misafir
Misafir

Bay bay Empty
MesajKonu: Geri: Bay bay   Bay bay I_icon_minitimeC.tesi 21 Ağus. 2010 - 0:15

knk ben o zamanlar küstüm
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

Bay bay Empty
MesajKonu: Geri: Bay bay   Bay bay I_icon_minitimeC.tesi 21 Ağus. 2010 - 0:17

Bende ozamanlardan bahsediom
dilara32

dilara32

Bay bay Empty
MesajKonu: Geri: Bay bay   Bay bay I_icon_minitimeC.tesi 21 Ağus. 2010 - 0:23

Benim yüzümden de olmuş ya halledebiliriz Sad.....

Bay bay
1 sayfadaki 1 sayfası