TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Neden Yoklar ?

+4
Basemode
SilverBunny
D'AngeLo DineRo
WWEManiac
8 posters
YazarMesaj
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

Neden Yoklar ? Empty
MesajKonu: Neden Yoklar ?   Neden Yoklar ? I_icon_minitimePerş. 22 Tem. 2010 - 17:14

Arkadaşlar bu 3. ''neden ?' makalemde bu seferde size WWE olmasını istediğim şeyler hakkında bahsedeceğim;

ECW

Ama son zamanlardaki haliyle değil.Böyle PG'li,Extreme dolu,en az iki kemeri ve Main Eventer'ları bol olacak bir ECW istiyorum.Ama NXT'de kalksın demiyorum.WWE Superstars'ın kalkması bence daha hayırlı olur.ECW yani Extreme Championship Wrestling isimli brandın olması sizce de güzel olmaz mıydı ? Çünkü artık brandlarda Extreme göremiyoruz.ama sadece Extreme'e dayalı ayrı bir brand neden geri gelmesin.Böylelikle ECW'yu izlemeye bile çok fazla kişi gelir.Main Event'sız olsa bile gelirler,çünkü insanlar PG görmeye hasret.

PG

Eğer ECW olacaksa zaten haliyle PG'nin de geri gelmesini isterim ama sadece ECW'ya değil.Her branda PG gerekli.Bu WWE'nin gerçekçiliği açısından ve reyting açısından harika olur.Kan görmeyi kim istemez.Hatırlatırım;SummerSlam'de ki o HBK Vs. HHH maçındaki o kanı ve o kapışmayı,o heyecanı kim istemez.Öyle bir maçın birde her PPV'de göreceğimizi düşünürsek,PPV'lerin gelirini ben düşünemiyorum.Mesela şimdi bir TLC PPV'si bile kansız yada bir ER PPV'si.Bunlar PG dolu olması gereken PPV'ler ama bu PPV'ler PG olmadığından çok sıradanlaşıyor.

ECW Orginals

Keşke şuanda olsalar,ECW'yu ECW yapan zaten onlar değil mi? Sabu,Sandman,Dreamer ve RVD'nin kurduğu o tarihin en Extreme takımlarından biri onlar değil mi ? Bırakın Hardy Boyz'u,E&C'yi hakiki Extreme üstadlarının şuanda olması güzel olmaz mıydı? Bi düşünün PG,ECW ve E.O muhteşem üçlü işte bunlar.Extreme'i,extreme yapan kişiler bunlar.

MCMG

Yada diğer adıyla Motor City Machine Guns,yani Oğuzhan'ın imzasındaki kişiler.Çok sevdiğim iki kişidir kendileri TNA'nın yetenekleri olarak görüyorum.Keşke WWE'de olsalar...Umarım yakın zamanda MCMG'yi görürüz.

D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

Neden Yoklar ? Empty
MesajKonu: Geri: Neden Yoklar ?   Neden Yoklar ? I_icon_minitimePerş. 22 Tem. 2010 - 17:41

[b]Katılıyorum +REP[b]
SilverBunny

SilverBunny

Neden Yoklar ? Empty
MesajKonu: Geri: Neden Yoklar ?   Neden Yoklar ? I_icon_minitimePerş. 22 Tem. 2010 - 18:39

Keşke olsalar Smile +Rep
Basemode

Basemode

Neden Yoklar ? Empty
MesajKonu: Geri: Neden Yoklar ?   Neden Yoklar ? I_icon_minitimePerş. 22 Tem. 2010 - 18:52

Extreme Konusunda Katiliyorum. Extreme'in E'si yok artk Wwe de . Son Punk vs J Hardy nin TLC macı iyiydi . Baska göremedim
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

Neden Yoklar ? Empty
MesajKonu: Geri: Neden Yoklar ?   Neden Yoklar ? I_icon_minitimePerş. 22 Tem. 2010 - 18:59

Extreme Rules Adlı Bİr PPV Çıkarmıssın Bari Extreme lik Olsun Tek Extremelik Over The Limitte 1 Maçta Vardı Oda WWE Title Maç
Basemode

Basemode

Neden Yoklar ? Empty
MesajKonu: Geri: Neden Yoklar ?   Neden Yoklar ? I_icon_minitimePerş. 22 Tem. 2010 - 19:00

Extreme yapan bir kişi kaldı o da Edge . Degerlerini Geri kazanması lazım.
SilverBunny

SilverBunny

Neden Yoklar ? Empty
MesajKonu: Geri: Neden Yoklar ?   Neden Yoklar ? I_icon_minitimePerş. 22 Tem. 2010 - 19:01

Eskiden Divalar bile gerçek güreşiyordu mesela.
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

Neden Yoklar ? Empty
MesajKonu: Geri: Neden Yoklar ?   Neden Yoklar ? I_icon_minitimePerş. 22 Tem. 2010 - 19:03

Trish Melina Özledik Onları Jeff Kilo Verse WWE ye Dönse Kurtarsa Bizi
Basemode

Basemode

Neden Yoklar ? Empty
MesajKonu: Geri: Neden Yoklar ?   Neden Yoklar ? I_icon_minitimePerş. 22 Tem. 2010 - 19:03

Jeff ne kadar Sorun olursa olsun geri kazanılmalı veya yeni bi Jeff dogmalı. Bana göre en uygun aday Even Bourne .
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

Neden Yoklar ? Empty
MesajKonu: Geri: Neden Yoklar ?   Neden Yoklar ? I_icon_minitimePerş. 22 Tem. 2010 - 19:05

Yeni Bir Jeff Asla Doğmadı Doğmıcakta Kişilikleri Farklı Extreme Biri Kınıyorum Seni Very Happy
SilverBunny

SilverBunny

Neden Yoklar ? Empty
MesajKonu: Geri: Neden Yoklar ?   Neden Yoklar ? I_icon_minitimePerş. 22 Tem. 2010 - 19:10

Evan Bourne sadece bir High-Flyer Extreme değil bence Razz
Basemode

Basemode

Neden Yoklar ? Empty
MesajKonu: Geri: Neden Yoklar ?   Neden Yoklar ? I_icon_minitimePerş. 22 Tem. 2010 - 19:13

D'AngeLo DineRo demiş ki:
Yeni Bir Jeff Asla Doğmadı Doğmıcakta Kişilikleri Farklı Extreme Biri Kınıyorum Seni Very Happy

Very Happy

Ama kesinlikle Birden fazla extreme Güresci olması lazım artık . Jeff S.S. de geri gelse fena mı olur Sad
safura_miss_punk

safura_miss_punk

Neden Yoklar ? Empty
MesajKonu: Geri: Neden Yoklar ?   Neden Yoklar ? I_icon_minitimePerş. 22 Tem. 2010 - 19:14

wwede yeni bir jeff olmicak.Isteselerde yapamazlar.Jeff benim gozumde bir extreme efsane. Hic kimse bosuna onu taklit etmesin.Eskiden divalarin erkeklerden farki yoktu lita trish chyna ivory molly holly simdiki divalarin bir kac tanesini cikmak sartiyla hepsi vasat.Keske eskiler geri gelse
SilverBunny

SilverBunny

Neden Yoklar ? Empty
MesajKonu: Geri: Neden Yoklar ?   Neden Yoklar ? I_icon_minitimePerş. 22 Tem. 2010 - 19:14

Çok zor ihtimal (:
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

Neden Yoklar ? Empty
MesajKonu: Geri: Neden Yoklar ?   Neden Yoklar ? I_icon_minitimePerş. 22 Tem. 2010 - 19:16

Jeff'in gelmesi WWE'yi Extreme yapmaz çünkü.PG yasaklandı WWE'de
Basemode

Basemode

Neden Yoklar ? Empty
MesajKonu: Geri: Neden Yoklar ?   Neden Yoklar ? I_icon_minitimePerş. 22 Tem. 2010 - 19:17

Artk dua edicem nolr dönsün die Very Happy
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

Neden Yoklar ? Empty
MesajKonu: Geri: Neden Yoklar ?   Neden Yoklar ? I_icon_minitimePerş. 22 Tem. 2010 - 19:18

Heh Şöyle Very Happy
SilverBunny

SilverBunny

Neden Yoklar ? Empty
MesajKonu: Geri: Neden Yoklar ?   Neden Yoklar ? I_icon_minitimePerş. 22 Tem. 2010 - 20:18

İnşallah tutar duan Very Happy
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

Neden Yoklar ? Empty
MesajKonu: Geri: Neden Yoklar ?   Neden Yoklar ? I_icon_minitimePerş. 22 Tem. 2010 - 20:20

Harbi Ya Çok Bağlıydım Ona Sonra Soğudum Very Happy
Basemode

Basemode

Neden Yoklar ? Empty
MesajKonu: Geri: Neden Yoklar ?   Neden Yoklar ? I_icon_minitimePerş. 22 Tem. 2010 - 22:15

Soguma yok Very Happy Her güzelin ksuru vardır Very Happy
dilara32

dilara32

Neden Yoklar ? Empty
MesajKonu: Geri: Neden Yoklar ?   Neden Yoklar ? I_icon_minitimeCuma 23 Tem. 2010 - 0:38

Jeff Hardy'nin kusuru da yoktu ki ):
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

Neden Yoklar ? Empty
MesajKonu: Geri: Neden Yoklar ?   Neden Yoklar ? I_icon_minitimeCuma 23 Tem. 2010 - 2:07

Jeff'e nasıl bağladınız ya.
dilara32

dilara32

Neden Yoklar ? Empty
MesajKonu: Geri: Neden Yoklar ?   Neden Yoklar ? I_icon_minitimeCuma 23 Tem. 2010 - 4:29

Ya hani bir şeyin değerini onu kaybedince anlarmışız ya.Jeff de öyle bir şey.Gitmeseydi belki bu kadar sevilmeyecekti.
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

Neden Yoklar ? Empty
MesajKonu: Geri: Neden Yoklar ?   Neden Yoklar ? I_icon_minitimeCuma 23 Tem. 2010 - 12:52

Kanka rep verdim özellikle pg ye katılıyorum şu makale bölümü ne zaman açılacak?
Michelle McCool

Michelle McCool

Neden Yoklar ? Empty
MesajKonu: Geri: Neden Yoklar ?   Neden Yoklar ? I_icon_minitimeC.tesi 24 Tem. 2010 - 17:21

Güzel olmuş Botan . Keşke eski divalardan Trish ve Melina gelse . Şimdiki divalardan Michelle McCool iyi bence . Eve Torrres ,, Gail Kim de iyi sayılabilir . Rey Mysterio & Trish vs Chris Jericho & Victoria . Dİvalar güzel iş çıkarıyor izlemenizi tavsiye ederim ! =)
https://www.facebook.com/MichelleMcCoolFan4ever

Neden Yoklar ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» JEFF NEDEN YOK ?
» Anasayfada neden yok
» Neden Onlar?