TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Okulda Başınıza gelen en garip olaylar

+16
PaulMichaels
Christian
Mysterio_Maniac
| Thé AnimaL |
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Heart Break Legend
Kane_Hasan
hardy_cena_soldier
Charismatic Enigma
Evan''Air''Bourne
StarShipPain
ChaplakMan
WWEManiac
Rated-R-Superstar
WWE Forever
The X-Treme
20 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

Okulda Başınıza gelen en garip olaylar Empty
MesajKonu: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar I_icon_minitimeSalı 2 Mart 2010 - 2:14

Benim:

Biyolojici kafasına göre Defter kontrolü yapıyor.Ben de 3 kere defter getirmedim 3ünde de Kontrol yaptı Adam:Smile) 3 -'m var o yuzden
http://www.trabzonspor.org.tr
WWE Forever

WWE Forever

MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar I_icon_minitimeSalı 2 Mart 2010 - 2:18

bugünkü olay matematikçi cem ve mert isimli arklarımı sinirlendikleri için kıçlarına tekme atarak dışarı attı ilk önce yere düşürdü ikisinizide ardından tekme atıp dışarı attı sınıfça güldük çok güzeldi son derste Very Happy
Rated-R-Superstar
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
Rated-R-Superstar

MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar I_icon_minitimeSalı 2 Mart 2010 - 19:49

Müdür'ün odasına gittik Matematik'çinin olmadığını ve bu gün derslere girmediğini duyduk.Sevinçten kırıldık tabi.Son derste Matematik.E bu durumda bize kaçmak yakışır.Very Happy Neyse Fatih abinin [Okul gardiyanı xD] ters tarafından kaçıcaz.Attık çantaları.(Sürprizz telefonu sınıfta unutmuşum Smile ) Sınıfa çıkayım dedim.Bir kaç inek ve Matematik hocası sınıfta ,Müdür'ü çağırmaya gitmiş bi kız.İdera sonra disiplin x) Neyse atlattık ya çok şükür
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar I_icon_minitimeSalı 2 Mart 2010 - 20:52

İlkan diye bi çocuk bizim sınıfta hocanın arkasından el hareketi yaptı Tuncay'da kankam o da gitti hocaya söyledi Hocada Sosyal hocası kafada biraz var İlkan'ı sorguya çekiyo biz bi gülüyoz.Bide şu var okul takımındayız arklarımla sağlık konrolünden geliyoz resmi izin var bizde fırsatı değerlendirip okuldayız ama derse girmiyoz.İçerde saklanıyoz tam çıktık tuvaletten Müdür'ün sesi geldi bi kaçıyoz.Very Happy Very Happy
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar I_icon_minitimeSalı 2 Mart 2010 - 23:31

Din hocasına kutsama hareketini yaparak İsa sizi kutsasın hocam dedim az kalsın disipline gidiyoduk Very Happy
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar I_icon_minitimeÇarş. 3 Mart 2010 - 0:16

Ceyhununki güzelmiş.
StarShipPain

StarShipPain

MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar I_icon_minitimeÇarş. 3 Mart 2010 - 1:17

Bende Okulda Paltalon Başdan Sonucu Kadar Yırtıldı...Yırtığı Montla kapadım vee hocanın yanına gdim eve gideyim diye hoca bana aynen böle...'olum merak etme taciz etmezler dedi' sınıfda ayaga kalkdım ve paltalun yırtıldığını unutunca öle tahtya kalkdım ve içimdeki bagsır:)gözükmesi Diğeride Hoca Arkasına dönünce Btün Sınıf Kız Erkek El Haraketi Yapdık ve ben ayağa kalkdıp yanına gittim hepsini alamazsin dedim:)Smile(hoca anlamadı)Smile:)Son Arkadaş Murat sınavda kopya çekçekdik o benim önüme oturdu ben onu dürttüm kopya istedim murat arkasına yaslanınca kağıt sıkışdı ve sınav kağıdı yırtıldı hoca kağıdı aldı sonuç:20 aldım:)
Evan''Air''Bourne

Evan''Air''Bourne

MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar I_icon_minitimeÇarş. 3 Mart 2010 - 21:40

Benim Oğuz anlatmıştım belki hatırlar

Arkadaşlarla Top oynuyorduk Pantolon arkadan caart yırıldı ben de Hocaa gittim dedim hocam böyle böyle Hocanın bana Verdiği cevap şu oldu"Olsun oğlum Yiğidin Malı Meydandadır" olmuştu Arkadaşlar bi güldü bi güldü. Very Happy
Charismatic Enigma

Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar I_icon_minitimeCuma 5 Mart 2010 - 4:30

Bir Gün Bizim Sınıftan Bir Sıranın Bir Parçası Kırılmış Bizde Bazı Arkadaşlar Var Yanımızda Lavobodayız Sonra Bir Baktım Müdür Yardımcısı Elinde Sopa Gibi Bİrşey Var Bende Şimdi Buraya Filan Gelir Diye Sınıfa Gittik Sonra Oda Bizim Sınıfa Gelmesin,Bize Sordu Burayı Kim Kırdı Diye Kimsede İspiyonlamadı Yapanı Sonrada Sıra Dayağı Yedik Valla Bizimi Sınıfa Gelcegini Bilsem Gidermiydim Sınıfa Very Happy:D
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör
hardy_cena_soldier

MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar I_icon_minitimeCuma 5 Mart 2010 - 4:42

Türkiyeden Anı Olmasa Olur Mu?
http://michellemccool.yetkinforum.com
Rated-R-Superstar
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
Rated-R-Superstar

MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar I_icon_minitimeCuma 5 Mart 2010 - 19:15

Deadman97 demiş ki:
Ceyhununki güzelmiş.

Saol Botan Smile
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar I_icon_minitimeCuma 5 Mart 2010 - 19:42

hardy_cena_soldier demiş ki:
Türkiyeden Anı Olmasa Olur Mu?
Olur niye olmasın.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar I_icon_minitimeCuma 5 Mart 2010 - 19:57

İlk iki ders dinde uyudum.3 de resimdi bi şeyler yaptım 4 bedendi kendi cezasahamdan rakip kaleye gol attım(kale boştu Very Happy )5 ve 6 türkçeydi fakat hoca yoktu bizde yine beden yaptık 3 saat maç yapmış olduk.
Kane_Hasan

Kane_Hasan

MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar I_icon_minitimePerş. 11 Mart 2010 - 2:51

oh Very Happy
WWE Forever

WWE Forever

MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar I_icon_minitimeC.tesi 13 Mart 2010 - 4:27

başıma gelen en garip olay aşık olmak sınıftan birine aşığım unutamıyorum onu hep aklımda aşık olduğum kız Cool
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar I_icon_minitimePaz 14 Mart 2010 - 0:58

O seni seviyomu
WWE Forever

WWE Forever

MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar I_icon_minitimePaz 14 Mart 2010 - 1:20

evet
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör
hardy_cena_soldier

MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar I_icon_minitimePaz 14 Mart 2010 - 1:25

İyi Çıkın Mutlu Olun Gezin..!
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar I_icon_minitimePaz 14 Mart 2010 - 4:50

Okulda başıma gelen en garip olaylardan biri:

Geçen seneydi.Benim gıcık olduğum sürekli sırıtan bir çocuk vardı.Kavga ettik,çocuğun burnu kan içinde kaldı,yerden kalkacak hali kalmadı.Bana 'kardeşim bi yardım et de kalkayım' dedi Very Happy
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör
hardy_cena_soldier

MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar I_icon_minitimePaz 14 Mart 2010 - 4:52

Hahaha!Ben Bu Sene Amerika'da Dersler full boş dediler Bizde Dışardayız Kavga Ettim Biriyle Yok Cena Mı Sheamus Mı Diye Yanımda MP3 Vardı Geçirdim Kafasına MP3 Parçalandı Çocuk Hala Sapağlam Bir Tokat Attım Çocuk Finish
WWE Forever

WWE Forever

MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar I_icon_minitimePaz 14 Mart 2010 - 5:59

Bende geçen gün beni gıcık ediyordu beni biri okulda bende daldım baya çocuğa önce tokatladım sonra dövmeye başladım çocuğun gözünü morattım müdür görmedi neyseki okul dışında ettik kavgayı zaten parkta
StarShipPain

StarShipPain

MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar I_icon_minitimePtsi 15 Mart 2010 - 1:42

Ben 7.sınıfdayım..8.Sınıfdan Berk Diye Biri..O Zman Gs Şampiyon Oldu.Gs Gs Gs Diye Bağırırken Al Al Al Diye Bağırdım Kavga Ettik...Sonra Hep Beraber Üstüme Yürüdüler...O Bana Ben Ona Vurduk Ağzı Kanadı...Ağzındada Tel Varmış...Çıkışda Önde Bekliyorlarmuş Çoçuklar 6-7 Kişi Bende Okulun Arkadasından Kaçdım G#T Yemedi:)
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar I_icon_minitimeCuma 19 Mart 2010 - 3:55

Bende 7. ye gidiyordum.Beraber oyun oynarken biz sınıfça bi tane 8. sınıf bizim bi arkadaşı dövmüştü. Bizde sonra bütün sınıf gittik o çocuğu dövdük, çocuk ağlamıştı Very Happy

Bide bizim fenci yeni gelmişti bizim ismail vardı oda gitmişti bizim sınıftan (daha doğrusu yaramaz olduğu için şutlanmıştı) ismail 1 günlüğünee bizim okula gelmişti, hocaya ben sait, ırak tan savaştan geldim diye şaka yapmıştı oda inanmıştı, hoca hala bilmiyor Very Happy
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar I_icon_minitimePtsi 22 Mart 2010 - 22:15

Beden ödevimiz var amerikan güreşi tarihini araraştırıcam Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar I_icon_minitimePerş. 1 Nis. 2010 - 21:33

Hocadan dayak yeme her gün nede olsa Urfa'da okuyoruz. Ama sonra bide onun yanına gidip onla konuşmak varya herşeye bedeldir. Ah ah ...

Okulda Başınıza gelen en garip olaylar
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Tv tarihindeki en komik olaylar