TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Wrestlemania 26 Tartışma

+6
xUndertakerx
BayWreslemania
ChaplakMan
Mysterio_Maniac
jeff_sefa
WWEManiac
10 posters
YazarMesaj
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

Wrestlemania 26 Tartışma Empty
MesajKonu: Wrestlemania 26 Tartışma   Wrestlemania 26 Tartışma I_icon_minitimeSalı 2 Şub. 2010 - 3:03

Road To Wrestlemania'nın ilk durağı olan RR'yi geçtik.Şimdi Wrestlemania konuşma zamanı!!Evet sizce bu sene 26.'sı düzenlenecek
olan WM'de hangi maçlar olur sizce.
Bence;
Ben bir kaç ihtimali göze alarak şunları düşünüyorum;
Eğer Undertaker kemeri kaybederse RR'de DX ve Kane'in konuşmalarını göze alarak DX VS Brothers Of Destruction kemer maçı olur.
Eğer Undertaker kemeri kaybetmezse HBK VS Undertaker WHC maçı olabilir.
Edge WWE kemeri için mücadele ederse Randy Orton,Jericho,Big Show gibi kişilerle karşılaşır.
Edge WHC kemeri için mücadele ederse Rey M.,John Cena gibi kişilerle karşılaşır
Sheamus'un WM'de olmayacağını düşünüyorum.
Ama Edge VS Undertaker WHC kemer maçının olmasınıda isterdim.
jeff_sefa

jeff_sefa

MesajKonu: Geri: Wrestlemania 26 Tartışma   Wrestlemania 26 Tartışma I_icon_minitimeÇarş. 3 Şub. 2010 - 0:19

aynen bende ama jeff hardy wrestlemania 26 geri döner ve cm punkla maç yapar inşallah
http://WWW.GOOGLE.COM
Mysterio_Maniac

Mysterio_Maniac

MesajKonu: Geri: Wrestlemania 26 Tartışma   Wrestlemania 26 Tartışma I_icon_minitimeÇarş. 3 Şub. 2010 - 0:33

evet yha bencede jeff hardy geri dönüp punkla maç yapsın vede yensin gerçi şimdi
yenmesi daha zor luke gallows bide sabrina var matt hardyi zaten adam her hafta
dövdü jeffide döverler ama yinede jeff hardynin punk gıcığını bir şekilde yenmesini istiyorum
nasıl maç yaparsa yapsın ama yinede yensin..
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Wrestlemania 26 Tartışma   Wrestlemania 26 Tartışma I_icon_minitimeÇarş. 3 Şub. 2010 - 5:40

Sabrina değil Serena
Ve Jeff Hardy kolay kolay dönmez çünkü rakip şirket
TNA ile anlaştı.Yani bu Edge'in meselesine benzemiyor.Daha çok Yöneticilerin bi sorunu.Jeff Hardy şuanda WWE sorumluluğu altında değil.
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Wrestlemania 26 Tartışma   Wrestlemania 26 Tartışma I_icon_minitimePerş. 11 Şub. 2010 - 21:01

RTWM'nin 2.durağına yaklaşırken WM konuşmanın zamanı geldi.
WM hakkında düşünceleriniz nelerdir.
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: Wrestlemania 26 Tartışma   Wrestlemania 26 Tartışma I_icon_minitimePerş. 11 Şub. 2010 - 23:35

Edgenin donusu gibi WR dede bir sürpriz bekliyorum
BayWreslemania

BayWreslemania

MesajKonu: Geri: Wrestlemania 26 Tartışma   Wrestlemania 26 Tartışma I_icon_minitimePaz 14 Şub. 2010 - 20:47

bence wwe championship maçı sheamus kazancak cm punk la shemaus dövüscek punk dövcek sonra jeff gelcek bnm fikrim
wwe ------- jeff o kdr hizmet etti sözleşme istemiyorlar mc.mahon bu aralar çok oldu never give up ıda snr etti
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Wrestlemania 26 Tartışma   Wrestlemania 26 Tartışma I_icon_minitimePaz 14 Şub. 2010 - 21:18

Şu Jeff Hardy'nin TNA da olduğunu kaç kere söylemem gerekiyor. Jeff Hardy'nin WWE'ye gelmesi bir iki yıl sonra belki çünkü Jeff Hardy TNA ile sözleşme imzaladı. TNA ise WWE'nin düşman güreş federasyonu yani bir mucize olmadığı sürece Jeff'in gelmesi imkansız.

WM için tahminlerimi E.C. oynandıktan sonra söylerim.
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Wrestlemania 26 Tartışma   Wrestlemania 26 Tartışma I_icon_minitimePtsi 15 Şub. 2010 - 1:41

Bende bu Jeff olayını anlamıyorum.
Arkadaşlar Jeff şuanda süpriz yapsın diye ortada yok .
Jeff ciddi ciddi yok bidaha kolay kolay gelmez.
RaTed_R_SuPeRsTaR

RaTed_R_SuPeRsTaR

MesajKonu: Geri: Wrestlemania 26 Tartışma   Wrestlemania 26 Tartışma I_icon_minitimeSalı 16 Şub. 2010 - 20:12

bencede bi mucize olmadıktan sonra gelmesi en az 2 seneyi bulur
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: Wrestlemania 26 Tartışma   Wrestlemania 26 Tartışma I_icon_minitimeÇarş. 17 Şub. 2010 - 1:14

xUndertakerx demiş ki:
Şu Jeff Hardy'nin TNA da olduğunu kaç kere söylemem gerekiyor. Jeff Hardy'nin WWE'ye gelmesi bir iki yıl sonra belki çünkü Jeff Hardy TNA ile sözleşme imzaladı. TNA ise WWE'nin düşman güreş federasyonu yani bir mucize olmadığı sürece Jeff'in gelmesi imkansız.

WM için tahminlerimi E.C. oynandıktan sonra söylerim.

Aynen katılıyorum.Arkadaşlar lütfen artık inşallah Jeff geri döner gibi şeyler yazmayın.En az 1 yılı var.Bilgehan Demir de bir duyurmuyor ki FOX'ta herkes bilsin.Adam hala Jeff ile Mysterio anketi açıyor.Ohoo,işimiz var bu adamla.Neyse konu dağılmasın.Ben Triple H VS HBK umuyorum DX ayrılırsa.Süper maç olur.
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: Wrestlemania 26 Tartışma   Wrestlemania 26 Tartışma I_icon_minitimeCuma 19 Şub. 2010 - 1:05

Botan kanka birde konunun adını değiştrdim zaten maç tartışıyoruz hem WM'ya daha var Smile
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Wrestlemania 26 Tartışma   Wrestlemania 26 Tartışma I_icon_minitimeCuma 19 Şub. 2010 - 19:57

Tamam kanka iyi yapmışsın.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Wrestlemania 26 Tartışma   Wrestlemania 26 Tartışma I_icon_minitimePtsi 22 Şub. 2010 - 21:35

Demiştim WM tahminlerim E.C.'den sonra olucak diye. E.C.'dede neyin ne olucağı gösteriliyor zaten.

WM'de bana göre şu maçlar olur.

Edge vs Chris Jericho WHC title
Batista vs John Cena WWE Title
Undertaker vs Shawn Michaels

Şu Undertaker'ın rakibinin HBK olması beni fazla mutlu etmiyor ama yinede bu maçlar olur diye tahmin ediyorum. En azından Edge ile WM'de karşılaşmayabilir.
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Wrestlemania 26 Tartışma   Wrestlemania 26 Tartışma I_icon_minitimePtsi 22 Şub. 2010 - 21:37

Bence
Edge VS Jericho VS Undertaker VS HBK WHC T.
Cena VS Batista WWE T.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Wrestlemania 26 Tartışma   Wrestlemania 26 Tartışma I_icon_minitimePtsi 22 Şub. 2010 - 23:08

Ya illa Edge ile Undertaker WM'de aynı maçta oynatcaksın ya. (Sakın yanlış anlama kızarak değil gülerek yazıyorum bu mesajı)
Birde Undertaker şimdiye kadar hiç WM'de Fatal Four maçına çıkmadı sadece bir kere Handicap maçında tekti o kadar onun dışında hep normal maçlara çıktı WM'de. Eğer senin dediğin gibi olursa bir ilk olur.
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Wrestlemania 26 Tartışma   Wrestlemania 26 Tartışma I_icon_minitimeSalı 23 Şub. 2010 - 0:50

İstesende istemesende Edge ile Taker WM'de olacak(bence%87,5 Very Happy tahmine bak Very Happy)Çünki Taker çok zor kazanacağı bir maç ve ne yazık ki Taker'ın kariyeri bitiyor.Ve Fatal Four'a ilk defa çıkar öyle olursa ama herşeyin bir ilki vardır Very Happy Ben bu yüzden böyle bir maç olacağına inanıyorum.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Wrestlemania 26 Tartışma   Wrestlemania 26 Tartışma I_icon_minitimeSalı 23 Şub. 2010 - 1:06

Bende kariyeri biteceği için gerçekte üvey olsalarda WWE'deki kardeşi Kane ile son maçını yapmasını istiyorum. Eğer Edge ile öyle bir maç olursa Undertaker'a yakışmaz. Undertaker'ın son maçı bir Casket yada Buried Alive maç olsa daha iyi olmaz mı ?
WM'de Fatal Four maçına çıkarsa sanki WWE'de sıradan biri son maçını yapıyormuş gibi olur ama Undertaker, WWE'yi bıraktıktan sonra Efsanelere geçecek biri. Son maçını WM'de yapması çok güzel ama Undertaker'ı gerçekten çok çok çok sevenler için söylüyorum WM'deki maçı Burried Alive maç olsa iyi olmaz mı ? Hem o maç türü Undertaker için bir maç türü.
Rated-R-Superstar
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
Rated-R-Superstar

MesajKonu: Geri: Wrestlemania 26 Tartışma   Wrestlemania 26 Tartışma I_icon_minitimeSalı 23 Şub. 2010 - 1:50

Jeff Hardy geri döner inşallah .Cm Punk bir daha dövsün onu istiyorum çünki. xD
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Wrestlemania 26 Tartışma   Wrestlemania 26 Tartışma I_icon_minitimeSalı 23 Şub. 2010 - 2:02

Lütfen şu Jeff konusunu baştan açmayın.
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Wrestlemania 26 Tartışma   Wrestlemania 26 Tartışma I_icon_minitimeSalı 23 Şub. 2010 - 20:19

Undertaker WM'de Kane ile bir kez daha İnferno Match yapsa fena olmaz mı?
97RandyOrton

97RandyOrton

MesajKonu: Geri: Wrestlemania 26 Tartışma   Wrestlemania 26 Tartışma I_icon_minitimeSalı 23 Şub. 2010 - 20:39

olur ama hem artık düşman değiller hemde takervshbk var wrestlemania26da Wink
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: Wrestlemania 26 Tartışma   Wrestlemania 26 Tartışma I_icon_minitimeSalı 23 Şub. 2010 - 23:24

xUndertakerx demiş ki:
Lütfen şu Jeff konusunu baştan açmayın.

Evet arkadaşlar Allah aşkına Jeff geri dönsün mesajları yazmayın bakın Allah'ın adını verdim Smile
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Wrestlemania 26 Tartışma   Wrestlemania 26 Tartışma I_icon_minitimeSalı 23 Şub. 2010 - 23:59

İyi HBK ile dövüşmeside fena değil en azından HBK, Edge'den daha tecrübeli bir rakip.
Arkadaşlar bu haftaki RAW'da Undertaker ve Shawn Michaels arasında geçen konuşmanın Türkçe'si var mı ? Çok merak ettim Undertaker Career(Kariyer)'den bahsediyordu orada kariyeriin son maçını mı yapıcağını söyledi yoksa maç kariyer maçı yani keybedenin kariyeri bitecek olucağını mı söyledi ? Lütfen Türkçe'sini bilen varsa söylesin.
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Wrestlemania 26 Tartışma   Wrestlemania 26 Tartışma I_icon_minitimeÇarş. 24 Şub. 2010 - 20:25

Tamam bakacağım.

Wrestlemania 26 Tartışma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» WWE Wrestlemania Official Music ve Download Linki(Sitedeki Wrestlemania Videosundaki)