TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

RAWDAKİ OLAYLAR BY Y2JERİCHO

+3
dilara32
WWEManiac
D'AngeLo DineRo
7 posters
YazarMesaj
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

RAWDAKİ OLAYLAR BY Y2JERİCHO Empty
MesajKonu: RAWDAKİ OLAYLAR BY Y2JERİCHO   RAWDAKİ OLAYLAR BY Y2JERİCHO I_icon_minitimeSalı 3 Ağus. 2010 - 16:19

-İlk Açılışta Edge Geldi SummerSlam Takımı Hakkında Bİşiler Söyledi Ardındna R-truth Tarihi Bir Olayla Dansız Geldi.Bir Şeyler Diyip Takımdaki Olumsuzluklardan Bahsedip Gitti.

-Ve Gecenin İlk Maçı Edge Ve Barret Arasındaydı Barret Kendiini en Azından NXT teki Halinden kurtulmuş Hareketlenmişti Edge Çok İyi Savaştı Hatta Bir Ara Edge-O-Matic Ve Edgecution ( yanlış olabilir) Vurdu.Ama Barret NXT Çömezlerini Çağırdı Ancak Edge Kaçtı.

Backstage : Edge Cenayı Soruyor Ve BUluyor Sanırım İzlediğim Kadarıyla Kimsenin Ona Yardım Etmediğini Ve Çıkmak İstediğini Söyler Ve Ne Yazıkki Çıkar Evet SuperTeamdan Biri Gitti.Ve Jericho Gözükür Ve Oda Çıkmak İstediğini Ancak Çıkmayacağını Sadece 1 İsteği Olduğunu Söyler Maç Olucak Kaybeden Gruptan ÇIkacak Veyada Jericho Kazanırsa SuperTeamın Başına Geçecek...

-Sırada 3 Lü Divalar Kadın Maçı Var.Maçın Galibi Heel Takım Alicia Fox Takımı Kazanır.Alicia; Ben Gelmiş Geçmiş En Büyük Diva Şampiyonuyum Dediği An BİR ANDA PAPARAZZİ MELİNA RETURN YAPAR ve Aliciaya Mesaj GÖnderircesine Pataklar.

BackStage : Nexusun 2 Elemanı Bİşiler Söyler Khaliye Khaliye Yardımcısı Tercüme Eder.Nexus Elemanları Cenanın Saygılı Olmadığı Söyler Ve Gider.

Sıradaki Maç Cena Ve Jericho Öyle Bir Maçtıki Hop Oturduk Hop Kalktık.Jericho Son Dönemlerdeki En İyi Maçını Oynadı Cena Öldü Öldü Dirildi Hatta Bir Ara CodeBreaker Yedi , Ancak Tuş Gelmedi Tam AYAĞI sakatlanan Cenaya Walls Of Jericho Bağlarken Cena Reversal Yapıp STF bağlamış Jericho Hemen Pes Etmişti İşte Bundan SONRASI ÇOK DUYGULU CENA TARAFTARLARININ JERİCHOYU SEVDİĞİNİ VE ÇIKMASINI İSTEMEDİĞİ SÖYLER JERİCHONUN ÇOK GÜÇLÜ BİR KARAKTER OLDUĞUNU SÖYLEYEN CENA BAYA KONUŞUR JERİCHO DUYGULANIR GELİCEK GİBİ OLSADA GİDER CENA BU DURUMA ÇOK ÜZÜLÜR BEN JERİCHOYU BÖYLE GÖRMEMİŞTİM ''YAPTIĞI İŞTE EN İYİSİ'.'

BackStage : Jericho Edgenin Odasına Dalar ve Gruptan Çıktığını Söyler Ve El Sıkışıp Barışırlar Sanırım Kendi Takımlarını Kurucaklar SummerSlam İçin Değil Normal Eski heel Takımlarını BEN SEVİNDİM YENİDEN TAKIM ŞAMPİYONLUĞU ALABİLİRLER.AMA BİR ANDA BİLİNMEYEN GM E-POSTA ATAR VE EDGE JERİCHONUN EKİBİNİN CENA & BRET HARTA karşı savaşacağını söyler.

Gecenin Maint Eventeti Orton Vs The Miz : Maç Başlarda The Mizin Üstünlüğünde Geçilsede Randy Orton Toparlanır IEDDT çakar Ve Taunt Yapar.Miz Kaçacağını Sansada RKO ile Yere Serilir Ve Tuş Olur.Ardından Shemamus Koşar Ama Ringe Giremez THE VİPER RANDY KEMERE BAKAR VE RAW BURDA SON BULU ANLATABİLDİYSEM NE MUTLU ! Yazı Bana Aittir.Maç Sırası Ve BackStage Olayları Yanlışsa Affedin.
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

MesajKonu: Geri: RAWDAKİ OLAYLAR BY Y2JERİCHO   RAWDAKİ OLAYLAR BY Y2JERİCHO I_icon_minitimeSalı 3 Ağus. 2010 - 16:25

Abi Yorum YOkmu.Very Happy
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: RAWDAKİ OLAYLAR BY Y2JERİCHO   RAWDAKİ OLAYLAR BY Y2JERİCHO I_icon_minitimeSalı 3 Ağus. 2010 - 16:57

Şunu BY Y2JERİCHO değil,BY2JERİCHO yap daha artiz olur Very Happy
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

MesajKonu: Geri: RAWDAKİ OLAYLAR BY Y2JERİCHO   RAWDAKİ OLAYLAR BY Y2JERİCHO I_icon_minitimeSalı 3 Ağus. 2010 - 17:03

Bende İncelemeye Yorum Attın Sandım Kanka Very Happy
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: RAWDAKİ OLAYLAR BY Y2JERİCHO   RAWDAKİ OLAYLAR BY Y2JERİCHO I_icon_minitimeSalı 3 Ağus. 2010 - 17:05

Seni böyle şaşırtırım kanka.Neyse kanka +rep
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

MesajKonu: Geri: RAWDAKİ OLAYLAR BY Y2JERİCHO   RAWDAKİ OLAYLAR BY Y2JERİCHO I_icon_minitimeSalı 3 Ağus. 2010 - 17:07

Ulan ya Very Happy Sağol Kanka Süper Programdı Ama Dimi Jericho Duygulandı Felan Ama Maint Event Maçı Yakışmadı
dilara32

dilara32

MesajKonu: Geri: RAWDAKİ OLAYLAR BY Y2JERİCHO   RAWDAKİ OLAYLAR BY Y2JERİCHO I_icon_minitimeSalı 3 Ağus. 2010 - 18:10

Saol Taner +rep Very Happy
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

MesajKonu: Geri: RAWDAKİ OLAYLAR BY Y2JERİCHO   RAWDAKİ OLAYLAR BY Y2JERİCHO I_icon_minitimeSalı 3 Ağus. 2010 - 18:11

Teşekkürler Dilara +Rep İçinde Sağol.
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: RAWDAKİ OLAYLAR BY Y2JERİCHO   RAWDAKİ OLAYLAR BY Y2JERİCHO I_icon_minitimeSalı 3 Ağus. 2010 - 19:17

Saol Taner bugün RAW olduğunu unutmuşum azına rep vermedim çünkü heyecanı kaçmasın d,ye okumadım az sonra veririm Very Happy
safura_miss_punk

safura_miss_punk

MesajKonu: Geri: RAWDAKİ OLAYLAR BY Y2JERİCHO   RAWDAKİ OLAYLAR BY Y2JERİCHO I_icon_minitimeÇarş. 4 Ağus. 2010 - 0:35

Vayy Melina donmus guzel ama keske Edge ve Jericho takimdan cikmasalardi
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: RAWDAKİ OLAYLAR BY Y2JERİCHO   RAWDAKİ OLAYLAR BY Y2JERİCHO I_icon_minitimeÇarş. 4 Ağus. 2010 - 17:54

Ne güzel, Melina Return yaptı.
Chris Jericho'da iki haftadır önemli görülen isimlerden oldu.
Ve haftaya olacak Edge & Chris Jericho vs John Cena & Bret Hart - Lumberjack(yanlış bilmiyorsam Lumberjack olacaktı) maçının güzel geçeceğini umuyorum.

Yalnız, Jericho ve Edge yerine kim gelecek. Mark ve Evan geçerse gerçekten kötü olur. Adamlar, iki hafta önce Nexus'u yenememiş yani Summerslam'de de berbatlaşırlar. Aslında Edge ve Jericho yerine Taker & McMahon'ın olmasını istiyorum. O maçta McMahon olabilirde Taker olamayacağını biliyorum ama yinede çok istiyorum.

Şu, WWE Title feud'u da, Nexus vs Superteam feud'undan daha eğlencesiz. Öyle düşünüyorum. Ama bu hafta main-eventte olmaları gerekiyordu çünkü adamlar WWE Title feudunda ama main-evente yoklar kaç haftadır.

Neyse kanka, sağol konu için +Rep. Very Happy
john_cena12

MesajKonu: Geri: RAWDAKİ OLAYLAR BY Y2JERİCHO   RAWDAKİ OLAYLAR BY Y2JERİCHO I_icon_minitimePerş. 5 Ağus. 2010 - 18:13

garip biraz ama yine de güzel bir maç drunken Rolling Eyes
john_cena12

MesajKonu: Geri: RAWDAKİ OLAYLAR BY Y2JERİCHO   RAWDAKİ OLAYLAR BY Y2JERİCHO I_icon_minitimePerş. 5 Ağus. 2010 - 18:14

garip biraz ama yine de güzel bir maç drunken Rolling Eyes
safura_miss_punk

safura_miss_punk

MesajKonu: Geri: RAWDAKİ OLAYLAR BY Y2JERİCHO   RAWDAKİ OLAYLAR BY Y2JERİCHO I_icon_minitimePerş. 5 Ağus. 2010 - 18:33

Taker ve mcmahon iyi fikir ama boyle olucagini dusunmuyorum bide zaten jericho kendisinden baska hic kimseyi beyenmiyor onun takimdan gitmesi benim icin supriz olmadi ama jericho olmadan rawin tadi tuzu olmaz herif hep artistlik yapiyo

RAWDAKİ OLAYLAR BY Y2JERİCHO
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tv tarihindeki en komik olaylar
» Bu haftaki RAW'da olan olaylar(24.05.2010)