TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

The Ultimate Underdog

+8
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Heart Break Legend
WWEManiac
The X-Treme
TheHunter
ChaplakMan
Basemode
The Ultimate Underdog
12 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

The Ultimate Underdog - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 21:29

Botan'a katılıyorum.Ne gereği var şimdi kalkıp da o bayrağı koymanın?Irkçılıkla ilgisi yok Türk forumu burası.
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 21:31

Baravo kankalar ayrıca simdiye kadar gordugum en ırkçı insan Botandır gecen metroda gidiyoz kara bir adam geldi oturdu Botan adamı rezli etti Very Happy
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 21:36

Böyle bişey yaşamıştık diye hatırlıyorum evet Very Happy
The Ultimate Underdog

The Ultimate Underdog

MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 21:38

Tamam.Turkiye ile ilgisi ne var diye sormussun turkiye 2.ulkem
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 21:39

Basemode sana katılıyorum eğer adam Amerikan'sa istiyorsa o bayrağı imzasına koyar, isterse nickine yazar buna kimse karışamaz ki.Ama eğer Amerika'yı durup durup övüyorsa falan o kişiye tepki gösterilir tamam ama sırf imzasında Amerikan bayrağı resmi var diye adamı dışlamak bence yanlış olur.Bu benim görüşüm.
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 21:39

Şu bayrağı kaldır artık!!
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 21:40

1.OLCAK YOKSA GİT
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 21:42

Dogancan kanka ozman bir amerikan forumuna git imzana da Bu buyuklukte bir türk bayragı koy ilk baslarda bisi demezler ama sonra sana kaldır diecekler forumda huzursukluk cıkıyor diyecekler yoneticide turk diyelim yani eninde sonunda o bayragı kaldırtırlar
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 21:46

Kanka tamam onlar kötüde biz aynısını yaparsak ne farkımız kalır?
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 21:47

Ya yeter Dogancan sana yakısmıyor lan bir sinirlensene Very Happy
Mr.WrestleMania
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
Mr.WrestleMania

MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 21:49

Tamam yeter. Amerika Amerika Amerika... Amerika'yı övüp durma napalım yani Amerika'yı. Eğer Amerika'yı çok seviyorsan git Amerikan forumlarına veya kal burda fakat bize Amerika diyip durma iyi geçinelim ne dersin.?
http://wwewrestlingrpg.7forum.net/
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 21:50

Lan yeter bu kavga bitti yeni bri kavga var Dogancan sesime kulak ver
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 21:51

Fight Me diyorsun ha Very Happy Very Happy Very Happy
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 21:56

Dogancan msnde kufur etmeyi biliyodun Very Happy
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 21:59

Üf Ronay ya beyler Ronay msnde geldi dediki hadi foruma bir şeyler yaz kavga edelim bende dedimki işim var oda o yüzden böyle bir numara uydurdu sizi yemesine izin vermeyin Very Happy Very Happy
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 21:59

Flood için zour ama yardım edin Dogancan benim hesabımı silmekle tehdit ediyor biri sunu durdursun isyeten olursa resim bile atarım
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 22:00

OFFFFF YETER YETER YETER. BU KAVGALAR NEREYE KADAR. 2-3 GÜNDÜR KAFAMIZI DİNLİYORDUK FORUMDA AL İŞTE YİNE BİR KAVGA BAŞLADI.

ŞİMDİ SIRALAYACAĞIM AMA SORUNLARI:

UTKU, HAKSIZLIKLA ADMİN OLUR SORUN BAŞLAR. YANINDA BULUTTA VAR.

BUĞRA'YI UTKU KANDIRIR FORUMDA SORUNLAR BAŞLAR. ŞİMDİ DOĞRU YERDE ÇOK ŞÜKÜR BUĞRA.

MİLLET MAKALELERİMİZİ ÇALAR SORUN BAŞLAR. VE ULTİMATE UNDERDOG, MAKALELERİMİZİ ÇALAN SİTEYE KARŞI BİZİ SAVUNUR ŞİMDİ DURUM NE BAKIN ALLAH AŞKINA.

FORUMUMUZUN TAKLİDİ YAPILIR. O FORUMA KÜFÜR YAĞMURLARI BAŞLAR.

BİR ÜLKE AYRIMI KALMIŞTI O DA OLDU. NE OLUYOR FORUMA YA. ŞURADA 2. YAŞIMIZA GİRMİŞİZ YİNE KAVGA YİNE KAVGA. YETER BE İNSAN RAHAT RAHAT FORUMDA WWE İLE İLGİLENMEK İSTİYOR. FORUMA İLK GELDİĞİM GÜNLERİ ÇOK ÖZLEDİM YA O ZAMANLAR HİÇ KAVGA SORUN YOKTU. ŞİMDİ HER HAFTA BİR KAVGA ŞART OLDU.

KÖTÜLÜK SEVİLİYOR GÖRÜYORUM AMA BU KADAR KAVGA GİBİ KÖTÜLÜK YUH YA. NEREYE KADAR BU BÖYLE GİDECEK ???????
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 22:04

Kapısma 4ever Very Happy
Kanka beni en uste yaz deiki Ronay 2 gunlugune geldi forumun agzına osu**du yaz Very Happy
Kanka ayrıca neden buyuk haflerle yazdın Very Happy
Kanka cok guzel birsey bana kufur et deki Roany bu mesaajla bardagı tasırdın sana cok pis kufur edecemde kapısak Osmanlı gibi adamımdır butun saldırılara karsı gelirim
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 22:05

xUndertakerx demiş ki:
OFFFFF YETER YETER YETER. BU KAVGALAR NEREYE KADAR. 2-3 GÜNDÜR KAFAMIZI DİNLİYORDUK FORUMDA AL İŞTE YİNE BİR KAVGA BAŞLADI.

BUĞRA'YI UTKU KANDIRIR FORUMDA SORUNLAR BAŞLAR. ŞİMDİ DOĞRU YERDE ÇOK ŞÜKÜR BUĞRA.

MİLLET MAKALELERİMİZİ ÇALAR SORUN BAŞLAR. VE ULTİMATE UNDERDOG, MAKALELERİMİZİ ÇALAN SİTEYE KARŞI BİZİ SAVUNUR ŞİMDİ DURUM NE BAKIN ALLAH AŞKINA.

BİR ÜLKE AYRIMI KALMIŞTI O DA OLDU. NE OLUYOR FORUMA YA. ŞURADA 2. YAŞIMIZA GİRMİŞİZ YİNE KAVGA YİNE KAVGA. YETER BE İNSAN RAHAT RAHAT FORUMDA WWE İLE İLGİLENMEK İSTİYOR. FORUMA İLK GELDİĞİM GÜNLERİ ÇOK ÖZLEDİM YA O ZAMANLAR HİÇ KAVGA SORUN YOKTU. ŞİMDİ HER HAFTA BİR KAVGA ŞART OLDU.

KÖTÜLÜK SEVİLİYOR GÖRÜYORUM AMA BU KADAR KAVGA GİBİ KÖTÜLÜK YUH YA. NEREYE KADAR BU BÖYLE GİDECEK ???????

Aynen katılıyorum kanka.
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 22:06

Dışlayın beni Very Happy
Mr.WrestleMania
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
Mr.WrestleMania

MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 22:07

xUndertakerx demiş ki:

Kelimesi kelimesine katılıyorum. Forumda her hafta kavga ama yeter bence.

ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 22:09

Yo ben katılmıyorum . sına bile katılmıyorum kavgaya devam
Michelle McCool

Michelle McCool

MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 22:24

Arkadaşlar kendinizi o amerikanın yerine koyun bi Amerika forumunda olsanız Türkiye bayrağı koymaz mıydınız ? Ben koyardım açıkçası . Ayrıca çocuğun Amerikan olması onun seçiimi değil . Amerikanlar kötü olabilir ama biz onlar gibi değiliz . Açık açık söylemek gerekirse en büyük hayallerimden birisi amerikada eğitim görmek ( yüksek lisans veya doktara ) ++ biz nasıl türk olmaktan gurur duyuyosak çocukta haklı olarak amerikan olduğundan gurur duyuyor . Irkçılık yapmanın gereği yok . Kendinizi onun yerine koyun aynı şey size yapılsa siz ne yapardınız bunu düşünün küfür edeceğinize çocuk sizin dediiklerinizin yanında hiç bişey dememiş . Ame Amerikan bayrağı cidden çok büyük boyutta biraz küçültsen daha iyi olur.Ronay da skendisine göre haklı . İş tatlıya bağlansın . Lütfen sizde çocuğun üzerine fazla gitmeyen oda tek başına 10 kişiyle birden başa çıkmaya çalışıyor karşılıklı özür dileyin ve barışın lütfen. Her hafta bi kavga bu ne ya !!!!????
https://www.facebook.com/MichelleMcCoolFan4ever
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 22:24

Kanka makale çalma işi ne?Haberim yok.
Mr.WrestleMania
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
Mr.WrestleMania

MesajKonu: Geri: The Ultimate Underdog   The Ultimate Underdog - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 20 Ağus. 2010 - 22:26

miSS harT ^^ demiş ki:
Arkadaşlar kendinizi o amerikanın yerine koyun bi Amerika forumunda olsanız Türkiye bayrağı koymaz mıydınız ? Ben koyardım açıkçası . Ayrıca çocuğun Amerikan olması onun seçiimi değil . Amerikanlar kötü olabilir ama biz onlar gibi değiliz . Açık açık söylemek gerekirse en büyük hayallerimden birisi amerikada eğitim görmek ( yüksek lisans veya doktara ) ++ biz nasıl türk olmaktan gurur duyuyosak çocukta haklı olarak amerikan olduğundan gurur duyuyor . Irkçılık yapmanın gereği yok . Kendinizi onun yerine koyun aynı şey size yapılsa siz ne yapardınız bunu düşünün küfür edeceğinize çocuk sizin dediiklerinizin yanında hiç bişey dememiş . Ame Amerikan bayrağı cidden çok büyük boyutta biraz küçültsen daha iyi olur.Ronay da skendisine göre haklı . İş tatlıya bağlansın . Lütfen sizde çocuğun üzerine fazla gitmeyen oda tek başına 10 kişiyle birden başa çıkmaya çalışıyor karşılıklı özür dileyin ve barışın lütfen. Her hafta bi kavga bu ne ya !!!!????

Tamam haklısın. Fakat ben Amerika forumuna gitsem her yerde Türk'üm demem. Abarttı biraz ama.

The Ultimate Underdog
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-