TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL

+5
dilara32
Heart Break Legend
WWEManiac
THE_ALONE_WWE_CHAMP
xUndertakerx
9 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör
hardy_cena_soldier

İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL   İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz 12 Eyl. 2010 - 18:45

Ama Bu Anayasa ''EVET''Çıkarsa Kim Kurtulur Recep Tayyip Erdoğan!
http://michellemccool.yetkinforum.com
Michelle McCool

Michelle McCool

İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL   İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz 12 Eyl. 2010 - 18:48

Ya siz takmışsınız adama ! Bu Erdoğan Kılıçdaroğlu meselesi değil kişisel görüş görüşünüze saygılıyım . Ama sonuçta o adam BAŞBAKANIMIZ Wink Ayrıca olay bitiyo nede olsa ama unutma bu kişisel görüş meselesi Wink
https://www.facebook.com/MichelleMcCoolFan4ever
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör
hardy_cena_soldier

MesajKonu: Geri: İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL   İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz 12 Eyl. 2010 - 18:50

Ozman Kişisel Görüşüm GÖSTERE GÖSTER ''HAYIR''!
TÜRKİYE'nin Hayrına
Bas Mühürü HAYIRA!
Michelle McCool

Michelle McCool

MesajKonu: Geri: İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL   İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz 12 Eyl. 2010 - 18:56

Bende göstere göstere :
İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL - Sayfa 2 2dkiull

( Uyarı alabilirim ama kusura bakmayın elimde değil )
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör
hardy_cena_soldier

MesajKonu: Geri: İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL   İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz 12 Eyl. 2010 - 19:01

İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL - Sayfa 2 Chp_hayir_bilboard
Ben Ondan Bahsediyorum!
EVET Verince Olabilecekler;
-Savcıya Haklı Olsanız Bile Bazı Konularda Başvuramıyacaksınız.
-Kişisel Haklarınız Daralacak.
-Darbe Anayasasından Daha Kötü.
-Bu Anayasa Recep Beyi Kurtarır Bizi Değil.
-Recep Bey Kurtulmak İçin Araya Gizli Hamleler Yapmış Eğer Bir Evetçi Bütün Maddeleri Okuyupta Anlayıp Evet Dediyse İki Bileğimi Keserim!
BuYüzden Oyunuz ''HAYIR''lı Olsun.
Michelle McCool

Michelle McCool

MesajKonu: Geri: İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL   İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz 12 Eyl. 2010 - 19:02

Alakası yok msn ver ordan konuşalım yoksa ikimizde uyarı alıcaz !
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör
hardy_cena_soldier

MesajKonu: Geri: İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL   İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz 12 Eyl. 2010 - 19:02

Profilimde Yazıyor.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL   İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz 12 Eyl. 2010 - 21:14

Bay Evet filmini izledikten sonra herşeye evet diyorum. Şaka şaka. Madem herkes fikrini söylüyor bende söyleyim. Öğretmenlerimin bana anlattıklarından dolayı bende Evet. Diyorum ama bu Evet, Hayır kavgası bizim arkadaşlığımızı bozamaz değil mi ? Bence bozmaz.

Herneyse bir konu ile ilgili bir mesaj yazıyorum.

He is John Cena and He is Champion Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL   İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz 12 Eyl. 2010 - 21:30

xUndertakerx demiş ki:
Bay Evet filmini izledikten sonra herşeye evet diyorum. Şaka şaka. Madem herkes fikrini söylüyor bende söyleyim. Öğretmenlerimin bana anlattıklarından dolayı bende Evet. Diyorum ama bu Evet, Hayır kavgası bizim arkadaşlığımızı bozamaz değil mi ? Bence bozmaz.

Herneyse bir konu ile ilgili bir mesaj yazıyorum.

He is John Cena and He is Champion Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Kanka yapma ya sende mi.Neyse olsun tabii ki bozmaz kanka.
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör
hardy_cena_soldier

MesajKonu: Geri: İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL   İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz 12 Eyl. 2010 - 21:31

Bozmaz Ama Hayırcıyım Ben!
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL   İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz 12 Eyl. 2010 - 21:33

Ya önemli değil zaten kimin Evet kimin Hayır dediği. Önemli olan arkadaşlığımız.
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL   İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz 12 Eyl. 2010 - 21:34

Bizimkilerde evet demiş.Ama ben ÖDP'liyim onların kararlarını bilmiyorum ama ÖDP'yle hareket edeceğim (küçük parti sonuçta onlara destek olmak için o partiyi tutuyorum Very Happy )
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör
hardy_cena_soldier

MesajKonu: Geri: İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL   İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz 12 Eyl. 2010 - 21:35

Ya Arkdaşlar Eşeklik Yaptım Bende Harbiden Bizim Aile Bölünmesin Siyasi Meseleler Bitmiştir .D
Michelle McCool

Michelle McCool

MesajKonu: Geri: İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL   İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz 12 Eyl. 2010 - 21:41

Ben özür diliyorum biraz fazla abarttım galiba Very Happy
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

MesajKonu: Geri: İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL   İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi 13 Eyl. 2010 - 0:47

Sağol Video İçin.
Michelle McCool

Michelle McCool

MesajKonu: Geri: İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL   İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi 13 Eyl. 2010 - 1:02

Şimdi diyorum türkiye için en hayırlısı buymuş demekki oyunuz hayırlı olsun Wink

İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena)
» John Morrison Ve John Cena
» -John Cena-