TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Money in the Bank (18.07.2010)

+8
dilara32
WWEManiac
emirhardy
The X-Treme
D'AngeLo DineRo
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Heart Break Legend
xUndertakerx
12 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
dilara32

dilara32

Money in the Bank (18.07.2010) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Money in the Bank (18.07.2010)   Money in the Bank (18.07.2010) - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 16 Tem. 2010 - 17:18

Ama bir de şu var ki bir yıkılınca da geri ayaklanması zor.Hem de çok zor.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Money in the Bank (18.07.2010)   Money in the Bank (18.07.2010) - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 16 Tem. 2010 - 18:37

Aslında, Mark Henry'de önemli isimlerden birisi. Eskiden gayet iyi bir güreşçiydi. Belki olabilirde MITB'yi alabilirde. Sonuçta eskiden güçlü bir isimdi Mark Henry.

Yani RAW'da bence MITB'yi alabilecekler:
1. Chris Jericho
2. Evan Bourne
3. Mark Henry
4. Randy Orton
5. John Morrison
6. Ted Dibiase
Miz ve Edge bence alamaz.

Bana göre Jericho veya Evan alır. Eğer ikisi olmazsa Mark oda olmazsa Orton oda olmazsa Push almak için Morrrison. Oda olmazsa Gimmick'inden dolayı Ted Dibiase. Ama bence Evan yada Jericho. Diğer 4 kişi neden alacağını söyledim. Orton içinde main-eventer olduğu için. Edge'in almamasını düşünmemin nedeni daha önce aldı ve yanılmıyorsam 1 Kere kendi hakkıyla kazandı ama Mr. Kennedy'ninde MITB hakkını kullandı. Yani 3. Kez MITB hakkı kullanırmı bilemem bence çok az ihtimal. Edge'in MITB'yi alma oranı %1. Miz için bir sebep yok. Gayet iyi bir gücü var. Belki şaşırtmak için MITB alırsa o zaman alır onunda bana göre oranı %1.
Ama dediğim gibi Jericho yada Evan Bourne MITB'i kazanacak kişilerden biri bence. Very Happy
-CeDRiC-
Admin
Admin
-CeDRiC-

MesajKonu: Geri: Money in the Bank (18.07.2010)   Money in the Bank (18.07.2010) - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi 17 Tem. 2010 - 14:16

Bence Ted Dibiase de hiç alamaz .. Önemli alabilecek kişiler , Orton, Jericho , Edge benim görüşüm bunlar...
http://www.genelforumlar.tk
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Money in the Bank (18.07.2010)   Money in the Bank (18.07.2010) - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi 17 Tem. 2010 - 23:44

Bütün maçlar için tahminlerim:

Smackdown MITB : Christian, büyük olasılıkla Drew McMıntyre yada Baybora'nın bir haber paylaşmıştı. MVP yada Kofi Kingston, Heel olacak diye. MVP yok ama Kofi Kingston, Money in the Bank çantasını alıp Heel olabilir.

RAW Money in the Bank : Chris Jericho yada Evan Bourne.

John Cena vs Sheamus : Sheamus bence kazanacak. Sonuçta tuş edilecek bir maç değil.

Rey Myserio vs Jack Swagger : Rey Mysterio kazanır bana göre.

The Hart Dynasty vs Jimmy & Jey Uso : The Usos kazanabilir.

Womens ve Divas maçlar için yorumum şu biri el değiştirecek ama hangisi tahmin edemiyorum. Yani birinde kemer kalacak diğer maçta kemer el değiştirecek.

Money in the Bank (18.07.2010)
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Money In The Bank RAW Kadrosu
» Money In The Bank Poster