TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

The Ultimate Underdog

+8
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Heart Break Legend
WWEManiac
The X-Treme
TheHunter
ChaplakMan
Basemode
The Ultimate Underdog
12 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
The Ultimate Underdog

The Ultimate Underdog

The Ultimate Underdog Empty
MesajKonu: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 8:25

meraba arkadaslar bu son mesaj benim.size ediyorum veda suan bazi olaylar oldu bana yakisan buyutmeden forumdan ayrilmis olmam.
sizlere iyi forumlar
xundertakerx sana ozel ediyorum tesekurler siteye geldigimden beri bana cok yardimci oldun bu kadari kismet olmuş.
amerikan olabilirim evet daha bu sene turk nufus cikardim ben ve asil ad mehmet deil amerikan vatandasi olarak evette amerikaya laf solettirmem yoneticilerimizin hatasini ben cekmek zorun degil hicde olmamak sizin turklugunuze laf edsem sevinirmi siz?
inanmayanlara sonsuz saygi ben.zamninda amerikaliyim deip turk cikmis bir kaciniz guvenmemekte siz hakli.
chaplakman arkadasimada hayatta basarilar ben diliyorum sana bu kafayla devam edersen basina daha cok bela alicaksin.

Amerikali olmam benim secimim deildi ama sizin yaptiniz ayip olmus bana.

bugun bi arkadasimdan orendigim deisle

EL VEDA!

The Ultimate Underdog 99581312646427089080
Basemode

Basemode

MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 15:52

Kimse Irkcılık Yapmasın ! Amerika yanlısı diye kimse bu adamı dıslamasın ! Foruma degsik bir hava katabilicek bir adam bu. Öyle olmasa bile ırkcılık yapılmasın ! Yasal bir suc oldugunu unutmayın. Memo bir kez daha düsün derim
The Ultimate Underdog

The Ultimate Underdog

MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 17:31

Bunu gelmis admin soyluyor

Bak dalaştığın kişi benim kuzenim,önce burda bi yanlış yaptın.Ben,alayınızın içini dışını bilirim yurtdışı bebeleri genellikle süt olur zaten.O yüzden dikkat edecksin Türkiye'yede herşey ciddiye alınır.Burdaki hayat emin ol senin ABD'deki tozpembe hayatın gibi değil.Kuzen,diye demiyorum ama dedikleri doğru.Tabii sen okumamışsın bunları belli.Öncelikle Şu lanet olası ABD Bayrağını imzandan kaldır.Tamam bişi demiyorum kararına ama TR'de bunlar hoş karşılanmaz bir türk forumunda ABD Bayrağı imzasını taşıma ve kaldır.Kaldırmazsan,kaldırırım !!

sorada tekrar dusun de bana ben dusundu zaten su hale bak utanmasalar kufur etcekler amerikaliyim diye sizene be cokda mutluyum
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 17:52

Ya anlamyırsan benim yapabilecegim hiç birsey yokben senin amerikalı olmanı sikime bile takmıyorum ama heryerde amerikadan bahsetmen gıcıgıma gidiyor.Bu site ırkcı olsaydı berk i coktan banlamıstık.Ayrıca biz daha AMerikanın neler yaptıgını daha unutmadık ve yapmaya devam ettigini daha tarih bilmiyorsun gelmis bana artizlik yapıyon size heralde ABD de tarih dersi işlerken ABD nin yaptıgı basarıları filan anlatıyorlar heralde
TheHunter

TheHunter

MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 17:53

Kötü olmuş ya bence ayrılma konuşarak halledebilirsiniz bence.Bir kere daha düşün ...
http://www.wwewrestling.7forum.net
The Ultimate Underdog

The Ultimate Underdog

MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 18:01

ChaplakMan demiş ki:
Ya anlamyırsan benim yapabilecegim hiç birsey yokben senin amerikalı olmanı sikime bile takmıyorum ama heryerde amerikadan bahsetmen gıcıgıma gidiyor.Bu site ırkcı olsaydı berk i coktan banlamıstık.Ayrıca biz daha AMerikanın neler yaptıgını daha unutmadık ve yapmaya devam ettigini daha tarih bilmiyorsun gelmis bana artizlik yapıyon size heralde ABD de tarih dersi işlerken ABD nin yaptıgı basarıları filan anlatıyorlar heralde
Amerika,Turkiyeye saldirmis bile olsa bu beni ilgilendirmez ben mi saldiriyorum turkiyeye ? hayir.
sen cok kotu kufur ediyorsun forumda hemde sakince konusmuorsun size bir kelime anlam sordum ben sonra olaylar oldu
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 18:09

Bugrayla olan meseleniz beni ilgilendirmez beni ilgilendiren tek sey BEN BİR ŞAKA YAPTIM VE SEN BANA HALDEN ANLAMAZ DEDİN .Evet seni ilgilendirmez ama senin Türk bayragına lanet dedin ya işde aynen Türkiyeye saldırmıs oluyorsun

Not:Bu yazdıklarımda sana kapak olsun demiyecem o kapagı al gotune sok
Not2:Dikkat et bana ne dersen de o soyledigin soz gotunde patlayacak
Not3:Benim kimseye kufur etmedigimi herkez bilir ama eger biri benimle kavga cıkartıyorsa kufurun alasını ederim ama dedigim sen daha kufur gormmessin
The Ultimate Underdog

The Ultimate Underdog

MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 18:12

sen olay ariyorsun artik yeter ben turk bayragina laf etmedim turkiye benimde yurdum halden anlamaz deyince bu kadar kafayi yiyorsan o zaman sende bi sorun var got mot bana sokmez artikda zaten sana cevap yazmicam ben istedik kufur et sen
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 18:14

KNK BANADA ÖGRET BİRAZ LAF ATMAYI
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 18:16

1.Dedgiim gibi cevap yazmıcan degil cevap yazamıcan
2.Senle atısmakdan sıkıldım harbi harbi eziksin
3.Ben olay aramıyorum senin gibi oruspular beni buluyor
4.Şizofren filanmısın hani Türkiyeden sogumustun git bir onceki konuya bak
5.Yaptıgım espiriyi kaldıramayacak kadar hafifsen ne yapaiblirim

The Ultimate Underdog

The Ultimate Underdog

MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 18:21

bana sizofren diyene bak sen beni turk dusmani yaptin dedim turk dusmaniyim demedim durmadan oruspu diosun gel ingilizce konusalim bende sana saydiriyim eyer kufur etmek buyuklukse sustugum icin ezik olmuyorum bak turkce bi laf varmis susmak da bir buyukluktur diye anlamiyorsun
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 18:23

Senin soyledigin kelime buraya hiç uymuyor buraya uyan soz senin yanında ezo kaldım verecek cevab bulamıyorum bununlada ovunuyorum.Eger cok kufretmek isiyotsan ingilizce yazabilirsin kibarlık yapmana gerek yok.
The Ultimate Underdog

The Ultimate Underdog

MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 18:26

benim cumlelerimi isinge geldigi gibi deistiremessin sen
kufretmek buyukluk deil kucultur insani o yuzden kufur etmiyorum
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 18:31

Kufur bilsen edecegini benden daha iyi biliyorsun
The Ultimate Underdog demiş ki:
The X-Treme demiş ki:
O kız değil ki ama
çok da s..mde Türkiye'ye karşı Amerika'yı savunuyor ayrıca Amerika'lı
olduğu da doğru mu şüpheli ama...
evet savunuorum varmi turk dusmani ettin sen beni
ister inan ister inan su cokda .... noktamidir herneyse ayni seyde snn icin gecerli

Ben senişin hiç bir sozunu degistirmiyom sen o sozu anlatmayı bilmiorsun
The Ultimate Underdog

The Ultimate Underdog

MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 18:34

ChaplakMan demiş ki:
Kufur bilsen edecegini benden daha iyi biliyorsun
The Ultimate Underdog demiş ki:
The X-Treme demiş ki:
O kız değil ki ama
çok da s..mde Türkiye'ye karşı Amerika'yı savunuyor ayrıca Amerika'lı
olduğu da doğru mu şüpheli ama...
evet savunuorum varmi turk dusmani ettin sen beni
ister inan ister inan su cokda .... noktamidir herneyse ayni seyde snn icin gecerli

Ben senişin hiç bir sozunu degistirmiyom sen o sozu anlatmayı bilmiorsun
alinti yaptiin mesaj cok terbiyeli amerikaya etmemis soz kalmamis sorada turk dusmani yaptiniz beni dedim sinirlenince gayet normal ?
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 18:36

Amerikayı neden savunuyorsun egitmini ABD demi goruyorsun
The Ultimate Underdog

The Ultimate Underdog

MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 18:37

Evet ABD'de goruyorum turkiyeye yazlari geliyorum 2 hafta once TR'deydim
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 18:43

Bizm hocamız bahsetmisdi ABD boyle seyler olduunu acıkalayayım
1 AMERİKAN FİLMİNDE NE EKSİK OLMAZ
CEVAP:AMERİKAN BAYRAGI HEMDE 1 SAHNEDE DEGİL 20 SAHNEDE FİLAN AMA BİZE BELLİ ETMİYORLAR ABD YAVAS YAVAS BEYNİMİZE GİRİYOR BOYLE OLAN FİLMLER NASIL OLUYORSA HEP OSCAR ALIYOR İMDB DE DEN YUKSEK PUAN ALIYOR AYRICA SİZE AMEİRKANIN SAVASLARDA NASIL HAKLI BİR YOK İZLEDİGNİ SAVUNMUSTUR DEİGLMİ İŞDE OYLE DEGİL ABD BİR ULKEYE SEVMEDİGİ BİR SEY YAPAR O ÜLKE ABD YE SAVAS ACAR İŞDE BOYLE ABD HAKLI GİBİ GOZUKUR EGER BANA İNANMIYORSAN GİDİPDE BİR 3.DUNYA SAVASI YOK BURAK TURANIN BİR KİTABINI OKU O ZMAN ANLARSIN
The Ultimate Underdog

The Ultimate Underdog

MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 18:45

onerin icin tesekkur ederim kitabi bulursam alirim
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 18:46

Neyse sorun tatlıya baglandı sanıyorum harbi sıkıldım eger baglanmadı diyorsan seninle baska zaman ugrasırım ben kacar
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 20:38

PArdon da Amerika'lı olmam benim sorunum değil demişsin madem öyle neden Amerika'yı savunuyorsun özünde Türk değil misin?
http://www.trabzonspor.org.tr
The Ultimate Underdog

The Ultimate Underdog

MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 20:41

Ozumde Amerikaliyim
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 21:07

TÜrkiyeylen ne alakan var
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 21:09

O ZAMAN GİT
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 21:14

Bak,ben ırkçılık yapmadım ama türk forumundasın ve o bayrağı kaldır.Eğer yarın imzanda bu bayrağı görürsem ben kendim kaldırırım.

The Ultimate Underdog
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-