TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

RockStar Games Yaptığı Oyunlarla Zirvede Sizce ?

4 posters
YazarMesaj
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

RockStar Games Yaptığı Oyunlarla Zirvede Sizce ? Empty
MesajKonu: RockStar Games Yaptığı Oyunlarla Zirvede Sizce ?   RockStar Games Yaptığı Oyunlarla Zirvede Sizce ? I_icon_minitimePtsi 5 Tem. 2010 - 16:28

Gerek GTA Serileri Gerek ronay kardeşimin indirdipi Bully RockstarGames Zirvede Gerçi Marvelde varda Bence RG
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: RockStar Games Yaptığı Oyunlarla Zirvede Sizce ?   RockStar Games Yaptığı Oyunlarla Zirvede Sizce ? I_icon_minitimePtsi 5 Tem. 2010 - 18:18

Hayır zirvede olan ya Ubisoft(Assassin's Creed 1-2,Tom Clanc'y serileri,Birde kovboy oyunu vardı daha cok oyun var)yada EA(Battlefield Bad Company 1-2,Fifa serileri,Nba serileri vardaha cok oyun)Rockstar Games kaliteli oyunlar cıkarıor ama Rockstar yılda 1 se Ea 10 oyun cıkarıor
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: RockStar Games Yaptığı Oyunlarla Zirvede Sizce ?   RockStar Games Yaptığı Oyunlarla Zirvede Sizce ? I_icon_minitimePtsi 5 Tem. 2010 - 19:45

Bence her türlü Rockstar.Abi şu Red Dead Redemptation zaten işi bitiriyor.Bir de önceki oyunları Warriors,GTA,Bully.Bana göre Rockstar yani.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: RockStar Games Yaptığı Oyunlarla Zirvede Sizce ?   RockStar Games Yaptığı Oyunlarla Zirvede Sizce ? I_icon_minitimePtsi 5 Tem. 2010 - 19:46

Arkadaşlar Dragon Age Origins'in sponsor'u hangisi ?
Hani Ubisoft, RG vb. gibi.
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: RockStar Games Yaptığı Oyunlarla Zirvede Sizce ?   RockStar Games Yaptığı Oyunlarla Zirvede Sizce ? I_icon_minitimePtsi 5 Tem. 2010 - 19:54

EA Games kanka.
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: RockStar Games Yaptığı Oyunlarla Zirvede Sizce ?   RockStar Games Yaptığı Oyunlarla Zirvede Sizce ? I_icon_minitimePtsi 5 Tem. 2010 - 19:57

Bak sen Bully demissin ama Bully sen oynuyorsun oyun dunyasında hiçbir editor oynamıyor o oyunu Red Dead Reddemtation o oyun bir kere pc ye cıkmamakla hata etti gecen bir yazıda gordum Rockstar yoneticileri oyundan istedikleri karı elde edememisler Warriors oyununu duymadım bile geriye kaldı Gta millet Gtayı meraktan dolayı aldı o kadar cok haberi yapıldıki demosuna da milletin sistemi yetiyordu oyun bir cıktı herkez aldı sonra isyan ettiler nedenmi goruntu kalitesi sebebinden oyunu oynayamıyorlardı aldıklarına pişman oldular taki yeni bilgisayarlar cıkana kadar o zmana kadar kimse almak istemedi sonra Rockstar yoneticilerinden acıklama geldi ne dedilerde begenirsin Gta 4 tam bir hayal kırıklıgıydı satıs rekorları kırmamıza ragmen bu oyunu cıkarmamalıydık cunku bu oyun ileriki sitemler için dedi işte o anda herkez sok oldu cun Yoneticiler bile kabul ediyordu Gta 4 un sistem isteyen bir oyun oldugunu bilginiz gibi oyunlara sonradan yamalar yapılır bunlar paralıdır ben sadece bakmak için indirdim yamayı skidrow crack de kullandım ama gene olmadı ne olmadı hala daha iyi bir sistem istiyordu ama Yoneticiler bu yamayı neden yapmıstı sitem gereksinimlerini azaltsın diye gene işe yaramamıstı o an anladım Gta 5 inde yuksek sistem cıkacagını cunku bu yoneticiler akıllı deigl Gta 3 u oynamak için neler cekti oyunseverler evet sen simdi kasmandan oynarsın ama o zmannın sartlarına gore oynayazmazdın Gta 5 de tahminen cok buyuk sistem isteyeecek ve gene aynı seyler belki bir de umut var yoneticler akıllanır diye Rockstar o yuzden en sevidgim serisi Max Payne hem kaliteli hikaye hem o zmanın sartlara gore iyi kalite ekran ama bence en akıllı Ubisoft cunku Prince of Persia serisiyle basarıyı Assassin's Creed de yakalamak istedi sadece hikaye ve goruntu kalitsei farklıydı ama gorev alırken Assassins de cok sıkıordu hem alt yazı yoktu hem adam 10 dk boyunca knosuyordu hem bir yere kımıldamayamıoduk iste o yuzden 2 boyle deil gorevler heyacanlı cunku alt yazı var ayrıca iyi gorevler adam hemde kısa kesior daha yazacak cok sey var ama kolum koptu lutfen yazıyı usenmeden oku
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: RockStar Games Yaptığı Oyunlarla Zirvede Sizce ?   RockStar Games Yaptığı Oyunlarla Zirvede Sizce ? I_icon_minitimePtsi 5 Tem. 2010 - 19:58

Flood için ozur ama lutfen yazıyı okuyunuz bana hak vereceksiniz o kadar yazdım yzana kadar 2 tane cevap bile yazılmıs RockStar Games Yaptığı Oyunlarla Zirvede Sizce ? Icon_biggrin
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

MesajKonu: Geri: RockStar Games Yaptığı Oyunlarla Zirvede Sizce ?   RockStar Games Yaptığı Oyunlarla Zirvede Sizce ? I_icon_minitimePtsi 5 Tem. 2010 - 20:13

Kanka Okudum demek pişmanlar +rep kankama bende
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: RockStar Games Yaptığı Oyunlarla Zirvede Sizce ?   RockStar Games Yaptığı Oyunlarla Zirvede Sizce ? I_icon_minitimePtsi 5 Tem. 2010 - 20:18

Bu oyun dunyasında en sevdigim diyalog sudur Rockstar Games yoneticileri diyorki korsancıların sonu geldi Gta 4 de oyle bir oyun motoru kullandıkki emin deilim ama ya 2 milyar dolar yada 2 milyon dolar harcamıslar bu oyun sistemi için Razo1911(Crack yapımcısı)2 gun sonra oyunun crcakını kırar ve kendi internet sitesinden acıklama yapar ''Ben cok uzgunum ama crackı kırıp o kadar harcanan parayı cope atmıs oldum kendinize gelin yoneticiler istediginiz kadar para harcayın ama yine ben crackı yapmasını bilirim der ve o yuzden max payne 3 için ayrı bir kopyalama yapacaklarmıs RockStar Games Yaptığı Oyunlarla Zirvede Sizce ? Icon_biggrin
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

MesajKonu: Geri: RockStar Games Yaptığı Oyunlarla Zirvede Sizce ?   RockStar Games Yaptığı Oyunlarla Zirvede Sizce ? I_icon_minitimePtsi 5 Tem. 2010 - 20:21

Bu Adam Türkmü peki
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: RockStar Games Yaptığı Oyunlarla Zirvede Sizce ?   RockStar Games Yaptığı Oyunlarla Zirvede Sizce ? I_icon_minitimePtsi 5 Tem. 2010 - 20:27

Degil Rus ama Türk olanlarda var Max Payne sanırım türk Skullptura da türk diyorlar ama bilmiorum

RockStar Games Yaptığı Oyunlarla Zirvede Sizce ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sizce en iyi oyun sonu?
» Sizce en iyi SvR oyunu?