TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena)

+5
WWEManiac
hardy_cena_soldier
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Mr.Rated R-Superstar
xUndertakerx
9 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena) Empty
MesajKonu: Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena)   Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena) I_icon_minitimePerş. 25 Kas. 2010 - 20:29

Arkadaşlar, ilk önce Juan Cena'yı söyliyim. İnternette duyduğuma göre, Juan Cena, diye biri gelecekmiş WWE'ye. Bu John Cena'nın akrabası olacakmış ve Nexus'tan intikam almak için gelecekmiş. (Ve Juan Cena karakterini John Cena oynayacakmış.) Böyle duydum ama spoiler olarak bilin. Belki yanlış haber çıkar. Very Happy Very Happy Very Happy

Neyse, diğer bir konu ise, WWE Alumni listesine John Cena ve Tiffany eklenmiştir. Bu arada ben daha önce görmedim, Alumni'de Matt Hardy ve Chris Jericho'da varmış.

http://www.wwe.com/superstars/wwealumni/
Mr.Rated R-Superstar

Mr.Rated R-Superstar

MesajKonu: Geri: Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena)   Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena) I_icon_minitimePerş. 25 Kas. 2010 - 20:31

Ya şu John Cena bir kurtulamadım birde Juanı çıktı.ÜFFFF CENA SUCKSSS!!!!
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena)   Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena) I_icon_minitimePerş. 25 Kas. 2010 - 20:47

xUndertakerx demiş ki:

Arkadaşlar, ilk önce Juan Cena'yı söyliyim. İnternette duyduğuma göre, Juan Cena, diye biri gelecekmiş WWE'ye. Bu John Cena'nın akrabası olacakmış ve Nexus'tan intikam almak için gelecekmiş. (Ve Juan Cena karakterini John Cena oynayacakmış.) Böyle duydum ama spoiler olarak bilin. Belki yanlış haber çıkar

Kanka yanlış anlama lafım sana değil WWE'ye ama eğer gerçekse hayatımda duyduğum en malca hikaye oılur Very Happy hem öyleyse bile Nexus onuda döver belki Very Happy

Matt'e tamam hatta WWE'ye aferim ama Jericho niye?Return yapmayacak mı yoksa? Sad
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena)   Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena) I_icon_minitimePerş. 25 Kas. 2010 - 20:51

Kanka, Jericho ve Cena büyük ihtimalle dönecek. Cena kesin geri gelecek o ayrı birşey. Çünkü, WWE en fazla para kazandıran adamını kovması çok saçma olur. Bence, Cena, WWE'den gidince Shopta ciddi bir artış olur diye yapmış olabilirler. Michael Jackson'da ölünce, albümleri çok fazla satmıştı ya onun gibi. Very Happy Very Happy

Haa, birde Juan Cena maskeli olacakmış. Söylemeyi unuttum. Artık, şu Cena'nın, Wade'e son yaptığı şeyi hep yaparsa dövülmez. Vurup, vurup kaçmak. O zaman birşey olmaz. Very Happy Very Happy
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör
hardy_cena_soldier

MesajKonu: Geri: Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena)   Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena) I_icon_minitimeCuma 26 Kas. 2010 - 0:59

Ya Bu Ne Very Happy Cena'nın Farklı Versiyonu Yakında Nexus Dağılır Sonrada Mexus Diye Gelir Meksikalıları Very Happy
http://michellemccool.yetkinforum.com
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena)   Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena) I_icon_minitimeCuma 26 Kas. 2010 - 1:42

Bugünleride mi görecektik ? Very Happy WWE resmen çizgi filme çevirdi kendini Very Happy Juan Cena Very Happy Allah allah illa Cena'yı yollamayacaklar ya Smile
Michelle McCool

Michelle McCool

MesajKonu: Geri: Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena)   Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena) I_icon_minitimeCuma 26 Kas. 2010 - 1:47

Juan Cena acayip saçma Very Happy
https://www.facebook.com/MichelleMcCoolFan4ever
dilara32

dilara32

MesajKonu: Geri: Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena)   Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena) I_icon_minitimeCuma 26 Kas. 2010 - 2:45

Vay be saçmalardan seçmeler yani bir de maskeli Very Happy Very Happy Very Happy...Geri onun dönmesi yeter Very Happy..
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena)   Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena) I_icon_minitimeCuma 26 Kas. 2010 - 19:11

Rey Mysterio tarzı birşey olacak herhalde. Hem maskeli hem meksikalı. Ya belki yanlış haberdir ama yabancı wwe news sitelerinde de bu haberi görünce, o zaman yayınladım. (ama belki haber yanlışta çıkar.)
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör
hardy_cena_soldier

MesajKonu: Geri: Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena)   Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena) I_icon_minitimeCuma 26 Kas. 2010 - 19:50

İnşallah Dönmez.Allaha Yalvarıyorum!
http://michellemccool.yetkinforum.com
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena)   Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena) I_icon_minitimeCuma 26 Kas. 2010 - 20:26

İnşallah, geri döner(Bende Allah'a yalvarmak yerine dua ediyorum.). İnsanlara iyi örnek olur John Cena geri gelirse Wade Barrett gibi olmaz.
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

MesajKonu: Geri: Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena)   Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena) I_icon_minitimeCuma 26 Kas. 2010 - 20:47

Gelmesin artık Sıkıldık Forever Cena Sucks!!!
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena)   Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena) I_icon_minitimeCuma 26 Kas. 2010 - 21:18

Sıkılmayanlarda var kanka. Will be return Cena. Very Happy Very Happy Cena'ya neden bu kadar nefret ? Hani, ilk başta kemeri çok tutuyordu. Tamam, sonra Cena'ya kemer vermediler. E, adam WWE'nin yüzü main-eventer'lıktan düşsün denilirse de yuh. Ondan sıkılınmayacak. Her dizinin, her filmin, bir kahramanı varsa WWE'ninde olacak.
Mr.Rated R-Superstar

Mr.Rated R-Superstar

MesajKonu: Geri: Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena)   Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena) I_icon_minitimeC.tesi 27 Kas. 2010 - 0:22

Eh olmasın diye bişey demiyorum Cena olmasın Very Happy .
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena)   Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena) I_icon_minitimeC.tesi 27 Kas. 2010 - 0:44

Off valla dizi gibi oldu Very Happy hani 8 sene öncede Kurtlar Vadisi'de böle başlamıştıya Very Happy Pola estetik ameliyat olup mafyanın arasına sızıp sonrada mafyayı yok etmişti Very Happy he cena Polatın yarısı olamaz o ayrı Very Happy buda o hesap WWE Raci Şaşmaz'a telif hakkı için para ödesin Very Happy Very Happy
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena)   Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena) I_icon_minitimeC.tesi 27 Kas. 2010 - 3:10

Cena olmazsa, başka biri olacak o güreşçinin antisi olacaksınız. (Orton en büyük örnek, kemeri sırf 3 ay tuttu diye laf atıldı.)Yani, sorun Cena'da değil, sorun sizin kahraman sevmemenizde.
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena)   Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena) I_icon_minitimeC.tesi 27 Kas. 2010 - 18:25

Kanka Orton geçen sene 4 ay kemer tuttu bizim derdimiz babyface olanlarla Legend Killer 10 ay kemer tutsun laf yok, ama VIPEr 1 ay tusun var Very Happy
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena)   Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena) I_icon_minitimeC.tesi 27 Kas. 2010 - 18:31

İşte, onu diyorum, sizin aslında, John Cena'yı değil, bulunduğu konumu sevmiyorsunuz. Eh ne olacak ? O durumda Batista olsa, o durumda Wade Barrett, Triple H yada HBK olsa, o durumda Edge olsa ne olacak ? Onlarıda mı sevmeyeceksiniz ?
SilverBunny

SilverBunny

MesajKonu: Geri: Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena)   Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena) I_icon_minitimeC.tesi 27 Kas. 2010 - 20:09

En çok üzüldüğüm Tiffany oldu.:/ Fazla güreşemiyordu ama seviyordum yinede..
Mr.Rated R-Superstar

Mr.Rated R-Superstar

MesajKonu: Geri: Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena)   Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena) I_icon_minitimePaz 28 Kas. 2010 - 0:39

Biz onları severiz sevmesine de Cena çok abartılıyor ve çok çocuksu.İzlerken insanın canı sıkılıyor.Çocuklar Cena Cena diye bağırıyor, Cena hep aynı sözleri hep aynı şeyleri yapıyor birşey değişmiyor.Yani gimmickinin bir özelliği yok, hep çocuksu şeyler kısacası ´Aynı`.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena)   Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena) I_icon_minitimePaz 28 Kas. 2010 - 0:51

Ya, Cena, Heel'ken böylemiydi ? Çocuksumuydu ? Orton şimdi çocuksu mu ? Hayır, değil.
Orton, geçen yıl Heelken seviliyordu forumda. Şimdi niye sevilmiyor. Face ve hayran kitlesi yüksek. Ve Orton çocukça da değil. İşte, tek sorun bu. Orton yetenekli mi yetenekli ama şimdi ne deniliyor Orton Sucks. Adam 3-4 ay kemer tutmuş, laf oluyor. ŞU VAR FACELER KEMER TUTMAYACAK DİYE BİRŞEY YOK. İllaki olacak. Facelerde kemer alacak Heellerde, şimdi kemer Heel'de Miz'de. Heel main-eventerda olacak Face'de.
Mr.Rated R-Superstar

Mr.Rated R-Superstar

MesajKonu: Geri: Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena)   Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena) I_icon_minitimePaz 28 Kas. 2010 - 22:31

Ben tutmalarına birşey demiyorum ama aynı şeylerin olması sıkıyor.RKO RKO sıktı.4 ay kemer tuttu laf edilmemeli ama RKO RKO RKO sıkıyor.Heelken tutmasına sözüm yok.Ama heel bir güreşçiyi izlerken eğleniyorsun faceleri izlerken için bayılıyor.E kanka sende heelleri sevmiyorsun??
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena)   Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena) I_icon_minitimePaz 28 Kas. 2010 - 22:51

Heel sevmiyorum. Ama THE MİZ'in şampiyon olmasına birşey demedim. Very Happy Very Happy Very Happy
Randy Orton, Heelken yani öyle böyle değil aşırı derece sevmiyordum. Ama yetenekli ve konumunu hak ediyordu. Ben, sadece Nexus ve Wade Barrett'a lafım var. Yani bu kadar olmaz, WWE'ye geldikleri ilk yıl böyleler. Sheamus, geldiğinde de laf ettim ama Sheamus, Nexus kadar ABARTILMIYORDU. Nexus, hem tecrübesiz, çaylak hemde onca güreşçinin hakkını yiyor. Bugün, Cena & Orton vs RAW Roster -2008 yılı maçını izledim. RAW'daki güreşçiler, Nexus'un yaptığı gibi, hep beraber, 1-2 kişiyi dövebiliyor. Ama, onlar, Nexus gibi çaylak değil. Benim, asıl problemim bu. Wade Barrett, 2 yıl mid-carder kalsa WWE'de sonra main-eventer olsun birşey demem. Ama, gelir gelmez bunun olması çok yanlış. Ve Wade Barrett'ın güreş yeteneğide acayip bir şekilde berbat. Nexus'taki diğer kişiler Otunga haricinde hepsi Wade Barrett'dan çok daha iyi güreşiyor.
Ve, Heel'lerin eğlenceli maç geçirmesi, Face'lerin eğlencesiz maç geçirmesi de yanlış(HHH, HBK Morrison bunlar acaba neden sıkıcı maç geçirmiyor). Geçen yılki, Orton ile bu yılki Orton arasında, tek iyilik kötülük farkı var. Onun dışında hep aynı hareketler vardı. Geçen yılda RKO, yapıyordu ama nedense sıkmıyordu. E bu yılda yapıyor ve sıkıyor çok ilginç. Yani, siz güreşçiyi değil, Face ve hayran kitlesi olduğu için sevmiyorsunuz.
(Bu son paragraf güreş ile ilgili değil)
Şunu, söyliyim, bu hissi, ancak benim gibi aşırı iyilik işlemek isteyenler ve iyilik işlediğinde, o aldığı duyguyu anlayanlar iyi bilir. Bir kötü durumda, iyi bir şeyin olması, çok güzel bir duygu. Aynı, gerçek tarihi şavaşlarda iyi olan tarafın kazanması, bir doktor olup bir insanın hayatını kurtarmak. Yada, küçük şeyler, eşyası olmayanlara, eşya vermek. Yada, en basitinden birine yardım etmek(iyilik bakımından), yani bunlar, beni çok mutlu eden, çok güzel duygulara götüren birşey. Filmlerde, iyi biten birşey olursa, nasıl mutlu oluyorsam, WWE'de de öyle. İyi birşey olunca, sadece sevinmek değil, çok mutlu oluyorum.
Mr.Rated R-Superstar

Mr.Rated R-Superstar

MesajKonu: Geri: Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena)   Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena) I_icon_minitimePaz 28 Kas. 2010 - 22:56

Kanka heelken izlerken keyif alıyordun böyle olunca hep RKO RKO oluyor.O sıkıyor zaten bizi.Ben genel olarak konuştum zaten hepsinin değil tabii ki de.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena)   Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena) I_icon_minitimePaz 28 Kas. 2010 - 23:00

Kanka, başka ne olacaktı, hep Punt Kick, Punt Kick mi olacak. Yeri, geldiğinde de onu yapıyor zaten. E, hep RKO, RKO, RKO ise, her hafta, Nexus'un 6 kişi birden 1 kişiye saldırması sıkmıyor mu ? Onu niye sıkmıyordu bu sıkıyor ?

Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena)
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Ve Juan Cena
» John Morrison Ve John Cena
» -John Cena-
» John Cena Lakers