TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Champion vs Champion

+3
Mr.Rated R-Superstar
THE_ALONE_WWE_CHAMP
xUndertakerx
7 posters
YazarMesaj
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

Champion vs Champion Empty
MesajKonu: Champion vs Champion   Champion vs Champion I_icon_minitimeSalı 19 Ekim 2010 - 21:29

Bu hafta WWE Champion Randy Orton ile World Heavyweight Champion Kane Smackdown'da karşı karşıya gelecek. Orton vs Kane - non-title match
Champion vs Champion 16047742

Not: Bilerek, açtım konuyu bari, daha spoilerlar okunmadan bugün bir kaç yorum alabilelim diye.
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: Champion vs Champion   Champion vs Champion I_icon_minitimeSalı 19 Ekim 2010 - 21:47

Taker ringi basar.Belki Cena ve N'de Smackdown'a uğrar.Sıradaışı bir şeyler olacağını sanmıyorum.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Champion vs Champion   Champion vs Champion I_icon_minitimeSalı 19 Ekim 2010 - 22:07

Kanka, artık John Cena'nın Smackdown roster'ında bulunmasını istiyorum ne zamandan beri RAW'da. Smackdown'a gelsin hem Nexus'tan kurtulmuş olur. Undertaker ile bir feud başlar güzel olmaz mı ?

Neyse, maç hakkında yorumumu yapayım bana deselerki geçen yıl Kane vs Orton maçı olsa kimi tutarsın. Derdim Kane'i tutarım ama şimdi Randy Orton'un Kane'i mahvetmesini istiyorum. Hatta o da değil Randy Orton ve Undertaker'ın, Kane ve Nexus'u halletmesini istiyorum.
Mr.Rated R-Superstar

Mr.Rated R-Superstar

MesajKonu: Geri: Champion vs Champion   Champion vs Champion I_icon_minitimeÇarş. 20 Ekim 2010 - 0:17

Olacakları bütün maçı tamamen hayal edebiliyorum.Ve bunun nedeni ise SD!`nin reytinglerinin düşmüş olması.Yoksa böyle birşey kolay kolay olmazdı.Maça birisi kesin karışacak.Nexus olmazsa olmaz, Cena zaten kesin olacak.Taker`da olur heralde Very Happy .Kısaca benim içim fazla eğlenceli olmayacak.
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: Champion vs Champion   Champion vs Champion I_icon_minitimeÇarş. 20 Ekim 2010 - 0:41

Emre kanka çok güzel akıllıca yorum.+rep veriyorum.Reytingler.Çok güzel bir konuya değinmişsin.Biz olaya hep feudlar açısından değiniyiyoruz.WWE gib bir şirket maçlarını günler öncesinden belirler ama bence bu maçın sebebi yani RAW güreşçilerini Smackdown'da göstermek.Bence TNA'nin bu haftaki zıplayışı.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Champion vs Champion   Champion vs Champion I_icon_minitimeÇarş. 20 Ekim 2010 - 0:44

Bragging Rights'ın önemide var tabii. Very Happy Smackdown'dakiler iyi Push aldı. Bu hafta RAW'ı hallettiler. Very Happy Very Happy
Michelle McCool

Michelle McCool

MesajKonu: Geri: Champion vs Champion   Champion vs Champion I_icon_minitimeÇarş. 20 Ekim 2010 - 1:05

Bence Orton alır Very Happy
https://www.facebook.com/MichelleMcCoolFan4ever
Mr.Rated R-Superstar

Mr.Rated R-Superstar

MesajKonu: Geri: Champion vs Champion   Champion vs Champion I_icon_minitimeÇarş. 20 Ekim 2010 - 19:32

Her iddasına girerim bu maç ya DQ ile bitecek ya da No Contest olacak.2 güreşçiden biri kazanırsada ya bir karışacak öyle olacak, veya maç sonunda kazanan isme kesin bir saldırı olacak.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Champion vs Champion   Champion vs Champion I_icon_minitimeÇarş. 20 Ekim 2010 - 19:56

Tamam, maçın sonucu belli oldu(Spoilerlarla). Konuyu, kitleyebilsem keşke. Ama kitlenmiyor artık mesaj atmayabilirsiniz konuya.
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

MesajKonu: Geri: Champion vs Champion   Champion vs Champion I_icon_minitimeÇarş. 20 Ekim 2010 - 20:36

Yenende Randy bu arada Very Happy
dilara32

dilara32

MesajKonu: Geri: Champion vs Champion   Champion vs Champion I_icon_minitimePerş. 21 Ekim 2010 - 1:45

Bana göre de Randy yener, yenmesi de lazım zaten Kane'nin hava biraz sönsün Very Happy..
cm-punk

cm-punk

MesajKonu: Geri: Champion vs Champion   Champion vs Champion I_icon_minitimePaz 12 Şub. 2012 - 21:38

http://rpgtr.yetkinforum.org/

Champion vs Champion
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» New Diva's Champion Eve Torres
» The NEW WWE Champion John Cena 3/29/10
» Tna New Worls Heavy Champion Rob Van Dam
» yeni women's champion
» Divas Champion John Cena xD