TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Okulda Başınıza gelen en garip olaylar

+16
PaulMichaels
Christian
Mysterio_Maniac
| Thé AnimaL |
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Heart Break Legend
Kane_Hasan
hardy_cena_soldier
Charismatic Enigma
Evan''Air''Bourne
StarShipPain
ChaplakMan
WWEManiac
Rated-R-Superstar
WWE Forever
The X-Treme
20 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

Okulda Başınıza gelen en garip olaylar - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 2 Nis. 2010 - 0:13

Okul dışındaki serseriyi kovdular çocuk laga luga etti. Çocuğa Pedigree yaptım.
http://www.trabzonspor.org.tr
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 2 Nis. 2010 - 19:49

bizim eskiden beden dersinde 7.sınıflar arası balon patlatma yarışması vardı 20 balonu ilk patlatan kazanıyodu bizde boncuk tabancasıyla saklandık bizim sınıfın temsimcilsi gelince tam oturuken balonun üstüne patlatıyoduk fark ile yendik ve
gene aynı gün halat çekme yarışmasında hoce bize ceza verdi bize yarışmaya almadı sınfın en güçsüz kişilerini aldı ceza olarak bizede boş durmak yakışmaz gittin karşı takımın halatınayağ sürdük ilk dakkadan kazandık Very Happy
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. 7 Nis. 2010 - 21:20

Benim 12 gün günde 3 saat çalıştığım sınavdan 56 almam en garip olaydı.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 9 Nis. 2010 - 21:36

bende eşşek gibi çalışıyom 50 alıyom hiç çalışmıyom 80-90
| Thé AnimaL |

| Thé AnimaL |

MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 9 Nis. 2010 - 22:13

Benimde öyle oluyordu inkilap sınavına çalışıyordum 75 alıyordum hiç çalışmıyordum 100 alıyordumm...
Mysterio_Maniac

Mysterio_Maniac

MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 9 Nis. 2010 - 22:37

kesin öyle yapmışıındır zaten xD
Christian

Christian

MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi 10 Nis. 2010 - 4:18

Çok güldüğüm bir şey bu.

5. sınıftayken yanımda oturan çalışkan bir arkadaşım var. Yanımda saldı resmen Smile Bir de seste çıktı hiç utanması yok !.. Smile Sonra öğretmenin sırasına doğru koku gitmeye başlayınca öğretmen şöyle bir konuşma yaptı, "Bu işi yapan kimse, isterse çok çalışkan bile olsa onun notunu düşüreceğim", dedi. Bende öğretmene söylemedim çocukla öğretmen papaz olmasın diye... Yoksa çocuğu hiç sevmem ama yine de onu ispiyonlamadım Smile
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi 10 Nis. 2010 - 4:26

Ben okulda spor salonunda minderde yatan çocuğa swanton bomb attım tam o anda hoca girdi"Oğlum rahatsız mısın ne yapıyosun malak" dedi Very Happy
Christian

Christian

MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi 10 Nis. 2010 - 20:16

Arkadaşa RKO yapayım dedim. O kafasını kaldırınca dilimi dişim kesti ve yarıldı xD Ama çok değil.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz 11 Nis. 2010 - 17:33

bende okula öğleden sonra gittim takılıyodum benim yaşımda bazı adamlar küçüklerin topunu kaçırıyordu nöbetçi öğretmene söylediler öğretmen şöyle dedi
a*ına kodunum i*neleri ne alıyonuz lan topları ejdadınızı ******* sizin
PaulMichaels

PaulMichaels

MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. 14 Nis. 2010 - 2:55

dersde rack müzik açtım. hoca yakaladı aldı telefonu hocanın arkasından gittim tuvaletin yanında hoca beni bi itti kapı kırıldı. dedim ki hocam naptınız dedi ki sen yaptın kafayı yicem ya zaten çürüktü kapı açık duruyodu millet dokunsa tahta kurusu düşüyodu külüstür bi okulumus var.
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. 14 Nis. 2010 - 2:56

Batu 2 dakika arşivlere göz attım Türkçe'yi katlettin.
Mysterio_Maniac

Mysterio_Maniac

MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz 25 Nis. 2010 - 18:44

Bende hocaya batista bomb yaptım adam dersten çıktı
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz 25 Nis. 2010 - 23:56

Yalanını.....

En son The X-Treme tarafından Salı 4 Mayıs 2010 - 21:34 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
WWE Forever

WWE Forever

MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı 27 Nis. 2010 - 0:15

hocayamı yaptın ceza alıcaksın bence yada okuldan atılırsın en kötü hadi geçmiş olsun
WWE Forever

WWE Forever

MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı 4 Mayıs 2010 - 16:52

biz biraz önce sınıftan birkaç kişi okuldan kaçtok dersler boş geçiyor diye şuan evdeyim Very Happy
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı 4 Mayıs 2010 - 20:30

Yaw yalan ya Berkay bu bizim sınıftan.O değil hocaya Batista Bomb çakmak ,sınıfın en güçsüzü İlkan'a gölgesini bile göstermekten korkar.
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı 4 Mayıs 2010 - 21:35

Bende onu yazdım ya. He He'den kastım he he yapmışsındır anlamında.
WWE Forever

WWE Forever

MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı 4 Mayıs 2010 - 23:16

birdaha okuldan kaçmıcam Yok Yazılıyoruz Yarım Gün Boşu Boşuna Smile
TheHunter

TheHunter

MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz 16 Mayıs 2010 - 1:57

Ya arkadaşa sinirlendim geçenlerde tam wrench power bomb a kaldırırken çocuğun ayağı hocanın suratına gümledi kadın bide kendinden geçti ama ii oldu içimin yağları eridi Very Happy:D
http://www.wwewrestling.7forum.net
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz 16 Mayıs 2010 - 19:03

Arkadaşlar terbiyesiz ve ahlaksızca olacak ama geçenlerde (Cuma ) yoklama defterine se* yapıldı yazdım. Bu olay Cuma günü gerçekleşti yarın nanayı yiyicem . Very Happy
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz 16 Mayıs 2010 - 23:49

Hadi ya Very Happy Güzelmiş bak bende mi yapsam Very Happy Hiçbirşey olmaz bunlar kahin değil ya,nereden anlayacaklar senin yazdığını.
TheHunter

TheHunter

MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi 17 Mayıs 2010 - 3:15

ya fazla komik olmayabilir ama yinede anlatayım.Geçenlerde arkadaşa Walls of Jericho uygularken hocamız geldi.Bana sordu ki oğlum iyi misin?Ben de dedim ki iyiyim sen nasılsın Very Happy

dalgınlığıma geldi napıyım ?
Very Happy
http://www.wwewrestling.7forum.net
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz 23 Mayıs 2010 - 17:42

bizde arkadaşa bod finişheri olan double tombstone yapacaktık (ama yere vuracaktık ama yerde kitaplar vardı acımazdı yani) tam kaldırdık hoca 1 geldi diyo lannnnn oğlum ne b*k yiyonuz lan burda -1 tane daha bizim resim hocası sapık çıktı 1 kere flashbellek ile resim gösterirken tuvalete gitti bana dedidiki oğlum sen şu resimleri arkadaşlarına göster(ileri geri filan)resimler bitti başka 1 dosyanın iine 1 girdik çıplak zenci erkeklerin resmi var Very Happy Very Happy
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: Okulda Başınıza gelen en garip olaylar   Okulda Başınıza gelen en garip olaylar - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi 24 Mayıs 2010 - 22:18

AmericaN_SwaGGeR küfür sebebiyle 2 gün banlanmıştır.

Okulda Başınıza gelen en garip olaylar
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Tv tarihindeki en komik olaylar