TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

John Cena Güreşteki Resimleri

+5
Heart Break Legend
cacamiki
The X-Treme
xReyMysteriox
xUndertakerx
9 posters
YazarMesaj
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

John Cena Güreşteki Resimleri Empty
MesajKonu: John Cena Güreşteki Resimleri   John Cena Güreşteki Resimleri I_icon_minitimePtsi 9 Ağus. 2010 - 18:49

John Cena Güreşteki Resimleri 14535692

John Cena Güreşteki Resimleri RAW_893_Photo_141John Cena Güreşteki Resimleri RAW_893_Photo_140
John Cena Güreşteki Resimleri RAW_891_Photo_154John Cena Güreşteki Resimleri SUR09_Photo_163John Cena Güreşteki Resimleri EC10_Photo_029
John Cena Güreşteki Resimleri BP09_Photo_220
John Cena Güreşteki Resimleri SUR08_Photo_087John Cena Güreşteki Resimleri E_08_RAW
John Cena Güreşteki Resimleri RAW_864_Photo_059John Cena Güreşteki Resimleri 65
John Cena Güreşteki Resimleri WM25_Photo_242John Cena Güreşteki Resimleri WM26_Photo_289
John Cena Güreşteki Resimleri WM26_Photo_292

Arkadaşlar, Cena ile dalga geçildikçe inadına John Cena'yı öven resimler yapıcağım. Çünkü, bir ricada bulundum kimsenin umrunda olmadı. Adamla, dalga geçmek için bir sınır var bunu aşıyorsunuz. Adam, size ne yaptı küfür mü ettide bunları Cena'ya yapıyorsunuz. Yine patladım be. Ben, size dalga geçmeyin demiyorum ama aşırı dalga geçmeniz sinirimi çok fazla bozuyor. Yani, adamın annesine küfür etmediğiniz kaldı. Başka ne diyebilirim ki ! Çok moralim bozuldu. Eğer, bu sözlerimden dolayı bana kızdıysanız, Adminliğimi alın feda olsun John Cena için.
xReyMysteriox

xReyMysteriox

MesajKonu: Geri: John Cena Güreşteki Resimleri   John Cena Güreşteki Resimleri I_icon_minitimePtsi 9 Ağus. 2010 - 19:16

Sana Katılıyorum Ve Sonuna Kadar Destekliyorum Adminim

İNADINA JOHN CENA

John Cena Güreşteki Resimleri Adszssssssss

John Cena Güreşteki Resimleri Adszss

John Cena Güreşteki Resimleri Adszccb

John Cena Güreşteki Resimleri Adszej
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: John Cena Güreşteki Resimleri   John Cena Güreşteki Resimleri I_icon_minitimePtsi 9 Ağus. 2010 - 19:52

Size katılmıyorum 2004'te debut yapan herifin bu kadar başarı alması herkesin sinirini bozuyor ben HHH'in geçmişini okuduğumda "O zamanlar izleseydim kesin HHH'e gıcık olurdum" dedim çünkü o da kısa sürede iyi işler başarmış ama zamanla duraklamış.
http://www.trabzonspor.org.tr
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: John Cena Güreşteki Resimleri   John Cena Güreşteki Resimleri I_icon_minitimePtsi 9 Ağus. 2010 - 19:56

Ben, size sevin demiyorum. Adamla, gereğinden fazla dalga geçiyorsunuz. Bu ne şimdi, forumda kimin Photoshopla Playboy kapağı olmuş John Cena. Adam size küfür mü ettiki bunları yapıyorsunuz. Eğer, John Cena ile alayla böyle devam ederse hem Adminliği bırakırım hemde forumu.
cacamiki

cacamiki

MesajKonu: Geri: John Cena Güreşteki Resimleri   John Cena Güreşteki Resimleri I_icon_minitimePtsi 9 Ağus. 2010 - 19:57

bence cena gerçektende hakediyor kim ne derse desin
http://wweforum.turkforumpro.com/index.htm
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: John Cena Güreşteki Resimleri   John Cena Güreşteki Resimleri I_icon_minitimePtsi 9 Ağus. 2010 - 20:00

Ben hak edip etmemesinden bahsetmiyorum. Adamla, çok fazla gereğinden fazla dalga geçiliyor. Bu da sinirimi çok bozuyor. Tamam ben dalga geçmeyin demiyorum ama bu kadar aşırı fazla dalga geçmeyin diyorum.
xReyMysteriox

xReyMysteriox

MesajKonu: Geri: John Cena Güreşteki Resimleri   John Cena Güreşteki Resimleri I_icon_minitimePtsi 9 Ağus. 2010 - 20:05

Yani Sana Katılıyorum Adamla Çok Fazla Dalga Geçildi
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: John Cena Güreşteki Resimleri   John Cena Güreşteki Resimleri I_icon_minitimePtsi 9 Ağus. 2010 - 20:10

Bunda büyütülecek bir şey yok. Ben Orton'la (2.Adamım) Dalga geçildiğinde bir şey demiyorum istersen +18 resimlere koy yine de bir şey demem. Edge'le koy bir şey demem ama HHH de yaparsan o zaman bu tepkiyi vererim ki Cena senin 2. adamın.
http://www.trabzonspor.org.tr
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: John Cena Güreşteki Resimleri   John Cena Güreşteki Resimleri I_icon_minitimePtsi 9 Ağus. 2010 - 20:15

The X-Treme demiş ki:
Bunda büyütülecek bir şey yok. Ben Orton'la (2.Adamım) Dalga geçildiğinde bir şey demiyorum istersen +18 resimlere koy yine de bir şey demem. Edge'le koy bir şey demem ama HHH de yaparsan o zaman bu tepkiyi vererim ki Cena senin 2. adamın.

Kanka, John Cena benim adamım ama buna rağmen, Undertaker ve John Cena sadece bu ikisini Fenerbahçe'den bile daha çok seviyorum. WWE'iye aşırı derecede çok seviyorum. Biliyorum bunlar hristiyan ama neden bu kadar seviyorsun dersen. WWE'e ilgim başladığından beri benim için iki kişi hiç değişmedi Undertaker ve John Cena. Çok bağlandım. Yani böyle şeylerde birini destekledimmi tam desteklerim. Ben böyleyim, küçüklüğümde bile 7-8 yaşlarımda sevdiğim bir programda sevdiğim biri elense ağlardım. Undertaker ne olursa olsun Heel veya Face olursa olsun severim. Sınıftaki arkadaşım Undertaker'a küfür etti diye bile onunla kavga ettim. John Cena içinde, ben bu kadarına patladım işte biraz dalga geçiyorsunuz tamam lafım yok. Ama bune hergün hergün adamla ilgili birşey yapmak. Yada, Cena'yı küçük düşüren resimler koymak. Adam, size küfür mü etti ne yaptı da adama bu kadar şey yapıyorsunuz. Ben, bile Randy Orton'u aşırı derecede nefret ediyorum. Ve adamı kötüleyen 2-3 konu açmışımdır. Ama sizde bıkmak yokki herhafta Anti-Cena ile ilgili bir resim görüyorum.
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: John Cena Güreşteki Resimleri   John Cena Güreşteki Resimleri I_icon_minitimePtsi 9 Ağus. 2010 - 20:45

Ama kanka o bizim eğlencemiz işte,makara yapıyoruz alınmaman lazım.Ben sana kimin Anti resmini koyarsan koy kızmam kanka bunu sana önceden söylemiştim.Bak Cena'nın HBK'i pes ettirdiği bir resim koymuşsun ama ben kızmıyorum.Yani demek istediğim eğlence bunlar kanka,herkes de istediği resmi koyabilmeli bence.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: John Cena Güreşteki Resimleri   John Cena Güreşteki Resimleri I_icon_minitimePtsi 9 Ağus. 2010 - 20:49

Heart Break Legend demiş ki:
Ama kanka o bizim eğlencemiz işte,makara yapıyoruz alınmaman lazım.Ben sana kimin Anti resmini koyarsan koy kızmam kanka bunu sana önceden söylemiştim.Bak Cena'nın HBK'i pes ettirdiği bir resim koymuşsun ama ben kızmıyorum.Yani demek istediğim eğlence bunlar kanka,herkes de istediği resmi koyabilmeli bence.

Kanka, kızmamam lazım. Diyorsun, HBK'nın pes etmesiyle John Cena'nın Playboy resmi aynı mı şimdi ?

Yani, kanka mesajımda yazdım eğer tadında Cena ile dalga geçeceksiniz tamam birşey demem ama bu çok fazla çok aşırı.
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: John Cena Güreşteki Resimleri   John Cena Güreşteki Resimleri I_icon_minitimePtsi 9 Ağus. 2010 - 21:07

Ama kanka çok komik ya Very Happy

Tamam sen koy yine resimlerini.Silecek değiliz ya.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: John Cena Güreşteki Resimleri   John Cena Güreşteki Resimleri I_icon_minitimePtsi 9 Ağus. 2010 - 21:10

WWEManiac demiş ki:
Ama kanka çok komik ya Very Happy

Tamam sen koy yine resimlerini.Silecek değiliz ya.

Ben, sizin gibi bulamıyorum o resimleri diğer güreşçilerinin bu kadar fazla dalga geçilecek kadar. Bulduklarımda geyikte son sayfada.

Yine soruyorum, ben mi yoksa John Cena ile dalga geçmek mi ?
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: John Cena Güreşteki Resimleri   John Cena Güreşteki Resimleri I_icon_minitimePtsi 9 Ağus. 2010 - 21:18

Neyse, galiba, benim forumdan gitmem birşey değiştirmeyecek.
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: John Cena Güreşteki Resimleri   John Cena Güreşteki Resimleri I_icon_minitimePtsi 9 Ağus. 2010 - 21:25

Kanka napıyorsun ya.Nereye gidiyorsun.Şimdi sen bizim makaramızı niye buralara kadar getirdin kanka.N'olur gitme ama bizi de eğlencemizden etme.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: John Cena Güreşteki Resimleri   John Cena Güreşteki Resimleri I_icon_minitimePtsi 9 Ağus. 2010 - 21:28

WWEManiac demiş ki:
Kanka napıyorsun ya.Nereye gidiyorsun.Şimdi sen bizim makaramızı niye buralara kadar getirdin kanka.N'olur gitme ama bizi de eğlencemizden etme.

Şu lafımı kim dinledi acaba. DEDİMKİ JOHN CENA İLE DALGA GEÇİN AMA TADINDA BIRAKIN AŞIRIYA KAÇMAYIN. BU KADAR FAZLA DALGA GEÇİNCE ÇOK ÇOK ..... ÇOK ÜZÜLÜYORUM ÇILDIRIYORUM. YANİ BU KADAR ABARTILMAZ GEREĞİNDEN FAZLA OLMAZ YAHU. EĞER, AZ DALGA GEÇECEKSENİZ BİRŞEY DEMİYORUM AMA BU ÇOK FAZLA. O YÜZDEN BEN Mİ JOHN CENA İLE DALGA GEÇMEK Mİ ?
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: John Cena Güreşteki Resimleri   John Cena Güreşteki Resimleri I_icon_minitimePtsi 9 Ağus. 2010 - 21:33

Kanka tamam kızma,tabiiki sen.Cena'yla dalga geçmekten daha önemlisin.Bundan sonra daha fazla dikkat ederiz.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: John Cena Güreşteki Resimleri   John Cena Güreşteki Resimleri I_icon_minitimePtsi 9 Ağus. 2010 - 21:36

WWEManiac demiş ki:
Kanka tamam kızma,tabiiki sen.Cena'yla dalga geçmekten daha önemlisin.Bundan sonra daha fazla dikkat ederiz.

Kanka, çok şükür ilk onay veren sen oldun. Bakalım, diğerleri ne diyecek. Very Happy Very Happy
safura_miss_punk

safura_miss_punk

MesajKonu: Geri: John Cena Güreşteki Resimleri   John Cena Güreşteki Resimleri I_icon_minitimePtsi 9 Ağus. 2010 - 23:41

Tamam yha seni kirdiysak ozur dileriz bak avatarimida duzelttim abartiya kacmicaz merak etme Wink
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: John Cena Güreşteki Resimleri   John Cena Güreşteki Resimleri I_icon_minitimeSalı 10 Ağus. 2010 - 0:00

Şu, Photoshop ile Cena'yı kötüleyen resimler beni çıldırttı. Yoksa, dayak yedi mi yiyor. Onda fazla bir abartma yok. Ona birşey demiyorum.

Beni, bugün sinirlendiren asıl konular bunlar.

http://wwewrestling.forumotion.com/geyik-f53/the-champ-ys-still-t3384.htm

http://wwewrestling.forumotion.com/geyik-f53/john-cena-dergilere-kapak-olmu-t3389.htm

İki tane üst üste bu konuyu görünce sinirlendim doğrusu. Şu, Cena'nın dayak yediği konulara birşey diyemem onlara kızmıyorum. Çünkü, Cena gerçektende WWE'de o olaylar başına geçmiş. Yada, laf atışmasında hep zor durumda olan olmuş. Hatta, şu konuya bakın Jericho, Cena'ya laf atıyor.
http://wwewrestling.forumotion.com/komik-wwe-videolary-f152/jericho-da-yapty-cena-ya-yapacaoyny-t3214.htm
Adamı tebrik ediyorum bende. Ama Photoshopların böyle olması beni delirtiyor uleeeeen.(Yaban'dan alıntı Very Happy)Yoksa, böyle konularla derdim yok. Bugünde böyle iki konu görünce kafayı yedim. Yani bugün açılmasaydı konular hiç birşey demeyecektim.

En son xUndertakerx tarafından Salı 10 Ağus. 2010 - 0:29 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
dilara32

dilara32

MesajKonu: Geri: John Cena Güreşteki Resimleri   John Cena Güreşteki Resimleri I_icon_minitimeSalı 10 Ağus. 2010 - 0:29

Ölümüne John Cena'cıyız..Onur her zaman yanındayım..
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: John Cena Güreşteki Resimleri   John Cena Güreşteki Resimleri I_icon_minitimeSalı 10 Ağus. 2010 - 17:25

Tamam Onur kanka bundan sonra daha dikkatli oluruz.Ama kanka o yıl 2077 resminde bir şey yok ki bak diğer dergi resmi kabul ama onda pek birşey yok?
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: John Cena Güreşteki Resimleri   John Cena Güreşteki Resimleri I_icon_minitimeSalı 10 Ağus. 2010 - 19:30

Onur tamam haklısın ama bak sorun şu hepimiz John Cena'nın yeteneksiz olduğunda hem fikiriz bu yğzden onun maç kazanması ve aylarca kemer tutması bizi deli ediyor, birde şu var mesela:

--Batista vs Cena2Dan dolayı ben

--HBK vs Cea'dan dolayı Baybora

--HHH vs Cena ve orton vs Cena'dan dolayı Oğuzhan

--Sheamus vs Cena ve Edge vs Cena'dan dolayı Berk

ve diğer bir sürü üye....Cena'yı sevmiyor.Adamın yılda 6 ay kemer tutması bizi sinir ediyor ama bu bizim fikrimiz.Senin fikrin ise Cena'yı sevmekse ben buna sonuna kadar saygı duyarım.Sen Cena'nın güreşen resimelrini koyarsan ben buna sonuna kadar saygı duymak zorundayım.Ama bende Cena'nın dayak yediği resimleri koyarsam sende duymalısın ama mesela playboy resimlerine tepki gösterme hakkın var.Ama saygı çerçevesinde biz Cena'yı kötüleyebiliriz sende Cena'yı koruyabilirsin bence bu işin doğrusu budur.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: John Cena Güreşteki Resimleri   John Cena Güreşteki Resimleri I_icon_minitimeSalı 10 Ağus. 2010 - 19:38

THE_ALONE_WWE_CHAMP demiş ki:
Onur tamam haklısın ama bak sorun şu hepimiz John Cena'nın yeteneksiz olduğunda hem fikiriz bu yğzden onun maç kazanması ve aylarca kemer tutması bizi deli ediyor, birde şu var mesela:

--Batista vs Cena2Dan dolayı ben

--HBK vs Cea'dan dolayı Baybora

--HHH vs Cena ve orton vs Cena'dan dolayı Oğuzhan

--Sheamus vs Cena ve Edge vs Cena'dan dolayı Berk

ve diğer bir sürü üye....Cena'yı sevmiyor.Adamın yılda 6 ay kemer tutması bizi sinir ediyor ama bu bizim fikrimiz.Senin fikrin ise Cena'yı sevmekse ben buna sonuna kadar saygı duyarım.Sen Cena'nın güreşen resimelrini koyarsan ben buna sonuna kadar saygı duymak zorundayım.Ama bende Cena'nın dayak yediği resimleri koyarsam sende duymalısın ama mesela playboy resimlerine tepki gösterme hakkın var.Ama saygı çerçevesinde biz Cena'yı kötüleyebiliriz sende Cena'yı koruyabilirsin bence bu işin doğrusu budur.

Kanka, dayak yediğini artık birşey demiyorum. Laf yiyor. Senin konuna bir bak hiç bir sözüm yok. Jericho, Cena'ya laf sokuyor Jericho'yu tebrik ediyorum. E, biraz daha gelince insan çileden çıkamaz mı ?

Peki, kanka, birşey sorucam, bu saygı çerçevesinde Cena, kötülenip ve hep benim onu savunmam hep böyle devam edecek mi ? Hergün bu savunma işkencesini mi çekeceğim. Lütfen, bazı konulara bak dediğim birşey yok. Ama iş çok abartılınca tepki gösteriyorum işte.
Cena'nın dayak yediklerine birşey dedim mi ? Botan, imzasına Nexus, Cena'yı döverken gifini koymuştu. Ama, Botan'a hiç o gifi çıkar demedim. Sadece, imza yorumla oyununda hep düşük puan veriyordum o kadar. Ama, Cena ile dalga geçmekte sınır aşılınca benimde sinirlenme sınırım aşılıyor kanka. Forumda, bir bak Cena'dan başka hangi güreşçi ile bu kadar dalga geçilmiş. Yine diyorum dalga geçin ama tadında bırakın aşırı olunca kötü oluyor.

John Cena Güreşteki Resimleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» John Cena - Hero
» Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena)
» John Morrison Ve John Cena
» -John Cena-