TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Neden Onlar?

+3
dilara32
D'AngeLo DineRo
WWEManiac
7 posters
YazarMesaj
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

Neden Onlar? Empty
MesajKonu: Neden Onlar?   Neden Onlar? I_icon_minitimeSalı 20 Tem. 2010 - 16:37

Bu ''neden ?'' serimde bu serini 2.,makalelerimin ise 3.sünde HAketmeden yanlış yerde onlanları anlatacağım.

1-John Cena

Aslında yetenekli ama bence ana kemere ulaşacak kadar yetenekli değil.Sadece yetenekli olarak gösterilmeye çalıştırılıyor.Bu da onun çok yapmacık biri olduğunu gösteriyor.Yoksa bence,çok da yeteneksiz değil.Ama başta yapılan hatalar,onu böyle yükseltti.Bence Cena,ana kemer dışındaki her kemere yakışır.Yani CM Punk gibi olması lazımdı,Yılda bir kere bir ana kemer şeklinde.Ama Cena'nın eşyalarının çok satması ister istemez zaten onu bir Main-Eventer yapıyor.

2-Drew McIntrye

Hatırlıyorumki geldiğinde 8-9 maçlık yenilmezlik serisi vardı.Sonra birde İC aldı.MİTB maçlarında yer aldı,falan filan.Ama bence bu adamın Khali'den farkı yok.Bildiğimiz odun.Ne yazık ki WWE,superstarslarını kullanamıyor.Drew gibi bir adamın hala WWE'de ne işi var anlamıyorum.Bence gerçekten ve gerçekten çok saçma.

3-MVP

MVP,bence tag team kemerine,US kemerine ve bu kemerler için mücadele etmeye laik biri değil.ŞU anda WWE'de cesur ve korkmayan bir adam gibi gösteriliyor.Ama bu 2010 başlarında başlayan birşeydi.Üstelik MVP,birde MİTB maçlarını çıkarılmış birisi.Bence çok saçma adamda yetenek yok.Yaptığı iki tane hareket var.Ve kötü bir gimmick'i şimdiböyle bir adamın WWE'de işi ne.2010'na kadar Chavo'yla,Shelton'la uğraşan bir adam neden hala WWE'de kalsın...mantıksız.

D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

Neden Onlar? Empty
MesajKonu: Geri: Neden Onlar?   Neden Onlar? I_icon_minitimeSalı 20 Tem. 2010 - 16:43

Kanka MVP Şuan Düşüşte Diğerlerine Katılıyorum
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

Neden Onlar? Empty
MesajKonu: Geri: Neden Onlar?   Neden Onlar? I_icon_minitimeSalı 20 Tem. 2010 - 16:44

Biliyorum biraz kısa yazıyorum ama zamanım yok o yüzden yoksa.''neden ?'' serim devam edecek.
dilara32

dilara32

Neden Onlar? Empty
MesajKonu: Geri: Neden Onlar?   Neden Onlar? I_icon_minitimeSalı 20 Tem. 2010 - 17:06

Mantıklı konu ama bana göre Cena kemere yakışacak kişilerden biri.Bunu sevdiğim için değil gerçekten ben böyle düşünüyorum.Zaten Drew'e diyecek yok haklısın da adam odun hiç yakışmıyor WWE'ye.MVP'ye gelince de Taner doğru dedi.MVP zaten düşüşte.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

Neden Onlar? Empty
MesajKonu: Geri: Neden Onlar?   Neden Onlar? I_icon_minitimeSalı 20 Tem. 2010 - 17:41

Kanka MVP işte WWE'nin Facelerinden şuan boşta bende Shelton Banjamini MVP yerine tercih ederdim ama MVP'de sıradan biri işte. MVP'de işte bir düşürüp bir yükselen kişilerden biri. Bence onun Heel olması gerekiyor.

Kanka, Cena hakkında şunu söyliyim. Wrestlemania 21'de hem Cena ve hem Batista iki ana kemeri aldı ikiside uzun süre tuttu bu kemeri ve ikiside Face'di. Bu sırada seyirciler Batista'yı değilde Cena'yı seçti. Eğer o zaman Batista tutulsaydı belki Cena'nın yerinde Batista olacaktı. İşte Wrestlemania 21'de WWE kendine bir kahraman adam arıyor. Ya Batista ya Cena ama seyirciler Cena'yı seçiyor.

Drew içinde haklısın gereksiz biri ama WWE'nin şuan yaptığını ne sence. Adamların yeni güreşçilerin(2009-2010 arası)geneli Heel oluyor. Sheamus, Drew ve Nexus başta olmak üzere. Böyle var işte şimdi hep yeni yüzleri Heel yapıyorlar olay bu. Drew'de Heel olan yeni yüzlerden birisi.

Neyse kanka konunun ilk +Rep'i benden olsun.
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

Neden Onlar? Empty
MesajKonu: Geri: Neden Onlar?   Neden Onlar? I_icon_minitimeSalı 20 Tem. 2010 - 17:52

MVP dışında katılıyorum.
http://www.trabzonspor.org.tr
SilverBunny

SilverBunny

Neden Onlar? Empty
MesajKonu: Geri: Neden Onlar?   Neden Onlar? I_icon_minitimeSalı 20 Tem. 2010 - 21:46

Haklısın.+Rep
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

Neden Onlar? Empty
MesajKonu: Geri: Neden Onlar?   Neden Onlar? I_icon_minitimeSalı 20 Tem. 2010 - 23:36

Kanka MVP hariç diğerlerine katılıyorum +rep verdim, ellerine sağlık
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

Neden Onlar? Empty
MesajKonu: Geri: Neden Onlar?   Neden Onlar? I_icon_minitimeSalı 20 Tem. 2010 - 23:39

Bende, John Cena dışında diğerlerine katılıyorum.

Drew McIntyre konusuna katılıyorum doğru.

MVP'de doğru ama gitmeside gerekmiyor.
SilverBunny

SilverBunny

Neden Onlar? Empty
MesajKonu: Geri: Neden Onlar?   Neden Onlar? I_icon_minitimePerş. 22 Tem. 2010 - 4:02

Evet oda ayrı bir renk katıyor sonuçta.

Neden Onlar?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» JEFF NEDEN YOK ?
» NEDEN OLMASIN ?????
» Anasayfada neden yok
» Neden Yoklar ?