TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena)

+5
WWEManiac
hardy_cena_soldier
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Mr.Rated R-Superstar
xUndertakerx
9 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Mr.Rated R-Superstar

Mr.Rated R-Superstar

Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena)   Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena) - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi 29 Kas. 2010 - 21:00

Saldırılarını izlerken eğleniyorsunda ondan.RKO RKO sen izlerken sıkılmıyor musun???Beni sıkıyor ben zaten NXS yanlısı değilim ama güzelim feud iyi bir şekilde kullanılmadı.NXS vs RAW olması gerekiyordu.NXS vs Cena oldu, NXS vs Orton oldu.Hep belirli kişiler üzerine oluyor hikayeler.Orton da yeni başladı bakalım sonu nasıl olacak...İnşallah heel turn yaparda Legen Killer Orton`u yeniden görürüz.Viper olmasına da razıyım ama LK`ken daha iyiydi sanki...
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena)   Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena) - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi 29 Kas. 2010 - 22:39

Çok saçma, tamam, ilk haftalarda saldırıp eğleniliyor, birşey olmaz WWE'de sık görülmeyen birşeydi. Ama artık 6 aydır sık görülen birşey oldu bu saldırılar. Artık sıkar. RKO'da bence sıkmıyor. Yani, 6 kişilik bir grubun, çaresizce toplanıp, erkekliğini koymayıp, 1 masuma saldırması nasıl eğlenceli oluyorki ? Hani, ilk başta WWE'de bu sık görülmediği için eğlenilebilir ama en sonunda sıkar. Ben, zaten ilk baştan beri, Nexus'un saldırılarından sıkılan birisiyim. Hem, Nexus'un saldırılarının uyuz bir tarafı var. İstediğin maçın oynanmasını engelliyor. Bir Bret Hart vs Undertaker maçı olacaktı onca yıl sonra ama ne oldu Nexus bu maç zevkini bıraktı mı hayır ? Yada, Ziggler'in I.C. Title maçlarını bozup bize maç izletmemesi eğlenceliyse tamam. Yani, bunların hepsi bana zıt olan şeyler. RKO, izlerken sıkılmıyorum, çünkü finisher, Orton, maçı ya RKO ile bitirecek yada Punt Kick. Başka ne olacakki ? Kazandığı maçları Roll-Up ile mi kazansın Orton.
Nexus vs RAW feudu olması için Wade Barrett'ın bu Title feudundan çıkması gerekiyordu.
Mr.Rated R-Superstar

Mr.Rated R-Superstar

MesajKonu: Geri: Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena)   Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena) - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı 30 Kas. 2010 - 20:16

Ya kanka adamlar heel, onurlu davranamayacaklarını bilecek kadar güreş bilgin var her halde.Her şovda RKO olmasın diyoruz biz, hiç olmasın demiyoruz.Kanka şuna şöyle diyeyim sen Wade`i hangi sebebten dolayı sevmiyorsun??Gıcık oluyorsun.Ayrıca güreşçilerin haklarının yenildiğini düşünüyorsun.İşte bizde Cena`ya gıcığız.Artık uzamasın bu muhabbet.Ama Cena`nın RAW`da ki halini biraz sevdim.Juan Cena da biraz daha Meksikalı bir şekilde güreşirse çok daha iyi olur.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena)   Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena) - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı 30 Kas. 2010 - 20:39

Bu hafta, Cena, normal, Cena olarak çıktı. Juan olarak çıkmadı. Şurada bir durum var. John Cena, debutunu yaptıktıkan birkaç yıl sonra Push alıp, main-eventer oldu kemeri aldı. YA Wade Barrett, çaylağın en önde gideni, Kaval desen, TNA'da Tag Team title sahibi olmuş biri. Daniel Bryan desen, ROH Şampiyonu, E Wade, Wade Barett'a baktımda çok başarılı, FCW ve OVW Tag Team Title sahibi olmuş en fazla. Çok birşey ya. Çaylağın tekiiii. Ve, RAW'da onlarca güreşçi varken Push'u alan kim Wade Barrett. John Cena nasıldı, WWE'de en birkaç yıl bulundu en azından. Ve de Wade Barrett'ın, mahalle kadını gibi konuşmaktan başka bir yeteneği söyleyin, onun hak eden tarafı ne ? 1. Tecrübesiz olması, 2. Berbat güreş stilinin bulunması, 3. Heel olması, 4. WWE'de konuşmaktan başka ve Nexus'un arkasına sığınmaktan başka birşey yapamaması. Ve 5. EN BÜYÜK NEDENİ, NEXUS İLE BERABER MAÇLARA KARIŞIP, BİZİM MAÇ İZLEME ZEVKİMİZİ BOZMASI. Ya, illa maç ortasında mı saldırmak gerekiyor maç sonuda saldırtabilirler.

Eh, John Cena'nın, sevilmeme nedeni ne ? WWE'nin yüzü olması, Çocuklar tarafından sevilmesi, afedersiniz, çocuklara, o sevgiyi kim gösterecek şov sırasında, Face güreşçiler. Heel'ler tutup, şov sırasında, seyircilerle canciğer olmuyor. Kim kalıyor Faceler o da olacak.
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena)   Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena) - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı 30 Kas. 2010 - 20:58

Onur kanka senin o mantığınla yani nasıl desem bir yasa mı var, bir güreşçi ancak 3 yılda main-eventer olabilir diye Very Happy ayrıca zaten daha kemer almadı alacağıda kesin değil
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena)   Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena) - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı 30 Kas. 2010 - 22:00

Kanka, bunun Utku'nun forumda Admin olması ile aynı işte. Utku, nasıl burada, haksızlıkla Admin oldu. Ahaaa Wade ise orada haksızlıkla main-eventer.
Kanka sen WWE'de Morrison olsan, alkışlar mısın Wade'i ?

Biraz empati kuruyorum kanka. Very Happy
Mr.Rated R-Superstar

Mr.Rated R-Superstar

MesajKonu: Geri: Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena)   Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena) - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı 30 Kas. 2010 - 22:02

Gerçekten öyle bir kural yok ve Wade Barret heel rolünü çok iyi yapıyor.Tecrübesiz olmuş olabilir, Sheamus peki???O Wade`den daha çabuk maint-eventer oldu.Evet kemer almadı, NXT`yi kazandı, NXS`u kurdu ve gayet iyi bir hikaye çıktı.Ve ayrıca Cena WWE`nin yüzü olacak yeteneği yok.Yaptığı finisherdan belli oluyor.Onun yaptığı finisher`ı senin o çaylak dediğin Wade yapar.Cena`nın yaptığı çoğu hareketi Kaval havada karada yapar.Hele o sıkıcı gimmicki....Birde Cena`nın rapçi gimmicki, şimdikinden kat kat daha güzeldi.Tamam çok iyi güreşmiyor ama promo yeteneği yüksek.Sen bunu yamuk ağızlılıkla yorumluyorsun,orası ayrı.Ama gimmickini çok iyi canlandırıyor.Kanka güreşte empati diye birşey yoktur.Herkes aldığı paraya bakar.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena)   Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena) - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı 30 Kas. 2010 - 22:23

Wade Barrett dışında o rölü yapabilecek yok mu WWE'de ?????????????????? Sheamus'a laf etmedim mi peki ? Ettim. Sheamus yeri gelince küçük düşürülmedi mi ? Mid-carderlara yenilmek küçük düşürülmüyor mu ? Şimdi King of the Ring'i almış olabilir, ama Santino'ya bile yenildi.
E Wade Barrett, maçında Nexus olmazsa olmaz. E ne anladım güreşten.
Heaaa, birde Wade Barrett, Mark Henry'i kaldıramıyor. Resmen, kaldırırken tökezledi ağzı gibi Mark Henry'ide yamuk attı. John Cena, ne yaptı acaba ????

NXT'yi kazandı ? Tek başarısı o. Çünkü, laf gevelemekte çok meşhur. Very Happy Very Happy Kazandığı Challenge'ler laf geveleme ile ilgiliydi. Very Happy WWE'de güreşmeyip, laf geveleyecekse bende WWE'de çalışırım canım. Wade'in WWE'de yaptığı iki şey var. 1'i çok konuşup, laf geveler ve böyle başarılı olur. 2.'si Nexus'u yönetir. PEKİ BUNU BAŞKA GÜREŞÇİLER YAPAMAZ MI ?

Geçen yıl, Legacy'de buna benzer şeyler yapıyordu. Orton, bazı maçları hariç genelde maçlarını Legacy yardımıyla kazanıyordu. Ama Orton'un kendi kazandığı maçlarda vardı. Orton'un kötülükleride çok kötüydü. Ama, RANDY ORTON, WWE'de o konumu hak ediyordu. Hani, laf ederdim ama güreşine değil, yeteneğine değil, sadece yazıldığı senaryoya. Ama Wade Barrett'da hiç birşey yok. Konuşmak dışında.

John Cena'nın yeteneğine gelirsek, var yok, ama şu var, Wade Barrett'dan KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE daha yetenekli. Benim için promo, komik yada heyecanlı, maceracı(Edge'in şuanki Smackdown'daki promoları gibi) değilse, ben o promoyu beğenmem. Çünkü, WWE, bir siyaset meydanı değil.

Para konusunda, bildiğim birşey yok. Kimin ne kadar maaş aldığını bilmiyorum. Eğer, Wade Barrett, John Morrison'dan, Mark Henry'den, Rey Mysterio'dan, William Regal'den, R-Truth'tan daha fazla para alıyorsa. O zaman EMPATİNİN KRALI OLUR BE.
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena)   Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena) - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı 30 Kas. 2010 - 22:31

Kanka ben Morrison olsam alkışlarım/alkışlamam o ayrı bir şey.Morrison'ın yerinde olsam ve itiraz etsem zaten disiplinsizliğimden dolayı kovulurum Very Happy biraz yersen durumu var WWE'de beğenmiyorsan kapı orada gibi.Kanka ona bakarsan Taker'da debutunda ringi daığıtmıştı.Ya da Cena gelir gelmez Angle,Taker gibi üst düzey isimlerle dövüştü.Yani bunun örnekleri çok var.

Kanka ikisi anı şey deil.Orada Vince o adamı zirve yaptırarak reytingden falan para kazanıyor.Bizde ise öle bir şey söz konusu deil.Bizde sadece emek önemli.Post falan önemli.Orada ise yetenek ve ne kadar para kazandırdığın.Fark var yani arada.
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena)   Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena) - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı 30 Kas. 2010 - 22:36

Flood için özür Onur kanka PM olladım cevap yazarmısın?

Tiffany ve John Cena Alumni de (Ve Juan Cena)
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Ve Juan Cena
» John Morrison Ve John Cena
» -John Cena-