TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

mike mizanin

5 posters
YazarMesaj
rey_michelle

rey_michelle

mike mizanin Empty
MesajKonu: mike mizanin   mike mizanin I_icon_minitimeC.tesi 11 Eyl. 2010 - 10:14

mike mizanin 2afl7w4
mike mizanin 20kboqu
mike mizanin 16ghu8
mike mizanin 73fn1s
mike mizanin 2q99i8j
<3 <3 <3 <3 <3 <3 Very Happy
Michelle McCool

Michelle McCool

mike mizanin Empty
MesajKonu: Geri: mike mizanin   mike mizanin I_icon_minitimeC.tesi 11 Eyl. 2010 - 16:34

3. foto süpermişş Very Happy
https://www.facebook.com/MichelleMcCoolFan4ever
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

mike mizanin Empty
MesajKonu: Geri: mike mizanin   mike mizanin I_icon_minitimeC.tesi 11 Eyl. 2010 - 19:19

Şu son fotoğrafı Alex Riley için yapıyor herhalde ama Daniel Bryan'da onu Night of Champions'ta öpecek.(Yenmek anlamında. )
rey_michelle

rey_michelle

mike mizanin Empty
MesajKonu: Geri: mike mizanin   mike mizanin I_icon_minitimeC.tesi 11 Eyl. 2010 - 19:26

xUndertakerx demiş ki:
Şu son fotoğrafı Alex Riley için yapıyor herhalde ama Daniel Bryan'da onu Night of Champions'ta öpecek.(Yenmek anlamında. )
yeri gelir miz de daniel bryan'ı öppperrrr (yener) Very Happy gelsin beni öpsün Very Happy
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

mike mizanin Empty
MesajKonu: Geri: mike mizanin   mike mizanin I_icon_minitimeC.tesi 11 Eyl. 2010 - 19:38

Şey, Miz'in Big Dick Johnson ile yaptığı dansı biliyormusun istiyorsan videoyu atabilirim.

https://www.youtube.com/watch?v=MJGohBXa7I4
7:30 saniyeden başlıyor.

Yani o pozisyondan sonra The Miz'i herkes öper. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Yani bune, adam geliyor RAW'a kendini övüyor. Yok, U.S.'yi aldım sonra MITB'yi aldım sonra dergilere kapak oldum. Sonra Daniel Byran'da bir güzellik yaptı The Miz'e onu döverek. Very Happy Very Happy Very Happy
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

mike mizanin Empty
MesajKonu: Geri: mike mizanin   mike mizanin I_icon_minitimeC.tesi 11 Eyl. 2010 - 21:53

Flood olacak ama olsun.

Şunu söylemek istiyorum. Pardon, kusura bakma bilmiyordum The Miz'i çok çok sevdiğini chatbox'taki mesajları okuyunca gördüm. Ama şu varki ben güreşçiler sırf Heel diye sevmiyorum. Taker haricinde kim Heel olursa onu sevmem.

The Miz'de, Dirt Sheet biterken durup dururken Morrison'ı dövdü. Sonra, Summerslam'de Daniel Bryan'ın elenmesine sebep oldu. Ve Daniel Bryan'ı eleyerek Nexus'a yardım etmiş oldu. Ve gereksiz yere MITB'yi kazandı.(Şu son MITB konusu benim düşüncem.) Herneyse, bu kötülüklerinden dolayı The Miz'i sevmiyorum. Yani, ben dış görünüşe bakmıyorum. Dış görünüşte sadece komikliğe ve gimmick'e bakarım. Yani demek istediği Hornswoggle, Boogeyman gibi dış görünüşü komik güreşçileri severim. Ama, Divalarda güzel, Bella Twins, Kelly Kelly, Maryse, yani birçoğu benim için güzel ama sırf Face diye günümüzdekilerden Kelly Kelly favorim. Stacy var ama o başka. Herneyse yani ben görünüşe bakarak değil, WWE'deki tavırlarına bakarak konuşuyorum. Very Happy Very Happy Yine tekrar özürdilerim. Çok seviyormuşsun Miz'i. Very Happy Very Happy
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

mike mizanin Empty
MesajKonu: Geri: mike mizanin   mike mizanin I_icon_minitimePaz 12 Eyl. 2010 - 0:36

Onur kanka:

mike mizanin Cenaispwnedcopy

Very Happy Very Happy
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör
hardy_cena_soldier

mike mizanin Empty
MesajKonu: Geri: mike mizanin   mike mizanin I_icon_minitimePaz 12 Eyl. 2010 - 0:39

Bu Mizi İlk Beşlime Neden Aldığımın Örneklerindendir!Çünkü Miz Bir Programda ''I Can U See'' Cena Lafıyla Onun Fanı Olmamı Sağlamıştır Very Happy
http://michellemccool.yetkinforum.com

mike mizanin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mike Mizanin ( The Miz )